COOL CREDIT půjčka | VímVíc.cz

COOL CREDIT půjčka

 • Nebankovní půjčka na splátky do výše 20.000 Kč
 • Rychlé vyřízení půjčky do několika minut
 • Bez záruky či osoby ručitele
 • Předčasné splacení půjčky
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od - do 1 000 Kč - 20 000 Kč
Splatnost od - do 1 - 3 měsíců
Úrok od 0 %
RPSN od 1688 %

Výhody půjčky:

 • Rychlé vyřízení online
 • Předčasné splacení úvěru
 • Možnost posunutí splátky
 • Odeslání peněz do 10 minut od schválení
 • Půjčka bez ručitele a bez zástavy
 • Vyřízení online odkudkoliv

Reprezentativní příklad:

,,Karel F. si půjčil u Coolcredit.cz 9.000 Kč jako třísplátkovou půjčku. Výše RPSN je 1 689 %, pevná zápůjční úroková sazba je 0 % ročně a poplatek za poskytnutí půjčky činí 5.400 Kč. Výše měsíční splátky je 4.800 Kč. Celková částka splatná spotřebitelem je 14.400 Kč. Minimální doba splácení je 93 dní a maximální doba splácení je 93 dní."

Podmínky půjčky:

 • Věk 18 let
 • Trvalý nebo přechodný pobyt na území ČR
 • Občanský průkaz
 • Pravidelný příjem
 • Český bankovní účet
 • E-mailová adresa
 • Mobilní telefon

COOL CREDIT, s.r.o.

Společnost COOL CREDIT, s.r.o. je českou nebankovní společností poskytující nebankovní půjčky na splátky. Na českém trhu se pohybuje od roku 2013. COOL CREDIT si zakládá na rychlosti, férovosti a profesionalitě. Společnost COOL CREDIT tvoří tým specialistů z oblasti financí, kteří jsou odborníky na spotřebitelské úvěry. Při své práci využívají nejmodernější technologie zaručující nejen bezpečnost uchovávání dat, ale i odesílání financí na bankovní účet klienta ve velmi krátkém čase.

A právě v rychlosti schvalování při zachování individuálního přístupu ke klientovi nemá COOL CREDIT na trhu konkurenci. Má velmi kladné hodnocení firem. Široké spektrum půjček včetně krátkodobých i splátkových produktů je doplněno i možností předčasného splacení nebo prodloužení splatnosti půjčky. COOL CREDIT na splátky si zakládá na individuálním přístupu ke každému klientovi. Snaží se nezpůsobit klientovi větší finanční problémy, a proto své zákazníky upozorňuje na to, aby nejprve důkladně zvážili, zda jsou schopni peníze splatit a zda je celý proces nezbytný.

COOL CREDIT půjčka

COOL CREDIT, s.r.o. se specializuje na krátkodobé půjčky. Klient může zažádat o půjčení peněz od 1.000 Kč do 20.000 Kč s tím, že úvěr je třísplátkový s možností odložení splátek. Nebankovní půjčka na splátky je typická delší dobou splatnosti a vyššími částkami. Kombinuje přitom výhody krátkodobých půjček, kdy lze mít finance na svém bankovním účtu do pár minut. Žadatel o půjčku by měl před sjednáním zkontrolovat platnost občanského průkazu a dalších dokladů totožnosti.

COOL CREDIT půjčka na splátky je rozdělena na 3 stejně vysoké měsíční částky. Jejich splatnost je každý 31. den půjčky, klient má proto přehled, kdy a kolik peněz splácet. Klient si může v případě potřeby prodloužit dobu splatnosti o 7, 15 nebo o 30 dní. Samozřejmě za poplatek. Půjčku může klient splatit předčasně, a to bez poplatku. Za půjčení peněz klient zaplatí jednorázový poplatek, jenž se odvíjí od částky, kterou si půjčuje a od doby splácení.

Jak si půjčit u Coolcredit.cz

COOL CREDIT půjčka je půjčka online schválení, klient ji sjedná z pohodlí domova. V online kalkulačce si klient zvolí částku, kterou si chce půjčit a počet dní, za které bude schopen úvěr splatit. Jakmile bude online kalkulačka vyplněná (osobní údaje, občanský průkaz a dvě poslední výplatní pásky), musí klient počkat na schválení úvěru, jež trvá skutečně pár minut.

Pokud bude rychlá půjčka ihned schválena, stačí ji potvrdit odesláním SMS kódu a pak už jen počkat na příchod peněz na bankovní účet. Finance bývají posílány do 10 minut od schválení půjčky, pokud má klient některou z těchto bank: Air Bank, Banka CREDITAS, Česká spořitelna, ČSOB, Equa bank, Expobank, Fio banka, J&T Banka, Komerční banka, MONETA, Raiffeisen BANK, Trinity Bank, UniCredit Bank, Hello bank!, mBank.cz a Oberbank. Během pracovního týdne je pochopitelně příchod peněz rychlejší. Nejpozději obdrží klient své peníze do druhého pracovního dne.

Pro koho je určena COOL CREDIT nebankovní půjčka

Klient COOL CREDIT, s.r.o. musí splňovat určité požadavky, aby mohl získat půjčení peněz. Kdo si může půjčit?

 • Fyzická osoba
 • Věk minimálně 18 let
 • S trvalým nebo přechodným pobytem na území České republiky

COOL CREDIT, s.r.o. od svých klientů vyžaduje stejné doklady jako ostatní bankovní a nebankovní společnosti. Potenciální klient dále dokládá občanský průkaz a je potřeba, aby měl přístup k internetu, vlastnil český bankovní účet na své jméno, měl funkční mobilní telefon a vlastní e-mail. Před sjednáním půjčky je dobré ověřit platnost občanského průkazu.

V případě OSVČ musí klient doložit daňové přiznání za poslední uzavřené období. U důchodců je ověřován důchodový výměr, u matek na mateřské dovolené doklad o peněžité pomoci v mateřství nebo rodičovské dovolené. Rychlá půjčka online od COOL CREDIT nevyžaduje záruku ani ručitele. Zároveň není nutné udávat důvod půjčky. COOL CREDIT je nebankovní půjčka na cokoliv.

Výhody COOL CREDIT půjčky

Jednou z výhod, na které si COOL CREDIT zakládá, je rychlost. Pokud klient zažádá o půjčku ve všední den, může mít nejen schválenou půjčku do několika minut, ale dokonce i peníze na účtu. Rychlá půjčka ihned může být navíc splacena předčasně bez velkých poplatků. Na druhou stranu se jedná o krátkodobou půjčku, která je sice snadno dostupná, ale poměrně drahá. RPSN se může vyšplhat do astronomických hodnot a klient za měsíční půjčku platí skutečně vysoký poplatek.

V některých případech může činit až polovinu zapůjčené částky. Další výhodou je fakt, že COOL CREDIT na splátky může být schválena i klientům, kteří byli odmítnuti bankovní institucí. Schvalovací proces dává klientům šanci i v případě, že byli tradičními finančními institucemi odmítnuti. I tak ale COOL CREDIT ověřuje, zda je klient schopný úvěr řádně splácet. Chrání tím sebe i své klienty. COOL CREDIT má licenci od ČNB.

Pokud klient ví, že nebude schopný splácet nebankovní půjčku COOL CREDIT, není vhodné, aby žádal o půjčku. Klienti také oceňují možnost předčasného splacení půjčky. COOL CREDIT neúčtuje svým klientům žádné přirážky za předčasně splacenou půjčku. COOL CREDIT přihlášení do klientské sekce probíhá pod uživatelským jménem (e-mailová adresa) a heslem. COOL CREDIT přihlášení je na webových stránkách k nalezení vpravo nahoře.

Jestliže klienty nepřesvědčí výhody COOL CREDIT půjčky, mohou se podívat, jaké výhody nabízí Česká spořitelna půjčka.

COOL CREDIT recenze

Velkou výhodou pro klienty je, že na internetu lze najít na společnost COOL CREDIT recenze. Zkušenosti zákazníků mají pro klienta velkou vypovídací hodnotu o spolehlivosti firmy a jejímu chování vůči zákazníkům. COOL CREDIT recenze jsou k nalezení přímo na webové stránce coolcredit.cz. Další hodnocení firem se dá najít na nejrůznějších webech, jako jsou blogy, diskuzní fóra a další.

COOL CREDIT kontakt

Sídlo společnosti se nachází v Praze na adrese COOL CREDIT, s.r.o., Václavské náměstí 841/3, 110 00 Praha 1. Jedná se však o sídlo společnosti, ne o pobočku. Klienti mohou kontaktovat COOL CREDIT výhradně online nebo pomocí telefonu. Mohou využít COOL CREDIT kontakt na čísle +420 226 219 946, který je v provozu ve všední dny od 7:00 do 19:00, o víkendech a o svátcích od 10:00 do 16:00.

Je možné využít e-mailové adresy info@coolcredit.cz nebo online chatu na webových stránkách Coolcredit.cz. Pro řešení pohledávek a závazků je k dispozici COOL CREDIT kontakt na e-mailové adrese pohledavky@coolcredit.cz a telefonní číslo +420 226 219 946, které je k dispozici od pondělí do pátku od 8 do 18 hodin.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku