SOS Credit půjčka online | soscredit.cz | VímVíc.cz

SOS Credit půjčka

 • Online půjčka v rozmezí od 7 do 28 dní
 • První půjčka zdarma je do částky 10.000 Kč
 • Peníze na cokoliv a bez ručitele
 • Slevové akce pro klienty společnosti
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od – do 1 000 Kč – 30 000 Kč
Splatnost od – do 0 – 1 měsíců
Úrok od 0 %
RPSN od 0 %

Výhody půjčky:

 • Rychlé vyřízení kompletně online
 • Online půjčka v rozmezí od 7 do 28 dní
 • Peníze do 15 minut na klientovo účtu
 • Peníze na cokoliv a bez ručitele
 • Flexibilní podmínky
 • Slevové akce pro klienty společnosti SOS Credit
 • První půjčka zdarma je do částky 10.000 Kč

Reprezentativní příklad:

„Karel F. si půjčil u SOS Credit 20.000 Kč. Pevná roční úroková sazba je 0 %, RPSN je 6.3573,6 %, poplatek činí 5.620 Kč. Celková částka splatná spotřebitelem je 25.620 Kč.“

Podmínky půjčky:

 • Věk 18 let
 • Občanský průkaz
 • Občan ČR nebo trvalý pobyt v ČR
 • Bankovní účet vedený na jméno žadatele
 • Pravidelný měsíční příjem
 • Žádné závazky po splatnosti

Společnost SOSCredit.cz

SOS Credit.cz je mladá společnost, která působí na českém trhu od roku 2015 a řadí se mezi společnosti poskytující nebankovní půjčky ihned a mikropůjčky do částek 30.000 Kč. SOS Credit operuje pod záštitou společnosti Orange finance s.r.o. se sídlem na Praze 8. Nebankovní společnost SOS Credit se zaměřuje na mikroúvěry s nižšími částkami a kratší dobou splatnosti.

Společnost je vlastníkem licence od České národní banky (ČNB) pro poskytování nebankovních půjček ihned. SOS Credit si zakládá především na jednoduchosti a rychlosti vyřízení půjčky. SOS Credit půjčka je nazývaná jako nejlepší nebankovní půjčka online na trhu. Společnost SOSCredit má automatizovaný systém obchodních procesů, který umožňuje provádět kvalitativní posouzení klienta pomocí scoringového systému vyvinutého IT oddělením společnosti.

U SOS Credit věnují velkou pozornost skutečným potřebám svých klientů, stejně jako novým trendům v poskytování nebankovních půjček na splátky. Z těchto důvodů neustále zlepšují a zjednodušují proces získávání půjčky. SOS Credit půjčka online schválení je nastavována individuálně pro každého klienta, aby vyhovovala jeho potřebám. Svých klientů si váží a snaží se s nimi budovat důvěrný vztah a pomoci jim při řešení finančních potíží.

SOS Credit půjčka online

Klient může u mikropůjčky SOSCredit.cz využít půjčení peněz od 1.000 Kč do 30.000 Kč. Doba splatnosti SOS Credit půjčky se pohybuje v rozmezí od 7 do 28 dnů. První půjčka do částky 10.000 Kč je zdarma. SOS Credit půjčka je neúčelový úvěr. Vyřízení žádosti o rychlou půjčku na splátky je snadné. SOS Credit operuje pouze online. Klient si může prodloužit termín splatnosti půjčky o 7, 14, 21 nebo 28 dní, a to i opakovaně.

To znamená, že společnost nemá žádné kamenné pobočky. Žádost o půjčku je velice jednoduchá a především rychlá. Stačí vyplnit požadovanou částku a dobu splatnosti. Úvěrová kalkulačka, kterou klient najde na webových stránkách SOSCredit.cz, ukáže výsledek. Podobně pracují různá srovnání půjček mnoha kategorií. Pro získání SOS Credit rychlé půjčkyna splátky je nutné splnit tyto podmínky: věk 18 let, být občanem ČR nebo mít trvalý pobyt na území ČR, doklad totožnosti, nesmí mít žádné závazky po splatnosti.

Jak se posuzuje klient?

Dále pravidelný měsíční příjem, vlastní bankovní účet a nemít žádné závazky po splatnosti. Kvůli doložení dokladu totožnosti je vhodné prověřit platnost občanského průkazu. Bonitu klienta zkoumá automatizovaný scoringový systém, který rychle posoudí klientovu schopnost splácet. SOS Credit přihlášení do klientské zóny probíhá přes registrační e-mail a heslo. SOS Credit přihlášení přináší klientům všechny informace na jednom místě. V sekci „Moje půjčky“ najde klient aktuální splatnou částku půjčky.

Pokud bude klient posouzen jako důvěryhodný a klientovi budou vyhovovat uvedené podmínky půjčení peněz, peníze budou obratem odeslány na bankovní účet klienta. K získání půjčky je třeba doložit průkaz totožnosti (nejlépe občanský průkaz) a poslední tři výpisy z bankovního účtu dokazující schopnost řádně splácet půjčku. Ještě před sjednáním nebankovní půjčky na splátky je vhodné zkontrolovat platnost občanského průkazu.

Výhody SOS Credit půjčky

Výhodou SOS Credit půjčky je již zmíněná rychlost vyřízení žádosti. V SOSCredit.cz se nikdo nebude ptát, na co si klient peníze půjčuje. Jedná se o bezúčelové nebankovní půjčky bez zástavy a bez ručitele. Vyřízení je velice jednoduché a postačí k tomu kopie zmíněných dokumentů a mobilní telefon, kdy bude klient do několika minut informován prostřednictvím SMS zprávy nebo e-mailové adresy.

Na serverech jsou údaje klientů pečlivě zabezpečeny. Online schválení půjčky je vyřízené zpravidla do 15 minut. Klient si sám může vybrat nejvhodnější termín splácení a výši půjčky. Klient může dále odložit termín splatností SOS Credit půjčky až o 28 dnů. Prodloužení půjčky je snadné a je možné prodloužit ji opakovaně.

Chci použít úvěrovou kalkulačku

SOSCredit.cz nabízí věrnostní programy pro své pravidelné zákazníky. Věrnostní programy jsou hodnocené podle toho, kolikrát si klient půjčil u SOS Credit. Stříbrný klient (3 až 4 půjčky) má nárok na 10% slevu, zlatý klient (5 až 6 půjček) má nárok na 15% slevu a premium klient (7 a více půjček) má nárok na 20% slevu. V SOS Credit:

 • Pracují poctivě, žádné skryté poplatky a provize
 • Poskytují rychlé půjčky jednoduše a rychleji než v kterékoliv jiné bance
 • Funguje individuální přístup ke každému klientovi
 • Prodloužení půjčky o 7, 14, 21 nebo 28 dní
 • Nabízí půjčky bez ručení a bez ručitele
 • Přijímají žádosti o půjčku 24 hodin denně, 7 dní v týdnu
 • Oceňují názory svých klientů
 • Neposkytují rady dle § 85 odst. 1 zákona o spotřebitelském úvěru

Další nesporná výhoda je, že půjčka SOS Credit je do 10.000 Kč zdarma. Jako první půjčka do částky 10.000 Kč získá klient 100% slevu na úroky.

SOS Credit půjčka: Jak na splácení

Při splácení SOS Credit půjčky musí klient vždy uvést příjemce splátky, tedy Orange finance s.r.o., variabilní symbol, účel platby (splátka rychlé půjčky) a číslo účtu podle vybrané banky. Pouze se správně zadaným variabilním symbolem bude platba řádně identifikována a zaúčtována. Variabilní symbol je rodné číslo klienta. O konci splatnosti bude klient informován 3 dny před termínem prostřednictvím e-mailu, SMS nebo telefonicky. Půjčku je možné uhradit kdykoliv, i před termínem splatnosti půjčky.

Největší zprostředkovatelé a zároveň srovnání půjček mnoha druhů jsou například Chytrá půjčka na webu pujcka.cz od provozovatele Elephant Orchestra, s.r.o., anebo Hyperpůjčka či Malá Hyperpůjčka od společnosti Bezvafinance (projekt Hyperfinance). Jak Hyperpůjčka, tak pujcka.cz jsou pouze zprostředkovatelé úvěrů. Další kontakt probíhá již mezi klientem a poskytovatelem daného úvěru.

Věrnostní program SOS Credit

SOS Credit oceňuje všechny své klienty a chce pro ně vždy to nejlepší, a proto jim poskytuje jednorázové i dlouhodobé slevy na své služby. Pro nové žadatele je připravená 30% sleva. Pro její uplatnění je potřeba zadat při registraci slevový kód: sleva30. Stálí klienti dostávají slevu automaticky na základě opakovaných žádostí a mohou ji uplatnit až do výše 15.000 Kč.

 • Nový klient: 1 půjčka – 30% sleva (slevový kód: sleva30).
 • Stříbrný klient: 3 až 4 půjčky s 10% slevou.
 • Zlatý klient: 5 až 6 půjček s 15% slevou.
 • Premium klient: 7 a více půjček s 20% slevou.

Uvedená sleva je vždy odečtena z poplatku za poskytnutí nebankovní půjčky na splátky ihned. Sleva zaniká při nedodržení termínu úhrady. Sleva platí při každé opakované žádosti.

SOS Credit recenze a hodnocení firem

Díky tomu, že je SOS Credit půjčka oblíbeným produktem, je možné najít na internetu na společnost SOS Credit recenze a hodnocení. Klienti si mohou přečíst zkušenosti zákazníků, kterým SOS Credit půjčka posloužila v minulosti. SOSCredit recenze a hodnocení firem jsou k nalezení na různých diskuzních fórech a dalších webech. Přímo na stránkách www.soscredit.cz je několik SOSCredit recenzí v sekci reference.

SOS Credit kontakt

Jak již bylo řečeno, SOS Credit nefunguje na pobočkách, ale výhradně online. Zákazníci mohou kontaktovat společnost na telefonním čísle +420 228 226 751 nebo na e-mailové adrese info@soscredit.cz. Pro správu pohledávek je možné využít SOS Credit kontakt na číslech +420 228 226 170; +420 228 227 612 nebo na e-mailové adrese pohledavky@soscredit.cz. Společnost SOS Credit operuje v pracovních dnech od 8 do 18 hodin, o víkendech má SOSCredit.cz zavřeno. IČO společnosti Orange finance s.r.o. je 04488237.

SOS Credit sídlo společnosti

SOS Credit sídlo společnosti se nachází na adrese:

 • Orange finance s.r.o.
 • Karlínské náměstí 238/6, Karlín
 • 186 00, Praha 8

Bankovní účty společnosti SOS Credit pro zasílání registračních poplatků a pro splátky jsou u Fio banky, MONETA Money Bank a České spořitelny. Variabilní symbol je rodné číslo klienta.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku