MONETA půjčka online | moneta.cz | VímVíc.cz

MONETA půjčka

 • Peníze na účtu do 5 minut od podpisu smlouvy
 • Roční úroková sazba začíná na 5,83 %
 • Půjčka na cokoliv do výše 1.500.000 Kč
 • Při online sjednání je půjčka MONETA zdarma
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od – do 5 000 Kč – 1 500 000 Kč
Splatnost od – do 3 – 120 měsíců
Úrok od 5,83 %
RPSN od 5,99 %

Výhody půjčky:

 • Peníze na účtu do 5 minut od podpisu smlouvy
 • Roční úroková sazba začíná na 5,83 %
 • Bezúčelová půjčka do výše 1.500.000 Kč
 • Možnost spravovat půjčku přes mobilní aplikaci

Reprezentativní příklad:

„Karel F. si půjčil 650.000 Kč a splácet bude 9 let (108 měsíců). Při takovém úvěru platí měsíčně 7.749 Kč. Roční úroková sazba činí 5,83 %, RPSN 5,98 %. Karel F. by celkově zaplatil 836.914 Kč.“

Podmínky půjčky:

 • Věk 18 let
 • Dva doklady totožnosti
 • Potvrzení o trvalém příjmu
 • Při úvěru nad 1.000.000 Kč souhlas manžela/manželky
 • Při úvěru nad 1.000.000 Kč potřeba spolužadatele

MONETA Bank

MONETA Money Bank, dříve známá jako GE Money Bank a GE Capital Bank, je bankovní společnost působící na českém trhu od roku 1998. MONETA Money Bank se specializuje především na bankovní služby pro fyzické osoby a malé a střední podniky. Podnikatelé i fyzické osoby si mohou pořídit u MONETY běžné účty, které si sjednají zdarma online nebo na pobočce.

MONETA Money Bank nabízí účty a karty, bezúčelové půjčky, úvěry, hypotéky, převedení půjčky, půjčku na nové auto, speciální půjčky, úvěry pro živnostníky a firmy. Mezi další produkty MONETA patří pojištění, spoření a investice, kam se řadí MONETA spořicí účet. Součástí skupiny MONETA je Wüstenrot. V soutěži Zlatá koruna v roce 2023 uspěla MONETA Money Bank ve 12 kategoriích.

Největší zprostředkovatelé a zároveň srovnání půjček různých druhů jsou například Chytrá půjčka na webu pujcka.cz od provozovatele Elephant Orchestra, s.r.o., anebo Hyperpůjčka či Malá Hyperpůjčka od společnosti Bezvafinance (projekt Hyperfinance). Jak Hyperpůjčka, tak pujcka.cz jsou pouze zprostředkovatelé úvěrů. Další kontakt probíhá již mezi klientem a poskytovatelem daného úvěru.

MONETA půjčka na cokoliv

MONETA půjčka na cokoliv je pro klienty dostupná ve výši od 5.000 Kč až do 1.500.000 Kč. MONETA Expres půjčka a její splácení se pohybuje od 3 měsíců do 10 let. Úroková sazba pro půjčení peněz začíná na 5,83 % p.a. MONETA Bank půjčka může být sjednána online, telefonicky nebo na kterékoliv z poboček, které se nachází po celé České republice. MONETA Expres půjčka se dá vyřídit online přes MONETA Internet Banku nebo Smart Banku (platí pro stálé klienty).

Tato možnost se ukazuje v MONETA recenzích jako výhoda. MONETA Internet Banka má stejně jako Smart Banka jednoduché ovládaní a klient má přehled o sjednaných produktech. MONETA přihlášení do Internet Banky MONETA probíhá přes ID a heslo. MONETA přihlášení do Internet Banky MONETA je od 1. dubna 2023 ještě bezpečnější. Klient se přihlašuje pomocí Smart Banky, nikoliv za pomoci SMS zpráv.

Pokud si bude půjčení peněz u MONETY vyřizovat člověk, který není klientem, sjednání půjčky může proběhnout na pobočce, přes telefon nebo na webu. Při vyřízení půjčky na pobočce zabere celý proces kolem půl hodiny a hradí se poplatek ve výši 1.995 Kč. Poplatek se hradí i při žádosti přes telefon. Sjednání půjčky online je ještě rychlejší a bez poplatku. Správa rychlé půjčky je zdarma, poplatků se ale může klient dočkat, pokud MONETA úvěr splatí dřív, ať už jen z části nebo v celkové výši. Předčasné splacení celé jistiny nebo části se hradí úrokem v maximální výši 0,5 % / 1 %.

MONETA Money Bank půjčka online

Mezi klienty je nejoblíbenější MONETA půjčka online, kterou si mohou sjednat online bez nutnosti návštěvy kamenné MONETA pobočky. MONETA Money Bank půjčka je měsíčně poskytnuta téměř 5 tisíckrát. Expres půjčka MONETA je zpravidla vyřízena do 5 minut od online podpisu smlouvy. Jedná se o půjčku na cokoliv, kterou klient může využít například na vybavení bytu či domu, na koupi nového auta nebo na investování do vzdělání.

Chci použít úvěrovou kalkulačku

MONETA Money Bank nabízí roční úrok od 5,83 % a sazbu RPSN od 5,99 %. Maximální doba splácení, kterou umožňuje Expres půjčka MONETA, je až 10 let, kdy čím déle bude klient splácet, tím nižší bude měsíční splátka. Klienti si mohou půjčit již od 5.000 Kč.

Souhlas manžela a manželky

V případě, že je klient ženatý nebo klientka je vdaná, bude potřebovat pro MONETA úvěr nad 1.000.000 Kč souhlas své manželky či manžela. Pokud klient žádá o MONETA spotřebitelský úvěr vyšší než 1 milion Kč, bude potřebovat spolužadatele, kterým může být partner, příbuzný nebo někdo z přátel. MONETA Bank půjčka je podmíněna povinností založit si běžný bankovní účet u MONETA Money Bank. Pokud ho klient ještě nemá, je mu během žádosti o půjčku založen.

Tato povinnost je u většiny bankovních půjček, nebankovní půjčky ihned tuto podmínku nemají. Potom, co má klient založený účet, už nic nebrání sjednání půjčky. Není-li si klient stoprocentně jistý, zda je pro něj výhodná právě MONETA půjčka, kalkulačka může pomoci při rozhodování. MONETA půjčka kalkulačka je online nástroj, který rychle a přehledně ukáže možné případy, různé výše splátek atd. Na stejné bázi operují různé srovnání půjček online.

Rychlá půjčka MONETA pro živnostníky

Speciální úvěry si mohou sjednat živnostníci a malé firmy až do výše 2.500.000 Kč na 10 let. Pokud je rychlá půjčka MONETA Bank pro živnostníky do částky 500.000 Kč, může si ji podnikatel sjednat z pohodlí domova online, čím ušetří měsíční poplatek za správu úvěru ve výši 299 Kč, a není třeba doložit daňové přiznání či souhlas manžela/manželky.

Při online sjednání MONETA půjčky pro živnostníky platí akce snížení úroku o 33 % – platí do 30. 11. 2023. Stačí mít 2 doklady, telefon, přibližný příjem a je nutné podnikat alespoň 12 měsíců. V případě vyšších úvěrů si musí o půjčku zažádat přímo na pobočce. MONETA nabízí i pojištění proti neschopnosti splácet. Pro přehled nad splátkami založí MONETA účet s vedením zdarma online.

Jaké další půjčky MONETA Money Bank nabízí svým klientům

Klienti mají v MONETA Money Bank na výběr z mnoha dalších MONETA spotřebitelských úvěrů. Mohou si vybrat půjčku, která jim bude co nejvíce vyhovovat a bude se co nejlépe hodit na financování nákupu nebo investice. Pokud si klient není jistý, jaký úvěr zvolit, nejlepším řešením je navštívit kamennou pobočku a nechat si poradit od bankovního/úvěrového poradce. MONETA nabízí tyto produkty:

 • MONETA půjčka na cokoliv
 • Půjčka MONETA na nové auto
 • Překlenovací úvěr
 • Solární Expres půjčka
 • Sloučení půjček
 • Kreditní karta
 • Kreditní účet
 • Rychlá půjčka na splátky pro živnostníky
 • Kreditní karta pro živnostníky
 • Úvěry pro živnostníky a firmy
 • Úvěry se zárukou
 • Úvěry pro bytová družstva a SVJ

Klienti mohou využít online nástroj pro porovnání různých úvěrů a případů, slouží k tomu MONETA půjčka kalkulačka. MONETA spořicí účet nabízí roční úrok až 5,3 % do výše vkladu 1.000.000 Kč.

Konsolidace půjček MONETA

MONETA Money Bank nabízí klientům možnost konsolidace půjček MONETA. MONETA konsolidace umožňuje klientům dosáhnout až o 50 % nižších splátek. RPSN je i u konsolidace půjček MONETA od 7,03 % a úrok od 6,83 %. Konkrétní úroková sazba a RPSN se odvíjí od výše slučovaných půjček, jejich druhu, dalších podmínek, se kterými byly sjednány i počtu slučovaných půjček. Konsolidace půjček MONETA nabízí svým klientům půjčit si peníze navíc na cokoliv. Při online žádosti o konsolidaci MONETA ušetří klient poplatek ve výši 2.495 Kč, který se platí při sjednání po telefonu nebo na pobočce.

Tip: Konsolidace půjček jiných poskytovatelů nabízí jiné podmínky. Například Home Credit konsolidace sloučí všechny druhy půjček do částky 700.000 Kč.

MONETA Money Bank recenze a MONETA diskuze

MONETA Money Bank operuje na českém trhu poměrně dlouhou dobu, za kterou si stačila získat nemálo zákazníků, především v podnikatelské sféře, kteří zanechávají MONETA recenze. MONETA Money Bank je zatížena větším množstvím poplatků než jiné bankovní společnosti. MONETA se snaží jít s dobou a zakládá si na inovativním jednání.

Pravidelně se umisťuje na předních příčkách různých žebříčků, jako jsou Hypotéka roku, Bankovní inovátor roku nebo Bankéř roku. Bude-li se chtít klient podívat sám na hodnocení společnosti, stačí, aby do vyhledávače zadal slovní spojení „MONETA Money Bank recenze“ nebo MONETA diskuze.

MONETA kontakt a MONETA bankomaty

MONETA Money Bank je se svými 140 MONETA pobočkami a 560 MONETA bankomaty čtvrtou největší bankou v ČR. MONETA nyní sdílí bankomaty s dalšími bankami, díky čemuž je klientům k dispozici přes 2 000 bankomatů. Výběr hotovosti za stejných podmínek jako u MONETA Money Bank je k dispozici u bankomatů Komerční banky, Air Bank a UniCredit Bank. MONETA pobočky se nachází v každém větším městě, banka je klientům velmi dostupná. Seznam poboček s adresami je dostupný na webové stránce www.moneta.cz.

Klienti mohou kontaktovat MONETU i online přes webové stránky www.moneta.cz. Telefonický MONETA kontakt je na čísle 224 443 636, který je v provozu od 7 do 21 hodin. MONETA infolinka pro blokaci karet je na čísle 224 442 424 a je možné volat nonstop. Pro volání ze zahraničí je připravené číslo +420 224 443 636. Telefonní číslo pro pohledávky je 224 445 858. ID datové schránky je 3kpd8nk a IČO je 25672720.

 • Sídlo společnosti:
 • MONETA Money Bank, a.s.
 • BB Centrum, Vyskočilova 1442/1b
 • 140 28 Praha 4 Michle
 • Korespondenční adresa:
 • MONETA Money Bank, a.s.
 • Na Rovince 871
 • 720 00 Ostrava – Hrabová

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku