Půjčka ihned | VímVíc.cz

Půjčka ihned

Srovnejte si ty nejlepší půjčky na trhu a vyberte si tak půjčku, která bude nejvíce vyhovovat Vašim potřebám. Půjčky můžete porovnat podle výše úroku či RPSN!

Poskytovatel
Název půjčky
Výše půjčky od - do
Splatnost od - do
 

Rychlost je symbolem dnešní doby. Nechceme čekat a všechno chceme okamžitě. A stejná pravidla platí i pro půjčky. Půjčky chceme okamžitě, a proto se dnes bankovní i nebankovní společnosti předhánějí v tom, kdo dokáže půjčky vyřídit rychleji.

Půjčka ihned

Pro půjčku ihned je typické vyřízení online z pohodlí domova. Jedná se velice často o bezúčelovou půjčku v různé výši. Od několika tisíců do řádů statisíců. Stejně tak se liší doba splácení. Pro všechny z těchto půjček ale platí jednoduché a především rychlé vyřízení, které může proběhnout skrze internet, telefon nebo přímo na pobočce.

Nejtypičtější je zažádání o půjčku online skrze úvěrovou kalkulačku, kde si navolíte výšku půjčky a dobu splácení. Kalkulačka vám automaticky vygeneruje podmínky půjčky. Pokud s nimi souhlasíte, můžete hned zažádat půjčku. Peníze můžete mít do několika minut na svém účtu.

Půjčka ihned - kdo ji nabízí?

Půjčka ihned má několik výhod. Kromě rychlosti a bezúčelovosti je to také stále rozšiřující nabídka. S půjčkami ihned přichází nejen nebankovní společnosti, ale také bankovní instituce. Zažádat si o půjčku ihned v různé výši můžete například u Air Bank, České spořitelny, Ferratum a další.