COFIDIS | Práce a kariéra ve světě půjček | VímVíc.cz
Razdva půjčka na cokoliv

COFIDIS

COFIDIS je mezinárodní finanční nebankovní společností s dlouholetou tradicí. Společnost COFIDIS se specializuje na poskytování spotřebitelských úvěrů na dálku. Jedná se především o online půjčky a různé spotřebitelské a revolvingové úvěry. Úvěrová nabídka COFIDIS patří mezi nejvýhodnější, spolu s dlouholetými zkušenostmi a výborným zákaznickým servisem je společnost jednou z nejúspěšnějších nebankovních finančních společnosti v České republice. Společnost COFIDIS také získala 16. 2. 2018 od České národní banky licenci nebankovního poskytovatele spotřebitelských úvěrů. Celá skupina COFIDIS má více než 4 300 zaměstnanců po celé Evropě, práce v COFIDIS je tak skutečně lákavá.

Produkty

Název půjčky
Výše půjčky od – do
Splatnost od – do
Úrok
RPSN
 
Cofidis půjčka Více o produktu »
Výše půjčky 
10 000 – 1 000 000 Kč
Splatnost 
12 – 144 měsíců
Úrok 
od 8,9 %
RPSN 
od 9,27 %
Mám zájem
 • Podepsání smluv za pomoci SMS podpisu
 • Sjednání a vedení půjčky je zcela zdarma
 • Při sjednání Cofidis půjčky s partnerem je výhodnější úrok
 • Několik finančních produktů Cofidis

Hodnocení COFIDIS

Přidat hodnocení
před 5 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti COFIDIS na plný úvazek, do roku 2018.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Malá společnost, rodinné prostředí.

Negativa firmy:

Špatné vedení společnosti. Dlouhodobě má společnost špatné hospodářské výsledky.

před 5 roky
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Anonymní – Praha 5
Pracuji ve společnosti COFIDIS na plný úvazek více než 10 let.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

"Rodinná" firma Cofidis

Negativa firmy:

před 5 roky
5.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti COFIDIS na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Skvělá pracovní atmosféra, férový přístup, spousta skvělých benefitů a přátelské prostředí.

Negativa firmy:

Žádné.

před 5 roky
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Anonymní – Nové Butovice
Pracuji ve společnosti COFIDIS na plný úvazek méně než 1 rok.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Skvělý kolektiv, firemní akce, pohodový přístup nadřízených, možnost kariérního růstu, školení, mladý kolektiv a hlavně sranda

Negativa firmy:

Žádné

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (10)

Historie Cofidis

Společnost COFIDIS vznikla v roce 1982 ve Francii. Původním podnikatelským záměrem společnosti bylo poskytovat drobné spotřebitelské půjčky zákazníkům francouzské zásilkové firmy 3 Suisses tak, aby její klienti mohli nakupovat na splátky. Postupně však společnost COFIDIS začala rozvíjet své podnikatelské aktivity, přidávat další jednoduché finanční produkty určené pro širokou veřejnost a společnost úspěšně rostla. S tímto růstem se rozšířila i nabídka volných pracovních míst v COFIDIS.

Společnost šla vždy s dobou, nebrání se moderním technologiím, naopak je úspěšně využívá ve svém podnikání. Společnost COFIDIS působí v České republice od roku 2004. V roce 2005 jako jedna z prvních v ČR začala poskytovat online půjčky a úvěry. V České republice je COFIDIS populární, pravidelně se umisťuje na dobrých příčkách v oblasti etického úvěrování a je rovněž atraktivním zaměstnavatelem. COFIDIS v současnosti působí v 8 evropských zemích, a to ve Francii, Belgii, Itálii, Španělsku, Portugalsku, na Slovensku, v Česku a v Maďarsku. Kariéra v COFIDIS tak může být mezinárodní.

COFIDIS kariéra

COFIDIS je považován za výborného zaměstnavatele. Práci COFIDIS nabízí ve všech regionech České republiky. Nejčastěji se jedná o volná místa v oblasti poradenství pro konkrétní finanční produkty a sestavování nabídek klientům na míru. Konkrétně jde o pozice poradců zákaznického servisu a finančních poradců, specialistů nebo manažerů. Práci COFIDIS ale inzeruje i v oddělení vymáhaní pohledávek, marketingu, IT, logistiky či lidských zdrojů.

Společnost nabízí všem novým zaměstnancům vstupní školení hned první den, které následuje adaptační proces celou společností. Dalším krokem jsou interní i externí školící kurzy. Každý nový zaměstnanec získá i individuální zaškolení, které bude připraveno každé pracovní pozici na míru. A chybět nebudou ani cenné rady a pomoc od kolegů po celou pracovní dobu.

Svým zaměstnancům COFIDIS poskytuje mnohé zaměstnanecké benefity, jazykové kurzy a další výhody jako například občerstvení ve firmě. COFIDIS mívá i zajímavé brigády pro studenty. Pokud se uchazeč o zaměstnání zajímá o finance, je orientován na zákazníka a proaktivita mu není cizí, má slibnou šanci vybudovat si v COFIDIS úspěšnou kariéru.

Každý klient musí splňovat

 • občan ČR nebo SR s trvalým pobytem v České republice
 • věk 18+
 • nutnost doložit své příjmy
 • vlastní bankovní účet
 • bez zápisu v registru dlužníků

Karta COFIDIS

Platební karta COFIDIS MasterCard během plateb sbírá odměny při každém zaplacení. Poté může klient vybírat mnoho výhod a ještě si půjčit částku do 90 000 Kč s měsíčním úrokem 2 %.

Nebankovní půjčky COFIDIS

Vzhledem k tomu, že COFIDIS je zapsána jako nebankovní finanční společnost, nabízí také nebankovní půjčky. Tento typ půjček se vyznačuje především tím, že jsou poskytovány někým jiným než bankou. Typickými znaky jsou benevolentnější podmínky pro získání půjčky. Tato výhoda je ale vyvážena značně vyšší úrokovou sazbou a roční procentní sazbou nákladů (RPSN).

COFIDIS nabízí tři typy nebankovních půjček:

 1. Partnerská půjčka
 2. Půjčka pro jednotlivce
 3. Novomanželská půjčka

Nebankovní půjčky COFIDIS se liší právě ve výši roční úrokové sazby a RPSN. Úrok se pohybuje v rozmezí mezi 3,99 % - 5,49 %. RPSN mohou klienti u COFIDIS najít od 4,06 % - 5,63 %. Půjčku lze sjednat nezávazně nebo i zdarma po telefonu.

COFIDIS konsolidace

Společnost nabízí možnost urovnání nevymahatelných dluhů rovnou dvě odlišné konsolidace.

 1. Partnerská konsolidace - až do 1 000 000 Kč
 2. Konsolidace pro jednotlivce - až do 1 000 000 Kč

V případě, že klient žádá o konsolidaci s partnerem, dosáhne na nižší úrok a také méně zaplatí. Stačí pouze partnera v žádosti označit jako spolužadatele. Oba pak získají výhodnější půjčku. Obě možné konsolidace lze sjednat jak zdarma po telefonu, tak ale také online nezávazně.

Splátky s COFIDIS

Společnost COFIDIS svým klientům nabízí možnost nákupu zboží na splátky. Pokud klientovi chybí část peněz, společnost nabízí několik řešení. Klient může na splátky nakupovat v prodejnách, na e-shopech i autobazarech. S COFIDISEM může klient nakupovat hned ale platit až později. Počet splátek si stanoví sám klient.

Výhody nákupu na splátky

 1. Nákup v hodnotě 2 000 Kč – 50 000 Kč
 2. splátky od 3 do 36 měsíců
 3. financování klient sjedná přímo na prodejně
 4. není nutné potvrzení o výši příjmu

Aby ale klient měl nárok na rozložení splátek s nulovým úrokem, musí splnit podmínky pro jejich poskytnutí.

Revolvingový úvěr u COFIDISU

Revolvingový úvěr od COFIDISU lze považovat za obyčejnou půjčku, která má navíc důležitou vlastnost, obnovitelnou finanční rezervu. Každou měsíční splátkou klient spoří částku, kterou si v případě potřeby může opět půjčit. Tato nová půjčka proběhne bez nových smluvních podmínek a nových smluv. Pro revolvingový úvěr stačí zavolat nebo se přihlásit do klientské zóny na webu a nechat si peníze převést na svůj účet.

Klientská zóna COFIDIS

COFIDIS spravuje webové rozhraní Cofidis klientská zóna. Toto rozhraní slouží především ke správě účtu jednotlivých klientů. Přihlášení je standardní, klient zadá své přihlašovací číslo a heslo. V případě, že se klient přihlašuje poprvé, má k dispozici tlačítko První přihlášení, které ho odkáže pro vytvoření přihlašovacích údajů.

COFIDIS infolinka

Zákaznická linka:+420 810 700 810

od pondělí do pátku 8 - 20

sobota 8 - 14 hodin

pro stávající klienty:

tel.: +420 234 120 120

COFIDIS také poskytuje informace e-mailovou cestou. Pro emailové stížnosti a reklamace je aktivní e-mail reklamace@cofidis.cz. E-mail pro informace o úvěrech a ostatní požadavky je informace@cofidis.cz.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Stodůlky, Bucharova 1423/6, 158 00 Praha 13

Velikost firmy:

100 - 199 zaměstnanců

IČ:

27179907

Založení / Zapsání do OR*:

9. 9. 2004

Právní forma:

s.r.o.