Home Credit konsolidace půjček | homecredit.cz | VímVíc.cz

Home Credit konsolidace půjček

 • Sloučení všech druhů půjček do částky 700.000 Kč
 • Doplacení konsolidace je zdarma
 • Sjednání i vyřízení konsolidace je zdarma
 • Možnost mimořádných splátek
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od – do 30 000 Kč – 700 000 Kč
Splatnost od – do 24 – 120 měsíců
Úrok od 10,98 %
RPSN od 11,6 %

Výhody půjčky:

 • Sjednání online nebo telefonicky
 • Bez nutnosti ručitele
 • Možnost odložit splátky
 • Flexibilní termín splácení
 • Pojištění pro případ nesplácení
 • Možnost půjčit si peníze navíc
 • Doplacení konsolidace je zdarma
 • Možnost mimořádných splátek

Reprezentativní příklad:

„Karel F. si sloučil u Home Credit úvěry ve výši 450.000 Kč a dobu splácení si nastavil na 96 měsíců (8 let). Výše splátky byla Karlovi vypočítána na 7.040 Kč, při úroku 11 % p.a. a RPSN 11,6 %. Celkově Karel F. zaplatí 675.840 Kč.“

Podmínky půjčky:

 • Věk 18 let
 • Pravidelný příjem
 • Dva doklady totožnosti
 • Trvalý pobyt na území České republiky
 • Žádná z půjček není po splatnosti

Co je konsolidace nebankovních půjček

Konsolidace nebankovních půjček znamená sloučení dvou či více nebankovních půjček do jedné. Cílem konsolidace půjček je usnadnit klientovi splácení většího počtu úvěrů. Klient, který má nasmlouvaný větší počet úvěrů, musí každý měsíc čelit složité administrativě při jejich splácení. Kromě toho je splácení více úvěrů najednou velmi finančně náročné, klient platí úroky a další poplatky z každého úvěru zvlášť. Oba tyto problémy dokáže vyřešit konsolidace nebankovních půjček. 

Existuje řada klientů, kteří mají sjednaných více úvěrů najednou. Splácení většího počtu úvěrů je náročné psychicky, finančně i časově. Klient musí odeslat každý měsíc platby za splátky jednotlivých úvěrů zvlášť, může se tak stát, že na nějakou platbu zapomene nebo mu nezbydou finance. Řešením pro takové klienty je flexibilní konsolidace půjček od Homecredit.cz, jež klientovi umožní splácet jeden jediný úvěr s výhodnějšími podmínkami místo několika úvěrů.

Home Credit konsolidace půjček

Home Credit konsolidace půjček umožňuje klientům splácet úvěry snadněji a po nižších splátkách. Počet slučovaných úvěrů není omezená, maximálně je v rámci Home Credit konsolidace půjček možné sloučit úvěry v hodnotě 700.000 Kč. Minimální hodnota půjček je pro schválení Home Credit konsolidace 30.000 Kč. Dobu splácení je možné nastavit od 24 do 120 měsíců.

V případě, že se klient prokázal dobrou bonitou, může zažádat o Home Credit navýšení úvěru. Klient má také možnost upravit si termín splátek tak, aby mu vyhovoval. Stejně tak je možné upravovat i způsob hrazení splátek. Konsolidace půjček Home Credit je flexibilní a není podmíněna osobou ručitele. Sjednání i vyřízení konsolidace Home Credit je zdarma.

Doplňkové služby u konsolidace půjček Home Credit

Při sjednání konsolidace půjček Home Credit si klient může připlatit za tzv. doplňkové služby. Jedná se o služby, jež je možné využít během splácení v případě, že by se klient potýkal s dalšími nečekanými výdaji či problémy se splácením. V rámci Home Credit konsolidace půjček si mohou klienti sjednat tyto služby navíc:

 • Pojištění Home Credit konsolidace půjček: Chrání klienta v případě, že nebude schopen z různých důvodů konsolidaci řádně splácet. Pojištění přechází v platnost následující den po jeho sjednání a poplatek za pojištění hradí klient spolu se splátkou půjčky. Sjednání pojištění je možné na infolince Homecredit.cz ve 3 variantách.
 • Změna počtu a výše splátek: Umožňuje klientovi měnit výši splátek, popřípadě jejich počet, kdykoliv během splácení. Cena služby je 39 Kč. Změna je možná i v případě, že klient nemá sjednanou službu, tato jednorázová změna je zpoplatněna částkou 199 Kč.
 • Odložení splátek: Klient si může na telefonní lince pro klienty Homecredit.cz vyjednat odklad splátek za 39 Kč. V případě, že nemá tuto službu sjednanou, jednorázový odklad splátek je zpoplatněn částkou 199 Kč.

Změna počtu a výše splátek i odložení splátek je možné tehdy, kdy má klient splacených každých 6 splátek. Co se týká předčasného splacení u konsolidace půjček Home Credit, je vždy zdarma. Stačí pouze kontaktovat dopředu společnost Home Credit. Stejně tak je možné zasílat mimořádné splátky, které sníží klientovi přeplatek a může díky tomu ušetřit na úrocích. I v tomto případě by měl klient kontaktovat předem společnost Home Credit .

Pokud klienta nezaujala nabídka konsolidace od Home Credit, může se podívat na produkty jiných poskytovatelů. Výhodné podmínky nabízí například MONETA konsolidace nebo konsolidace půjček Equa bank Raiffeisenbank.

U jakých půjček je možná Home Credit konsolidace?

Konsolidace půjček Home Credit není dostupná pro všechny druhy úvěrů, umožňuje však sloučit poměrně širokou škálu různých půjček. U společnosti Home Credit konsolidace půjček poskytují na tyto úvěry:

 • Hotovostní půjčky
 • Kreditní karty
 • Kontokorentní úvěry
 • Spotřební úvěry
 • Finanční leasingy

Největší zprostředkovatelé a zároveň srovnávače více druhů půjčekjsou například Chytrá půjčka na webu pujcka.cz od provozovatele Elephant Orchestra, s.r.o., anebo Hyperpůjčka či Malá Hyperpůjčka od společnosti Bezvafinance (projekt Hyperfinance). Jak Hyperpůjčka, tak pujcka.cz jsou pouze zprostředkovatelé úvěrů. Další kontakt probíhá již mezi klientem a poskytovatelem daného úvěru.

Jak probíhá nebankovní konsolidace půjček Home Credit

Sjednání nebankovní konsolidace půjček Home Credit je možné nově i osobně na některé z Home Credit poboček. Konsolidace půjček Home Credit lze vyřídit velmi jednoduše po telefonu, sjednání zabere klientovi maximálně několik minut času. Zájemcům je k dispozici Home Credit infolinka, na kterou je možné zavolat a sdělit operátorovi své požadavky. Klient buď zavolá na infolinku sám, anebo vyplní požadované údaje do online formuláře a počká, až ho kontaktuje společnost Home Credit.

Ke sjednání klient potřebuje doložit 2 doklady totožnosti, a to občanský průkaz a další volitelný doklad – cestovní pas, řidičský průkaz, rodný list apod. Klient by měl před sjednáním konsolidace ověřit platnost občanského průkazu. Dále Home Credit vyžaduje informace o zaměstnavateli žadatele nebo jeho podnikání a číslo bankovního účtu. Dále musí klient doložit výpisem z běžného účtu své příjmy a smlouvy Home Credit půjček, které si přeje konsolidovat.

Následně je klientovi vyhotoven návrh smlouvy, který Home Credit zasílá dle domluvy e-mailem nebo poštou. Klient si návrh prostuduje, podepíše a zašle zpět poštou na adresu společnosti. Home Credit uhradí za klienta konsolidované půjčky na uvedené bankovní účty nebo přepošle finanční prostředky na účet klienta a ten je uhradí sám. Společnost Home Credit vyřídí konsolidaci během několika dní. 

Home Credit přihlášení do klientské zóny probíhá prostřednictvím mobilní aplikace Home Credit. Home Credit přihlášení do aplikace probíhá přes kód, otisk prstu nebo za pomoci rozpoznání obličeje. Aplikace Home Credit nabízí klientům přehled o financích odkudkoliv.

Podmínky konsolidace Home Credit

Home Credit si stanovuje podmínky, jež je nutné splnit pro schválení Home Credit konsolidace. Žadatel o konsolidaci musí být zletilý, mít pravidelný a dostatečně vysoký zdroj příjmu, který je nutné doložit výpisy z účtu a nesmí být se žádnou ze sjednaných Home Credit půjček po splatnosti. Dále by měl mít žadatel trvalý pobyt na území České republiky a ke sjednání musí doložit 2 doklady totožnosti. Doporučuje se zkontrolovat platnost občanského průkazu.

Splácení u Home Credit konsolidace

Home Credit konsolidace půjček může být splácena několika způsoby, a to jednorázovým nebo trvalým příkazem z bankovního účtu, složenkou nebo prostřednictvím Sazka terminálu. V případě, že klient zvolí úhradu splátky přes terminál Sazky, je možné uhradit splátku ještě v den její splatnosti. Home Credit zatím neumožňuje splácení Home Credit konsolidace inkasem.

Srovnání konsolidace půjček

Srovnání konsolidace půjček je před konečným výběrem konkrétního produktu nutným krokem. Na trhu je k dispozici mnoho nabídek na konsolidace půjček a je na klientovi, aby si vybral ten nejvíce vyhovující produkt pro jeho momentální situaci. Srovnání konsolidace půjček umožní klientovi porovnat výši splátek, jakou jsou jednotlivé společnosti ochotny nabídnout a na základě toho se rozhodnout pro nejvýhodnější nabídku.

Home Credit konsolidace půjček kalkulačka

Pokud má klient zájem o sjednání Home Credit konsolidace půjček, kalkulačka mu může pomoci vytvořit si představu o ceně konsolidace. Podobně pomůže i Home Credit správce financí. Díky tomu si může klient spočítat, kolik peněz v rámci konsolidace půjček ušetří a zda se mu vyplatí Home Credit konsolidace půjček. Home Credit kalkulačka funguje online, stačí do ní uvést celkovou výši konsolidovaných Home Credit půjček a požadovanou délku splácení. Na základě těchto údajů vygeneruje úvěrová kalkulačka výši měsíční splátky.

Konsolidace Home Credit recenze a hodnocení firem

Konsolidace Home Credit recenze a hodnocení firem pomohou klientovi s rozhodováním, zda si sjednat produkt či nikoliv. Právě recenze zákazníků poskytují reálný pohled na průběh vyřízení konsolidace a na přístup společnosti Home Credit k zákazníkům, například při řešení vzniklých problémů. K nalezení recenzí stačí zadat do internetového vyhledávače spojení jako „konsolidace Home Credit recenze nebo” podobné. Home Credit recenze a hodnocení jsou k dohledání přímo na webové stránce www.homecredit.cz.

Výhody a nevýhody Home Credit konsolidace půjček pro dlužníky

Stejně jako každý jiný produkt, má Home Credit konsolidace půjček své výhody i nevýhody. Ve většině případů převažují výhody, to se však může lišit v závislosti na momentální finanční situaci jednotlivých klientů. Home Credit kalkulačka může klientovi vytvořit jeho vlastní názor, co jsou výhody a co ne. Mezi hlavní výhody Home Credit konsolidace půjček patří obecně:

 • Sjednání telefonicky z pohodlí domova či na pobočce
 • Možnost sloučit různé úvěry
 • Konsolidace bez ručitele
 • Možnost odložení splátek
 • Flexibilní nastavení termínu splácení
 • Pojištění konsolidace půjček
 • Mimořádné splátky i předčasné splacení zdarma
 • Možnost využít Home Credit navýšení úvěru

Při sjednání konsolidace půjček Home Credit může klient narazit i na některé nevýhody, mezi něž patří:

 • Zpoplatnění odkladu splátek
 • Zpoplatnění změny výše splátek a doby splácení

Společnost Home Credit

Akciová společnost Home Credit byla založena v roce 1997. Od svého založení se firma velmi rychle vypracovala, dnes patří do jedné z největších fintech skupin na světě. Home Credit nabízí spotřební úvěry, hotovostní úvěry, konsolidace půjček, kreditní karty a problém není ani půjčka ihned na bankovní účet. Home Credit je členem několika asociací a zákazníkům poskytuje služby ombudsmana, který pomáhá s řešením nepříjemných finančních situací.

Správce financí Home Credit je připravený pro klienty, kteří chtějí mít přehled o všech transakcích. Home Credit správce financí je k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Díky internetové aplikaci správce financí Home Credit mají klienti pod kontrolou své půjčky a kreditní karty kdykoliv a kdekoliv. Snadno si v něm nastaví vše, co je potřeba. Například internetový limit.

Home Credit recenze

V případě, že si klient není jistý výběrem společnosti, může si vyhledat na společnost Home Credit recenze. Jedná se o zavedenou dlouhodobě fungující společnost, která již poskytla své služby mnoha zákazníkům. Recenze a hodnocení jsou k nalezení na různých diskuzních fórech i jiných webech. Zkušenosti bývalých i současných zákazníků mohou klientovi pomoci při rozhodování se o sjednání Home Credit konsolidace.

Home Credit kontakt

Společnost Home Credit je poskytovatel půjček a konsolidací. Známá je také Home Credit Arena v Liberci. Home Credit Arena je moderní multifunkční hala v ČR. Home Credit pobočky jsou v České republice v Olomouci, Opavě, Ostravě, Praze a Zlíně. Klienti mohou využít Home Credit kontakt několika způsoby. V Home Credit funguje komunikace přes telefonní linku a prostřednictvím e-mailu.

S případnými dotazy se klienti mohou obracet na e-mail info@homecredit.cz. Veškeré informace o nabízených produktech a podmínkách jsou uvedené na webových stránkách Home Credit www.homecredit.cz. Sídlo společnosti se nachází na adrese Home Credit a.s., Nové sady 996/25, 602 00, Brno. IČO společnosti je 269 78 636.

Home Credit infolinka

Home Credit infolinka je zákazníkům k dispozici každý pracovní den od 8 do 17 hodin. Klienti mohou volat na číslo +420 542 100 100 a +420 727 618 618. V obou případech je na čísle Home Credit infolinka určená pro informace o produktech i k jejich sjednání. Prostřednictvím infolinky mohou klienti sjednávat Home Credit konsolidace, upravovat si podmínky či se pouze informovat.

Home Credit infolinka má telefonní číslo také pro předčasné splácení půjčky, je to +420 542 100 500. Linka je k dispozici každý pracovní den od 8 do 16 hodin. Home Credit infolinka pro blokace karet je k dispozici non stop na číslech +420 542 100 100 a +420 727 618 618. Klienti mohou obě čísla využít při ztrátě nebo odcizení karty. Infolinka pro sjednání půjčky je k dispozici non stop na čísle 800 900 690.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku