MultiSport karta | Kde nabízejí tento benefit ZDARMA? | VímVíc.cz

MultiSport karta | Kde nabízejí tento benefit ZDARMA?

13. 03. 2019

Škála firemních benefitů se postupem času rozšiřuje a společnosti si uvědomují, že často právě tato nabídka velmi ovlivňuje uchazečovo rozhodnutí při výběru práce. Jedním z nich je MultiSport karta, která se v poslední době stala velmi populární. O co vlastně jde a které společnosti tento benefit poskytují? Již mnoho firem nabízí svým zaměstnancům MultiSport karty, které hradí zaměstnancům kompletně nebo zaměstnanci částečně doplácejí.

MultiSport

Co je MultiSport karta?

Máte sedavé zaměstnání a ocenili byste po práci nějaký ten pohyb pro lepší pocit? Nebo jste naopak z práce vyčerpaní a toužíte po chvíli zaslouženého relaxu? Ať už tak či tak, MultiSport karta vám s tím pomůže!

Společnost MultiSport je na trhu již 8 let a její cílem je zajistit zaměstnancům benefit v podobě sportovních a relaxačních aktivit za příznivou cenu. Celý koncept stojí na přesvědčení, že sportující a zdravější zaměstnanec je zároveň produktivnější zaměstnanec. Z široké nabídky více než 1 700 partnerských zařízení po celé republice si každý najde tu aktivitu, která mu vyhovuje nejvíce. K využití karty nemusíte být aktivním sportovcem, nabídka totiž obsahuje velké množství relaxačních aktivit, které potěší každého.

MultiSport karta poskytuje nejen sportovní, ale i relaxační aktivity.
Pracovní nabídky, kde dostane ihned při nástupu Multisport kartu!

Ve VímVíc.cz máme MultiSport karty téměř všichni. Mají na ně nárok i studenti, kteří pro nás pracují na dohodu a odvádějí přes 65 hodin měsíčně. Navíc u nás studenti mohou zažádat o plně hrazenou doprovodnou MultiSport kartu pro partnera či kamaráda. I tato varianta je u nás velmi populární.

Jak MultiSportka funguje?

Pracujete ve společnosti, která tento benefit nabízí? Pak je to jednoduché. Váš zaměstnavatel má se společností MultiSport určitou dohodu, na základě které je stanovena výše poplatku, kterou za kartu zaplatíte. Pokud se pro ni tedy rozhodnete, stačí jednoduchá objednávka a během pár dní můžete začít navštěvovat partnerská místa. Obvykle stačí zadat objednávku do 20 dne v měsíci a již následující měsíc si můžete na svoji MultiSport kartu užívat širokou paletu sportovních aktivit. Někteří zaměstnavatelé požadují spoluúčast na platbě za kartu ve výši obvykle 300 Kč měsíčně.

Pro každý den máte jeden volný (či zvýhodněný) vstup, který můžete využít na kterémkoliv z míst. Je jen na vás, zda této možnosti využijete každý den nebo třeba jen jednou týdně. Cena karty zůstává od zakoupení stejná, její hodnota ovšem roste, a to díky rychlému rozšiřovaní do stále více měst.

Multisportku si zatím nemůže zakoupit jedinec. Registrace je podmíněna spoluprací se zaměstnavatelem.

Které společnosti tento benefit nabízí?

Zaměstnavatelů, kteří MultiSport kartu poskytují, je stále více. My jsme pro vás několik z nich vybrali:

Pokud se právě rozhodujete, ve které z firem začít svou kariéru, určitě si přečtěte jejich hodnocení od zaměstnanců a následně si vyberte z nabídky pracovních míst.

MiltiSport kartu poskytuje například společnost Kaufland, AAA Auto, či Tipli.

MultiSport karta cena

Cena MultiSportky se liší zaměstnavatel od zaměstnavatele. Vše závisí hlavně na tom, jakou cenu si zaměstnavatel s poskytovatelem MultiSportky dohodne. Poté už je cena MultiSportky v rámci měsíčního paušálu. Můžete tedy měsíčně platit třeba 300 Kč, ale také třeba 500 Kč. Záleží to jednoduše na tom, jaká cena byla dohodnuta vaším zaměstnavatelem. Také pamatujte na to, že cena vaší MultiSportky, jakožto zaměstnance, bude nižší, než třeba cena MultiSportky pro někoho z vašich blízkých. Můžete totiž MultiSport kartu zařídit například vašemu příteli nebo sestře, ovšem cena druhé MultiSportky je už vyšší. Přesto i o tyto doplňkové či druhé MultiSport karty je obrovský zájem především mezi mladými pražany.

"Chtěla jsem začít se svojí kamarádkou Katkou pravidelně sportovat, avšak opatřit si druhou Multisportku je v Praze téměř nemožné." říká začínající nadějná architektka Karolína S.

MultiSportka? Někdo ji využívá hodně někdo málo

A jaktože celý koncept MultiSport karty jakožto benefitu, kdy můžete za nízký měsíční paušál chodit do různých sportovišť, funguje? Základním předpokladem fungování celého projektu je zejména to, že někteří majitelé MultiSport karty ji využívají pod limit. To v praxi znamená, že tím zaplatí využívání center a sportovišť těm, kteří MultiSportku naopak využívají naplno. Pokud by totiž všichni majitelé této karty, využívali benefit zcela (tedy chodili například každý den 2x denně do fitka, majitelé fitcenter na tom budou velmi tratit.

Cena MultiSport karty se liší podle toho, jak se váš zaměstnavatel s poskytovatelem MultiSport karty dohodl.

Tip: Jste vlastníkem multisportky? Tak to vám chybí už jen kvalitní sportovní oblečení. Pořiďte si ho v e-shopu A3 SPORT. Uplatněte A3 SPORT slevový kód a zajistěte si výhodnou cenu.

Nepoměr v přijetí MultiSportky

V tuto chvíli také můžeme najít zajímavý nepoměr, co se týče využívání MultiSport karty. Zatímco Multisportku začíná přijímat čím dál více nových sportovišť, mnoha původní od ní začínají upouštět. Je tomu tak zejména z toho důvodu, že se jim jednoduše nevyplatí kartu přijímat, neboť reálný platící zákazník, který si zaplatí například přímo předplatné ve fitku, je pro ně samozřejmě lákavější, protože si zaplatí víc. Není to ovšem z rozmařilosti fitcenter, ale kvůli tomu, že si jednoduše nemůžou dovolit MultiSport kartu přijímat, protože by začali prodělávat. Multisport karta a její zavedení je velmi výhodné pro nová sportoviště, jelikož se dostanou do velké databáze od firmy MultiSport, kde si tisíce držitelů karet vybírají, jaká sportovní střediska a zážitky vyzkouší.

Zajímají Vás také další benefity, které můžete u různých zaměstnavatelů získat? A co takhle služební automobil? O tom si můžete přečíst také v jednom, z našich článků.

článek je uzamčen
Zadejte svůj e-mail pro otevření článku.
nebo

Témata:

Nastartuj kariéru Nahlédni do firem a kanceláří Ze života firem a kanceláří