Home Credit konsolidace půjček pro dlužníky | VímVíc.cz

Home Credit konsolidace půjček

 • Sloučení všech druhů půjček do výše 600.000 Kč
 • Telefonické sjednání
 • Sjednání i vyřízení konsolidace zdarma
 • Možnost předčasného splacení a mimořádných splátek
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od - do 30 000 Kč - 600 000 Kč
Splatnost od - do 24 - 120 měsíců
Úrok od 7,84 %
RPSN od 8,1 %

Výhody půjčky:

 • Záruka stabilní a spolehlivé společnosti
 • Sjednání online
 • Bez ručitele
 • Možnost odložení splátek
 • Flexibilní termín splácení
 • Pojištění pro případ nesplácení
 • Možnost půjčit si peníze navíc
 • Předčasné splacení zdarma
 • Možnost mimořádných splátek
 • Sloučení všech druhů úvěrů

Reprezentativní příklad:

,,Karel F. si sloučil u Home Credit úvěry ve výši 450.000 Kč a dobu splácení si nastavil na 96 měsíců. Výše splátky byla Karlovi vypočítána na 6.315 Kč, při úroku 7,84 % p.a. a RPSN 8,1 %. Celkově Karel F. zaplatí 606.240 Kč."

Podmínky půjčky:

 • Plnoletost
 • Pravidelný příjem
 • Trvalý pobyt na území České republiky
 • Žádná z půjček není po splatnosti

Existuje řada klientů, kteří mají sjednaných více úvěrů najednou. Splácení většího počtu úvěrů je náročné psychicky, finančně i časově. Klient musí každý měsíc odeslat platby za splátky jednotlivých úvěrů zvlášť, může se tak stát, že na nějakou platbu zapomene nebo mu nezbydou finance. Řešením pro takové klienty je konsolidace půjček, jež klientovi umožní splácet jeden jediný úvěr s výhodnějšími podmínkami místo několika úvěrů.

Co je konsolidace nebankovních půjček

Konsolidace nebankovních půjček znamená sloučení dvou či více nebankovních půjček do jedné. Cílem konsolidace půjček je usnadnit klientovi splácení většího počtu úvěrů. Klient, který má nasmlouvaný větší počet úvěrů, musí každý měsíc čelit složité administrativě při jejich splácení. Kromě toho je splácení více úvěrů najednou velmi finančně náročné, klient platí úroky a další poplatky z každého úvěru zvlášť. Oba tyto problémy dokáže vyřešit právě konsolidace nebankovních půjček. 

Home Credit konsolidace půjček

Home Credit konsolidace umožňuje klientům splácet úvěry snadněji a po nižších splátkách. Počet slučovaných úvěrů není omezen, maximálně je však v rámci Home Credit konsolidace půjček možné sloučit úvěry v hodnotě 600.000 Kč. Minimální hodnota půjček je pro schválení Home Credit konsolidace 30.000 Kč. Dobu splácení je možné nastavit od 24 do 120 měsíců.

V případě, že se klient prokázal dobrou bonitou, může si u Home Credit zažádat o půjčení dalších peněz navíc. Klient má také možnost upravit si termín splátek tak, aby mu vyhovoval. Stejně tak je možné upravovat i způsob hrazení splátek. Konsolidace půjček Home Credit není podmíněna osobou ručitele a sjednání i vyřízení konsolidace Home Credit je zdarma.

Doplňkové služby u konsolidace půjček Home Credit

Při sjednání konsolidace půjček Home Credit si klient může připlatit za tzv. doplňkové služby. Jedná se o služby, jež je možné využít během splácení v případě, že by se klient potýkal s dalšími nečekanými výdaji či problémy se splácením. V rámci Home Credit konsolidace půjček si klienti mohou sjednat tyto služby navíc:

 • Pojištění Home Credit konsolidace půjček – chrání klienta v případě, že nebude schopen z různých důvodů konsolidaci řádně splácet. Pojištění přechází v platnost následující den po jeho sjednání a poplatek za pojištění hradí klient spolu se splátkou půjčky. Sjednání pojištění je možné na infolince Home Credit.
 • Změna výše a počtu splátek – umožňuje klientovi měnit výši splátek, popřípadě jejich počet, kdykoliv během splácení. Změna je možná i v případě, že klient nemá sjednanou službu, je však zpoplatněna částkou 199 Kč.
 • Odklad splátek – klient si může na telefonní lince pro klienty Home Credit vyjednat odklad splátek. V případě, že nemá tuto službu sjednanou, je odklad splátek zpoplatněn částkou 199 Kč.

Co se týká předčasného splacení u konsolidace půjček Home Credit, je vždy zdarma, stačí pouze předem společnost kontaktovat. Stejně tak je možné zasílat mimořádné splátky, které klientovi sníží přeplatek a může tak ušetřit na úrocích. I v tomto případě by měl klient společnost Home Credit kontaktovat předem.

Pokud vás nezaujala nabídka konsolidace od Home Credit, podívejte se i na produkty jiných poskytovatelů. Výhodné podmínky nabízí například Moneta konsolidace.

U jakých půjček je možná Home Credit konsolidace

Konsolidace půjček Home Credit není dostupná pro všechny druhy úvěrů, umožňuje však sloučit poměrně širokou škálu různých půjček. U společnosti Home Credit konsolidace půjček poskytují na tyto úvěry:

 • Hotovostní půjčky
 • Kreditní karty
 • Kontokorentní úvěry
 • Spotřební úvěry
 • Finanční leasingy

Jak probíhá konsolidace půjček Home Credit

Sjednání konsolidace půjček Home Credit není možné osobně. Konsolidace půjček Home Credit lze vyřídit velmi jednoduše po telefonu, sjednání klientovi zabere nanejvýš několik minut. Zájemcům je k dispozici Home Credit infolinka, na kterou klient zavolá a sdělí operátorovi své požadavky. Klient buď zavolá na infolinku sám nebo vyplní požadované údaje do online formuláře a počká, až ho kontaktuje společnost Home Credit.

Ke sjednání klient potřebuje doložit 2 doklady totožnosti, a to občanský průkaz a další volitelný doklad – cestovní pas, řidičský průkaz, rodný list apod. Dále Home Credit vyžaduje informace o zaměstnavateli žadatele nebo jeho podnikání a číslo bankovního účtu. Dále musí klient doložit výpisem z běžného účtu své příjmy a smlouvy půjček, které si přeje konsolidovat.

Následně je klientovi vyhotoven návrh smlouvy, který Home Credit zasílá dle domluvy e-mailem nebo poštou. Návrh si klient prostuduje, podepíše a zašle zpět poštou na adresu společnosti. Konsolidované půjčky za klienta uhradí Home Credit na uvedené bankovní účty nebo přepošle finanční prostředky na účet klienta a ten je uhradí sám. Společnost Home Credit konsolidaci vyřídí během několika dní

Podmínky konsolidace Home Credit

Home Credit si stanovuje podmínky, jež je nutné pro schválení Home Credit konsolidace splnit. Žadatel o konsolidaci musí být zletilý, mít pravidelný a dostatečně vysoký zdroj příjmu, který je nutné doložit výpisy z účtu, a nesmí být se žádnou ze sjednaných půjček po splatnosti. Dále by měl mít žadatel trvalý pobyt na území České republiky a ke sjednání musí doložit 2 doklady totožnosti.

Splácení u Home Credit konsolidace

Home Credit konsolidace půjček může být splácena několika způsoby, a to jednorázovým nebo trvalým příkazem z bankovního účtu, složenkou nebo prostřednictvím Sazka terminálu. V případě, že klient zvolí úhradu splátky přes terminál Sazky, je možné uhradit splátku ještě v den její splatnosti. Home Credit zatím neumožňuje splácení Home Credit konsolidace inkasem.

Srovnání konsolidace půjček

Srovnání konsolidace půjček je před konečným výběrem konkrétního produktu nutným krokem. Na trhu je k dispozici poměrně mnoho nabídek na konsolidace půjček a je na klientovi, aby si vybral ten nejvíce vyhovující produkt pro jeho momentální situaci. Srovnání konsolidace půjček umožní porovnat klientovi výši splátek, jakou jsou jednotlivé společnosti ochotny nabídnout a na základě toho se rozhodnout pro nejvýhodnější nabídku.

Home Credit konsolidace půjček – kalkulačka

Pokud má klient zájem o sjednání Home Credit konsolidace půjček, kalkulačka mu může pomoci vytvořit si představu o ceně konsolidace. Díky tomu si klient může spočítat, kolik peněz v rámci konsolidace půjček ušetří a zda se mu Home Credit konsolidace půjček vyplatí. Kalkulačka funguje online, stačí do ní uvést celkovou výši konsolidovaných půjček a požadovanou délku splácení. Na základě těchto údajů vygeneruje online kalkulačka výši měsíční splátky.

Konsolidace Home Credit recenze

Konsolidace Home Credit recenze pomohou klientovi s rozhodováním, zda si produkt sjednat či nikoliv. Právě recenze zákazníků poskytují reálný pohled na průběh vyřízení konsolidace a na přístup společnosti Home Credit k zákazníkům, například při řešení vzniklých problémů. K nalezení recenzí stačí do internetového vyhledávače zadat spojení jako ,,home credit konsolidace diskuze” nebo podobné.

Výhody a nevýhody Home Credit konsolidace půjček pro dlužníky

Stejně jako každý jiný produkt, má Home Credit konsolidace půjček své výhody i nevýhody. Ve většině případů převažují výhody, to se však může lišit v závislosti na momentální finanční situaci jednotlivých klientů. Mezi hlavní výhody Home Credit konsolidace půjček patří:

 • Sjednání telefonicky z pohodlí domova
 • Možnost sloučit různé úvěry
 • Konsolidace bez ručitele
 • Možnost odložení splátek
 • Flexibilní nastavení termínu splácení
 • Pojištění konsolidace půjček
 • Mimořádné splátky i předčasné splacení zdarma
 • Možnost půjčit si ke konsolidaci peníze navíc

Při sjednání konsolidace půjček Home Credit může klient narazit i na některé nevýhody, mezi něž patří:

 • Zpoplatnění odkladu splátek
 • Zpoplatnění změny výše splátek a doby splácení
 • RPSN v některých případech více než 30 %

Společnost Home Credit

Akciová společnost Home Credit byla založena v roce 1997. Od svého založení se firma velmi rychle vypracovala, dnes patří do jedné z největších fintech skupin na světě. Home Credit nabízí spotřební úvěry, hotovostní úvěry, konsolidace půjček, kreditní karty a problém není ani půjčka ihned na účet. Home Credit je členem několika asociací a zákazníkům poskytuje služby ombudsmana, který pomáhá s řešením nepříjemných finančních situací.

Home Credit recenze

V případě, že si klient není jistý výběrem společnosti, může si vyhledat na společnost Home Credit recenze. Jedná se o zavedenou dlouhodobě fungující společnost, která již poskytla své služby mnoha zákazníkům. Recenze jsou proto k nalezení napříč celým internetem na různých diskuzních fórech i jiných webech. Zkušenosti bývalých i současných zákazníků mohou klientovi pomoci při rozhodování se o sjednání Home Credit konsolidace.

Home Credit kontakt

Klienti mohou Home Credit kontaktovat několika způsoby. V Home Credit funguje komunikace, kromě telefonní linky, prostřednictvím e-mailu. S případnými dotazy se mohou klienti obracet na e-mail info@homecredit.cz. Veškeré informace o nabízených produktech a podmínkách jsou také uvedeny na webových stránkách Home Credit.

Home Credit infolinka

Home Credit infolinka je zákazníkům k dispozici každý pracovní den od 8 do 17 hodin. Klienti mohou volat na číslo +420 542 100 100 nebo +420 727 618 618. V obou případech je na čísle Home Credit infolinka určená pro informace o produktech i k jejich sjednání. Prostřednictvím infolinky mohou klienti Home Credit konsolidace sjednávat, upravovat si podmínky či se pouze informovat.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku