Kamali půjčka online | kamali.cz | VímVíc.cz

Kamali půjčka online

 • Nejvýhodnější rychlá půjčka na českém trhu mikropůjček
 • První Kamali půjčka splacená do 14 dní je zdarma
 • Možnost rozložení až na 10 splátek za poplatek
 • Zastropované sankce a žádné rozhodčí doložky
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od – do 1 000 Kč – 20 000 Kč
Splatnost od – do 0 – 10 měsíců
Úrok od 0 %
RPSN od 0 %

Výhody půjčky:

 • Peníze jsou k dispozici okamžitě na účet
 • Jednoduché vyřízení kompletně online
 • První Kamali půjčka splacená do 14 dní je zdarma
 • Nejnižší poplatky na trhu mikropůjček
 • Možnost rozložení až na 10 splátek
 • Zastropované sankce a žádné rozhodčí doložky
 • Půjčka Kamali je bez přeplatku

Reprezentativní příklad:

„Karel F. si půjčil 20.000 Kč. Při splacení do 14 dní bude základní poplatek 0 Kč, roční úroková sazba 0 % a RPSN 0 %. Celkem zaplatí 20.000 Kč.

Pokud by Karel splatil úvěr do 30 dní, základní poplatek by byl 660 Kč, roční úroková sazba 0 % a RPSN 48,3 %. Karel by celkově zaplatil 20.660 Kč.“

Podmínky půjčky:

 • Věk 18 let
 • Fyzická osoba
 • Trvalý pobyt v ČR
 • Doklad totožnosti
 • Bankovní účet
 • Funkční telefon

Home Credit, a.s.

Za půjčkou Kamali stojí silný hráč na českém trhu nebankovních společností poskytující Home Credit půjčky. Lidé můžou znát produkt z Kamali reklamy a z internetu. V Kamali reklamě zpívá mladá žena o půjčce Kamali. Poskytuje nebankovní půjčky ihned úplně každému a jde o společnost Home Credit, a.s., která poskytuje Home Credit půjčky. Na českém trhu působí od roku 1997 a zaměřuje se na spotřebitelské financování.

Home Credit se snaží dodržovat etiketu vůči svým klientům nejen na Home Credit infolince. Mezi služby Home Credit patří: nákupy na splátky, úvěrové či kreditní karty, financování auta či hotovostní Home Credit půjčky. V roce 2015 Home Credit uvedl na trh půjčku Kamali, čímž se přidal mezi další nebankovní společnosti, které poskytují nebankovní půjčky ihned a krátkodobé půjčky online. Home Credit patří do mezinárodní finanční skupiny PPF.

Kamali půjčka online

Kamali rychlá půjčka na splátky je krátkodobá půjčka online od společnosti Home Credit a.s. Výše malé půjčky ihned na účet se pohybuje od 1.000 Kč do 20.000 Kč. Doba splácení je typická pro krátkodobé úvěry, tedy 30 dní. Kamali – rychlá půjčka nabízí možnost odložení splátek, a to za 99 Kč měsíčně. Odložení splátky se nabízí dvakrát o 30 dní. Tuto možnost si pochvalují klienti v Kamali recenzích a hodnoceních.

Splácet je možné až 10 měsíců, ovšem za patřičný poplatek. Klient zaplatí alespoň 10 % z jistiny a za malý poplatek si odloží termín splatnosti. Kamali má nejnižší poplatek za odložení termínu splátky – cena je 49 Kč za každou půjčenou tisícikorunu. U Kamali.cz se může klient spolehnout, že splátkový den bude vždy ve všední dny. Vyhne se placení sankcí, které mohou vzniknout, pokud je splátkový den Kamali půjčky online o víkendu nebo ve státní svátek.

 • Základní poplatek 33 Kč za každých půjčených 1.000 Kč
 • První Kamali půjčka je na 14 dní zdarma
 • Úvěr je možné kdykoliv předčasně splatit
 • Odložení termínu splátek stojí 49 Kč za každou tisícikorunu
 • Půjčka Kamali je bez přeplatku
 • Vyplnění online žádosti nezabere ani 5 minut času
 • Kamali.cz patří mezi nejbezpečnější krátkodobé půjčky v ČR

Kamali jako malá půjčka ihned na účet patří mezi oblíbené, může to být i Kamali reklamou, kterou je možné vidět v televizi. Kamali reklama je pochopitelně k vidětní i na internetu.

Kamali registr

Společnost má zákonnou povinnost ověřit bonitu žadatelů o úvěry. Kamali registr čerpá informace ze SOLUS, NRKI a BRKI. Kamali registr získává informace z veřejně dostupných registrů.

Chci použít úvěrovou kalkulačku

Proč zvolit Kamali – rychlou půjčku

Kamali – rychlá půjčka patří mezi nebankovními půjčkami k nejoblíbenějším z mnoha důvodů:

 • Kamali – rychlá půjčka: Dnes požádáte o půjčku, zítra máte peníze
 • Půjčka online schválení snadno
 • Férová krátkodobá půjčka online dle českých zákonů
 • Nejlevnější Kamali – rychlá půjčka bez ručitele
 • Nejbezpečnější úvěr na českém trhu
 • Nejnižší poplatky u půjčení peněz na trhu mikropůjček
 • Zastropované sankce a žádné rozhodčí doložky

Klienti mohou využívat Kamali přihlášení či revoluční Bank ID. Kamali přihlášení probíhá přes heslo a telefonní číslo (číslo mobilního telefonu). Revoluční Bank ID už nepotřebuje ověření totožnosti pomocí dokladů totožnosti. Klient se přihlásí přes speciální odkaz do svého internetového bankovnictví, čímž ověří svoji totožnost.

Pokud se klient není schopný při Kamali přihlášení přihlásit kvůli zapomenutému heslu, stačí zadat e-mailovou adresu a telefon, kterou zadal při registraci a nové heslo pošle Kamali na mobilní telefon klienta. Následně proběhne Kamali přihlášení se zaslaným heslem.

Největší zprostředkovatelé a rovněž online srovnání půjček více druhů jsou například Chytrá půjčka na webu pujcka.czod provozovatele Elephant Orchestra, s.r.o., anebo Hyperpůjčka či Malá Hyperpůjčka od společnosti Bezvafinance (projekt Hyperfinance). Jak Hyperpůjčka, tak pujcka.cz jsou pouze zprostředkovatelé úvěrů. Další kontakt probíhá již mezi klientem a poskytovatelem daného úvěru.

První půjčka Kamali na splátky

Pokud klient žádá o půjčku Kamali na splátky poprvé, má nárok na první půjčku zdarma. K tomu ovšem musí splnit několik podmínek. Celou částku musí splatit do 14 dnů od poskytnutí půjčky ihned úplně každému. Pokud se to podaří, nebudou účtovány žádné úroky či RPSN. Maximální výše první půjčky zdarma je 15.000 Kč. Pro představu o měsíčních splátkách může klient využí online srovnání půjček.

Kamali na splátky garantuje nejnižší cenu na trhu mikropůjček. Při půjčení 10.000 Kč se splatností 30 dní zaplatí klienti s Kamali půjčkou online 330 Kč. Pro srovnání Kamali uvádí poplatky u konkurenčních poskytovatelů rychlých půjček. Viasms.cz má za za stejnou půjčku ve výši 10.000 Kč poplatek ve výši 2.200 Kč, Zaplo půjčka má 2.300 Kč, FlexiFin má poplatek 2.900 Kč, COOL CREDIT požaduje 3.250 Kč a Creditportal si účtuje 4.500 Kč. Via SMS půjčka, půjčka od www.zaplo.cz, Ferratum půjčka i Creditportal úvěr patří mezi krátkodobé půjčky na trhu.

Kamali – rychlá půjčka online schválení

O půjčku online schválení může klient zažádat přes internetový formulář na webových stránkách Kamali.cz. Pokud si nebude vědět rady, může požádat o pomoc po telefonu. Žádost je ovšem velice jednoduchá a nezabere ani 5 minut. Přes mobilní aplikaci Kamali je žádost o půjčení peněz vyřízena do 1 minuty. Mobilní aplikace Kamali je zdarma ke stažení na Google Play a v App Store.

Klient nejdříve uvede, zda je pravidelný klient, či zda žádá o půjčku poprvé. Poté uvede, o jakou výši úvěru má zájem a vyplní své osobní údaje. Žádost bude automaticky posouzena, 95 % žádostí je posouzeno do 1 minuty. Půjčení peněz je limitováno věkem 18 let, klient musí mít trvalý pobyt v České republice a musí se jednat o fyzickou osobu.

Základní poplatky ke Kamali půjčce

K vyřízení Kamali – rychlé půjčky se dokládají určité doklady. Klient bude potřebovat občanský průkaz, potvrzení o trvalém pobytu a musí mít vlastní bankovní účet a mobilní telefon. Odeslání financí na klientův účet trvá od několika minut do následujícího dne. Záleží na tom, u jaké banky má klient účet.

Základní poplatek za každou půjčenou tisícikorunu je 33 Kč. Odložení termínu splátky stojí 49 Kč za každých 1.000 Kč. Pokud klient nemá peníze a je v tíživé situaci, může poslat jen 1 Kč nebo jinou částku, která je nižší než 10 % z celkové částky půjčky. Tím bude Kamali půjčka odložena o 30 dní. Při poslední splátce klient uhradí 99 Kč za každou půjčenou tisícikorunu.

Rychlá půjčka online s mobilní aplikací Kamali

Kamali rychlá půjčka online lze sjednat s mobilní aplikací Kamali, kterou si klient může stáhnout zdarma do svého mobilního telefonu a zde si půjčku vyřídit.

 • Klient si může půjčit peníze kdykoliv a kdekoliv.
 • Všechny informace o půjčce jsou neustále po ruce.
 • Splácet a odkládat splátky může klient přímo ze svého mobilního telefonu.
 • Všechny Kamali půjčky jsou přehledně na jednom místě.
 • Kontakty na Kamali jsou na jednom místě.

Mobilní aplikace Kamali umožňuje sjednání první půjčky zdarma, tak i opakované půjčky. Vyplnění žádosti o půjčku je s aplikací Kamali mnohem jednodušší a rychlejší. Vyplnění formuláře zabere přibližně 1 minutu času.

Pokud nevyhovuje půjčka Kamali, klient se může podívat, jaké podmínky nabízí Provident půjčka 10+1 nebo Provident půjčka.

Kamali recenze

Kamali rychlá půjčka online je krátkodobou půjčkou, kterou nabízí i jiné nebankovní společnosti. Nabízí možnost odložit splacení dvakrát o 30 dní, čímž se liší od ostatních poskytovatelů. Právě tato možnost se často vyskytuje jako výhoda při pročítání Kamali půjčka recenzí. Tyto služby jsou ovšem za poplatek. Výhodná je první Kamali rychlá půjčka, jež může klient získat zdarma až do výše 15.000 Kč.

Kamali je několikanásobným vítězem Indexu odpovědného úvěrování organizace Člověk v tísni, která každoročně srovnává služby poskytovatelů v oblasti malých půjček, kreditních karet a kontokorentních úvěrů. Klienti oceňují možnost poslání 1 Kč, pokud nemají peníze navíc. Také mobilní aplikace Kamali má dobré hodnocení firem.

Pokud potenciálního klienta zajímá více informací o zkušenostech jiných klientů, stačí zadat do internetového vyhledávače slovní spojení „Kamali recenze“. U hodnocení firem zaměřeného přímo na jejich produkty stačí v tomto konkrétním případě hledat heslo „Kamali půjčka recenze“. Mohou se dozvědět například, zda společnost Kamali dbá na etiketu slušného chování a podobně.

Kamali kontakt

Poskytovatelem půjčky Kamali je společnost Home Credit. Sídlo společnosti se nachází na adrese Home Credit a.s., Nové sady 996/25, 602 00 Brno. IČO je 269 78 636. Půjčku není možné sjednat na žádné pobočce. Půjčka je k dispozici výhradně online na webové stránce www.kamali.cz. Je možné využít Kamali kontakt prostřednictvím sociální sítě nebo přes e-mailovou adresu info@kamali.cz. Klienti mohou zavolat na telefonní číslo Kamali kontaktu +420 542 100 700. ID datové schránky je qvbee6f.

Home Credit kontakt

Kamali půjčku ihned poskytuje společnost Home Credit. Jestliže by klient potřeboval komunikovat přímo s touto společností, zde jsou k dispozici Home Credit kontakty. Klientská Home Credit infolinka funguje od pondělí do pátku od 8 do 17 hodin na telefonu +420 542 100 100 a +420 727 618 618.

E-mailový Home Credit kontakt je info@homecredit.cz. K dispozici je také 5 Home Credit poboček (v Olomouci, Opavě, Ostravě, v Praze a ve Zlíně). Společnost má další Home Credit infolinky zabývající se specifickými potřebami klientů a produkty, například blokace karty, sjednání půjčky apod. IČO Home Credit je 269 78 636.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku