COOL CREDIT půjčka online | coolcredit.cz | VímVíc.cz

COOL CREDIT půjčka

 • Nebankovní půjčka ihned do výše 25.000 Kč
 • Peníze ihned po schválení COOL CREDIT půjčky
 • Bez záruky či osoby ručitele
 • Předčasné splacení půjčky je zdarma
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od – do 1 000 Kč – 25 000 Kč
Splatnost od – do 0 – 3 měsíců
Úrok od 0 %
RPSN od 2969 %

Výhody půjčky:

 • Rychlé vyřízení kompletně online
 • Předčasné splacení úvěru je zdarma
 • Možnost posunutí termínu splátky
 • Peníze ihned po schválení COOL CREDIT půjčky
 • Půjčka je bez ručitele a bez zástavy
 • Peníze do 10 minut na účtu od podpisu smlouvy

Reprezentativní příklad:

„Minimální doba splácení je 5 dní a maximální doba splácení 93 dní. Maximální sazba RPSN je 105 015 %. Příklad třísplátkové půjčky: půjčka 9.000 Kč na dobu splatnosti 93 dní, pevná zápůjční úroková sazba 0 % ročně, poplatek za poskytnutí půjčky 5.400 Kč, RPSN 1 689 %, výše měsíční splátky 4.800 Kč. Celková částka splatná spotřebitelem je 14.400 Kč.

Příklad jednosplátkové půjčky: půjčka 1.000 Kč na dobu splatnosti 30 dní, pevná zápůjční úroková sazba 0 % ročně, poplatek za poskytnutí půjčky 325 Kč, RPSN 2 969 %, výše splátky 1.325 Kč. Celková částka splatná spotřebitelem je 1.325 Kč. Tyto příklady platí pouze pro produkty bez prodloužení doby splatnosti a při řádném splacení.“

Podmínky půjčky:

 • Věk 18 let
 • Trvalý nebo přechodný pobyt na území ČR
 • Občanský průkaz
 • Pravidelný příjem
 • Český bankovní účet
 • E-mailová adresa
 • Mobilní telefon

COOL CREDIT, s.r.o.

Společnost COOL CREDIT, s.r.o. je ryze českou nebankovní společností se 2 vlastníky poskytující nebankovní půjčky ihned. Široké spektrum půjček, včetně krátkodobých i splátkových produktů, je doplněno i možností předčasného splacení nebo prodloužení splatnosti půjčky. COOL CREDIT slevový kód umožňuje získat slevu 20 %. Na českém trhu se pohybuje od roku 2013. COOL CREDIT si zakládá na rychlosti, férovosti a profesionalitě. Společnost COOL CREDIT tvoří tým specialistů z oblasti financí, kteří jsou odborníky na spotřebitelské úvěry.

Při své práci využívají nejmodernější technologie zaručující nejen bezpečnost uchovávání dat, ale i odesílání financí na bankovní účet klienta ve velmi krátkém čase. V roce 2016 se portfolio rozšířilo i o splátkové produkty a v roce 2018 získala společnost licenci ČNB. V současné době se připravuje na mezinárodní expanzi a pracuje na dalším rozšiřování a zdokonalování svých služeb pro české klienty. A právě v rychlosti schvalování při zachování individuálního přístupu ke klientovi nemá COOL CREDIT na trhu konkurenci. Má velmi kladné hodnocení firem.

Pestrý výběr půjček s možností využití na cokoliv je doplněno o možnost předčasného splacení nebo prodloužení splatnosti půjčky. COOL CREDIT na splátky si zakládá na individuálním přístupu ke každému klientovi. Snaží se nezpůsobit klientovi větší finanční problémy, a proto své zákazníky upozorňuje na to, aby nejprve důkladně zvážili, zda jsou schopni peníze splatit a zda je celý proces nezbytný.

COOL CREDIT půjčka

COOL CREDIT, s.r.o. se specializuje na krátkodobé půjčky. Klient může zažádat o půjčení peněz od 1.000 Kč do 25.000 Kč s tím, že minimální doba splácení je 5 dní a maximální doba splácení je 93 dní. Klient má možnost odložení splátek. Nebankovní půjčka ihned je typická vyšší sazbou RPSN. Kombinuje přitom výhody krátkodobých půjček, kdy lze mít finance na svém bankovním účtu do pár minut. Žadatel o půjčku by měl před sjednáním zkontrolovat platnost občanského průkazu a dalších dokladů totožnosti.

Může se stát, že klient nebude moci včas splatit svou COOL CREDIT půjčku (tomu je nejlepší předejít zodpovědnou půjčkou). V takovém případě je možné prodloužit dobu splatnosti o 7, 15 nebo 30 dní za poplatek. Půjčku COOL CREDIT může klient splatit předčasně, a to bez poplatku. Za půjčení peněz klient zaplatí jednorázový poplatek, jenž se odvíjí od částky, kterou si půjčuje a od doby splácení. Poplatek za prodloužení splatnosti činí u 7 dnů 15 %, u 15 dnů 25 % a u 30 dnů 32,5 % z celkové dlužné částky.

Druhy půjček COOL CREDIT

Společnost COOL CREDIT nabízí více druhů úvěrů, jedná se o:

 • Online půjčku
 • Půjčku pro podnikatele
 • Půjčku pro mladé
 • Půjčku pro důchodce
 • Autopůjčku
 • Půjčku o víkendu
 • Půjčku ve zkušební době
 • Studentskou půjčku

Všechny druhy půjček COOL CREDIT mají úvěrový rámec 1.000–25.000 Kč a možnost využití slevového kódu ve výši 20 %. Například Půjčka pro podnikatele má slevový kód „OSVC“, půjčka pro mladé kód „MLADI“ a třeba autopůjčka má kód „AUTO“.

COOL CREDIT slevový kód

Společnost COOL CREDIT nabízí jednu půjčku, která je víceméně pro všechny. V nabídce je tedy online půjčka, půjčka pro podnikatele, COOL CREDIT půjčka pro mladé, pro důchodce, autopůjčka, půjčka o víkendu, půjčka ve zkušební době a půjčka pro studenty. Půjčky nabízí zájemcům COOL CREDIT slevový kód na 20 %. Konkrétní slevový kód je k dispozici na webových stránkách coolcredit.cz v konkrétní půjčce COOL CREDIT. Přestože je výše slevy stejná, kód je pokaždé jiný.

Nesplácení COOL CREDIT úvěru

V případě nesplácení COOL CREDIT úvěru je společnost oprávněna v souladu se Zákonem o spotřebitelském úvěru požadovat smluvní pokuty, zákonný úrok z prodlení a účelně vynaložené náklady, které vznikly společnosti COOL CREDIT v souvislosti s prodlením klienta. Smluvní pokuta činí 0,1 % denně z částky, ohledně níž je klient v prodlení. Podrobnější informace, které plynou v důsledku nesplácení půjčky COOL CREDIT jsou k dohledání na webových stránkách coolcredit.cz.

Největší zprostředkovatelé a současně také online srovnávače půjček více druhů jsou například Chytrá půjčka na webu pujcka.cz od provozovatele Elephant Orchestra, s.r.o., anebo Hyperpůjčka či Malá Hyperpůjčka od společnosti Bezvafinance (projekt Hyperfinance). Jak Hyperpůjčka, tak pujcka.cz jsou pouze zprostředkovatelé úvěrů. Další kontakt probíhá již mezi klientem a poskytovatelem daného úvěru.

Jak si půjčit u Coolcredit.cz

COOL CREDIT půjčka je půjčka online schválení, klient ji sjedná z pohodlí domova. V kalkulačce půjček si klient zvolí částku, kterou si chce půjčit a počet dní, za které bude schopen úvěr splatit. Jakmile bude kalkulačka půjček vyplněná (osobní údaje, občanský průkaz a dvě poslední výplatní pásky), musí klient počkat na schválení úvěru, jež trvá skutečně pár minut. Funguje to stejně jako kupříkladu online srovnávače půjček.

Pokud bude rychlá půjčka na splátky ihned schválena, stačí ji potvrdit odesláním SMS kódu a pak už jen počkat na příchod peněz na bankovní účet. Finance bývají posílány do 10 minut od schválení půjčky, pokud má klient některou z těchto bank: Air Bank, Banka CREDITAS, Česká spořitelna, ČSOB, MaxBanka, Fio banka, J&T Banka, Komerční banka, MONETA Money Bank, RB Bank, Trinity Bank, UniCredit Bank, Hello bank!, mBank a Oberbank. Během pracovního týdne je pochopitelně příchod peněz rychlejší. Nejpozději obdrží klient své peníze do druhého pracovního dne.

Pro koho je určena COOL CREDIT nebankovní půjčka ihned

Klient COOL CREDIT, s.r.o. musí splňovat určité požadavky, aby mohl získat půjčení peněz. Kdo si může půjčit?

 • Fyzická osoba
 • Věk minimálně 18 let
 • S trvalým nebo přechodným pobytem na území České republiky

COOL CREDIT, s.r.o. od svých klientů vyžaduje stejné doklady jako ostatní bankovní a nebankovní společnosti. Potenciální klient dále dokládá občanský průkaz a je potřeba, aby měl přístup k internetu, vlastnil český bankovní účet na své jméno, měl funkční mobilní telefon a vlastní e-mail. Před sjednáním půjčky je dobré ověřit platnost občanského průkazu.

V případě OSVČ musí klient doložit daňové přiznání za poslední uzavřené období. U důchodců je ověřován důchodový výměr, u matek na mateřské dovolené doklad o peněžité pomoci v mateřství nebo rodičovské dovolené. Rychlá půjčka na splátky online od COOL CREDIT nevyžaduje záruku ani ručitele. Zároveň není nutné udávat důvod půjčky. COOL CREDIT je nebankovní půjčka na cokoliv.

Výhody COOL CREDIT půjčky

Jednou z výhod, na které si COOL CREDIT zakládá, je rychlost. Pokud klient zažádá o půjčku ve všední den, může mít nejen schválenou půjčku do několika minut, ale dokonce i peníze na účtu. Rychlá půjčka ihned může být navíc splacena předčasně bez velkých poplatků. Na druhou stranu se jedná o krátkodobou půjčku, která je sice snadno dostupná, ale poměrně drahá. RPSN se může vyšplhat do astronomických hodnot a klient za měsíční půjčku platí skutečně vysoký poplatek.

V některých případech může činit až polovinu zapůjčené částky. Společnost však disponuje COOL CREDIT slevovými kódy pro různé typy úvěrů. Všechny slevové kódy jsou na 20 %. Další výhodou je fakt, že COOL CREDIT na splátky může být schválena i klientům, kteří byli odmítnuti bankovní institucí. Schvalovací proces dává klientům šanci i v případě, že byli tradičními finančními institucemi odmítnuti. I tak ale COOL CREDIT ověřuje, zda je klient schopný úvěr řádně splácet. Chrání tím sebe i své klienty. COOL CREDIT má licenci od České národní banky (ČNB).

Chci použít úvěrovou kalkulačku

Pokud klient ví, že nebude schopný splácet nebankovní půjčku COOL CREDIT, není vhodné, aby žádal o půjčku. Klienti také oceňují možnost předčasného splacení půjčky. COOL CREDIT neúčtuje svým klientům žádné přirážky za předčasně splacenou půjčku. COOL CREDIT přihlášení do klientské sekce probíhá pod uživatelským jménem (e-mailová adresa) a heslem. COOL CREDIT přihlášení je na webových stránkách coolcredit.cz k nalezení vpravo nahoře.

Jestliže klienty nepřesvědčí výhody COOL CREDIT půjčky, mohou se podívat, jaké výhody nabízí bankovní půjčka od České spořitelny, mBank půjčka či nebankovní půjčka od Fair Credit Fajn půjčka.

COOL CREDIT recenze

Velkou výhodou pro klienty je, že na internetu lze najít na společnost COOL CREDIT recenze. Zkušenosti zákazníků mají pro klienta velkou vypovídací hodnotu o spolehlivosti firmy a jejímu chování vůči zákazníkům. COOL CREDIT recenze jsou k nalezení přímo na webové stránce coolcredit.cz. Další hodnocení firem se dá najít na nejrůznějších webech, jako jsou blogy, diskuzní fóra a další. Je vhodné, aby byly COOL CREDIT recenze z nezávislých zdrojů. V poslední době se kladně ukazují COOL CREDIT slevové kódy ve výši 20 %.

COOL CREDIT kontakt

Sídlo společnosti se nachází v Praze na adrese COOL CREDIT, s.r.o., Václavské náměstí 841/3, 110 00 Praha 1 – Nové Město. Jedná se však o sídlo společnosti, ne o pobočku. Klienti mohou kontaktovat COOL CREDIT výhradně online nebo pomocí telefonu. Mohou využít COOL CREDIT kontakt na čísle +420 226 219 946, který je v provozu ve všední dny od 7:00 do 19:00, o víkendech a o svátcích od 9:00 do 17:00.

Je možné využít e-mailové adresy info@coolcredit.cz nebo online chatu na webových stránkách coolcredit.cz. Pro řešení pohledávek a závazků je k dispozici COOL CREDIT kontakt na e-mailové adrese pohledavky@coolcredit.cz a také telefonní číslo +420 226 219 946, které je k dispozici od pondělí do pátku od 8 do 18 hodin. IČO společnosti COOL CREDIT je 02112621.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku