Direct pojišťovna - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Direct pojišťovna

Údaje

Sídlo firmy:

Nové sady 996/25, 602 00 Brno - Staré Brno

Velikost firmy:

100-250 zaměstnanců

IČ:

25073958

Založení / Zapsání do OR*:

3. 9. 1996

Právní forma:

a.s.

O společnosti

Direct je moderní, inovativní a stále se rozšiřující pojišťovna působící v České republice. Vznikla za účelem vytvoření pojišťovny pro lidi se spolehlivým, přátelským přístupem s jednoduchým systémem služeb a produktů. Svým zákazníkům se snaží vyjít vstříc tak, aby bylo pro každého pohodlné sjednat si pojištění či půjčku. Proto je možno uzavřít pojištění v Directu na jedné z poboček, prostřednictvím makléřů, po internetu či dokonce telefonu. Cílem práce 300 zaměstnanců Directu je především rychle a efektivně uspokojit zákazníka.

Historie společnosti

Společnost Direct začala svou kariéru v roce 2007 a v roce 2015 přišla na trh s novým pojištěním aut a majetku. Byla první pojišťovnou, která nabízela své služby a produkty přes internet a telefon. Její původní zaměření bylo na pojištění motorových vozidel, postupem času však své služby díky velkému zájmu rozšířila spolu s nabídkou volných míst.

V roce 2014 přebírá Direct 100% akcií pojišťovny Triglav s dlouholetými zkušenostmi i klientelou, zavádí nové změny a stává se „pojišťovnou pro lidi“. V roce 2015 se jako výsledek dobře odvedené práce promítají zlepšující se hospodářské výsledky firmy a expanzi. Společnost přichází stále s novými pojištěními a poradenstvími, kterými si přitahují nové klienty a tím i zisky. Zároveň uzavírá partnerství s NN pojišťovnou nebo MONETA Money Bank. Společnost čítá přes 200 000 spokojených klientů.

Kariéra v Direct pojišťovně

Hledáte práci v příjemném a přátelském prostředí, kde se můžete realizovat a posouvat? Direct pojišťovna nabízí možnost budovat kariéru v dobrém kolektivu a své zaměstnance podporuje v rozvoji i vzdělávání. Mezi největší odměny práce v Directu patří neomezené volno, firemní večírky, sick days, stravenky, slevy na produkty a další. Navíc můžete využívat relaxačních zón, firemních porad venku na dece při hezkém počasí nebo dokonce firemní posilovny. Vypisované pozice se týkají obchodu, zákaznické podpory, administrativy, analytiky nebo IT. V současnosti můžete začít pracovat v Praze, Brně, Plzni nebo Liberci. Podívejte se po volných místech v Directu ještě dnes a najděte si kariéru, která Vás bude bavit.

Je tohle Vaše firma?

  • Vytvořte si skvělý profil
  • Získejte nejlepší zaměstnance
  • Budujte značku firmy
Upravit profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 1,5 rokem
5.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Direct pojišťovna na plný úvazek, do roku 2017.
Pozitiva firmy:

Tým úspěšných lidí

Negativa firmy:

před 1,5 rokem
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Direct pojišťovna na plný úvazek, do roku 2017.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Žádné nejsou

Negativa firmy:

Ve firmě si hrají na velké bosy lidé, kteří ničemu nerozumí. Ředitelka pobočkové sítě je naprosto neschopná a umí jen tahat rozumy z jiných a vydávat je za svoje. Podrazáctví je na denním pořádku. Je běžné že vás vyhodí z hodiny na hodinu. Jakmile zde začnete pracovat končí váš osobní život. Jen spousta keců a žádné činy! Nejhorší firma vůbec

Doporučení pro management firmy:

Vyhoďte ty neschopné rádoby ředitelky

před 1,5 rokem
5.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Direct pojišťovna na pracovní smlouvu.
Pozitiva firmy:

Prostředí, kolektiv,...

Negativa firmy:

před 1,5 rokem
5.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Direct pojišťovna na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Neomezené volno, možno si říct o školení které mě zajímá. Příjemné kolektiv. Spousta firemních akcí. Možno říct svůj názor bez trestu.

Negativa firmy:

Vždy je co zlepšovat.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Zobrazit všechna hodnocení (4)

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

Pojišťovnictví Služby Péče o zákazníky/klienty Poskytování půjček Poradenství