Sberbank - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Údaje

Sídlo firmy:

U Trezorky 921/2, 158 00 Praha - Jinonice

Velikost firmy:

500 - 1 000 zaměstnanců

IČ:

25083325

Založení / Zapsání do OR*:

31. 10. 1996

Právní forma:

a.s.

O společnosti

Sberbank je moderní a úspěšná společnost, která působí na českém bankovnickém trhu. Klientům nabízí služby z oblasti osobního i firemního bankovnictví nejen v České republice, ale najít pobočky skupiny Sberbank můžete ve více než 21 zemích světa. Pro banku je typická zelená barva, která symbolizuje svěží nabídku atraktivních produktů a služeb a také i aktivity směřované k přírodě. Volná místa ve Sberbank obsadilo už více než 850 zaměstnanců, jež se starají o klienty a poskytují jim poradenství ohledně financí. Jejich služby využívá přes 100 tisíc zákazníků v České republice a počet stále stoupá, neboť poptávka po kvalitních bankovních službách pořád roste.

Historie

V České republice banka působí od roku 1993 a dříve byla známá jako Volksbank CZ. Mateřská banka Sberbank Rusko je Ruská národní banka, která provozuje největší síť poboček už od roku 1841. V roce 2012 odkoupila aktiva Volksbank a založila společnost, která nyní řídí banky v zemích střední a východní Evropy, například na Slovensku, v Rakousku, ČR, Chorvatsku nebo Srbsku. Za svou práci Sberbank získala také mnoho ocenění, jako je 1. místo v kategorii Klientsky nejpřívětivější banka 2013. Sberbank se věnuje i charitativní činnosti a založila Nadační fond Sberbank CZ a projekt Sberbank les, která podporuje obnovu krajiny.

Kariéra ve Sberbank

Společnost Sberbank si pro nováčky připravila tzv. integrační plán a cílem je připravit je na samotnou práci ve Sberbank, což zahrnuje zaškolení přímo na pracovišti, různá školení, e-learningové kurzy a další. Šanci získat práci Sberbank také dává studentům a absolventům, kteří se mohou zúčastnit jejich tzv. trainee programu a po úspěšném dokončení mohou získat nabídku na budování kariéry ve Sberbank. Uchazeči o volné místo ve Sberbank si mohou vybrat práci na pobočkách po celé České republice a to v různých oborech, jako je marketing, bankovnictví a finančnictví, zákaznický servis nebo administrativa. Pro zaměstnance jsou připravené i firemní benefity v podobě stravenek, příspěvků na penzijní pojištění nebo rodinné SIM karty.

Je tohle Vaše firma?

  • Vytvořte si skvělý profil
  • Získejte nejlepší zaměstnance
  • Budujte značku firmy
Upravit profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 19 dny
2.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Sberbank na plný úvazek, do roku 2018.
Pozitiva firmy:

Dobrá příprava do života. Když zvládnete toto, zvládnete všechno.

Negativa firmy:

před 3 měsíci
4.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Sberbank na plný úvazek 3-4 roky, do roku 2014.
Doporučuje
Neutrální perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Výplata na účtě vždy včas. Dotované stravenky, příspěvěk na penzijní připojištění, SIM pro sebe i rodinu za velmi příznívé ceny, kolektiv. Plány splnitelné. Reálná možnost kariérního růstu.

Negativa firmy:

Celkové IT zázemí. Mnoho různých aplikací a systémů. Špatná komunikace ve firmě. Fluktuace.

před 8 měsíci
1.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Sberbank na plný úvazek, do roku 2015.
Pozitiva firmy:

pozitivum vidim snad jenom v kolektivu

Negativa firmy:

negativ je spoustu. Bonusy - 1. obcas prijdu az v listopadu za predchazejici rok, po podani vypovedi s bonusmi nepocitejte - asi ve vecsine firem, ale v dnesni dobe kdy je malo lidi na trhu prace by si to zamestnavatele meli rozmyslet. Navic, porad mate sovji praci nekomu predat a delat ji jeste dva mesice, to ze Vam je nevyplati a ostatnim zamestnancum jo vas demotivuje k jakekoliv dalsi praci. Pristup- od zamestnance chteji aby se choval slusne, ale od zamestnavatele to tak neni.

před 8 měsíci
4.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Administrativa, operátor - Jižní Morava
Pracuji ve společnosti Sberbank na poloviční úvazek méně než 1 rok.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Nabízí poloviční úvazek, seriózní instituce.

Negativa firmy:

Dělá rozdíly mezi zaměstnanci ve smyslu odměn za práci - mzdy

Doporučení pro management firmy:

Neměli by zbytečně ztrácet zkušené zaměstnance jen tím, že jim nezvýší plat vzhledem k jejich kvalitě a zkušenostem a raději nabírají nováčky, kteří firmě nepřinesou profesionalitu zkušených.

Zobrazit všechna hodnocení (7)

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

Administrativa Bankovnictví Pojišťovnictví Poskytování půjček Poradenství