Sberbank Fér půjčka | VímVíc.cz

Sberbank půjčka

 • ČNB odebrala Sberbank CZ bankovní licenci
 • Sberbank vstoupilo do likvidace
 • Více informací na www.sberbank.cz
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od - do 50 000 Kč - 1 000 000 Kč
Splatnost od - do 12 - 96 měsíců
Úrok od 3,69 %
RPSN od 4,85 %

Výhody půjčky:

 • Historické výhody půjčky:
 • Půjčka na cokoliv až 1.000.000 Kč
 • Bez zástavy
 • Bez ručitele
 • Doba splácení až 96 měsíců
 • Půjčka pro cizince
 • Možnost pojištění schopnosti splácet
 • Klient si volí výši a datum splátky
 • Bonus za řádné splácení půjčky

Reprezentativní příklad:

Historický reprezentativní příklad:

,,Karel F. si sjednal Fér půjčku ve výši 250.000 Kč. Rozhodl se půjčku splácet 96 měsíců, jeho měsíční splátka při úrokové sazbě 8,99 % a RPSN 9,53 % činila 3.654 Kč. Celkově by splatil 350.691 Kč. Při řádném splacení půjčky dostane Karel F. bonus ve výši 61.822 Kč. Úroková sazba s bonusem je 3,69 %, RPSN 4,85 % a celkově by Karel zaplatil s bonusem 288.869 Kč."

Podmínky půjčky:

 • Historické podmínky:
 • Věk 18 let
 • Doložení dvou dokladů totožnosti
 • Potvrzení o příjmech / běžný účet u Sberbank
 • Při půjčce nad 400.000 Kč potvrzení o příjmu od zaměstnavatele

Sberbank problémy, informace k aktuální situaci

Praha 7. listopadu 2022: Insolvenční správkyně Sberbank CZ JUDr. Jiřina Lužová dnes podepsala s Českou spořitelnou smlouvu o smlouvě budoucí na koupi úvěrového portfolia Sberbank CZ v nominální hodnotě 47,1 miliardy korun. Kupní cena činí 41 053 000 000 Kč. V případě úspěšného vypořádání prodeje v první polovině příštího roku se předpokládá, že dojde k vypořádání věřitelů formou částečného rozvrhu v druhé polovině roku 2023.

V souladu s rozhodnutím České národní banky (ČNB) ze dne 28. 2. 2022 od tohoto dne není umožněno přijímat na bankovní účty vedené u Sberbank CZ, a.s. jakékoliv platby, s výjimkou plateb, které jsou určeny na úhradu splátek úvěrů, nebo plateb určených na mimořádné splátky či předčasné splacení těchto úvěrů. Více informací na stránce www.sberbank.cz.

S ohledem na tuto skutečnost bylo přijato rozhodnutí, že Sberbank CZ nebude klientům za měsíc březen účtovat úroky z prodlení z opožděně hrazených splátek za měsíc březen, pokud tyto splátky budou doplaceny v průběhu měsíce dubna. Nárok Sberbank online na úhradu těchto úroků nezaniká a v případě budoucího prodlení s úhradou splátek budou tyto úroky klientům již účtovány.

Česká národní banka odebrala Sberbank CZ bankovní licenci. Rozhodnutí nabylo právní moci 30. dubna 2022. Od tohoto dne nesmí Sberbank CZ přijímat vklady, poskytovat úvěry a vykonávat další činnosti s výjimkou těch, které jsou nezbytné k vypořádání jejích pohledávek a závazků. V návaznosti na odnětí licence podala ČNB soudu návrh na jmenování likvidátora Sberbank CZ, kterým byla dne 2. května 2022 jmenována paní JUDr. Jiřina Lužová. Dne 26. 8. 2022, Městský soud v Praze zjistil úpadek Sberbank CZ, prohlásil na majetek Sberbank CZ konkurs a jmenoval JUDr. Jiřinu Lužovou, advokátku, insolvenční správkyní s plnou působností. Příslušné soudní rozhodnutí je uveřejněno na internetových stránkách banky www.sberbank.cz.

Webová stránka Sberbank online funguje nyní v režimu ,,otázky a odpovědi" a postupně jsou aktualizované informace. Klienti si mohou průběžně číst Sberbank problémy a připravit se na řešení situace ohledně Sberbank produktů. Informace hovoří o zrušení sítě bankomatů Sberbank v ČR, které byly postupně vypínány a demontovány od 28. 3. 2022. Od 1. 4. 2022 došlo k úpravě úroků u spořicích účtů – sazebník je k dispozici na stránkách Sberbank. Koncem května se změnila doba call centra a kontaktních údajů.

Ke dni 13. 6. 2022 zrušila Sberbank CZ, a.s. v likvidaci marketingovou akci FÉR účty plus a EXTRA. Dle podmínek akce je klientům uznán věrnostní bonus v poměrné částce za řádné plnění podmínek ke dni 28. 2. 2022.

Splácení úvěrů bude probíhat formou speciálních splátkových účtů vedených u Sberbank CZ, a.s., jejichž čísla a bližší informace budou klientům zaslána e-mailem. Zároveň ke dni 28. 2. 2022 obdržel Garanční systém finančního trhu „Oznámení České národní banky o neschopnosti Sberbank CZ, a.s. dostát závazkům vůči oprávněným osobám za zákonných a smluvních podmínek.“

Toto oznámení znamená, že banka je povinna ke dni 28. 2. 2022 předat informace o výši zůstatku na jednotlivých účtech klientů Garančnímu systému finančního trhu. V souvislosti s tímto požadavkem nesmí dojít ke změně zůstatků na účtech klientů, není tedy bohužel nadále možné používat prostředky na úhradu splátek z prostředků, které se na účtech nachází. Sberbank CZ v zákonné lhůtě informovala všechny své věřitele o výši jejich pohledávek za bankou prostřednictvím datové schránky nebo doporučené pošty.

Pokud jste toto oznámení také obdržela a s výší a charakterem pohledávky (tedy částky, kterou vám banka dluží) souhlasíte, nemusíte nyní dělat nic, a vyčkejte dalších informací ohledně termínu a způsobu výplaty těchto pohledávek. Pokud však s výší či charakterem pohledávky nesouhlasíte, můžete vznést námitky až do dne 26. 12. 2022. Velké množství otázek a odpovědí je k nalezení na webové stránce banky a stále dochází k aktualizacím.

Sberbank půjčka

Sberbank půjčka láká nové klienty na nízké úroky a možnost půjčit si poměrně vysoké částky. Půjčku je možné sjednat v rozsahu od 50.000 Kč do 1.000.000 Kč s bonusovým úrokem od 3,69 %, splatnost půjčky je 12 až 96 měsíců. Výši měsíční splátky umožňuje Sberbank úvěr sjednat podle požadavků klienta. Schválení požadované výše půjčky závisí na výši příjmů žadatele a na možnosti klienta sjednat si potvrzení o výši příjmu od zaměstnavatele.

Žadatel má peníze na svém bankovním účtu velice rychle, žádost je obvykle vyřízena do 24 hodin. Ke sjednání půjčky není potřeba ručitele, Sberbank úvěr je poskytován i cizincům. Žadatel však nesmí být v exekuci. Klienti si mohou zvolit sjednání online půjčky nebo na pobočce Sberbank.

V případě, že by vám nevyhovovala Sberbank půjčka, podívejte se, jaké podmínky nabízí Česká spořitelna půjčka.

Největší zprostředkovatelé a zároveň srovnávače více druhů půjček jsou například Chytrá půjčka od provozovatele Elephant Orchestra, s.r.o., anebo Hyperpůjčka či Malá Hyperpůjčka od společnosti Bezvafinance (projekt Hyperfinance). Jak Hyperpůjčka, tak Chytrá půjčka jsou pouze zprostředkovatelé úvěrů. Další kontakt probíhá již mezi klientem a poskytovatelem daného úvěru.

Sberbank pojištění schopnosti splácet

Fér půjčka od Sberbank umožňuje sjednat pojištění schopnosti splácet, které kryje klienta v případě, že by z nějakého důvodu půjčku splácet nemohl. Rozhodnutí o sjednání pojištění je na klientovi, není podmínkou ke schválení půjčky. Přináší však velké výhody v případě, že dojde k životní události, která by klientovi bránila v hrazení splátek. Pojištění kryje pracovní neschopnost, ztrátu zaměstnání, úmrtí, invaliditu 3. stupně a další pojistné události. Sberbank nabízí 2 typy pojištění, a to:

 • STANDARD – kryje klienta v případě pracovní neschopnosti, invalidity 3. stupně a úmrtí. Pojistné činí 7,5 % z měsíční splátky.
 • PLUS – kryje klienta v případě ztráty zaměstnání, pracovní neschopnosti, invalidity 3. stupně a úmrtí. Pojistné činí 8,9 % z měsíční splátky.

Vyplatí se Fér půjčka Sberbank

To, zda se vyplatí Fér půjčka Sberbank, musí posoudit každý klient zvlášť na základě vlastních finančních možností a momentální situace. Velkou výhodou, kterou Fér půjčka Sberbank nabízí, je možnost rozložit si splátky na delší dobu a tím snížit jejich výši při nízkém úroku. Klient by měl především pečlivě zvážit, zda bude schopen půjčku řádně splácet. To mu umožní například úvěrové kalkulačky nebo recenze.

Sberbank půjčka kalkulačka

Pokud klient váhá, zda je pro něj vhodným produktem právě půjčka Sberbank, rozhodování může usnadnit Sberbank půjčka kalkulačka. Úvěrová kalkulačka je internetový formulář, který po zadání příslušných údajů klientovi vypočítá výši splátek a celkovou částku, jež za úvěr zaplatí. Obvykle je pro výpočet vyžadována částka, na kterou má být půjčka sjednána a požadovaná délka splácení. Po zadání těchto informací vygeneruje Sberbank půjčka kalkulačka výsledky.

Sberbank půjčka recenze

Pokud klient není stoprocentně rozhodnutý, zda bude jeho volbou Sberbank půjčka, recenze jsou dalším pomocným ukazatelem, které klientovi mohou pomoci při rozhodování. Recenze ukládají na internet bývalí či současní klienti Sberbank se zkušenostmi se Sberbank půjčkou. Právě od nich se klient může dozvědět relevantní informace o produktu i samotné společnosti Sberbank. Pro nalezení recenzí stačí do internetového vyhledávače zadat spojení jako ,,Sberbank půjčka recenze” nebo ,,Sberbank půjčka zkušenosti”.

Jaké výhody přináší Fér půjčka od Sberbank

Fér půjčka od Sberbank přináší klientům mnoho výhod, jedná se o poměrně oblíbený produkt na trhu s půjčkami. Výhody a parametry půjčky je nutné posuzovat individuálně na základě vlastní finanční situace. Snad každý klient ocení tyto plusy, jež poskytuje Fér půjčka od Sberbank:

 • Záruka bezpečnosti bankovní půjčky
 • Nízký úrok
 • Rychlé vyřízení a zaslání peněz na účet
 • Půjčka je poskytována bez nutnosti ručitele
 • Půjčka až do výše 1.000.000 Kč
 • Dlouhá doba splácení
 • Půjčka je poskytována i cizincům
 • Není vyžadována zástava majetku
 • Možnost pojistit úvěr proti neschopnosti splácet
 • Sberbank úvěr je neúčelový
 • Bonus od Sberbank za řádné splácení půjčky
 • Klient si sám volí výši splácení a datum splátky

Sberbank Fér půjčka: Jak na sjednání

Sberbank Fér půjčka je klientsky přívětivým produktem umožňujícím opravdu bleskové a pohodlné sjednání. Patří mezi rychlé půjčky. Podání žádosti o půjčku je ještě snazší, pokud má klient osobní účet u Sberbank. V takovém případě totiž nemusí bance dokládat své příjmy. Sjednat půjčku je možné online a klienti preferující osobní jednání, mohou úvěr sjednat s pracovníkem Sberbank pobočky.

Půjčka Sberbank online

Jednou z velkých výhod je, že půjčka Sberbank poskytuje online sjednání. Online sjednání půjčky šetří klientovi čas a umožňuje mu zažádat o půjčku odkudkoliv. Díky této možnosti může být Sberbank půjčka vyřízena během několika minut. Pro sjednání půjčky stačí vyplnit požadované údaje do online formuláře a zaslat společnosti Sberbank dokumenty potřebné pro schválení půjčky. Žádost je ještě v den podání posouzena i schválena a finanční prostředky ihned odeslány na bankovní účet žadatele.

Sberbank půjčka: Podmínky sjednání

Fér půjčka Sberbank vyžaduje splnění určitých podmínek při sjednání. V případě, že jednu z těchto podmínek klient nesplňuje, půjčka mu nebude poskytnuta. Sberbank při žádosti o Fér půjčku vyžaduje splnění těchto náležitostí:

 • Plnoletost
 • Potvrzení o pravidelném příjmu nebo bankovní účet u Sberbank
 • Doložení dokladů totožnosti
 • Při úvěru nad 400.000 Kč potvrzení o příjmu od zaměstnavatele

Sberbank

Společnost Sberbank působila na českém trhu od roku 1993. V té době ji ještě klienti mohli znát pod jiným názvem, pod značkou Sberbank vystupuje banka až od roku 2013. Sberbank se zaměřovala především na firemní klientelu, nabízela však produkty i pro soukromé osoby. Česká pobočka Sberbank je součástí skupiny Sberbank Europe spadající pod největší ruskou banku Sberbank Russia.

Česká národní banka odebrala Sberbank CZ bankovní licenci. V souladu s rozhodnutím České národní banky (ČNB) ze dne 28. 2. 2022 od tohoto dne není umožněno přijímat na bankovní účty vedené u Sberbank CZ, a.s. jakékoliv platby, s výjimkou plateb, které jsou určeny na úhradu splátek úvěrů, nebo plateb určených na mimořádné splátky či předčasné splacení těchto úvěrů.

Sberbank kontakt

Klienti mohou kontaktovat společnost Sberbank několika způsoby. Jedním z nich je telefonická infolinka pod číslem 800 133 444 nebo na e-mailu mail@sberbank.cz. Sídlo společnosti se nachází v Praze na adrese U Trezorky 921/2, Praha 5, 158 00. Klienti mohou využít Sberbank kontakt prostřednictvím formuláře na webu www.sberbank.cz, který umožňuje sjednání schůzky na pobočce. Klient si může vyžádat Sberbank kontakt tak, aby jej kontaktovali operátoři banky.

Sberbank pobočky

Sberbank pobočky se nacházely po celé České republice. Kromě poboček Sberbank rozmístila v mnoha velkých městech i své bankomaty. Sberbank pobočky mohli klienti navštěvovat v Praze, Teplicích, Ústí nad Labem, Zlíně, Znojmě, Brně, Hradci Králové, Jihlavě, Pardubicích, Karlových Varech Českých Budějovicích a mnoha dalších českých městech.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku