COOL CREDIT půjčka | VímVíc.cz

COOL CREDIT půjčka

 • nebankovní půjčka do 20 000 Kč
 • rychlé vyřízení půjčky do několika minut
 • bez záruky či osoby ručitele
 • bez poplatků za předčasné splacení půjčky
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od - do 1 000 Kč - 20 000 Kč
Splatnost od - do 0 - 1 měsíců
Úrok od 0 %
RPSN od 2969 %

Výhody půjčky:

 • rychlé vyřízení
 • možnost posunutí splátky
 • snadno online z pohodlí domova

Reprezentativní příklad:

"Karel F. si u Coolcredit.cz půjčil 15 000 Kč. Jednorázový poplatek za poskytnutí půjčky činí 4 875 Kč. Hodnota RPSN tak šplhá až do 10 558 % a celkově Karel F. zaplatí za měsíční půjčku 19 875 Kč."

Podmínky půjčky:

 • plnoletost
 • trvalý pobyt na území ČR
 • občanský průkaz
 • pravidelný příjem
 • bankovní účet

COOL CREDIT, s.r.o.

Společnost COOL CREDIT, s.r.o. je českou nebankovní společností, která se na českém trhu pohybuje od roku 2013. COOL CREDIT si zakládá na rychlosti, férovosti a profesionalitě. Společnost se specializuje na spotřebitelské úvěry a splátkové produkty. Snaží se využívat nejmodernější technologie, díky kterým je proces schválení půjčky jedním z nejrychlejších na českém trhu. Peníze tak skutečně klient může mít na svém účtu do několika minut.

COOL CREDIT si zakládá na individuálnímu přístupu ke každému klientovi. Snaží se nezpůsobit klientovi větší finanční problémy, a proto své zákazníky upozorňuje na to, aby nejprve důkladně zvážili, zda jsou schopni peníze splatit a zda je celý proces nezbytný.

COOL CREDIT půjčka

COOL CREDIT, s.r.o. se specializuje na krátkodobé půjčky na menší obnos peněz. Půjčit si klient může od 7 000 Kč do 15 000 Kč. Částku si klient půjčuje maximálně na dobu 30 dní, ale v případě potřeby si může dobu splatnosti prodloužit o 7, 15 nebo 30 dní. Samozřejmě za poplatek. Půjčku může klient předčasně splatit, a to bez poplatku. Za půjčku klient zaplatí jednorázový poplatek, který se odvíjí od částky, kterou si půjčuje a od doby splácení.

První rychlá půjčka od COOLCREDIT do 10 000 korun je zdarma, a to v případě, že klient splatí úvěr včas.

Jak si půjčit u Coolcredit.cz?

COOL CREDIT půjčka je rychlá půjčka online, klient ji sjedná z pohodlí domova. V online formuláři si klient zvolí částku, kterou si chce půjčit a počet dní, za které bude schopen úvěr splatit. Po vyplnění formuláře, kam musí klient zadat své osobní údaje, občanský průkaz a dvě poslední výplatní pásky, musí počkat na schválení, které trvá skutečně pár minut. Pokud bude rychlá půjčka ihned schválena, stačí ji potvrdit odesláním SMS kódu a pak už jen počkat na příchod peněz na bankovní účet. Během pracovního týdne je pochopitelně příchod peněz rychlejší. Záleží také na tom, jakou má klient banku. Nejpozději své peníze klient dostane do dalšího pracovního dne.

Pro koho je určena COOL CREDIT půjčka?

Klient COOL CREDIT, s.r.o. musí splňovat určité požadavky, aby mohl získat půjčku:

 • Fyzická osoba,
 • starší 18 let,
 • s trvalým pobytem v Česku.

Jaké doklady jsou k žádosti o COOL CREDIT půjčku potřeba?

COOL CREDIT, s.r.o. od svých klientů vyžaduje stejné doklady jako ostatní bankovní a nebankovní společnosti. Klient musí doložit kopii občanského průkazu a 2 poslední výplatní pásky nebo 2 poslední výpisy z bankovního účtu, které dokazují pravidelný příjem. V případě OSVČ musí klient doložit daňové přiznání za poslední uzavřené období. U důchodců je ověřován důchodový výměr, u matek na mateřské dovolené doklad o peněžité pomoci v mateřství nebo rodičovské dovolené.

Rychlá půjčka online od COOL CREDIT nevyžaduje záruku ani ručitele.

Výhody COOL CREDIT půjčky

Jednou z výhod, na které si COOL CREDIT zakládá, je rychlost. Pokud klient zažádá o půjčku ve všední den, může mít nejen schválenou půjčku do několika minut, ale dokonce i peníze může na svém účtu evidovat skutečně rychle. Rychlá půjčka ihned navíc může být splacena předčasně bez velkých poplatků.

Na druhou stranu se jedná o krátkodobou půjčku, která je sice snadno dostupná, ale poměrně drahá. RPSN se může vyšplhat až do astronomických hodnot a klient tak za měsíční půjčku platí skutečně vysoký poplatek, který může činit až polovinu zapůjčené částky.

Další výhodou je fakt, že COOL CREDIT půjčka může být schválena i klientům, kteří byli odmítnuti například bankovní institucí. Schvalovací proces dává klientům šanci i v případě, že byli tradičními finančními institucemi odmítnuti. I tak ale COOL CREDIT ověřuje, zda je klient schopný úvěr splácet. Chrání tím sebe i své klienty. V případě, že klient ví, že nebude schopný půjčku splácet, není vhodné, aby si o půjčku žádal.

Klienti také oceňují možnost předčasného splacení půjčky. COOL CREDIT neúčtuje svým klientům žádné přirážky za předčasně splacenou půjčku.

Výhody COOL CREDIT půjčky vás nepřesvědčily? Podívejte se, jaké výhody nabízí bankovní půjčka Česká spořitelna.

Reprezentativní příklad COOL CREDIT půjčky

Příklad půjčky: 9 000 Kč na dobu splatnosti 90 dní, pevná zápůjční úroková sazba 0 % ročně, RPSN 1 791 %, výše měsíční splátky 4 800 Kč. Celková částka je 14 400 Kč. Tento příklad platí pouze pro produkt bez prodloužení doby splatnosti a při řádném splacení.

COOL CREDIT recenze

Velkou výhodou pro klienty je, že na internetu lze najít na společnost COOL CREDIT recenze. Zkušenosti zákazníků mají pro klienta velkou vypovídací hodnotu o spolehlivosti firmy a jejímu chování vůči zákazníkům. COOL CREDIT recenze jsou k nalezení na nejrůznějších webech, jako jsou blogy, diskuzní fóra a další.

COOL CREDIT, s.r.o. kontakt

Sídlo společnosti je k nalezení v Praze na adrese Václavské náměstí 841/3 110 00 Praha 1. Jedná se však o sídlo společnosti, ne o pobočku. COOL CREDIT mohou klienti kontaktovat výhradně online nebo pomocí telefonu. Využít mohou zákaznické linky na čísle +420 226 219 946, která je v provozu ve všední dny od 7:00 do 19:00, o víkendech od 10:00 do 16:00. Je možné také využít e-mailové adresy info@coolcredit.cz nebo online chatu na webových stránkách Coolcredit.cz.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku