COOL CREDIT půjčka | VímVíc.cz

COOL CREDIT půjčka

 • Nebankovní půjčka do výše 20.000 Kč
 • Rychlé vyřízení půjčky do několika minut
 • Bez záruky či osoby ručitele
 • Bez poplatků za předčasné splacení půjčky
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od - do 1 000 Kč - 20 000 Kč
Splatnost od - do 0 - 1 měsíců
Úrok od 0 %
RPSN od 1688 %

Výhody půjčky:

 • Rychlé vyřízení
 • Možnost posunutí splátky
 • Půjčka bez ručitele
 • Vyřízení online z pohodlí domova

Reprezentativní příklad:

,,Karel F. si u Coolcredit.cz půjčil 9.000 Kč na 30 dní. Poplatek při včasném splacení činí 2.925 Kč a RPSN je 2 969 %. Celkem Karel zaplatí 11.925 Kč."

Podmínky půjčky:

 • Plnoletost
 • Fyzická osoba
 • Trvalý nebo přechodný pobyt na území ČR
 • Občanský průkaz
 • Pravidelný příjem
 • Český bankovní účet
 • E-mail
 • Mobilní telefon

COOL CREDIT, s.r.o.

Společnost COOL CREDIT, s.r.o. je českou nebankovní společností poskytující nebankovní půjčky. Na českém trhu se pohybuje od roku 2013. COOL CREDIT si zakládá na rychlosti, férovosti a profesionalitě. Společnost Cool Credit tvoří tým specialistů z oblasti financí, kteří jsou odborníky na spotřebitelské úvěry. Při své práci využívají nejmodernější technologie zaručující nejen bezpečnost uchovávání dat, ale i odesílání financí na bankovní účet klienta ve velmi krátkém čase.

A právě v rychlosti schvalování při zachování individuálního přístupu ke klientovi nemá Cool Credit na trhu konkurenci. Široké spektrum půjček včetně krátkodobých i splátkových produktů je doplněno i možností předčasného splacení nebo prodloužení splatnosti půjčky. COOL CREDIT si zakládá na individuálnímu přístupu ke každému klientovi. Snaží se nezpůsobit klientovi větší finanční problémy, a proto své zákazníky upozorňuje na to, aby nejprve důkladně zvážili, zda jsou schopni peníze splatit a zda je celý proces nezbytný.

COOL CREDIT půjčka

COOL CREDIT, s.r.o. se specializuje na krátkodobé půjčky. Klient si může půjčit od 1.000 Kč do 20.000 Kč, kdy si klient může půjčit částku od 10.100 Kč jako druhou půjčku u CoolCredit.cz. Klient půjčuje částku maximálně na dobu 30 dní, ale v případě potřeby si může dobu splatnosti prodloužit o 7, 15 nebo o 30 dní. Samozřejmě za poplatek. Půjčku může klient splatit předčasně, a to bez poplatku. Za půjčku klient zaplatí jednorázový poplatek, jenž se odvíjí od částky, kterou si půjčuje a od doby splácení.

Jak si půjčit u Coolcredit.cz

COOL CREDIT půjčka je půjčka online schválení, klient ji sjedná z pohodlí domova. V online formuláři si klient zvolí částku, kterou si chce půjčit a počet dní, za které bude schopen úvěr splatit. Po vyplnění formuláře, kam musí klient zadat své osobní údaje, občanský průkaz a dvě poslední výplatní pásky, musí počkat na schválení, jež trvá skutečně pár minut. Pokud bude rychlá půjčka ihned schválena, stačí ji potvrdit odesláním SMS kódu a pak už jen počkat na příchod peněz na bankovní účet. Během pracovního týdne je pochopitelně příchod peněz rychlejší. Záleží také na tom, jakou má klient banku. Nejpozději obdrží klient své peníze do druhého pracovního dne.

Pro koho je určena COOL CREDIT půjčka

Klient COOL CREDIT, s.r.o. musí splňovat určité požadavky, aby mohl získat půjčku. Kdo si může půjčit?

 • Fyzická osoba
 • Věk minimálně 18 let
 • S trvalým nebo přechodným pobytem na území České republiky

Jaké doklady jsou k žádosti o COOL CREDIT půjčku potřeba

COOL CREDIT, s.r.o. od svých klientů vyžaduje stejné doklady jako ostatní bankovní a nebankovní společnosti. Klient musí doložit kopii občanského průkazu a 2 poslední výplatní pásky nebo 2 poslední výpisy z bankovního účtu dokazující pravidelný příjem. V případě OSVČ musí klient doložit daňové přiznání za poslední uzavřené období. U důchodců je ověřován důchodový výměr, u matek na mateřské dovolené doklad o peněžité pomoci v mateřství nebo rodičovské dovolené.

Rychlá půjčka online od COOL CREDIT nevyžaduje záruku ani ručitele.

Výhody COOL CREDIT půjčky

Jednou z výhod, na které si COOL CREDIT zakládá, je rychlost. Pokud klient zažádá o půjčku ve všední den, může mít nejen schválenou půjčku do několika minut, ale dokonce i peníze na účtu. Rychlá půjčka ihned může být navíc splacena předčasně bez velkých poplatků.

Na druhou stranu se jedná o krátkodobou půjčku, která je sice snadno dostupná, ale poměrně drahá. RPSN se může vyšplhat do astronomických hodnot a klient za měsíční půjčku platí skutečně vysoký poplatek. V některých případech může činit až polovinu zapůjčené částky.

Další výhodou je fakt, že COOL CREDIT půjčka může být schválena i klientům, kteří byli odmítnuti bankovní institucí. Schvalovací proces dává klientům šanci i v případě, že byli tradičními finančními institucemi odmítnuti. I tak ale COOL CREDIT ověřuje, zda je klient schopný úvěr řádně splácet. Chrání tím sebe i své klienty. Pokud klient ví, že nebude schopný půjčku splácet, není vhodné, aby žádal o půjčku.

Klienti také oceňují možnost předčasného splacení půjčky. COOL CREDIT neúčtuje svým klientům žádné přirážky za předčasně splacenou půjčku.

Výhody COOL CREDIT půjčky vás nepřesvědčily? Podívejte se, jaké výhody nabízí Česká spořitelna půjčka.

COOL CREDIT recenze

Velkou výhodou pro klienty je, že na internetu lze najít na společnost COOL CREDIT recenze. Zkušenosti zákazníků mají pro klienta velkou vypovídací hodnotu o spolehlivosti firmy a jejímu chování vůči zákazníkům. COOL CREDIT recenze jsou k nalezení na nejrůznějších webech, jako jsou blogy, diskuzní fóra a další.

COOL CREDIT, s.r.o. kontakt

Sídlo společnosti se nachází v Praze na adrese Václavské náměstí 841/3 110 00 Praha 1. Jedná se však o sídlo společnosti, ne o pobočku. Klienti mohou kontaktovat COOL CREDIT výhradně online nebo pomocí telefonu. Využít mohou zákaznické linky na čísle +420 226 219 946, která je v provozu ve všední dny od 7:00 do 19:00, o víkendech od 10:00 do 16:00. Je možné také využít e-mailové adresy info@coolcredit.cz nebo online chatu na webových stránkách Coolcredit.cz.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku