Viva Credit – krátkodobá půjčka | VímVíc.cz

Viva Credit – krátkodobá půjčka

 • Bezúčelová půjčka až ve výši 20.000 Kč
 • Vyřízení ZDARMA
 • Půjčka bez ručitele
 • Peníze na účtu během 15 minut od schválení
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od - do 500 Kč - 20 000 Kč
Splatnost od - do 0 - 1 měsíců
Úrok od 0 %
RPSN od 0 %

Výhody půjčky:

 • První půjčka s úrokem 0 %
 • Vyřízení do 30 minut online
 • Zaslání peněz na bankovní účet do 15 minut od schválení
 • Předčasné splacení bez poplatků
 • Půjčka bez ručitele

Reprezentativní příklad:

,,Karel F. si sjednal Viva Credit půjčku ve výši 5.000 Kč. Splatnost půjčky si nastavil na 12 měsíců a do této doby také půjčku řádně splatil. RPSN je 4.715,96 %, smluvní úrok je 18.003,69 Kč a celková částka k úhradě je 23.003,69 Kč. RPSN a celková částka k úhradě půjčky byla vypočítána za předpokladu, že schválená částka byla v době poskytnutí plně čerpaná a celková úhrada je provedena ve 12 měsíčních splátkách ve výši 1.916,97 Kč."

Podmínky půjčky:

 • Plnoletost
 • Občanský průkaz
 • Platný mobilní telefon a email
 • Bankovní účet v České republice
 • Platnou platební kartu VISA nebo Mastercard
 • Bankovní výpisy za poslední 1–3 měsíce

Společnost Viva Credit s.r.o. je nebankovní poskytovatel spotřebitelských úvěrů specializující se zejména na krátkodobé půjčky. Firma působí na území České republiky a veškerou činnost provozuje v souladu se Zákonem o spotřebitelském úvěru a regulacemi České národní banky. Viva Credit s.r.o. sídlí v Praze a zákazníky si získává především rychlým vyřízením žádostí, flexibilitou a přizpůsobením se potřebám zákazníků a nabídkou služeb bez poplatků.

Viva Credit krátkodobá půjčka ihned

Viva Credit je krátkodobá půjčka ihned, která slouží k řešení nečekaných finančních výdajů. Obvykle je využívána ve výjimečných životních situacích jako půjčka do výplaty. Krátkodobá půjčka ihned je pro klienty, kteří potřebují rychlou finanční injekci a zároveň jsou si jisti, že dokáží splatit půjčku v brzké době. 

Krátkodobá půjčka se vyznačuje krátkou dobou splatnosti. Taková půjčka bývá obvykle splacena v horizontu kolem 30 dnů, a často jednorázově, jako je tomu u Viva Credit krátkodobé půjčky. Viva Credit krátkodobá půjčka ihned má při splácení jednu neobvyklou zvláštnost. Půjčka je splácena automaticky platební kartou klienta.

Viva Credit půjčka je poskytována ve výši od 500 Kč do 20.000 Kč, je tedy určena k úhradě nižších částek. Doba splatnosti se pohybuje od 1 do 35 dnů. Ke sjednání půjčky je nutné doložit plnoletost, občanský průkaz, bankovní účet v České republice, vlastnictví platební karty a příjmy za poslední tři měsíce.

Pokud vám nevyhovuje úvěr od Viva Credit, možná vás zaujme krátkodobá půjčka Creditstar.

Jak sjednat půjčku u Viva Credit s.r.o.

Sjednání krátkodobé půjčky u Viva Credit s.r.o. probíhá online prostřednictvím internetového formuláře. Ve formuláři klient vyplní své kontaktní údaje a požadované parametry půjčky, tedy jakou částku si potřebuje půjčit a za jak dlouho je schopen půjčku splatit. Po vyplnění formuláře je klient vyzván k autorizování své platební karty. Následně se žadatel přihlásí do své banky a ověří bankovní účet. Po doložení příjmů za poslední 3 měsíce se čeká na schválení žádosti. Podle toho poskytovatel půjčky vyhodnotí, zda bude žadatel schopen půjčku splácet.

Poté, co společnost Viva Credit s.r.o. ověří klientovu bonitu a všechny potřebné náležitosti, dojde ke schválení půjčky. Po schválení půjčky jsou klientovi zaslány finanční prostředky na bankovní účet. Splacení půjčky probíhá automaticky, splátka je klientovi stržena z platební karty. Je nutné, aby měl ke dni splacení potřebné finance k dispozici, popřípadě aby kontaktoval společnost Viva Credit s.r.o. a dohodl se s pracovníkem na prodloužení doby splatnosti.

Pokud jste v prodlení a nebo víte, že nedokážete zaplatit půjčku včas, s pracovníkem Viva Credit s.r.o. se domluvíte na řešení situace. V případě, že se nepovede zaplatit půjčku včas, plynou z toho následující povinnosti:

 • Za každý další den po termínu splatnosti klient zaplatí 0,00 %
 • Poplatek za SMS upomínku bude stát 70 Kč
 • Poplatek za upomínku e-mailem bude stát 70 Kč
 • Poplatek za telefonickou upomínku bude stát 250 Kč
 • Smlouva může být zesplatněna a předána k právnímu vymáhání

Viva Credit půjčka a její výhody

Viva Credit půjčka nabízí klientům velké množství výhod. Jednou z nich je možnost předčasného splacení půjčky bez poplatků. Další výhodou je, že je splátka stržena v den splatnosti klientovi automaticky z platební karty. Klient se nemusí bát, že by na splátku zapomněl. Nemá-li v určený den na bankovním účtu dostatek finančních prostředků, může si zažádat o prodloužení doby splatnosti, a to nejpozději den před datem, ke kterému má být Viva Credit půjčka splacena.

Viva Credit s.r.o. nabízí klientům možnost spravovat své půjčky v klientském profilu na webových stránkách Viva Credit. Klient si zde může upravovat dobu splatnosti a další parametry stávajících půjček podle potřeby, případně si sjednat nové půjčky.

Viva Credit jako půjčka do výplaty

Rychlá půjčka do výplaty je nejčastějším účelem, k jakému je Viva Credit půjčka využívána. Viva Credit je krátkodobá půjčka s výhodnými podmínkami splacení. Dodrží-li klient lhůtu splatnosti, bude mu Viva Credit půjčka opravdu velkou pomocí a nikoliv zátěží. Viva Credit půjčka je pro klienta tím výhodnější, čím rychleji je splacena. Je ideální pro pokrytí nečekaných finančních výdajů a krátkodobého nedostatku financí. Klient může zažádat o půjčku kdykoliv v jakoukoliv denní či noční dobu – i o víkendech a svátcích.

Sjednání půjčky Viva Credit online

Fakt, že sjednání probíhá u půjčky Viva Credit online, přináší hned několik výhod najednou. Jednou z nich je, že klient nemusí opustit pohodlí domova, aby sjednal půjčku na pobočce. Vše je možné vyřídit z domova pouze pomocí počítače a internetového připojení. Veškeré dokládání dokumentů probíhá u půjčky Viva Credit online. Klient jednoduše vyplní pomocí úvěrové kalkulačky formulář, doloží potřebné náležitosti a počká, až mu bude půjčka schválena a finance zaslány na bankovní účet. Peníze jsou převedeny okamžitě na bankovní účet a klient si je může vybrat buď z bankomatu nebo platit klasicky platební kartou nebo bankovním převodem.

Viva Credit je půjčka bez ručitele

Půjčka bez ručitele je způsob, jak získat půjčku i pro klienty, kteří nemají možnost ručitele. Takoví klienti nemají ve svém okolí důvěryhodnou osobu, která by při sjednání půjčky vystupovala jako ručitel v případě nesplácení půjčky žadatelem. Viva Credit je půjčka bez ručitele, proto nejsou tyto podmínky vyžadovány. 

Viva Credit recenze

Důvěra mezi klientem a poskytovatelem půjčky je důležitá. Proto by si klient měl před sjednáním půjčky vyhledat na společnost Viva Credit recenze. Viva Credit půjčka je poměrně oblíbeným produktem, který si již sjednalo mnoho klientů. Neměl by být problém najít na nejrůznějších diskuzních fórech či jiných webových portálech Viva Credit recenze.

Viva Credit kontakt

Pokud si klient přeje kontaktovat společnost Viva Credit, může tak učinit prostřednictvím e-mailu dotazy@viva-credit.cz nebo na telefonním čísle 284 093 574. Provozní doba zákaznické linky je ve všední dny od 8:00 do 17:00. Sídlo společnosti se nachází na adrese VIVA Credit s.r.o., Plzeňská 345/5, 150 00 Praha 5 – Smíchov.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku