Moneta Money Bank půjčka | VímVíc.cz

Moneta Money Bank půjčka

 • Zápůjční úroková sazba od 3,9%.
 • Půjčka na cokoliv až do 800 000 korun.
 • Vyřízení rychle online, přes telefon nebo na pobočce.
 • Speciální úvěry a půjčky pro živnostníky a firmy.
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od - do 3 000 Kč - 800 000 Kč
Splatnost od - do 3 - 120 měsíců
Úrok od 3,9 %
RPSN od 4 %

Výhody půjčky:

 • Speciální půjčky pro fyzické osoby i drobné a střední podnikatele.
 • Nízká úroková sazba od 3,9%.
 • Bezúčelová půjčka do 800 000 korun pro jednotlivce.
 • Půjčky můžete vyřídit online a zdarma a spravovat přes mobilní aplikaci.

Reprezentativní příklad:

"Karel F. si půjčil 200 000 korun a splácet hodlá 6 let. Při takovém úvěru měsíčně platí 3 120 korun. Roční úroková sazba činí 3,9%, RPSN 4,0%. Celkově zaplatí 224 635 korun."

Podmínky půjčky:

 • Dva doklady totožnosti.
 • Plnoletost.
 • Potvrzení o trvalém příjmu.
 • Při půjčkách nad půl milionu spolužadatele.
 • Při úvěru nad 300 000 korun souhlas manžel/manželky.

MONETA Money Bank, dříve známá jako GE Money Bank a GE Capital Bank, je bankovní společnost působící na českém trhu od roku 1998. MONETA Money Bank se specializuje především na bankovní služby pro fyzické osoby a malé a střední podniky. I nepodnikatelé si mohou u MONETY pořídit běžné účty, který si mohou zdarma zařídit online nebo na pobočce.

MONETA nabízí bezúčelové půjčky, hypotéky, sloučení půjček, půjčku na nové auto a speciální půjčky a úvěry pro živnostníky a firmy.

MONETA Money Bank půjčka

Jako jednotlivec si můžete půjčit u MONETY od 5000 až do 800 000 tisíc. Doba splácení se pohybuje od 2 do 9 let a úroková sazba začíná na rekordních 3,9%. Půjčku si můžete vyřídit online, telefonicky nebo na kterékoliv z poboček, které najdete po celé České republice. Půjčku vyřídíte bez poplatků pouze pokud si ji zařídíte online pře Internet Banku nebo Smart Banku. Pokud si budete půjčku vyřizovat na pobočce nebo po telefonu, účtuje si MONETA poplatek ve výši 1 295 korun. Správa a vedení půjčky je zdarma, poplatků se ale můžete dočkat pokud úvěr splatíte dřív, ať už jen z části nebo v celkové výši.

MONETA Money Bank půjčka pro živnostníky

Speciální úvěry si mohou sjednat živnostníci a malé firmy. Pokud se jedná o půjčku do 500 000 korun, můžete si ji sjednat z pohodlí domova online a není třeba doložit daňové přiznání či souhlas manžela/manželky. V případě vyšších úvěrů si musíte o půjčku zažádat přímo na pobočce. MONETA nabízí i pojištění proti neschopnosti splácet.

MONETA Money Bank recenze

MONETA Money Bank operauje na českém trhu poměrně dlouhou dobu, za kterou si stačila získat nemálo zákazníků, především v podnikatelské sféře. MONETA Money bank se pyšní poměrně nízkým začínajícím úrokem, který nemá konkurenci. Na druhou stranu je zatížena větším množstvím poplatků, než jiné bankovní společnosti. MONETA se snaží jít s dobou a zakládá si také na inovativním jednání. Pravidelně se také umisťuje na předních příčkách různých žebříčků, jako Hypotéka roku, Bankovní inovátor roku nebo Bankéř roku.

MONETA Money Bank kontakt

MONETA Money Bank je se svými 200 pobočkami a 650 bankomaty čtvrtou největší bankou v ČR. MONETU můžete kontaktovat i online skrze webové stránky nebo telefonicky na lince 224 443 636, která je v provozu nonstop.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku