Kamali půjčka | VímVíc.cz

Kamali půjčka

  • Rychlá bezpečná půjčka od Home Credit.
  • První půjčka při včasném splacení zdarma.
  • Možnost rozložení až na 10 splátek za poplatek.
  • Splatnost půjčky vždy jen v pracovní den.
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od - do 1 000 Kč - 20 000 Kč
Splatnost od - do 0 - 1 měsíců
Úrok od 0 %
RPSN od 0 %

Výhody půjčky:

  • Peníze k dispozici okamžitě.
  • Jednoduché vyřízení online.
  • První půjčka zdarma.

Reprezentativní příklad:

"Karel F. si půjčil 15 000 korun. Pokud splatí úvěr včas, tedy do 30 dnů, bude celkově platit 15 495 korun. Roční úroková sazba je 0%, RPSN 49,1%."

Podmínky půjčky:

  • Plnoletost.
  • Občanský průkaz/potvrzení o trvalém pobytu.
  • Funkční telefon.

Home Credit a.s.

Za půjčkou Kamali můžeme hledat silného hráče na trhu nebankovních společností na českém trhu, Home Credit a.s. Na českém trhu působí společnost od roku 1997 a zaměřuje se na spotřebitelské financování. Mezi služby Home Creditu patří: nákupy na splátky, úvěrové či kreditní karty či hotovostní úvěry. V roce 2015 uvedl Home Credit na trh půjčku Kamali, čímž se přidal mezi další nebankovní společnosti, které poskytují rychlé a krátkodobé půjčky. Home Credit patří do mezinárodní finanční skupiny PPF.

Kamali půjčka

Kamali je krátkodobá půjčka od Home Credit a.s. Výše úvěru se pohybuje od 1000 do 20 000 korun. Doba splácení je typická pro krátkodobé úvěry, tedy 30 dní. Kamali nabízí možnost odložení splátek a to rovnou několikrát. Splácet tak můžete až 10 měsíců, ovšem za patřičný poplatek. U Kamali se můžete spolehnout, že splátkový den bude vždy ve všední dny. Vyhnete se tak placením sankcí, které mohou vzniknout, pokud je splátkový den o víkendu nebo ve státní svátek.

První půjčka Kamali

Pokud si půjčujete poprvé máte nárok na první půjčku zdarma. K tomu ovšem musíte splnit několik podmínek. Celou částku musíte splatit do 14 dnů od poskytnutí půjčky. Pokud se vám to podaří, nebudou vám účtovány žádné úroky či RPSN. Maximálně výše první půjčky je 15 000 korun.

Jak si půjčit u Kamali?

O půjčku můžete jednoduše zažádat skrze internetový formulář na webových stránkách Kamali. Pokud si nebudete vědět rady, můžete požádat o pomoc po telefonu. Žádost je ovšem velice jednoduchá. Nejprve musíte uvést, zda jste pravidelný klient, či zda žádáte o půjčku poprvé. Pak už jen uvedete o jakou výši úvěru máte zájem. Vaše žádost bude automaticky posouzena během 60 vteřin. Od jedné minuty po schválení úvěru si můžete vybrat hotovost na terminálu SAZKA, kterých najdete po celé České republice více než 4 000. Využít můžete také bankovního převodu, kdy do 1 hodiny od schválení můžete evidovat peníze na svém účtu.

Kamali recenze

Kamali je další krátkodobou půjčkou, kterou nabízí i další společnosti, jako Zaplo.cz či CreditOn. Nabízí možnost až 9x odložit splacení, čímž se liší od ostatních poskytovatelů. Tyto služby jsou ovšem pochopitelně za poplatek. Výhodná je první půjčka, kterou můžete získat zdarma až do výše 15 000 korun.

Kamali kontakt

Poskytovatelem půjčky Kamali je společnost Home Credit. Sídlo společnosti najdete v Brně na adrese Nové sady 996/25. Půjčku si nemůžete sjednat na žádné pobočce. Půjčka je k dispozici výhradně online. Využít můžete kontaktu skrze sociální sítě, nebo přes emailovou adresu info@kamali.cz nebo telefonní číslo 542 100 700.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku