Pojišťovna Generali - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Pojišťovna Generali

Údaje

Sídlo firmy:

Bělehradská 299/132, 120 00 Praha - Vinohrady

Velikost firmy:

1 000 - 2 000 zaměstnanců

IČ:

61859869

Založení / Zapsání do OR*:

1. 1. 1995

Právní forma:

a.s.

O společnosti

Společnost Generali je pojišťovnou, která začala svou mezinárodní kariéru v Itálii a dnes patří mezi největší pojišťovny na světě. Klientům nabízí široké portfolio služeb, jež zahrnuje pojištění osob, majetku, motorových vozidel, cestovní pojištění, pojištění odpovědnosti a mnoho dalšího. Pojištění u Generali představuje kombinaci ochrany, poradenství a služeb, které jsou dostupné a srozumitelné pro všechny. Pojišťovnu Generali zařadil časopis MIT Technology Review mezi 50 nejsofistikovanějších společností světa, což dokazuje spokojenost 72 milionů klientů ve více než 60 zemích světa.

Historie

Společnost Generali vznikla už v roce 1831 v italském Terstu a už o rok později otevřela své pobočky ve Vídni, Budapešti i v Praze. Zajímavým faktem je, že v pražské pobočce volné místo našel v roce 1907 dokonce i významný spisovatel Franz Kafka. Po 2. světové válce byly všechny soukromé pojišťovny znárodněny a do České republiky se Generali vrátila až v roce 1993 jako rakouská pojišťovna Erste Allgemeine. O dva roky později se ale transformovala a začala fungovat jako pojišťovna Generali. Nyní práci pojišťovna Generali nabízí ve stovkách poboček po celé České republice.

Kariéra v pojišťovna Generali

Práci v Generali našlo více než dva tisíce zaměstnanců, kteří se o klienty starají a poskytují jim odborné poradenství ohledně pojištění. Volné místo pojišťovna Generali nabízí i studenům a absolventům, kterým dávají možnost získat praxi, jež jim nastartuje budoucí kariéru v Generali. Uchazeč o práci u pojišťovna Generali projde osobním pohovorem a zúčastní se tzv. assessment centra, díky němuž nadřízení zjistí, zda je pro pracovní pozici vhodný. Pro své zaměstnance má připravené mnoho firemních benefitů a dokonce pojišťovna Generali podporuje vzdělávání, proto nabízí různé odborné semináře, jazykové kurzy nebo rozvojové a komunikační kurzy aj.

Je tohle Vaše firma?

  • Vytvořte si skvělý profil
  • Získejte nejlepší zaměstnance
  • Budujte značku firmy
Upravit profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 4 měsíci
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Pojišťovací zprostředkovatel - Hradec Králové
Pracuji ve společnosti Pojišťovna Generali na pracovní smlouvu méně než 1 rok.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Můžete si šáhnout na dobré peníze, když makáte

Negativa firmy:

Vyhrožování, když neplníte objem a poté odebrání kmenu (ne můj případ). Děláte sám na sebe a jsou na vás nátlaky, že když se nedaří, tak makej víc. Sdílení kalendáře. Zodpovídat se vedení, že nejste na kanceláři. Děláte sám na sebe a budou vás hlídat jak ve škole. Nemakáš - nic nemáš. Jednoduchý a nepotřebujete, aby vám někdo koukal pořád přes rameno. Jako nováček tady končíte, jelikož s Vámi nikdo nic dělat nebude. Je jim to úplně jedno. Hlavně abyste splnil objem určený na daný měsíc. To se vždy zvládne i bez vaší snahy... Toto vedení, co tu teď je jde jenom po penězích a pokud si nevyděláte Váš problém. A za celý týden tam jsou pro nováčka jednou a ještě mu nic nevysvětlí. Pokud tuhle práci nemyslíte vážně a je to jen, že jste nic jiného nenašli, tak sem nechoďte.

před 7 měsíci
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Pojišťovna Generali jako nezávislý pracovník.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Volnost, která se v zaměstnání špatně hledá Flexibilita kvůli rodině a koníčkům 100% Nadměrné platební ohodnocení ve formě provizí. Fajn kolektiv lidí, kde se dá diskutovat a přenášet vlastní názor

Negativa firmy:

Jedinou nevýhodou je, že když neděláš, nic nemáš. Což pro člověka co dělat chce, neexistuje.

před 1 rokem
5.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Pojišťovna Generali na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Super starost o své zaměstnance

Negativa firmy:

Žádné

před 1 rokem
3.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Pojišťovna Generali na plný úvazek, do roku 2017.
Pozitiva firmy:

Vzdělání a kurzy, pověst firmy

Negativa firmy:

Nízké ohodnocení, nereálné cíle

Zobrazit všechna hodnocení (9)

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

Administrativa Finance Pojišťovnictví Služby Poradenství