Zonky půjčka | VímVíc.cz

Zonky půjčka

 • Zonky půjčka je od skutečných lidí a investorů
 • Úrok je zpravidla nižší než při bankovní půjčce
 • Zonky zprostředkovává také investice
 • Snadné a rychlé vyřízení online
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od - do 20 000 Kč - 900 000 Kč
Splatnost od - do 12 - 48 měsíců
Úrok od 2,99 %
RPSN od 3,63 %

Výhody půjčky:

 • Refinancování starých půjček online a výhodně
 • Peníze na účtu téměř okamžitě
 • Předčasné splacení bez poplatku
 • Nízký úrok již od 2,99 %
 • Možnost zvolit si výši splátek

Reprezentativní příklad:

"Karel F. si u Zonky půjčil 80 000 Kč na 7 let, se splátkou 1 080 Kč a úrokem 2,99 % p.a. Celkem zaplatil 90 692 Kč s RPSN 3,62 %. Výše poslední splátky byla 1 052 Kč a jednorázový poplatek Zonky činil pouhých 1 600 Kč."

Podmínky půjčky:

 • Mladší než 65 let
 • Doložení měsíčního příjmu
 • Trvalý pobyt na území České republiky
 • Žadatel nesmí být v pracovní neschopnosti
 • Plnoletost
 • Způsobilost

Za projektem Zonky, s.r.o. stojí silná skupina PPF, která podpořila vznik nové české služby v roce 2014. Společnost Zonky se specializuje na tzv. peer-to-peer půjčky, což znamená, že finanční projekty neposkytuje žádná banka či jiná velká instituce, ale samotní lidé. Jedná se tak o výhodnou službu nejen pro ty, kteří potřebují s financemi trochu pomoci, ale také pro ty, kteří chtějí své peníze zhodnotit. Z domova si klient může online zařídit půjčku a do 5 minut může mít požadovaný obnos na svém bankovním účtu.

Do jaké výše lze sjednat půjčka Zonky?

Půjčka Zonky poskytuje maximální flexibilitu. Klient si může půjčit od 20 000 do 750 000 korun. Záleží na něm a na jeho finančních možnostech, jak dlouho bude chtít úvěr splácet. Minimální doba půjčky Zonky je 6 měsíců, maximální 84 měsíců. Společnost Zonky si ovšem zakládá na značné flexibilitě a spokojenosti zákazníků, takže není problém výši splátek měnit podle aktuálních potřeb klienta.

Jak výhodná je Zonky půjčka?

Zonky půjčka je nabízena s úrokem od 2,99 % p. a. a RPSN začíná na 4,7 %, což je na půjčku od nebankovní společnosti velice lákavé. Navíc předčasné splacení půjček Zonky je zdarma. Konkrétní výše úroků a další poplatky však záleží na podmínkách sjednaných přímo s investorem, který klientovi půjčku poskytuje.

Druhy půjček Zonky

Zonky jako nebankovní společnost nabízí 2 druhy půjček Zonky:

 • Půjčka na cokoliv,
 • refinancování drahých půjček.

Zonky půjčka na cokoliv může být sjednána na částku od 20 000 Kč do 750 000 Kč na dobu od 6 měsíců až do 7 let. Zonky poskytuje bezúčelové hotovostní úvěry, kdy si klient může půjčit téměř na cokoliv. Nejčastěji si klienti půjčují na refinancování půjček, na vybavení či rekonstrukce domácnosti nebo na nové auto. Dále si klienti půjčují na studium, operace, elektroniku nebo rozjezd vlastního podniku. Půjčky Zonky mohou získat také cizinci, pokud jsou občany EU a mají v České republice trvalý pobyt.

Úrok se na Zonky pohybuje v rozmezí 2,99 % až 19,99 % p.a.

Refinancování půjček Zonky se vyplatí, protože klientovi bude nabídnut nižší úrok, než který splácí doposud. Díky nižšímu úroku se poté zkrátí celková doba splácení nebo se sníží výše měsíční splátky úvěru. Maximální částka, kterou si klient může u Zonky refinancovat, je 750 000 Kč.

Pro koho je určena Zonky půjčka?

Půjčky Zonky si mohou sjednat občané České republiky a cizinci, kteří mají trvalý pobyt v ČR. Dále musí být klientovi více jak 18 let. U cizinců to mohou být obyvatelé EU nebo Ukrajiny. Další podmínkou je vlastnictví bankovního účtu v České republice.

Půjčka od Zonky vám nevyhovuje? Podívejte se i na další produkty. Výhodné podmínky nabízí například Home Credit půjčka.

Jak probíhá vyřízení půjčky Zonky

Zonky.cz funguje na velice jednoduchém principu. Jedná se o dražbu, kam buď žadatel může poslat svou nabídku a čekat, kdo na ni zareaguje, nebo si sám může udělat průzkum a najít jednotlivce, který požadavkům a možnostem vyhovuje nejlépe. Zonky fungují jako zprostředkovatel, který pomáhá oběma stranám dosáhnout co nejlepších výsledků. U Zonky.cz si klient může také zažádat o refinancování půjček Zonky.

V případě, že je vybraným produktem klienta Zonky půjčka, kalkulačka mu zprostředkuje online sjednání. Stačí vyplnit jednoduchý formulář, kam klient vypíše základní informace: kolik si chce půjčit, na jak dlouho a údaje o sobě. Poté je zkontaktován jedním z pracovníků Zonky a pokud splňuje podmínky a Zonky půjčka bude schválena, peníze jsou ještě ten den na účtu.

Co Zonky od klienta potřebuje?

Klient bude muset naskenovat 2 doklady totožnosti. Jedná se o občanský průkaz či doklad o trvalém pobytu a dále cestovní pas, řidičský průkaz, rodný list nebo kartičku zdravotní pojišťovny. Poté musí klient doložit svůj příjem, a to výpisem z bankovního účtu.

Pojištění půjčky Zonky

U Zonky si mohou klienti své úvěry také pojistit. Služba se jmenuje Zonky záchranná vesta. Záchrannou vestu Zonky mohou využít žadatelé mladší 65 let, nesmí však být v žádném stupni invalidity ani držiteli průkazu ZTP/P. Současně nesmí být v pracovní neschopnosti. Toto pojištění pomůže klientovi v těžké životní situaci, kdy například klient ztratí zaměstnání, dlouhodobě onemocní a nemůže pracovat apod. Se Zonky záchrannou vestou si klient může odložit splátky nebo splátky snížit.

Zonky půjčka – recenze

Není třeba se bát svěřit do rukou Zonky. Než se klient čemukoliv upíše, může si nechat poslat nezávaznou nabídku, kterou mu společnost Zonky zašle na základě vyplněných údajů do Zonky kalkulačky. Přímo na webu je možné si přečíst několik recenzí spokojených zákazníků, kteří služeb Zonky již využili, nebo aktivně využívají. Spokojenost je především na straně půjčujících. Rekordně nízké úroky, které konkurují bankovním společnostem, nejsou jedinou výhodou. Fakt, že peníze klient může mít na svém účtu do 5 minut od odeslání žádosti, osloví nejednoho zákazníka.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku