Coolcredit.cz půjčka | VímVíc.cz

Coolcredit.cz půjčka

 • Nebankovní půjčka do 20 000 korun.
 • Rychlé vyřízení půjčky do několika minut.
 • Bez záruky či osoby ručitele.
 • Bez poplatků za předčasné splacení půjčky.
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od - do 1 000 Kč - 20 000 Kč
Splatnost od - do 0 - 1 měsíců
Úrok od 0 %
RPSN od 0 %

Výhody půjčky:

 • Rychlé vyřízení.
 • Možnost posunutí splátky.
 • Snadno online z pohodlí domova.

Reprezentativní příklad:

"Karel F. si u Coolcredit.cz půjčil 15 000 korun. Jednorázový poplatek za poskytnutí půjčky činí 4 875 korun. Hodnota RPSN tak šplhá až do 10 558 % a celkově Karel F. zaplatí za měsíční půjčku 19 875 korun."

Podmínky půjčky:

 • Plnoletost.
 • Trvalý pobyt na území ČR.
 • Občanský průkaz.
 • Pravidelný příjem.
 • Bankovní účet.

<

Společnost COOL CREDIT je českou nebankovní společností, která se na českém trhu pohybuje od roku 2013. COOL CREDIT si zakládá na rychlosti, férovosti a profesionalitě. Společnost se specializuje na spotřebitelské úvěry a splátkové produkty. Snaží se využívat nejmodernější technologie, díky kterým je proces schválení půjčky jedním z nejrychlejších na českém trhu. Peníze tak skutečně můžete mít na svém účtu do několika minut.

COOL CREDIT si zakládá na individuálnímu přístupu ke každému klientovi. Snaží se nezpůsobit klientovi větší finanční trable, a proto své zákazníky upozorňuje na to, aby nejprve důkladně zvážili, zda jsou schopni peníze splatit a zda je celý proces nezbytný.

COOL CREDIT se specializuje na krátkodobé půjčky a na menší obnos peněz. Půjčit si můžete od 1 000 do 20 000 korun. Částku si půjčujete maximálně na dobu 30 dní, ale v případě potřeby si můžete dobu splatnosti prodloužit o 7,5 dne nebo o 30 dní. Samozřejmě za poplatek. Půjčku můžete předčasně splatit a to bez poplatku. Za půjčku zaplatíte jednorázový poplatek, který se odvíjí od částky, kterou si půjčujete a od doby splácení.

Na první půjčku do 10 000 korun máte nárok zdarma a to v případě, že splatíte úvěr včas.

Půjčku sjednáte jednoduše online a z pohodlí domova. Na webových stránkách si zvolíte částku, kterou si chcete půjčit a počet dní, kdy budete schopni úvěr splatit. Po vyplnění formuláře, kam musíte zadat vaše osobní údaje, občanský průkaz a dvě poslední výplatní pásky, musíte počkat na schválení, které trvá skutečně pár minut. Pokud vám půjčka bude schválena, stačí ji potvrdit odesláním SMS kódu a pak už jen čekáte na příchod peněz na váš účet. Během pracovního týdne je pochopitelně příchod peněz rychlejší. Záleží také na tom, jakou máte vy banku. Nejpozději své peníze dostanete do dalšího pracovního dne.

Výhody Coolcredit.cz půjčky

Jednou z výhod, na které se COOL CREDIT zakládá, je rychlost. Pokud zažádáte o půjčku ve všední den, můžete skutečně mít nejen schválenou půjčku do několika minut, ale dokonce i peníze můžete na svém účtu evidovat skutečně rychle. Půjčku navíc můžete splatit předčasně a nebudou se vás týkat žádné extra poplatky.

Na druhou stranu se jedná o krátkodobou půjčku, která je sice snadno dostupná, ale poměrně drahá. RPSN se může vyšplhat až do astronomických hodnot a vy tak za měsíční půjčku platíte skutečně vysoký poplatek, který může činit až půlku půjčované částky.

COOL CREDIT, s.r.o. kontakt

Sídlo společnost najdete v Praze na adrese Václavské náměstí 841/3 110 00 Praha 1. Jedná se však o sídlo společnosti, ne o pobočku. COOL CREDIT můžete kontaktovat výhradně online nebo pomocí telefonu. Využít můžete zákaznické linky na čísle 226 219 946, která je v provozu ve všední dny od 7:00 do 19:00, o víkendech od 10:00 do 16:00. Využít můžete také emailové adresy info@coolcredit.cz. Využít můžete také online chatu na webových stránkách Coolcredit.cz.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku