Zonky půjčka | VímVíc.cz

Zonky půjčka

 • Zonky půjčka s ročním úrokem od 4,99 %
 • Mimořádné splátky zdarma a bez postihů
 • Předčasné splacení zdarma
 • Levnější půjčení peněz než u banky
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od - do 20 000 Kč - 1 200 000 Kč
Splatnost od - do 12 - 120 měsíců
Úrok od 4,99 %
RPSN od 5,55 %

Výhody půjčky:

 • Výhodné refinancování starých půjček online
 • Peníze na účtu do 5 minut
 • Předčasné splacení zdarma
 • Roční úrok od 4,99 %
 • 100% anonymita
 • Možnost zvolit si výši splátek
 • Zonky forum i bez přihlášení
 • Mimořádné splátky zdarma
 • Levnější půjčení peněz než u banky

Reprezentativní příklad:

,,Karel F. si půjčil u Zonky 150.000 Kč na 5 let (60 měsíců), se splátkou 2.957 Kč a úrokovou sazbou 5,99 % p.a. Jednorázový 2% poplatek z výše půjčky je ve výši 3.000 Kč a výsledné RPSN ve výši 7,03 %. Zákazník celkem zaplatil 177.414, 32 Kč. Doba splácení může být od 12 měsíců do 10 let a RPSN se pohybuje mezi 5,55 % a 26,91 %."

Podmínky půjčky:

 • Věk 18 let
 • Doložení měsíčního příjmu
 • Trvalý pobyt na území České republiky
 • Bankovní účet v České republice
 • 2 doklady totožnosti

Za projektem Zonky, s.r.o. a půjčení peněz stojí silná skupina PPF, která podpořila vznik nové české služby v roce 2014. Společnost Zonky se specializuje na tzv. P2P půjčky, což znamená, že finanční projekty neposkytuje žádná banka či jiná velká instituce, ale samotní lidé. Zonky půjčky jsou výhodnou službou nejen pro ty, kteří potřebují s financemi trochu pomoci, ale také pro ty, kteří chtějí své peníze zhodnotit (Zonky investice). Není třeba nikam chodit, klient si může sjednat půjčení peněz online odkudkoliv a do 5 minut může mít požadovaný obnos na svém bankovním účtu. Úvěr od Zonky je půjčka online, který je zároveň pro mnoho klientů nejlepší nebankovní půjčkou.

Jak funguje Zonky

Zonky je nejlepší nebankovní půjčka. Mnoho klientů si klade otázku, jak funguje Zonky a Zonky půjčky. Jedná se o poskytovatele tzv. P2P půjček. Jak už napovídá slogan firmy, v Zonky lidé půjčují lidem. Odpovědí na otázku: ,,Jak funguje Zonky?" je tedy – jako zprostředkovatel. Jedná se o půjčku online, kdy peníze klientovi nepůjčuje sama společnost Zonky, ale konkrétní investor, kterému je následně půjčka od Zonky splácena.

Zonky nejsou pouze poskytovatelem půjček, nabízí i příležitost k Zonky investicím, jež mohou přinést investorům zajímavé částky, a to během poměrně krátké doby. Zonky půjčka je levnější a rychlejší než bankovní půjčky, což potvrzují i Zonky recenze a Zonky zkušenosti minulých klientů. Klienti se mohou dozvědět více o tom, jak funguje Zonky na Zonky forum. Přidávat dotazy je možné až po Zonky přihlášení. Zonky forum je dostupné na webové stránce forum.zonky.cz a je rozdělené do mnoha kategorií.

Do jaké výše se dá sjednat půjčka Zonky?

Půjčka Zonky poskytuje maximální flexibilitu. Klient si může půjčit od 20.000 Kč do 1.200.000 Kč. Záleží na finančních možnostech klienta a na tom, jak dlouho bude chtít úvěr splácet. Minimální doba půjčky Zonky je 12 měsíců, maximální 10 let (120 měsíců). Společnost Zonky si zakládá na značné flexibilitě a spokojenosti zákazníků. Zonky půjčky umožňují měnit výši splátek podle aktuálních potřeb klienta. Klienti mohou využít nástroj úvěrová kalkulačka, konkrétně Zonky půjčka kalkulačka.

Jak výhodná je Zonky půjčka

Půjčka Zonky je nabízena s úrokem od 4,99 % p. a. a RPSN začíná na 5,55 %. Zonky zkušenosti minulých klientů mluví o tom, že na půjčku od nebankovní společnosti je to velice přívětivé. Předčasné splacení půjček Zonky a mimořádné splátky jsou zdarma. Konkrétní výše úroků a další poplatky však záleží na podmínkách sjednaných přímo s investorem, který klientovi půjčku poskytuje. Zonky kalkulačka na webových stránkách napoví zájemci více o částkách a výších úroků ohledně půjčení peněz.

Na webových stránkách www.zonky.cz si může klient porovnat výhodnost Zonky půjčky oproti bankovním půjčkám od velkých bankovních institucí. Zonky půjčka má bezkonkurenčně nejnižší úrokovou sazbu. Další nespornou výhodou v porovnání s bankovními půjčkami je flexibilní mimořádné splácení a mimořádné splátky zdarma bez postihů. V porovnání bankovních půjček je kupříkladu Česká spořitelna, MONETA Money Bank, Equa bank, ČSOB, mBank a další.

Druhy půjček Zonky

Zonky jako nebankovní společnost nabízí 2 druhy půjček Zonky, které se objevují v hodnoceních na Zonky recenze:

 • Nová půjčka na cokoliv
 • Refinancování půjček

Nová Zonky půjčka na cokoliv může být sjednána na částku od 20.000 Kč do 1.200.000 Kč na dobu od 12 měsíců až do 10 let. Zonky poskytuje bezúčelové hotovostní úvěry, kdy si klient může půjčit téměř na cokoliv. Nejčastěji si klienti půjčují na refinancování půjček, na vybavení či rekonstrukce domácnosti nebo na nové auto. Dále si klienti půjčují na studium, operace, elektroniku nebo rozjezd vlastního podniku. Půjčky Zonky mohou získat také cizinci, pokud jsou občany EU a mají v České republice trvalý pobyt.

Refinancování půjček Zonky se vyplatí, protože bude klientovi nabídnutý nižší úrok, než který splácí doposud. Díky nižšímu úroku se poté zkrátí celková doba splácení nebo se sníží výše měsíční splátky úvěru. Maximální částka, kterou si klient může u Zonky refinancovat, je 1.200.000 Kč.

Další možností jsou Zonky investice, produkt se jmenuje Zonky Rentiér. Zonky investice nabízí jako očekávaný výnos úrok 5,79 % p.a. Zonky Rentiér zhodnotí peníze za klienta. Zonky Rentiér drží už více než 2 a půl roku výnos mezi 3 a 5 %.

Pro koho je určena Zonky půjčka?

Půjčky Zonky si mohou sjednat občané České republiky a cizinci s trvalým pobytem v ČR. Dále musí být klientovi více než 18 let. U cizinců to mohou být obyvatelé EU nebo Ukrajiny. Další podmínkou je vlastnictví bankovního účtu v České republice. Klienti dokládají dva doklady totožnosti a výši svých příjmů. Zonky půjčka je vhodné i pro lidi, kteří měli insolvenci nebo exekuci. Je důležité, aby byl záznam v registru dlužníků negativní.

Pokud lidem nevyhovuje půjčka od Zonky, mohou se podívat na další úvěrové produkty. Výhodné podmínky nabízí například mPůjčka od mBank.

Zonky pomáhá všem lidem k nejlevnějším půjčkám a dostupnému investování. Zonky půjčka je levnější než jakákoliv půjčka od banky, nabízí kompletní sjednání online během pár minut bez nutnosti chodit na kamennou pobočku. Půjčka Zonky nabízí také flexibilní splácení a mimořádné splátky zdarma.

Jak probíhá vyřízení půjčky Zonky

Zonky.cz funguje na velice jednoduchém principu. Jedná se o dražbu, kam může žadatel poslat svou nabídku a čekat, kdo na ni zareaguje. Další variantou je udělat si průzkum a najít jednotlivce vyhovující požadavkům a možnostem. Zonky fungují jako zprostředkovatel, který pomáhá oběma stranám dosáhnout co nejlepších výsledků. U Zonky.cz si klient může zažádat o refinancování půjček Zonky.

V případě, že si klient vybral půjčku od Zonky, Zonky půjčka kalkulačka zprostředkuje online sjednání. Stačí vyplnit jednoduchý formulář v úvěrové kalkulačce, kam klient vypíše základní informace: kolik si chce půjčit, na jak dlouho a údaje o sobě. Poté je zkontaktován jedním z pracovníků Zonky a pokud splňuje podmínky a půjčka Zonky bude schválena, peníze jsou ještě ten den na účtu.

Zonky přihlášení probíhá klasicky přes e-mailovou adresu a heslo. Zonky přihlášení je přitom zcela bezpečné. Všechny sdělené informace jsou u Zonky považovány za důvěrné. Zonky s daty zachází zcela v souladu s nařízením Evropské unie o GDPR.

Největší zprostředkovatelé a zároveň srovnávače více druhů půjček jsou například Chytrá půjčka od provozovatele Elephant Orchestra, s.r.o., anebo Hyperpůjčka či Malá Hyperpůjčka od společnosti Bezvafinance (projekt Hyperfinance). Jak Hyperpůjčka, tak Chytrá půjčka jsou pouze zprostředkovatelé úvěrů. Další kontakt probíhá již mezi klientem a poskytovatelem daného úvěru.

Co potřebuje Zonky od klienta

Klient bude muset naskenovat 2 doklady totožnosti. Jedná se o občanský průkaz či doklad o trvalém pobytu a dále cestovní pas, řidičský průkaz, rodný list nebo kartičku zdravotní pojišťovny. Poté musí klient doložit svůj příjem, a to výpisem z bankovního účtu.

Své doklady může klient jednoduše vyfotit webkamerou na počítači, fotoaparátem v telefonu nebo je naskenovat. Vyfocené doklady nahraje přímo do poptávky, kterou na Zonky.cz vyplňuje, nebo je zašle na e-mail doklady@zonky.cz. Všechny doklady se nahrávají do zabezpečeného systému, kde je vidí pouze zaměstnanci ze Zonky. Je velmi důležité, aby byly doklady vyfocené čitelně, se všemi údaji a aby byl doklad celý i s okraji.

Pojištění půjčky Zonky: Záchranná vesta

U Zonky si klienti mohou své úvěry pojistit. Služba se jmenuje Zonky Záchranná vesta. Záchrannou vestu Zonky mohou využít žadatelé mladší 65 let, nesmí však být v žádném stupni invalidity ani držiteli průkazu ZTP/P. Současně nesmí být v pracovní neschopnosti. Toto pojištění pomůže klientovi v těžké životní situaci, kdy například ztratí zaměstnání, dlouhodobě onemocní a nemůže pracovat apod. Se Zonky Záchrannou vestou si klient může odložit splátky nebo je snížit. Výše úhrady za pojištění činí 8,9 % z výše splátky. Pojištění Záchranná vesta je nepovinné.

Zonky půjčka recenze, Zonky recenze a Zonky zkušenosti

Není třeba se bát svěřit do rukou Zonky. Než se klient čemukoliv upíše, může si nechat poslat nezávaznou nabídku, kterou mu společnost Zonky zašle na základě vyplněných údajů do Zonky, slouží k tomu nástroj kalkulačka online, tzv. Zonky kalkulačka. Přímo na webu je možné dohledat Zonky půjčku recenze a Zonky zkušenosti od spokojených zákazníků, kteří již využili služeb Zonky nebo aktivně využívají. Zonky půjčka recenze či obecná Zonky recenze se dá dohledat i na jiných webových stránkách.

Obecné informace představí Zonky zkušenosti. Spokojenost je především na straně půjčujících. Rekordně nízké úroky, konkurující bankovním společnostem, nejsou jedinou výhodou. Fakt, že klient může mít na svém účtu peníze do 5 minut od odeslání žádosti, osloví nejednoho zákazníka.

Zonky kontakt

Klienti mohou využít Zonky kontakt na zákaznické lince 800 449 999, která funguje každý den od 8 do 20 hodin. E-mailová adresa je info@zonky.cz. Zonky Rentiér jako investice mají své vlastní Zonky kontakty. Telefonní číslo je 800 449 449 a funguje ve všední dny od 9 do 17 hodin. Zonky kontaktní zákaznická linka je bezplatná. E-mailová adresa je investor@zonky.cz Sídlo společnosti se nachází na adrese Air Bank a.s., Evropská 2690/17, 160 00 Praha 6 – Dejvice. Korespondenční adresa je Air Bank a.s., P. O. BOX 625, 661 25 Brno 2. IČO společnosti Air Bank a.s. je 29045371.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku