Půjčka do výplaty | VímVíc.cz

Půjčka do výplaty

Srovnejte si ty nejlepší půjčky na trhu a vyberte si tak půjčku, která bude nejvíce vyhovovat Vašim potřebám. Půjčky můžete porovnat podle výše úroku či RPSN!

Poskytovatel
Název půjčky
Výše půjčky od - do
Splatnost od - do
 
Zonky půjčka Více o produktu »
Výše půjčky:  20 000 - 750 000 Kč
Splatnost:  6 - 84 měsíců
Úrok:  od 2,99 %
RPSN:  od 3,64 %
Mám zájem
  • Zonky půjčka je od skutečných lidí a investorů.
  • Úrok je zpravidla nižší než při bankovní půjčce.
  • Zonky zprostředkovává také investice.
  • Snadné a rychlé vyřízení online.
EverydayPlus+ půjčka Více o produktu »
Výše půjčky:  100 - 50 000 Kč
Splatnost:  2 - 80 měsíců
Úrok:  od 20 %
RPSN:  od 519 %
Mám zájem
  • Úvěrový limit až do 50 000 korun.
  • Možnost splacení najednou či rozložit splácení do několika měsíců.
  • Jednoduché vyřízení online.
  • Zákaznický účet EverydayPlus Online k dispozici 24 hodin denně.

Snad každému z nás se může stát situace, kdy těsně před výplatou jsme nuceni zaplatit vyšší nečekaný výdaj, který nás může snadno uvést do finanční tísně. I proto bankovní i nebankovní společnosti nabízejí půjčky do výplaty, které vám mohou v této chvíli pomoci.

Půjčka do výplaty

Půjčka do výplaty se řadí mezi mikropůjčky a má několik charakteristických rysů. Typické je, že se jedná o nižší úvěry s kratší dobou splatnosti. Obyčejně se jedná o půjčky do výše maximálně 30 000 korun a s dobou splácení od jednoho do tří měsíců. Typické bývá, že společnosti, které mají ve své nabídce tyto menší úvěry, nabízejí první půjčku zdarma. Většinou se jedná o půjčku do výše maximálně 12 000 korun, kdy kolik si půjčíte, tolik vrátíte. Další půjčky už ale bohužel tak výhodné nejsou.

Půjčka do výplaty výhody

Kromě toho, že nám tyto půjčky mohou pomoci překlenout tíživé období, je pro ně typické rychlost vyřízení, často online z domova. Jedná se o půjčky, které často řeší akutní situace, a proto je rychlost jednou z nejdůležitějších kvalit. Často tak můžete prostřednictvím internetových serverů zažádat o půjčku do výplaty online a ještě ten samý den můžete evidovat peníze na svém účtu.

Kdo nabízí půjčky do výplaty?

Tyto půjčky jsou doménou především nebankovních společností. V nabídce je najdete například u následujících společností: Ferratum, Kamali nebo ViaSMS.