Slavia pojišťovna - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Vodafone výhodné tarify

Slavia pojišťovna

Slavia pojišťovna patří mezi ryze české pojišťovny s hlavním sídlem v Praze. Svým klientům nabízí široké portfolio služeb, které mohou využít jak soukromé osoby, tak i různé podniky a společnosti. Slavia pojišťovna má v nabídce povinné ručení, pojištění domácnosti, odpovědnosti, cestovní pojištění atd. V současné době provozuje Slavia pojišťovna 14 poboček a více než 80 kontaktních míst po celé České republice. Velký důraz klade na profesionální služby a snaží se přicházet s inovacemi, které pomáhají zlepšit kvalitu svých nabízených služeb. Slavia pojišťovna práci zaměřila také na vytvoření mobilní aplikace, jejímž prostřednictvím mohou klienti z pohodlí domova nebo na cestách vyřídit vše potřebné.

Produkty

Název pojištění
Limity plnění
Připojištění
Asistenční služby
Bonus
 
Povinné ručení Slavia Více o produktu »
Limity plnění 
200 / 200 mil. Kč
Připojištění 
ANO
Asistenční služby 
ANO
Bonus 
50 %
Spočítej cenu
  • Fixní spoluúčast (minimálně 5.000 Kč)
  • Několik slev pro řidiče
  • Možnost VIP asistence ke každému balíčku autopojištění
  • Výhodné ceny pojištění auta i pro prémiové vozy

Hodnocení Slavia pojišťovna

Přidat hodnocení
před 5,5 roky
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – OSVČ - obchodní zástupce – Praha
Pracuji ve společnosti Slavia pojišťovna jako nezávislý pracovník 1-2 roky.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Pracuji pro společnost jako externista. Jsem výhradní spolupracovník a mohu konstatovat, že tak vysokou provizi, jako zde, jsem za neživotní pojištění nikde nedostal. Zde se vyplácejí i následné provize ve výši 100% sjednání - která makléřská společnost takto vyplácí? Prošel jsem jich mnoho a mohu jen konstatovat, že skoro žádná - většinou si to majitelé nechávají pro sebe - inu kapitalismus... S přístupem řídících pracovníků jsem přímo nadšený - ale nebudu moc chválit. Četl jsem příspěvek nespokojené zaměstnankyně - je to její pohled, který má mnoho jiných zaměstnanců prakticky v každém zaměstnání. Produkty společnosti a jejich cena jsou na skvělé konkurenční hladině a dobře se vše prodává. Kdo je alespoň trošku aktivní - vydělá si dobře. Ten, kdo leží, bude samozřejmě nadávat.

Negativa firmy:

Ne vždy vše funguje jak má. Chyby, když se hledat budou, tak se najdou... Kolik chyb jsem za poslední měsíc udělal já?? - raději pomlčím !!

Doporučení pro management firmy:

Zvýšit obrátky a ukázat "MAMUTÍM" pojišťovnám, jak se to má dělat. Udělat produkty pro klienty snadno čitelné, a tím lehce prodejné.

před 5,5 roky
5.0

Kariérní příležitosti

Vedení společnosti

Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Slavia pojišťovna na plný úvazek.
Doporučuje
Pozitiva firmy:

Cítím se tam jako doma,kolegové jsou velmi hodní

Negativa firmy:

Každá práce má svá negativa,ale pozitiva je dalekosáhle převyšují

před 6 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Slavia pojišťovna na plný úvazek.
Nedoporučuje
Neutrální perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Dala mi příležitost.

Negativa firmy:

Nelíbí se mi přístup - pokud nejdete se "stádem" jste pro němu a některé výhody a pohodový přístup je pouze pro vyvolené. Peníze, které by firma vydala na nesmyslnou prezidentskou kampaň na neúspěšného kandidáta by lépe využila ke zlepšení systému ve kterém zaměstnanci pracují (opravdu nechápu jak to může fungovat v dnešní době a hlavně v 21. století), věci dělají v podstatě na koleni za pochodu, veškeré námitky a příspěvky jsou zavrhovány pro jejich "složitost a vysokou cenu", připomínky o množství práce, která nejde v daném počtu zvládnout padají na neúrodnou půdu a místo pochval nebo slov díků se Vám dostane většího přísunu práce a pohledů opovržení. Šuškání a pomluvy jsou na běžném pořádku, podle toho kde a v jaké kóji sedíte a s kým si rozumíte. Nemoc se bere jako sprosté slovo a jelikož není kdo by Vaši práci na 100% zastal máte po ní co dělat a totéž se týče dovolené. Každý má jiná měřítka a požadavky na své zaměstnání, zároveň chápu strach ze změny a vysokého věku, ale v podmínkách jaké tam panují přežijí jen "vyvolení" nebo opravdu značně obrnění. Za dané situace se pracovat dá jen těžce a do práce chodíte spíše s odporem a nutností. A dalo by se k této firmě a práci v ní napsat mnoho, ale je asi potřeba si to zkusit! Pokud to jde a máte tu možnost chyťte příležitost za pačesy a jděte jinam, protože tady je to stejné jako před deseti lety a za dalších deset let tomu nebude jinak. Hodně štěstí a úspěchů ve Vaší práci a nebo při hledání té nové.

před 6 roky
5.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Slavia pojišťovna na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Menší společnost, kde se lidé navzájem znají.

Negativa firmy:

Žádné bonusy, plat

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (4)

Historie

Historie Slavia pojišťovny sahá až do roku 1868, kdy byly v tehdejší Rakousko-Uherské monarchii položeny její základy. Budování kariéry Slavia pojišťovny muselo být po 2. světové válce přerušeno, neboť došlo k znárodnění společnosti a tento stav trval až do 90. let. V roce 2006 se stala součástí finanční skupiny SPGroup, čímž došlo k jejímu rozvoji a upevňování pozice na českém pojišťovacím trhu. Slavia pojišťovna se může pyšnit i několika ocenění, jako je 3. místo v kategorii Klientsky nejpřívětivější pojišťovna 2010 nebo se zařadila mezi 10 největších neživotních pojišťoven v ČR.

Kariéra ve Slavia pojišťovně

Volná místa Slavia pojišťovna poskytuje zájemcům o práci z různých oborů, jako je administrativa, IT, referent nebo operátor. Budovat kariéru Slavia pojišťovna umožňuje i studentům a absolventům, kteří chtějí po boku zkušených pracovníků získat odbornou praxi a rozvíjet svůj talent. Těšit se můžete na zázemí stabilní české společnosti, možnost kariérního růstu nebo na lákavé benefity v podobě MultiSport karty, zvýhodněného mobilního tarifu nebo slevy při sjednání pojištění. Pokud jste pečliví, spolehliví a máte chuť učit se novým věcem, tak neváhejte a pošlete svůj životopis do Slavia pojišťovny a získejte práci, kterou budete mít rádi.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Revoluční 1/655, 110 00 Praha 1 - Staré Město

Velikost firmy:

100 - 199 zaměstnanců

IČ:

60197501

Založení / Zapsání do OR*:

1. 6. 1994

Právní forma:

a.s.