VZP pojišťovna - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Pojišťovna VZP

Pojišťovna VZP je univerzální neživotní pojišťovnou, která se zabývá prodejem cestovního pojištění, zdravotního pojištění pro cizince a povinného ručení jako dceřiná společnost PVZP.

Produkty

Název pojištění
Limity plnění
Připojištění
Asistenční služby
Bonus
 
VZP povinné ručení Více o produktu »
Limity plnění 
140 / 140 mil. Kč
Připojištění 
ANO
Asistenční služby 
ANO
Bonus 
60 %
Spočítej cenu
  • Maximální limit plnění 140 milionů Kč
  • Neomezená asistence
  • Lepší cena pojištění při jízdě bez nehod
  • Kompletní rozsah asistenčních služeb

Hodnocení Pojišťovna VZP

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (2)

Poskytuje pojištění zdravotních rizik, majetku a odpovědnosti občanů, podnikatelů i profesní odpovědnosti lékařů, farmaceutů a zdravotnických zařízení. VZP pojišťovna nabízí volná místa pro uchazeče se zaměřením na pojišťovnictví, obchod a administrativu.

Historie VZP pojišťovny

Od roku 1994 do roku 2004 byla součástí VZP ČR. V roce 2004 ale vyšel v platnost zákon, který znemožňoval provozovat pojišťovací činnost jiným právnickým osobám a tak musela vzniknout VZP a. s. Tato akciová společnost si v průběhu let vybudovala významné místo na trhu. V roce 2009 navýšila svůj kapitál z původních 100 milionů korun na 120 milionů. V roce 2012 kapitál vzrostl až na 210 milionů korun.

V roce 2010 pojišťovna VZP rozšířila nabídku svých produktů mimo jiné o:

  • úrazové pojištění
  • pojištění v nemoci
  • pojištění škod na pozemních dopravních prostředcích (kromě nádražních)
  • pojištění škod na majetku
  • všeobecné pojištění odpovědnosti
  • pojištění různých finančních strát
Tento krok vedl k možnosti expanze společnosti a větší nabídce práce.

VZP kontakt a pobočky

Nejsnadnějším způsobem, jak se spojit s VZP je bezplatná infolinka. Je určena pro všechny, kdo potřebují poradit v oblasti veřejného zdravotního pojištění. Funguje ve všední dny od 8 do 18 hodin.

Další možností kontaktu jsou kamenné pobočky. Služeb VZP mohou klienti využít na cca 190 pobočkách po celém území České republiky, což z VZP dělá nejdostupnější pojišťovnu. Přes 80 z nich je vybaveno dětskými koutky a VZP se také snaží většinu z nich zařídit bezbariérově.

Kariéra u VZP pojišťovny

Společnost hledá uchazeče, kteří chtějí rozvíjet svou kariéru v oblasti pojišťovnictví, ale i obchodu. Nabízí volná pracovní místa například pro odborné referenty - obchodníky. Své zaměstnance odměňuje adekvátním finančním ohodnocením, 5 týdny dovolené, příspěvkem na penzijní připojištění, stravenkami a slevami na pojistné produkty.

Na inzerované pracovní pozice požaduje výborné komunikační schopnosti, příjemné profesionální vystupování, znalost práce na PC i cizího jazyka (především anglického) a středoškolské vzdělání s maturitou. Pokud chcete práci v tomto oboru, neváhejte a odstartujte svou kariéru u pojišťovny VZP!

Volná místa VZP

Nejčastěji hledá VZP kolegy na pozici klientského pracovníka na přepážce. Často i v menších městech, díky skvělému pokrytí poboček. Takový pracovník zabezpečuje přepážkovou činnost na klientském pracovišti a především komunikuje s klienty. Pokud vás tahle pozice neláká, můžete najít místo i jako finanční účetní, administrativní podpora, revizní lékař/ka, či asistent/ka revizního lékaře. A ani na absolventy VZP nezapomíná, pro ně je tu Program TRAINEE 90.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Karlín, Ke Štvanici 656/3, 18600 Praha 8

Velikost firmy:

4000 - 5000 zaměstnanců

IČ:

27116913

Založení / Zapsání do OR*:

16. 1. 2004

Právní forma:

a.s.

Web:

www.vzp.cz