VIVA Credit - krátkodobá půjčka | VímVíc.cz

VIVA Credit - krátkodobá půjčka

  • Bezúčelová půjčka až 20 000 Kč
  • Vyřízení ZDARMA
  • Peníze na účtu během 15 minut od schválení
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od - do 500 Kč - 20 000 Kč
Splatnost od - do 0 - 1 měsíců
Úrok od 0 %
RPSN od 0 %

Výhody půjčky:

  • První půjčka s 0% úrokem
  • Vyřízení do 30 minut online
  • Zaslání peněz na bankovní účet do 15 minut od schválení
  • Předčasné splacení bez poplatků
  • Půjčka bez ručitele

Reprezentativní příklad:

Karefl F. si sjednal svou první Viva Credit půjčku ve výši 20 000 Kč. Splatnost půjčky si nastavil na 35 dnů a do této doby také půjčku řádně splatil. Úrok i RPSN v tomto případě činily 0 %.

Podmínky půjčky:

  • Plnoletost
  • Bankovní účet v České republice

Společnost Viva Credit s.r.o. je nebankovní poskytovatel spotřebitelských úvěrů specializující se zejména na krátkodobé půjčky. Firma působí na území České republiky a veškerou činnost provozuje v souladu se Zákonem o spotřebitelském úvěru a regulacemi České národní banky. Viva Credit s.r.o. sídlí v Praze a zákazníky si získává především rychlým vyřízením žádostí, flexibilitou a přizpůsobením se potřebám zákazníků a nabídkou služeb bez poplatků.

Viva Credit krátkodobá půjčka ihned

Viva Credit je krátkodobá půjčka ihned, která slouží k řešení nečekaných finančních výdajů. Obvykle je využívána ve výjimečných životních situacích jako půjčka do výplaty. Krátkodobá půjčka ihned je pro klienty, kteří potřebují rychlou finanční injekci a zároveň jsou si jisti, že půjčku dokážou v brzké době splatit. 

Krátkodobá půjčka se vyznačuje krátkou dobou splatnosti. Obvykle bývá taková půjčka splacena v horizontu kolem 30 dnů, a často jednorázově, jak je tomu i u Viva Credit krátkodobé půjčky. Viva Credit krátkodobá půjčka ihned má při splácení jednu poměrně neobvyklou zvláštnost. Peníze jsou žadateli po uplynutí doby splatnosti automaticky strženy z bankovního účtu.

Viva Credit půjčka je poskytována ve výši od 500 do 20 000 Kč, je tedy určena k úhradě nižších částek. Doba splatnosti se pohybuje od 1 do 35 dnů. Ke sjednání půjčky je nutné doložit plnoletost, bankovní účet v České republice, vlastnictví platební karty a příjmy za poslední tři měsíce.

Pokud vám nevyhovuje úvěr od VIVA Credit, možná vás zaujme půjčka Provident Start.

Jak sjednat půjčku u Viva Credit s.r.o.

Sjednání krátkodobé půjčky u Viva Credit s.r.o. probíhá online prostřednictvím internetového formuláře. Ve formuláři klient vyplní své kontaktní údaje a požadované parametry půjčky, tedy jakou částku si potřebuje půjčit a za jak dlouho je schopen půjčku splatit. Po vyplnění formuláře je klient vyzván k autorizování své platební karty. Následně ještě musí žadatel ověřit bankovní účet a doložit své příjmy za poslední tři měsíce. Podle toho poskytovatel půjčky vyhodnotí, zda bude žadatel schopen půjčku splácet.

Poté, co společnost Viva Credit s.r.o. ověří klientovu bonitu a všechny potřebné náležitosti, dojde ke schválení půjčky. Po schválení půjčky jsou klientovi na bankovní účet zaslány finanční prostředky. Splacení půjčky probíhá automaticky, splátka je klientovi stržena z bankovního účtu. Je tedy nutné, aby měl ke dni splacení potřebné finance k dispozici, popřípadě aby kontaktoval společnost Viva Credit s.ro. a dohodl se s pracovníkem na prodloužení doby splatnosti.

Viva Credit půjčka a její výhody

Viva Credit půjčka nabízí klientům velké množství výhod. Jednou z nich je možnost předčasného splacení půjčky bez poplatků. Další výhodou je, že je splátka stržena v den splatnosti klientovi automaticky z bankovního účtu. Klient se tak nemusí bát, že by na splátku zapomněl. Nemá-li v určený den klient na bankovní účtu dostatek finančních prostředků, může si zažádat o prodloužení doby splatnosti, a to nejpozději den před datem, ke kterému má být Viva Credit půjčka splacena.

Viva Credit s.r.o. také nabízí klientům možnost spravovat své půjčky v klientském profilu na webových stránkách Viva Credit. Klient si zde může upravovat dobu splatnosti a další parametry stávajících půjček podle potřeby, případně si sjednat půjčky nové.

Viva Credit jako půjčka do výplaty

Půjčka do výplaty je nejčastějším účelem, k jakému je Viva Credit půjčka využívána. Viva Credit je krátkodobá půjčka s výhodnými podmínkami splacení. Dodrží-li klient lhůtu splatnosti, bude mu Viva Credit půjčka opravdu velkou pomocí a nikoliv zátěží. Viva Credit půjčka je pro klienta tím výhodnější, čím rychleji je splacena. Je tedy ideální pro pokrytí nečekaných finančních výdajů a krátkodobého nedostatku financí. O půjčku může klient zažádat v kdykoliv, i o víkendech či svátcích a v kteroukoliv noční dobu.

Sjednání půjčky Viva Credit online

Fakt, že sjednání probíhá u půjčky Viva Credit online, přináší hned několik výhod najednou. Jednou z nich je, že klient nemusí opustit pohodlí domova, aby půjčku sjednal na pobočce. Vše je možné vyřídit z domova pouze pomocí počítače a internetového připojení. Veškeré dokládání dokumentů probíhá taktéž u půjčky Viva Credit online. Klient jednoduše vyplní pomocí úvěrové kalkulačky formulář, doloží potřebné náležitosti a počká, až mu bude půjčka schválena a finance zaslány na bankovní účet. Peníze jsou klientům ve všedních dnech zasílány mezi 9 a 17 hodinou do 15 minut po schválení půjčky.

Viva Credit je půjčka bez ručitele

Půjčka bez ručitele je způsob, jak získat půjčku i pro klienty, kteří nemají možnost ručitele. Takoví klienti nemají ve svém okolí důvěryhodnou osobu, která by při sjednání půjčky vystupovala jako ručitel v případě nesplácení půjčky žadatelem. Viva Credit je však půjčka bez ručitele, proto nejsou tyto podmínky vyžadovány. 

Viva Credit recenze

Důvěra mezi klientem a poskytovatelem půjčky je důležitá. Proto by si klient před sjednáním půjčky měl vyhledat na společnost Viva Credit recenze. Viva Credit půjčka je poměrně oblíbeným produktem, který si již sjednalo mnoho klientů. Neměl by proto být problém najít na nejrůznějších diskuzních forech či jiných webových portálech na společnost Viva Credit recenze.

Viva Credit kontakt

Pokud si klient přeje společnost Viva Credit kontaktovat, může tak učinit prostřednictvím e-mailu dotazy@viva-credit.cz nebo na telefonním čísle 284 093 574. Viva Credit kontakty zveřejňuje na svých webových stránkách. Se spojením se s pracovníky společnosti by tedy zákazník neměl mít nejmenší problém.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku