Zonky půjčka | VímVíc.cz

Zonky půjčka

 • Zonky půjčka je od skutečných lidí a investorů
 • úrok je zpravidla nižší než při bankovní půjčce
 • Zonky zprostředkovává také investice
 • snadné a rychlé vyřízení online
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od - do 20 000 Kč - 750 000 Kč
Splatnost od - do 6 - 84 měsíců
Úrok od 2,99 %
RPSN od 3,64 %

Výhody půjčky:

 • refinancování starých půjček online a výhodně
 • peníze na účtě téměř okamžitě
 • předčasné splacení bez poplatku
 • nízký úrok již od 2,99 %
 • možnost navolit si výši splátek

Reprezentativní příklad:

"Karel F. si u Zonky půjčil 80 000 Kč na 7 let, se splátkou 1 080 Kč a úrokem 2,99 % p.a. Celkem zaplatil 90 692 Kč s RPSN 3,62 %. Výše poslední splátky byla 1 052 Kč a jednorázový 2 % poplatek Zonky činil pouhých 1 600 Kč."

Podmínky půjčky:

 • mladší než 65 let
 • doložení měsíčního příjmu
 • trvalý pobyt na území České republiky
 • žadatel nesmí být v pracovní neschopnosti
 • plnoletost
 • způsobilost

Za projektem Zonky s.r.o. hledejte silnou skupinu PPF, která podpořila vznik nové české služby v roce 2014. Zonky.cz se specializuje na tzv. peer-to-peer půjčky, což znamená, že finanční projekty neposkytuje žádná banka či jiná velká instituce, ale samotní lidé. Jedná se tak o výhodnou službu nejen pro ty, kteří potřebují s financemi trochu pomoci, ale také pro ty, kteří chtějí své peníze zhodnotit. Z domova si klient může online zařídit půjčku a do 5 minut může mít požadovaný obnos na svém bankovním účtu.

Kolik si klient může půjčit?

Zonky poskytuje maximální flexibilitu. Klient si může půjčit od 20 000 do 750 000 korun. Záleží na něm a na jeho finančních možnostech, jak dlouho bude chtít úvěr splácet. Minimální doba půjčky je 6 měsíců, maximální 84. Zonky.cz si ovšem zakládá na značné flexibilitě a spokojenosti zákazníků, takže není problém výši splátek měnit, podle aktuálních možností.

Je výhodná půjčka od Zonky?

Zonky půjčuje s úrokem od 2,99 % p. a. a RPSN začíná na 4,7 %, což je na půjčku od nebankovní společnosti velice lákavé. Navíc předčasné splacení půjčky je u Zonky.cz zdarma!

Druhy půjček Zonky

Zonky jako nebankovní společnost, nabízí 2 druhy spotřebitelských úvěrů:

 • půjčka na cokoliv
 • refinancování drahých půjček

Půjčka na cokoliv může být od 20 000 Kč do 750 000 Kč na dobu od 6 měsíců až do 7 let. Zonky poskytuje bezúčelové hotovostní úvěry, kdy si klient může půjčit téměř na cokoliv. Nejčastěji si klienti půjčují na refinancování půjček, na vybavení či rekonstrukce domácnosti nebo na nové auto. Dále si klienti půjčují na studium, operace, elektroniku nebo rozjezd vlastního podniku. U Zonky si mohou půjčit také cizinci, pokud jsou občany EU a mají v České republice trvalý pobyt.

Úrok se na Zonky pohybuje v rozmezí 2,99 % až 19,99 % p. a.

Refinancování se Zonky se vyplatí, protože klientovi bude nabídnut nižší úrok, než který splácí doposud. Díky nižšímu úroku se poté zkrátí celková doba splácení nebo se sníží výše měsíční splátky úvěru. Maximální částka, kterou si klient může u Zonky refinancovat je 750 000 Kč.

Kdo si může na Zonky půjčit?

Jak již bylo řečeno, u Zonky si mohou půjčit občané České republiky a cizinci, kteří mají trvalý pobyt v ČR. Dále musí být klientovi více jak 18 let. U cizinců to mohou být obyvatelé EU nebo Ukrajiny. Další podmínkou je vlastnictví bankovního účtu v České republice.

Co Zonky od klienta potřebuje? Klient bude muset naskenovat 2 doklady totožnosti. Jedná se o občanský průkaz či doklad o trvalém pobytu a dále cestovní pas, řidičský průkaz, rodný list nebo kartičku zdravotní pojišťovny. Poté musí klient doložit svůj příjem a to výpisem z bankovního účtu.

Jak to celé funguje?

Zonky.cz funguje na velice jednoduchém principu. Jedná se vlastně o takovou dražbu, kam buď žadatel může poslat svou nabídku a čekat, kdo na ni zareaguje, nebo si sám může udělat průzkum a najít jednotlivce, který požadavkům a možnostem vyhovuje nejlépe. Zonky.cz funguje jako zprostředkovatel, který pomáhá oběma stranám dosáhnout co nejlepších výsledků. U Zonky.cz si klient může také zažádat o refinancování půjčky.

Stačí tedy na webových stránkách vyplnit jednoduchý formulář, kam klient vypíše základní informace: kolik si chce půjčit, na jak dlouho a údaje o sobě. Poté je zkontaktován jedním z pracovníků Zonky.cz a pokud splňuje podmínky a půjčka bude schválena, peníze jsou ještě ten den na účtu.

Pojištění Zonky půjčky

U Zonky si mohou klienti své úvěry také pojistit. Služba se jmenuje Zonky záchranná vesta. Záchrannou vestu Zonky mohou využít žadatelé mladší 65 let, nesmí být v žádném stupni invalidity a nesmí být držitelé průkazu ZTP/P a také nesmí být v pracovní neschopnosti. Toto pojištění pomůže klientovi v těžké životní situaci, kdy například klient ztratí zaměstnání, dlouhodobě onemocní a nemůže pracovat, apod. Se Zonky záchrannou vestou si klient může odložit splátky nebo splátky snížit.

Je to bezpečné - Zonky.cz recenze

Není třeba se bát svěřit do rukou Zonky. Než se klient čemukoliv upíše, může si nechat poslat nezávaznou nabídku, kterou mu Zonky zašle na základě vyplněných údajů do Zonky kalkulačky. Přímo na webu je možné si přečíst několik recenzí spokojených zákazníků, kteří služeb Zonky již využili, nebo aktivně využívají. Spokojenost je především na straně půjčujících, než investorů. Rekordně nízké úroky, které konkurují bankovním společnostem nejsou jedinou výhodou. Fakt, že peníze klient může mít na svém účtu do 5 minut od odeslání žádosti osloví nejednoho zákazníka.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku