Půjčka do výplaty | VímVíc.cz

Půjčka do výplaty

Srovnejte si ty nejlepší půjčky na trhu a vyberte si tak půjčku, která bude nejvíce vyhovovat Vašim potřebám. Půjčky můžete porovnat podle výše úroku či RPSN!

Poskytovatel
Název půjčky
Výše půjčky od - do
Splatnost od - do
 
Zonky půjčka Více o produktu »
Výše půjčky:  20 000 - 750 000 Kč
Splatnost:  12 - 84 měsíců
Úrok:  od 2,99 %
RPSN:  od 3,64 %
Mám zájem
 • Zonky půjčka je od skutečných lidí a investorů
 • úrok je zpravidla nižší než při bankovní půjčce
 • Zonky zprostředkovává také investice
 • snadné a rychlé vyřízení online
Kamali půjčka Více o produktu »
Výše půjčky:  1 000 - 20 000 Kč
Splatnost:  0 - 1 měsíců
Úrok:  od 0 %
RPSN:  od 0 %
Mám zájem
 • rychlá bezpečná půjčka od Home Credit
 • první půjčka při včasném splacení zdarma
 • možnost rozložení až na 10 splátek za poplatek
 • splatnost půjčky vždy jen v pracovní den
EverydayPlus půjčka Více o produktu »
Výše půjčky:  100 - 50 000 Kč
Splatnost:  2 - 80 měsíců
Úrok:  od 20 %
RPSN:  od 519 %
Mám zájem
 • úvěrový limit až do 50 000 Kč
 • možnost splacení najednou či rozložit splácení do několika měsíců
 • jednoduché vyřízení online
 • zákaznický účet EverydayPlus Online k dispozici 24 hodin denně
ViaSMS.cz půjčka Více o produktu »
Výše půjčky:  100 - 60 000 Kč
Splatnost:  0 - 1 měsíců
Úrok:  od 0 %
RPSN:  od 0 %
Mám zájem
 • rychlá a krátkodobá půjčka, která pomůže do další výplaty
 • půjčky do 60 000 Kč se splatností do jednoho měsíce
 • peníze na účtu během několika minut
 • vyřízení pomocí telefonu

Snad každému se může stát situace, kdy těsně před výplatou je člověk nucen zaplatit vyšší nečekaný výdaj, který může potencionálního klienta snadno uvést do finanční tísně. I proto bankovní a nebankovní společnosti nabízejí půjčky do výplaty, které mohou v této složité chvíli pomoci. Jedná se o krátkodobé půjčky, které mají obvykle splatnost 30 dní. Klient poté splatí vypůjčenou částku a někdy je k tomu připočten ještě poplatek za vyřízení půjčky.

Klient volí nejčastěji půjčku do výplaty při nečekaných výdajích, kdy se mu rozbije nějaký domácí spotřebič, auto, které potřebuje, aby se každý den dopravil do práce, apod. Může se stát, že ten měsíc už má klient všechny peníze utracené a nemá žádné úspory stranou, poté mu může jednorázová půjčka do výplaty doopravdy pomoct. Je nutné od začátku myslet na fakt, že za měsíc bude muset klient půjčky splatit, plus ho budou čekat každoměsíční výdaje. Klient si musí být jistý, že dokáže úvěr bez problémů splatit.

Půjčka do výplaty

Půjčka do výplaty se řadí mezi mikropůjčky a má několik charakteristických rysů. Typické je, že se jedná o nižší úvěry s kratší dobou splatnosti. Obyčejně se jedná o půjčky do výše maximálně 30 000 Kč a s dobou splácení od jednoho do tří měsíců. Typické bývá, že společnosti, které mají ve své nabídce tyto menší úvěry, nabízejí první půjčku zdarma. Většinou se jedná o půjčku do výše maximálně 12 000 Kč, kdy, kolik si klient půjčí, tolik vrátí. Další půjčky už ale bohužel tak výhodné nejsou.

V tomto případě se z velké části jedná o marketingový tah, kdy se úvěrové společnosti snaží nalákat nové klienty na první půjčku zdarma. Klient si půjčí, další měsíc mu zase schází peníze na splacení úvěru nebo na další výdaje a tak využije nové půjčky do výplaty. Další půjčka do výplaty už ale není zdarma a klient zaplatí také vysoké poplatky okolo.

Srovnání půjček do výplaty

Existují webové stránky, které klientům přinášejí srovnání půjček a klient si může vybrat tu nejvýhodnější právě pro něj. Nelze vybírat pouze podle nejnižších poplatků, je nutné si přečíst všechny smluvní podmínky a další možnosti. Tyto webové stránky nabízejí také úvěrové kalkulačky, které se týkají převážně půjček na vyšší částky.

Kdy využít služeb půjčky do výplaty?

Půjčky do výplaty by měl klient využít jen v nejakutnějších případech, kdy se doopravdy nenabízí jiné řešení. Půjčku by si klient měl vzít pouze jednou, řádně ji splatit a dále si nepůjčovat. Pokud by si klient půjčoval každý měsíc, postupně začnou poplatky převyšovat, měsíčních příjmů a zůstatků bude mít méně a méně, až se dostane do situace, když už nebude schopný všechny své dluhy zaplatit, zadluží se a bude mu hrozit i exekuce a absolutní ztráta finanční svobody.

Půjčka do výplaty výhody

Kromě toho, že klientovi tyto půjčky mohou pomoci překlenout tíživé období, je pro ně typické rychlost vyřízení, často online z domova. Jedná se o rychlé půjčky do výplaty, které často řeší akutní situace, a proto je rychlost jednou z nejdůležitějších kvalit. Často tak klient může prostřednictvím internetových serverů zažádat o půjčku do výplaty online a ještě ten samý den může evidovat peníze na svém bankovním účtu. Tyto půjčky do výplaty si klient může vyřídit i o víkendu, ve státní svátky, apod. Půjčky do výplaty i o víkendu vyřídí klient kdykoliv a peníze na svůj účet obdrží v první pracovní den.

Další výhodou půjček do výplaty je vysoká schvalovatelnost úvěrů. Na tento druh půjčky často dosáhnout také klienti, kteří mají nějaký negativní zápis v registru dlužníků, jsou nezaměstnaní, s nízkými příjmy, v důchodu, na rodičovské dovolené, apod. Tito klienti by pravděpodobně nezískali půjčku od bankovní společnosti, ale mezi nebankovními institucemi se jedná o půjčky do výplaty bez registru.

Půjčka do výplaty nevýhody

Někomu se může zdát nevýhodou půjček do výplaty krátká doba splatnosti, ale to je v základních pravidlech půjček do výplaty, kdy klient musí počítat s tím, že bude muset úvěr do jednoho měsíce splatit.

Další nevýhoda se nabízí v případě, že klient včas nesplatí svůj úvěr. Tady je nutné počítat s vysokými poplatky a pokutami za nesplacení úvěru. Klient by této služby měl také využít pouze jednou, ne tyto půjčky do výplaty pravidelně opakovat. Z tohoto začarovaného kruhu, kdy klient splácí půjčku půjčkou, už je později těžké se dostat.

Jak na vyřízení půjčky do výplaty

Půjčky do výplaty jsou doménou nebankovních společností a dají se vyřídit pouze online, jedná se o rychlé online půjčky do výplaty. Tyto nebankovní instituce nemají kamenné pobočky. Klient je obvykle nalezne online a hledá tu nejvýhodnější půjčku do výplaty pro něj. K vyřízení žádosti obvykle stačí platný doklad totožnosti a bankovní účet na českém území. Tyto půjčky do výplaty jsou doopravdy velmi rychle vyřízeny a klient po vyřízení a schválení půjčky obdrží peníze okamžitě na účet.

Velmi často je u těchto půjček do výplaty účtován poplatek 1 Kč, proto půjčku do výplaty bez 1 Kč na bankovním účtu klient nedostane. Tento poplatek slouží podobně jako autorizační kód.

Kdo nabízí půjčky do výplaty?

Tyto půjčky jsou doménou především nebankovních společností. V nabídce je najdete například u následujících společností: Ferratum půjčka do výplaty, Kamali půjčka do výplaty nebo ViaSMS půjčka do výplaty.