Viva Credit půjčka – krátkodobá půjčka | VímVíc.cz

Viva Credit půjčka – krátkodobá půjčka

 • Bezúčelová půjčka do výše 30.000 Kč
 • Krátkodobá půjčka bez ručitele
 • Prvních 30 dní úrok ve výši 0 %
 • Možnost předčasného splacení úvěru
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od - do 500 Kč - 30 000 Kč
Splatnost od - do 0 - 1 měsíců
Úrok od 0 %
RPSN od 0 %

Výhody půjčky:

 • Prvních 30 dní s úrokem ve výši 0 %
 • Vyřízení do 30 minut online
 • Zaslání peněz na bankovní účet do 15 minut od schválení
 • Možnost předčasného splacení úvěru
 • Krátkodobá půjčka bez ručitele

Reprezentativní příklad:

,,Karel F. si sjednal Viva Credit půjčku ve výši 5.000 Kč. RPSN je ve výši 4.715,96 %. Pokud Karel splatí půjčku do 30 dnů, zaplatí pouze jistinu ve výši 5.000 Kč bez jakéhokoliv poplatku. Po uplynutí 30.dne bude platit poplatek 62,50 Kč denně."

Podmínky půjčky:

 • Věk 18 let
 • Občanský průkaz
 • Platný mobilní telefon a e-mail
 • Bankovní účet v České republice
 • Platnou platební kartu VISA nebo MasterCard
 • Bankovní výpisy za poslední 1–3 měsíce

Společnost Viva Credit s.r.o. patří mezi společnosti poskytující nebankovní půjčky ihned. Nebankovní společnost Viva Credit CZ se specializuje zejména na krátkodobé půjčky. Firma působí na území České republiky a veškerou činnost provozuje v souladu se Zákonem o spotřebitelském úvěru a regulacemi České národní banky (ČNB). Viva Credit sídlí v Praze a zákazníky si získává především rychlým vyřízením žádostí, flexibilitou a přizpůsobením se potřebám zákazníků a nabídkou služeb bez poplatků.

Největší zprostředkovatelé a zároveň srovnávače více druhů půjček jsou například Chytrá půjčka od provozovatele Elephant Orchestra, s.r.o., anebo Hyperpůjčka či Malá Hyperpůjčka od společnosti Bezvafinance (projekt Hyperfinance). Jak Hyperpůjčka, tak Chytrá půjčka jsou pouze zprostředkovatelé úvěrů. Další kontakt probíhá již mezi klientem a poskytovatelem daného úvěru.

Viva Credit krátkodobá půjčka ihned

Nebankovní půjčka ihned Viva Credit je krátkodobá půjčka, která slouží k řešení nečekaných finančních výdajů. Obvykle je využívána ve výjimečných životních situacích jako rychlá půjčka do výplaty. Krátkodobá půjčka ihned je pro klienty, kteří potřebují rychlou finanční injekci a zároveň jsou si jisti, že dokáží splatit půjčku v brzké době. 

Krátkodobá půjčka ihned se vyznačuje krátkou dobou splatnosti. Takové půjčení peněz bývá obvykle splaceno v horizontu kolem 30 dnů, a často jednorázově, jako je tomu u Viva Credit krátkodobé půjčky. Viva Credit krátkodobá půjčka ihned má při splácení jednu neobvyklou zvláštnost. Půjčka je splácena automaticky platební kartou klienta.

Viva Credit půjčka je poskytována ve výši od 500 Kč do 30.000 Kč, je tedy určena k úhradě nižších částek. Aktuálně probíhá speciální nabídka, kdy má klient prvních 30 dní úrok ve výši 0 %. 31. den se již platí denní poplatek, který se odvíjí od celkové výše půjčky. Doba splatnosti se pohybuje od 1 do 35 dnů. Podmínky pro sjednání půjčení peněz jsou věk 18 let, občanský průkaz, bankovní účet v České republice, vlastnictví platební karty VISA nebo MasterCard a příjmy za poslední 1 až 3 měsíce. Před sjednáním půjčky by měl žadatel prověřit platnost občanského průkazu.

Pokud klientům nevyhovuje úvěr od Viva-Credit, možná je zaujme krátkodobá půjčka od Viasms.cz.

Jak zažádat o půjčku u Viva Credit s.r.o.

Sjednání krátkodobé půjčky u Viva Credit s.r.o. probíhá prostřednictvím internetového formuláře. V online formuláři klient vyplní své kontaktní údaje a požadované parametry půjčky (jakou částku si potřebuje půjčit a za jak dlouho je schopen půjčku splatit). Po vyplnění formuláře je klient vyzván k autorizování své platební karty.

Následně se žadatel přihlásí do své banky a ověří bankovní účet. Jakmile klient využije Viva Credit přihlášení, snadno a ve 2 krocích si může požádat o půjčku online. Viva Credit přihlášení do klientského profilu přes viva-credit.cz poskytuje také historii půjček. Po doložení příjmů za poslední 3 měsíce se čeká na schválení žádosti. Protože se předkládá doklad totožnosti, měl by si klient zkontrolovat platnost občanského průkazu.

Podle toho poskytovatel půjčky vyhodnotí, zda bude žadatel schopen půjčku splácet. Poté, co společnost VivaCredit s.r.o. ověří klientovu bonitu a všechny potřebné náležitosti, dojde ke schválení půjčky. Po schválení půjčky VivaCredit jsou klientovi zaslány finanční prostředky na bankovní účet. Rychlost převodu závisí na bance klienta. Banky rychlého převodu peněz jsou: Česká spořitelna, ČSOB, Fio banka, Komerční banka, MONETA.cz, Raiffeisenbank a Equa bank. Splácení půjčky probíhá automaticky, splátka je klientovi stržena z platební karty.

Je nutné, aby měl klient ke dni splacení potřebné finance k dispozici, popřípadě aby kontaktoval společnost Viva Credit s.r.o. a dohodl se s pracovníkem na prodloužení doby splatnosti. Pokud jste v prodlení nebo víte, že nedokážete zaplatit půjčku včas, s pracovníkem VivaCredit s.r.o. se domluvíte na řešení situace. V případě, že se nepovede zaplatit půjčku včas, plynou z toho následující povinnosti:

 • Za každý další den po termínu splatnosti klient zaplatí 0,00 %
 • Poplatek za SMS upomínku bude stát 70 Kč
 • Poplatek za upomínku e-mailem bude stát 70 Kč
 • Poplatek za telefonickou upomínku bude stát 250 Kč
 • Smlouva může být předána k právnímu vymáhání

Sjednání půjčky Viva Credit online

Kompletní sjednání Viva Credit online půjčky s sebou přináší hned několik výhod najednou. Jednou z nich je, že klient nemusí opustit pohodlí domova, aby sjednal půjčku na pobočce. Vše je možné vyřídit z domova pomocí počítače a internetového připojení. Veškeré dokládání dokumentů probíhá u online půjčky VivaCredit .

Klient jednoduše vyplní pomocí úvěrové kalkulačky formulář, doloží potřebné náležitosti a počká, až mu bude půjčka schválena a finance zaslány na bankovní účet. Peníze jsou převedeny okamžitě na bankovní účet a klient si je může vybrat buď z bankomatu nebo platit klasicky platební kartou nebo bankovním převodem.

Ve zkratce klient vyplní formulář, autorizuje svou platební kartu, přihlásí se do banky a ověří svůj bankovní účet, počká na schválení žádosti o půjčku Viva Credit CZ. Následně přijdou klientovi peníze na bankovní účet. Viva Credit půjčka se splácí automaticky z platební karty klienta.

Viva Credit půjčka a její výhody

Viva Credit půjčka nabízí klientům velké množství výhod. Jednou z nich je možnost předčasného splacení půjčky bez poplatků. Další výhodou je, že je splátka stržena v den splatnosti klientovi automaticky z platební karty. Klient se nemusí bát, že by na splátku zapomněl. Nemá-li v určený den na bankovním účtu dostatek finančních prostředků, může si zažádat o prodloužení doby splatnosti, a to nejpozději den před datem, ke kterému má být VivaCredit půjčka splacena.

Aktuálně probíhá speciální nabídka, kdy je prvních 30 dní pro klienty s 0% úrokem. 31. den se již platí denní poplatek, který se odvíjí od celkové výše půjčky. U půjčky ve výš 5.000 Kč se jedná o denní poplatek ve výši 62,50 Kč a u půjčky ve výši 20.000 Kč jde o poplatek 250 Kč za den. Viva Credit s.r.o. nabízí klientům možnost spravovat své půjčky v klientském profilu na webových stránkách Viva Credit CZ (viva-credit.cz). Klient si zde může upravovat dobu splatnosti a další parametry stávajících půjček podle potřeby, případně si sjednat nové půjčky.

Viva Credit jako půjčka do výplaty

Rychlá půjčka do výplaty je nejčastějším účelem, k jakému je Viva Credit půjčka využívána. Viva Credit je krátkodobá půjčka s výhodnými podmínkami splacení. Dodrží-li klient lhůtu splatnosti, bude mu Viva Credit půjčka opravdu velkou pomocí a nikoliv zátěží. Viva Credit půjčka je pro klienta tím výhodnější, čím rychleji je splacena. Je ideální pro pokrytí nečekaných finančních výdajů a krátkodobého nedostatku financí. Klient může zažádat o půjčku kdykoliv v jakoukoliv denní či noční dobu – i o víkendech a svátcích.

Viva Credit je půjčka bez ručitele

Půjčka bez ručitele je způsob, jak získat půjčku i pro klienty, kteří nemají možnost ručitele. Takoví klienti nemají ve svém okolí důvěryhodnou osobu, která by při sjednání půjčky vystupovala jako ručitel v případě nesplácení půjčky žadatelem. Viva Credit CZ je půjčka bez ručitele, proto nejsou tyto podmínky vyžadovány. 

Viva Credit recenze a hodnocení firem

Důvěra mezi klientem a poskytovatelem půjčky je důležitá. Proto by si klient měl před sjednáním půjčky vyhledat hodnocení firem a Viva Credit recenze na společnost. Viva Credit půjčka je poměrně oblíbeným produktem, který si již sjednalo mnoho klientů. Neměl by být problém najít na nejrůznějších diskuzních fórech či jiných webových portálech Viva Credit recenze.

Viva Credit kontakt

Pokud si klient přeje kontaktovat společnost Viva Credit, může tak učinit prostřednictvím e-mailu dotazy@viva-credit.cz. Klienti mohou využít Viva Credit kontakt na telefonním čísle 284 093 574 nebo na WhatsAppu 910 921 010. Provozní doba zákaznické linky je ve všední dny od 8 do 18 hodin. Sídlo společnosti se nachází na adrese VIVA Credit s.r.o., Plzeňská 345/5, 150 00 Praha 5 – Smíchov. IČ společnosti je 04233735.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku