Zonky půjčka | VímVíc.cz

Zonky půjčka

 • Zonky půjčka je od skutečných lidí a investorů
 • Úrok je zpravidla nižší než při bankovní půjčce
 • Zonky zprostředkovává také investice
 • Snadné a rychlé vyřízení online
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od - do 20 000 Kč - 900 000 Kč
Splatnost od - do 12 - 120 měsíců
Úrok od 2,99 %
RPSN od 3,45 %

Výhody půjčky:

 • Refinancování starých půjček online a výhodně
 • Peníze na účtu téměř okamžitě
 • Předčasné splacení bez poplatku
 • Nízký úrok již od 2,99 %
 • Možnost zvolit si výši splátek

Reprezentativní příklad:

,,Karel F. si u Zonky půjčil 80.000 Kč na 7 let, se splátkou 1.078 Kč a úrokem 2,99 % p.a. Celkem zaplatil 90.526 Kč s RPSN 3,63 %. Výše poslední splátky byla 1.052 Kč a jednorázový poplatek Zonky činil pouhých.1 600 Kč."

Podmínky půjčky:

 • Věk 18 let
 • Doložení měsíčního příjmu
 • Trvalý pobyt na území České republiky
 • Bankovní účet v České republice

Za projektem Zonky, s.r.o. stojí silná skupina PPF, která podpořila vznik nové české služby v roce 2014. Společnost Zonky se specializuje na tzv. peer-to-peer půjčky, což znamená, že finanční projekty neposkytuje žádná banka či jiná velká instituce, ale samotní lidé. Jedná se o výhodnou službu nejen pro ty, kteří potřebují s financemi trochu pomoci, ale také pro ty, kteří chtějí své peníze zhodnotit. Klient si může zařídit půjčku online a do 5 minut může mít požadovaný obnos na svém bankovním účtu.

Jak funguje Zonky

Mnoho klientů si klade otázku, jak funguje Zonky. Jedná se o poskytovatele tzv. peer to peer půjček. Jak už napovídá slogan firmy, v Zonky doslova lidé půjčují lidem. Odpovědí na otázku: ,,Jak funguje Zonky?", je tedy – jako zprostředkovatel. Peníze nepůjčuje klientovi samotná společnost, ale konkrétní investor, kterému je následně půjčka splácena. Zonky nejsou pouze poskytovatelem půjček, nabízí i příležitost k investicím, jež mohou přinést investorům zajímavé částky, a to během poměrně krátké doby.

Do jaké výše lze sjednat půjčka Zonky

Půjčka Zonky poskytuje maximální flexibilitu. Klient si může půjčit od 20.000 Kč do 900.000 Kč. Záleží na finančních možnostech klienta a na tom, jak dlouho bude chtít úvěr splácet. Minimální doba půjčky Zonky je 12 měsíců, maximální 10 let. Společnost Zonky si ovšem zakládá na značné flexibilitě a spokojenosti zákazníků, takže není problém výši splátek měnit podle aktuálních potřeb klienta.

Jak výhodná je Zonky půjčka

Zonky půjčka je nabízena s úrokem od 2,99 % p. a. a RPSN začíná na 3,45 %, což je na půjčku od nebankovní půjčky velice lákavé. Úrok se na Zonky pohybuje v rozmezí 2,99 % až 19,99 % p.a. Navíc předčasné splacení půjček Zonky je zdarma. Konkrétní výše úroků a další poplatky však záleží na podmínkách sjednaných přímo s investorem, který klientovi půjčku poskytuje.

Druhy půjček Zonky

Zonky jako nebankovní společnost nabízí 2 druhy půjček Zonky:

 • Půjčka na cokoliv
 • Refinancování drahých půjček

Zonky půjčka na cokoliv může být sjednána na částku od 20.000 Kč do 900.000 Kč na dobu od 12 měsíců až do 10 let. Zonky poskytuje bezúčelové hotovostní úvěry, kdy si klient může půjčit téměř na cokoliv. Nejčastěji si klienti půjčují na refinancování půjček, na vybavení či rekonstrukce domácnosti nebo na nové auto. Dále si klienti půjčují na studium, operace, elektroniku nebo rozjezd vlastního podniku. Půjčky Zonky mohou získat také cizinci, pokud jsou občany EU a mají v České republice trvalý pobyt.

Refinancování půjček Zonky se vyplatí, protože bude klientovi nabídnutý nižší úrok, než který splácí doposud. Díky nižšímu úroku se poté zkrátí celková doba splácení nebo se sníží výše měsíční splátky úvěru. Maximální částka, kterou si klient může u Zonky refinancovat, je 900.000 Kč.

Pro koho je určena Zonky půjčka?

Půjčky Zonky si mohou sjednat občané České republiky a cizinci s trvalým pobytem v ČR. Dále musí být klientovi více jak 18 let. U cizinců to mohou být obyvatelé EU nebo Ukrajiny. Další podmínkou je vlastnictví bankovního účtu v České republice.

Půjčka od Zonky vám nevyhovuje? Podívejte se i na další produkty. Výhodné podmínky nabízí například mBank půjčka.

Jak probíhá vyřízení půjčky Zonky

Zonky.cz funguje na velice jednoduchém principu. Jedná se o dražbu, kam může žadatel poslat svou nabídku a čekat, kdo na ni zareaguje. Další variantou je udělat si průzkum a najít jednotlivce vyhovující požadavkům a možnostem. Zonky fungují jako zprostředkovatel, který pomáhá oběma stranám dosáhnout co nejlepších výsledků. U Zonky.cz si klient může také zažádat o refinancování půjček Zonky.

V případě, že si klient vybral Zonky půjčku, kalkulačka zprostředkuje online sjednání. Stačí vyplnit jednoduchý formulář, kam klient vypíše základní informace: kolik si chce půjčit, na jak dlouho a údaje o sobě. Poté je zkontaktován jedním z pracovníků Zonky a pokud splňuje podmínky a Zonky půjčka bude schválena, peníze jsou ještě ten den na účtu.

Co Zonky od klienta potřebuje

Klient bude muset naskenovat 2 doklady totožnosti. Jedná se o občanský průkaz či doklad o trvalém pobytu a dále cestovní pas, řidičský průkaz, rodný list nebo kartičku zdravotní pojišťovny. Poté musí klient doložit svůj příjem, a to výpisem z bankovního účtu.

Pojištění půjčky Zonky

U Zonky si klienti mohou své úvěry také pojistit. Služba se jmenuje Zonky záchranná vesta. Záchrannou vestu Zonky mohou využít žadatelé mladší 65 let, nesmí však být v žádném stupni invalidity ani držiteli průkazu ZTP/P. Současně nesmí být v pracovní neschopnosti. Toto pojištění pomůže klientovi v těžké životní situaci, kdy například ztratí zaměstnání, dlouhodobě onemocní a nemůže pracovat apod. Se Zonky záchrannou vestou si klient může odložit splátky nebo je snížit.

Zonky půjčka – recenze

Není třeba se bát svěřit do rukou Zonky. Než se klient čemukoliv upíše, může si nechat poslat nezávaznou nabídku, kterou mu společnost Zonky zašle na základě vyplněných údajů do Zonky, slouží k tomu nástroj kalkulačka online. Přímo na webu je možné si přečíst několik recenzí spokojených zákazníků, kteří služeb Zonky již využili, nebo aktivně využívají. Spokojenost je především na straně půjčujících. Rekordně nízké úroky, konkurující bankovním společnostem, nejsou jedinou výhodou. Fakt, že klient může mít na svém účtu peníze do 5 minut od odeslání žádosti, osloví nejednoho zákazníka.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku