Nebankovní půjčky ihned a online | VímVíc.cz

Nebankovní půjčky bez doložení příjmů

Srovnejte si ty nejlepší půjčky na trhu a vyberte si tak půjčku, která bude nejvíce vyhovovat Vašim potřebám. Půjčky můžete porovnat podle výše úroku či RPSN!

Poskytovatel
Název půjčky
Výše půjčky od - do
Splatnost od - do
 
Zaplo půjčka Více o produktu »
Výše půjčky 
1 000 - 30 000 Kč
Splatnost 
0 - 1 měsíců
Úrok 
od 0 %
RPSN 
od 0 %
Mám zájem
 • První půjčka zdarma do výše 16.000 Kč
 • U první půjčky úrok a RPSN 0 %
 • Bezúčelová půjčka Zaplo bez jištění
 • Žádné další poplatky
 • Peníze na účtu okamžitě po schválení v noci i o víkendu
Kamali půjčka Více o produktu »
Výše půjčky 
1 000 - 20 000 Kč
Splatnost 
0 - 10 měsíců
Úrok 
od 0 %
RPSN 
od 0 %
Mám zájem
 • Nejnižší poplatky na trhu mikropůjček
 • První Kamali půjčka na 14 dní zdarma
 • Možnost rozložení až na 10 splátek za poplatek
 • Splatnost půjčky vždy jen v pracovní den
Cofidis půjčka Více o produktu »
Výše půjčky 
20 000 - 1 000 000 Kč
Splatnost 
12 - 144 měsíců
Úrok 
od 7,9 %
RPSN 
od 8,19 %
Mám zájem
 • Zaslání peněz do 24 hodin od schválení
 • Sjednání a vedení půjčky zdarma
 • Žádné skryté poplatky
 • Veškeré vyřizování online
Fajn půjčka Více o produktu »
Výše půjčky 
4 000 - 150 000 Kč
Splatnost 
7 - 36 měsíců
Úrok 
od 0 %
RPSN 
od 329,98 %
Mám zájem
 • Tři druhy nebankovních půjček na cokoliv
 • Možnost půjčky v hotovosti
 • Nebankovní půjčky bez ručení a poplatků
 • Srozumitelná smlouva

Nebankovní půjčky získávají stále více na oblibě. Žadatelé o půjčku obvykle nejdříve zkouší požádat o půjčku v jedné z českých bank, bohužel se velmi často stává, že jim půjčka není z nejrůznějších důvodů schválena. Proto se musí žadatel obrátit na nebankovní instituce.

Co je nebankovní úvěr?

Nebankovní úvěr je zápůjčka, která je poskytovaná nebankovní institucí. Nebankovní instituce jsou také, jako české banky, pod dohledem ČNB, ale nemají bankovní licenci. Nebankovní úvěr bývá pro klienta snáze získatelný. Nebankovní úvěry jsou poskytovány bez registru, potvrzení příjmu i nutnosti zástavy. Mají však i své nevýhody. Nebankovní úvěry mají často vyšší úroky než úvěry poskytované bankami. Většinou jsou volbou pro klienty, kteří potřebují získat krátkodobou půjčku rychle a bez ověření.

Rychlá nebankovní půjčka a jak ji získat?

Rychlá nebankovní půjčka může být vhodným řešením v případě akutní potřeby finančních prostředků. Stejně jako půjčky poskytované bankami, má rychlá nebankovní půjčka své výhody i nevýhody. Volba záleží především na momentální finanční situaci klienta. Žadatel by se měl rozhodovat podle výše půjčky, kterou potřebuje a výše splátek, které je schopen finančně zvládnout. Důležitou roli také hraje fakt, jak rychle klient peníze potřebuje. Pokud je pro něj řešením akutní finanční injekce, bude pro něj aktuální volbou rychlá nebankovní půjčka. Pokud však uvažuje o dlouhodobější půjčce a vyšších částkách, měl by se poohlédnout v nabídkách bankovních společností.

Pro nebankovní půjčky jsou typické benevolentnější podmínky získání. V některých případech není třeba uvádět potvrzení o příjmu nebo doložit čistý výpis z registru dlužníků. Často není třeba ani chodit na pobočku a vše je možné vyřešit jednoduše a online z pohodlí domova, takže se žadatel vyhne i administrativní náročnosti, která je často spojena s vyřízením půjčky v bance. Výhodou je také rychlé zaslání výplaty nebankovní půjčky ihned na účet.

Snadné vyřízení je ale vykoupeno vyšší úrokovou sazbou. Z finančního hlediska je tak nebankovní půjčka na splátky často velice nevýhodná a ve výsledku zaplatí žadatel o nebankovní půjčku více, než kdyby si stejnou částku a na stejnou dobu půjčoval u bankovní společnosti.

V současnosti mohou žadatelé o půjčku nalézt i nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí. Takové nebankovní úvěry, které nabízejí serióznější podmínky. Je jen nutné zjistit si všechny podmínky zápůjčky, podmínky splácení, dobu splácení a případně i sankce v případě nemožnosti splácet úvěr.

Druhy nebankovních půjček

Na trhu existuje více druhů nebankovních půjček, jmenujme například tyto:

 • nebankovní půjčky online,
 • nebankovní půjčky bez doložení příjmu,
 • nebankovní půjčky bez registru,
 • nebankovní půjčky bez zástavy,
 • nebankovní půjčky pro studenty,
 • nebankovní půjčky pro OSVČ.

Nebankovní půjčka online

Nebankovní půjčka online má největší výhodu v možnosti sjednání z pohodlí domova. Nebankovní půjčka online lze sjednat bez nutnosti návštěvy kamenné pobočky nebankovní instituce. Sjednání nebankovní půjčky ihned online je rychlé a peníze může mít žadatel na svém bankovním účtu během několika minut.

Nebankovní půjčka online je žádaným, a tedy i společnostmi velmi často nabízeným produktem. Je nutné vybrat autorizovanou nebankovní instituci, u které jsou k nalezení pozitivní recenze spokojených klientů. Existují také podvodné firmy, které se ze žadatelů o půjčku snaží vylákat peníze nebo jim nabídnou nesmyslné a přehnané podmínky splácení. Taková nebankovní půjčka online může poté zapříčinit klientovo zadlužení.

Nebankovní instituce jsou často nazývány fintechy, neboli finančně technické společnosti. Tyto společnosti nemají kamenné pobočky, proto je nebankovní půjčka online jedinou možností sjednání půjčky. Pro klienty je velice příjemné, že je nebankovní půjčka online vyřízena bez nutnosti někam chodit. Nebankovní půjčka online lze vyřídit velmi rychle a již do 15 minut může mít klient finance na svém bankovním účtu, jedná se o nebankovní půjčky ihned na účet.

Nebankovní půjčky bez doložení příjmu

Nebankovní půjčky bez doložení příjmu jsou využívané především lidmi v tíživých životních situacích. Nebankovní půjčka bez doložení příjmu slouží například k úhradě exekucí, splátek nájmu a jiných poplatků, které je nutné uhradit neprodleně. Zpravidla to bývají nižší částky, nejčastěji do 10 000 Kč, proto není nutné, aby si poskytovatel ověřoval finanční příjmy žadatele. Nebankovní půjčky bez doložení příjmu jsou některými společnostmi schvalovány například i lidem v exekucích. Doba splácení nebankovní půjčky bez doložení příjmu je krátká, většina z nich se splácí do 30 dnů.

Některé nebankovní instituce nabízí nebankovní půjčky bez doložení příjmu i v řádech statisíců. Zde je na zvážení klienta, zda je pro něj nebankovní půjčka bez doložení příjmu opravdu výhodná. Peníze lze získat snadno a rychle, ale půjčenou částku v průběhu splácení klient několikanásobně přeplatí. Nebankovní půjčka bez doložení příjmu je díky snadným podmínkám získání poměrně drahým produktem. Pro klienta v exekuci například může být nebankovní půjčka bez doložení příjmu v krátkodobém horizontu řešením situace, dlouhodobě však může znamenat velké finanční problémy.

Nebankovní půjčky bez registru

Nebankovní půjčka bez registru je vhodnou volbou tehdy, když žadatel nemůže získat půjčku od bankovní instituce. Důvodem může být negativní zápis v registru dlužníků, nezaměstnanost, nízký příjem apod. Tyto důvody klienta často přivedou k žádosti o nebankovní půjčky bez registru.

Nutno říci, že u půjček, kdy má žadatel určité negativní vlastnosti ovlivňující nárok na půjčku, je nutné počítat s tím, že nebankovní půjčka bez registru bude v nižší výši, nejčastěji do 100 000 Kč. Nebankovní půjčky bez registru jsou většinou půjčky krátkodobé s vyšší úrokovou sazbou.

Nebankovní půjčka bez registru je volbou také pro klienty, kteří nemohou doložit příjem nebo mají negativní záznam v registru dlužníků. Nebankovní půjčka bez registru může být vhodná i pro nezaměstnané nebo pro klienty bez pravidelného příjmu.

Nebankovní půjčky bez registru a potvrzení příjmu

Pokud se klient nachází v opravdu špatné finanční situaci, jsou pro něj řešením nebankovní půjčky bez registru a potvrzení příjmu. Nebankovní půjčky bez registru a potvrzení příjmu kombinují výhody, které poskytuje nebankovní půjčka bez doložení příjmu a nebankovní půjčky bez registru. Klient tedy nemusí poskytovateli půjčky doložit svůj příjem, a zároveň poskytovatel půjčky nebere při schválení půjčky ohled na zápisy v registrech dlužníků.

Nebankovní půjčky bez registru a potvrzení příjmu jsou volbou pro klienty, kterým hrozí exekuce či insolvence a jsou ve velmi špatné finanční situaci. V takovém případě totiž banky nebo jiné instituce, které prověřují bonitu klientů, s největší pravděpodobností neposkytnou půjčku v insolvenci ihned. Nebankovní půjčky bez registru a potvrzení příjmu jsou dostupné téměř každému, jejich dostupnost je však vykoupena vysokými úroky. Nebankovní půjčky bez registru a doložení příjmu také mohou často skrývat vysoké poplatky spojené se sjednáním nebo nesplácením půjčky.

Nebankovní půjčky bez zástavy

Co ale může dělat klient, který potřebuje půjčit vyšší obnos peněz? Existují nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí? Pro vyšší částky je obvyklá zástava majetku nebo osoba ručitele. Bankovní instituce se zástavou chrání před ztrátou peněz. Tato zástava má zaručit, že v případě nesplácení půjčky klientem bude poskytovatel půjčky uspokojen právě zástavou. Nebankovní půjčky bez zástavy ale existují. Jsou společnosti, které klientovi půjčí vyšší částku, například až do 1 000 000 Kč, bez nutnosti zástavy. Je ale nutné počítat s tím, že klient bude splácet déle a zaplatí více na úrocích.

Nebankovní půjčky bez registru a bez zástavy

Existují klienti, kteří možnost zástavy nemají, ale zároveň potřebují využít služeb nebankovní půjčky bez registru. Pro takové klienty nabízí některé společnosti nebankovní půjčky bez registru a bez zástavy. Nebankovní půjčky bez registru a bez zástavy by měly být pro klienta řešením až v opravdu naléhavých případech. Jedná se o lehce dostupné půjčky, za rychlost a bezproblémovost sjednání však klient ve většině případů zaplatí vysoké částky. Nebankovní půjčky bez registru a bez zástavy jsou spojeny s vysokými úroky. Poskytovatelé půjček si také účtují velmi vysoké poplatky za nesplácení půjčky, někdy i za předčasné splacení. Klient by si proto měl pečlivě rozmyslet, zda je sjednání nebankovní půjčky bez registru a bez zástavy v jeho situaci opravdu vhodné. Taková finanční injekce může být řešením aktuální situace, může však také výrazně zhoršit finanční situaci žadatele v dlouhodobém měřítku.

Nebankovní půjčky bez registru a bez zástavy jsou většinou krátkodobé půjčky se splatností do 30 dnů. Před sjednáním nebankovní půjčky bez registru a bez zástavy si proto klient musí pečlivě spočítat své příjmy i výdaje a vyhodnotit, zda bude schopen půjčku v tak krátké době splatit. Hodnota půjčky je navíc v těchto případech několikanásobně přeplacena. Na trhu se objevují i instituce, které nabízí dlouhodobé nebankovní půjčky bez registru a bez zástavy. U takových nabídek by se měl mít klient na pozoru, často totiž nebývají příliš výhodné.

Nebankovní půjčky ihned na účet

Nebankovní půjčky ihned na účet volí klienti, kteří potřebují rychlou finanční injekci, nejčastěji z důvodu náhlé nepříznivé situace. Nebankovní půjčka ihned, jak už napovídá název, má největší výhodu v rychlosti sjednání a poskytnutí finančních prostředků na bankovní účet žadatele. Nebankovní půjčky ihned na účet jsou klienty žádané právě díky rychlosti, jakou jsou vyřizovány.

Vyřízení nebankovní půjčky ihned trvá pouze několik minut. Jedná se o nebankovní půjčky online, proto je vše možné vyřídit z pohodlí domova. Stačí na webových stránkách nebankovní společnosti vyplnit žádost o půjčku a příslušné parametry. Žádost je nebankovní společností během několika minut posouzena a ve většině případů je nebankovní půjčka ihned i schválena. K výplatě nebankovní půjčky ihned dochází během několika málo minut. Nebankovní půjčka ihned totiž většinou nemá vysoké požadavky na schválení.

Nebankovní půjčka ihned na účet

Nebankovní společnosti nabízí různé možnosti vyplacení finančních prostředků klientovi. Jednou z možností je nebankovní půjčka ihned na účet. Jedná se o půjčku, jejíž sjednání, stejně jako poskytnutí finančních prostředků, je velmi rychlé. Mohlo by se zdát, že nebankovní půjčka ihned na účet může být oproti vyplacení peněz v hotovosti zdlouhavější díky procesu zaslání finančních prostředků poskytovatelem půjčky. Pravdou však je, že nebankovní půjčka ihned na účet poskytne finance stejně rychle, jako půjčka ihned v hotovosti. U některých poskytovatelů půjček má klient peníze na účtu ještě týž den, kdy půjčku sjednal, často i do několika minut.

Nebankovní půjčka ihned v hotovosti

Nebankovní půjčka ihned v hotovosti je dalším způsobem, jak si může klient nechat doručit finanční prostředky poskytovatelem půjčky. Jedná se o půjčky, jejichž proces sjednání je stejný, jako u jiné nebankovní půjčky ihned. Nebankovní půjčka ihned v hotovosti má i stejné možnosti sjednání, může být vyřízena osobně, telefonicky i online. Liší se pouze způsobem předání finančních prostředků klientovi.

Klient má při sjednání půjčky v hotovosti několik možností. Pokud to poskytovatel půjčky umožňuje, může si půjčku sjednat přímo na pobočce a zde si také rovnou vyzvednout požadovanou částku. Možné je také sjednat si půjčku telefonicky či online a poté si osobně vyzvednout peníze. Největší komfort nabízí možnost, kdy si klient sjedná půjčku v hotovosti z pohodlí domova online či telefonicky a peníze jsou mu doručeny až domů, nejčastěji pracovníkem společnosti, u které si půjčil.

Nebankovní půjčky pro studenty

Studenti mohou mít často při žádosti o půjčku ztížené podmínky. Z pohledu poskytovatelů půjček se jedná o skupinu s vyšším rizikem nesplácení. Také se ale jedná o skupinu lidí, kteří mají nemalé výdaje. Kromě školného, nákupů pomůcek a dalších nákladů se školou spojených, si mnoho studentů hradí i stravu, ubytování, případně elektroniku potřebnou ke studiu. To vše vyžaduje nemalé finanční částky a studenti se tak lehce mohou dostat do finanční tísně, kdy je řešením nebankovní půjčka na splátky.

Nebankovní společnosti mají půjčky pro studenty přímo ve svých nabídkách. Jejich produkty jsou přizpůsobeny specifickým požadavkům studentů. Vzhledem k tomu, že studenti často nemusí mít pravidelný příjem, je také na samotných klientech, aby zvážili, zda jsou pro ně podmínky nebankovní půjčky udržitelné a zda budou schopni půjčku v budoucnu splácet. Na druhou stranu, nebankovní společnosti v případě studentských půjček většinou nevyžadují doložení příjmu. K žádosti o studentskou půjčku je potřeba doložit pouze občanský průkaz a potvrzení o studiu. Většinou se také jedná o půjčky bez registru. Není tak téměř ověřována bonita klienta a půjčku je proto snazší získat.

Nebankovní půjčka pro podnikatele

Mnoho lidí si přeje začít podnikat či své podnikání rozšířit, ale nemá dostatek financí. V takovém případě je řešením nebankovní půjčka na splátky. Nebankovní půjčka pro podnikatele je určena menším i větším podnikatelům, kteří nemají dostatek financí na provoz či zahájení své činnosti. Nebankovní půjčka pro podnikatele je nabízena v řádech desetitisíců až statisíců a u některých společností je také garantována výplata nebankovní půjčky ihned na účet. Často se také jedná o nebankovní půjčky bez registru. Nebankovní půjčka pro podnikatele má však svá pravidla. Při sjednání může být překážkou exekuce nebo insolvence žadatele. Půjčka v insolvenci ihned má obecně větší šanci na schválení než u bank, přesto se jedná o specifický typ úvěru. Nebankovní půjčka pro podnikatele je určena začínajícím i již fungujícím podnikatelům s různým zaměřením činnosti.

Proč zvolit nebankovní půjčku?

Nebankovní půjčky jsou mezi klienty stále oblíbenější. Proč tomu tak je? Hlavním důvodem stoupající oblíbenosti nebankovních půjček je vyšší procento schválených žádostí. Bankovní instituce mají přísnější podmínky pro schválení půjčky, naproti tomu u nebankovních institucí dochází k častějšímu schválení žádosti. U nebankovních institucí jsou obecně benevolentnější podmínky pro získání úvěru. Nespornou výhodou také je, že většinu nebankovních půjček je možné sjednat online přímo z domova. Sjednání nebankovní půjčky online nezabere více než několik minut a peníze jsou na účet žadateli poskytnuty velmi rychle. Nutno podotknout, že možnost sjednání půjčky online nabízí již i mnohé bankovní společnosti. Proces schválení žádosti a poskytnutí finančních prostředků však bývá delší a složitější.

Pro klienta jsou určitě výhodnější a bezpečnější bankovní půjčky, ale pokud pro banku není klient vhodným uchazečem o půjčku, volí nebankovní instituci.

Jak vypadá nejlepší nebankovní půjčka?

Nejlepší nebankovní půjčka je velmi relativní pojem. Univerzální nejlepší nebankovní půjčka totiž pravděpodobně neexistuje. Volba vhodné půjčky závisí především na konkrétní finanční situaci a možnostech jednotlivých klientů. Obecně je však u každé půjčky vždy nutné zvážit výši úroků, a především výši RPSN, které udává hodnotu celkových nákladů spojených s danou půjčkou. Nejlepší nebankovní půjčka je pro klienta ta, která mu pomůže vyřešit aktuální potřebu financí a zároveň mu nepřinese neúměrnou finanční zátěž v budoucnosti.

Konsolidace nebankovních půjček

Dříve byla konsolidace půjček doménou bankovních institucí, nyní je možná i konsolidace nebankovních půjček. Co je to konsolidace nebankovních půjček? Konsolidace nebankovních půjček je sloučení více půjček či úvěrů do jednoho, v současné době je možné konsolidovat bankovní i nebankovní úvěry. Pokud má klient například 3 různé úvěry, (půjčku, kontokorent a kreditní kartu) může si jejich splácení sloučit do jednoho a zaštítit to jinou nebankovní půjčkou. Klient se rozhodne pro konsolidaci, aby měsíčně splácel nižší částku a tím nějaké finance ušetřil. Je potřeba si uvědomit, že konsolidace je pořád půjčka, a proto bude také posuzována klientova platební bonita.

Výhody konsolidace nebankovních půjček:

 • jednodušší a přehlednější splácení,
 • nižší manipulační poplatky a poplatky za vedení,
 • nižší měsíční splátka,
 • nové vyhovující datum splatnosti úvěru,
 • možnost navýšení půjčky.

Nebankovní půjčky: Kde opravdu půjčí?

V České republice působí mnoho nebankovních společností. Pokud se žadatel doopravdy rozhodne, že využije služeb jedné z nebankovních institucí, je nutné, aby se jednalo o prověřenou a důvěryhodnou instituci.

Nebankovní instituce v ČR: