Pojišťovna Generali - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Povinné ručení online

Pojišťovna Generali

Společnost Generali je pojišťovnou, která začala svou mezinárodní kariéru v Itálii a dnes patří mezi největší pojišťovny na světě. Generali představuje kombinaci ochrany, poradenství a služeb, které jsou dostupné a srozumitelné pro všechny, což dokazuje spokojenost 72 milionů klientů ve více než 60 zemích světa.

Hodnocení Pojišťovna Generali

Přidat hodnocení
před 4 roky
5.0
Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Pojišťovna Generali na zkrácený úvazek méně než 1 rok, do roku 2019.
Pozitiva firmy:

začáteční odměny pro nováčky, za návštěvu seminářů

Negativa firmy:

před 5 roky
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Pojišťovací zprostředkovatel – Hradec Králové
Pracuji ve společnosti Pojišťovna Generali na pracovní smlouvu méně než 1 rok.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Můžete si šáhnout na dobré peníze, když makáte

Negativa firmy:

Vyhrožování, když neplníte objem a poté odebrání kmenu (ne můj případ). Děláte sám na sebe a jsou na vás nátlaky, že když se nedaří, tak makej víc. Sdílení kalendáře. Zodpovídat se vedení, že nejste na kanceláři. Děláte sám na sebe a budou vás hlídat jak ve škole. Nemakáš - nic nemáš. Jednoduchý a nepotřebujete, aby vám někdo koukal pořád přes rameno. Jako nováček tady končíte, jelikož s Vámi nikdo nic dělat nebude. Je jim to úplně jedno. Hlavně abyste splnil objem určený na daný měsíc. To se vždy zvládne i bez vaší snahy... Toto vedení, co tu teď je jde jenom po penězích a pokud si nevyděláte Váš problém. A za celý týden tam jsou pro nováčka jednou a ještě mu nic nevysvětlí. Pokud tuhle práci nemyslíte vážně a je to jen, že jste nic jiného nenašli, tak sem nechoďte.

před 5 roky
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Pojišťovna Generali jako nezávislý pracovník.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Volnost, která se v zaměstnání špatně hledá Flexibilita kvůli rodině a koníčkům 100% Nadměrné platební ohodnocení ve formě provizí. Fajn kolektiv lidí, kde se dá diskutovat a přenášet vlastní názor

Negativa firmy:

Jedinou nevýhodou je, že když neděláš, nic nemáš. Což pro člověka co dělat chce, neexistuje.

před 5,5 roky
5.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Pojišťovna Generali na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Super starost o své zaměstnance

Negativa firmy:

Žádné

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (10)

Historie společnosti

Společnost Generali vznikla už v roce 1831 v italském Terstu a už o rok později otevřela své pobočky ve Vídni, Budapešti i v Praze. Zajímavým faktem je, že v pražské pobočce volné místo našel v roce 1907 dokonce i významný spisovatel Franz Kafka.

Po 2. světové válce byly všechny soukromé pojišťovny znárodněny a do České republiky se Generali vrátila až v roce 1993 jako rakouská pojišťovna Erste Allgemeine. O dva roky později se ale transformovala a začala fungovat pod názvem Generali. Nyní pojišťovna funguje ve stovkách poboček po celé České republice.

Jaké má Generali hodnoty

Filosofie Generali pojišťovny stojí na čtyřech základních pilířích. Patří mezi ně otevřenost, respekt k zaměstnancům, soudržnost s Generali skupinou a závazek vždy držet slovo. Společnost si klade za cíl zlepšování životů klientů a to nejen dnes, ale také v budoucnu.

Úspěchy pojišťovny Generali

Pojišťovnu Generali zařadil časopis MIT Technology Review mezi 50 nejsofistikovanějších společností světa.

V žebříčku Hospodářských novin získala 3. místo v hodnocení klientsky nejpřívětivějších pojišťoven. A nejnovějším přírůstkem k oceněním Generali patří 3. místo v prestižní soutěži Banka roku 2018 v kategorii Pojišťovna roku.

Generali cestovní pojištění

Klientům nabízí pojišťovna široké portfolio služeb, jmenovitě pojištění osob, majetku, povinné ručení, cestovní pojištění a pojištění odpovědnosti. Cestovní pojištění je jedním z nejoblíbenějších produktů. Patří mezi nejlevnější na trhu. Můžete ho mít už od 16 Kč na den. Výhodou je celosvětová asistenční služba, která je k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu.

Generali - kontakt a pobočky

Od pondělí do pátku mezi 7 a 19 hodinou se můžete pojišťovně ozvat na infolinku 244 188 188. Pokud raději věci řešíte osobně, vyberte si jedno ze zhruba 300 kontaktních míst, na kterých vám zkušení zaměstnanci hravě poradí a pomohou.

Kariéra v pojišťovně Generali

Práci v Generali našlo mnoho zaměstnanců, kteří starají o klienty a poskytují jim odborné poradenství v oblasti pojištění. Uchazeč o práci u pojišťovny Generali projde osobním pohovorem a zúčastní se tzv. assessment centra, díky němuž nadřízení zjistí, zda je pro pracovní pozici vhodný.

Pro své zaměstnance má firma připraveno mnoho firemních benefitů a dokonce pojišťovna podporuje i vzdělávání, proto nabízí různé odborné semináře, jazykové kurzy nebo rozvojové a komunikační kurzy aj.

Volá místa v Generali pojišťovně

V Generali hledají jak čerstvé absolventy, tak i zkušené profesionály, kterým nabízí pracovní možnosti napříč různými obory. Dá se zde pracovat v zaměstnaneckém poměru, na dohodu nebo živnostenský list. Momentálně obsazované pozice jsou například manažer obchodního týmu, hypoteční a úvěrový specialista či přepážkový pracovník kanceláře.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Bělehradská 299/132, 120 00 Praha - Vinohrady

Velikost firmy:

500 -1000 zaměstnanců

IČ:

61859869

Založení / Zapsání do OR*:

1. 1. 1995

Právní forma:

a.s.