COOL CREDIT - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

COOL CREDIT

Údaje

Sídlo firmy:

Václavské náměstí 841/3, 110 00 Praha

Velikost firmy:

1 - 50 zaměstnanců

IČ:

02112621

Založení / Zapsání do OR*:

1. 10. 2013

Právní forma:

s.r.o.

O společnosti

Společnost COOL CREDIT se zabývá poskytováním krátkodobých půjček. Heslem zaměstnanců, kteří si budují v COOL CREDIT kariéru, je rychlost, profesionalita a férovost. Společnost poskytuje půjčky maximálně na 30 dní. Jedná se o tzv. mikroúvěry, tedy částky, které nepřesahují 20 000 Kč. Půjčku lze sjednat online přes internet, email či SMS zprávu. Pracovníci COOL CREDIT se řídí politikou a desaterem zodpovědného půjčování.

Historie společnosti

Firma COOL CREDIT vznikla v říjnu roku 2013, kdy se rovněž objevila první volná místa v COOL CREDIT. Jedná se o ryze českou firmu. Společnost se po svém vzniku úspěšně rozvíjela. Coby nebankovní poskytovatel krátkodobých úvěrů dbá na potřeby svých zákazníků. Práce v COOL CREDIT znamená budování a rozvíjení dlouhodobých vztahů s klienty a zajištění jejich spokojenosti. Společnost podporuje zodpovědné půjčování a díky rychlosti, se kterou je schopna půjčky poskytnout, patří mezi nejpopulárnější poskytovatele nebankovních půjček v ČR.

COOL CREDIT kariéra

Chceš pracovat v Praze na Václaváku v moderní kanceláři? Podívej se na volná místa v COOL CREDIT. Kromě pozic přímo souvisejících se schvalováním úvěrů nabízí COOL CREDIT kariéru i např. v oborech IT nebo marketingu. Na zaměstnance, kteří obsadí volná místa v COOL CREDIT, čeká zajímavá práce v příjemném pracovním prostředí, přátelský kolektiv i možnost kariérního růstu. Práce v COOL CREDIT s sebou přináší kromě nadstandardního finančního ohodnocení samozřejmě i další benefity, např. sickdays, ovoce a kávu na pracovišti, multisport kartu, teambuildingy. Kariéra v COOL CREDIT znamená zajímavou šanci, prohlédněte si tedy nabídku volných míst v COOL CREDIT.

Je tohle Vaše firma?

  • Vytvořte si skvělý profil
  • Získejte nejlepší zaměstnance
  • Budujte značku firmy
Upravit profil zaměstnavatele