Sberbank půjčka | sberbank.cz | VímVíc.cz

Sberbank půjčka

 • ČNB odebrala Sberbank CZ bankovní licenci
 • Sberbank vstoupilo do likvidace a nabízí k prodeji pohledávky
 • Více informací na www.sberbank.cz
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od – do 50 000 Kč – 1 000 000 Kč
Splatnost od – do 12 – 96 měsíců
Úrok od 3,69 %
RPSN od 4,85 %

Výhody půjčky:

 • Historické výhody půjčky:
 • Půjčka na cokoliv až 1.000.000 Kč
 • Bez zástavy
 • Bez ručitele
 • Doba splácení až 96 měsíců
 • Půjčka pro cizince
 • Možnost pojištění schopnosti splácet
 • Klient si volí výši a datum splátky
 • Bonus za řádné splácení půjčky

Reprezentativní příklad:

Historický reprezentativní příklad:

„Karel F. si sjednal Fér půjčku ve výši 250.000 Kč. Rozhodl se půjčku splácet 96 měsíců, jeho měsíční splátka při úrokové sazbě 8,99 % a RPSN 9,53 % činila 3.654 Kč. Celkově by splatil 350.691 Kč. Při řádném splacení půjčky dostane Karel F. bonus ve výši 61.822 Kč. Úroková sazba s bonusem je 3,69 %, RPSN 4,85 % a celkově by Karel zaplatil s bonusem 288.869 Kč.“

Podmínky půjčky:

 • Historické podmínky:
 • Věk 18 let
 • Doložení dvou dokladů totožnosti
 • Potvrzení o příjmech / běžný účet u Sberbank
 • Při půjčce nad 400.000 Kč potvrzení o příjmu od zaměstnavatele

Sberbank aktuálně

Webové stránky www.sberbank.cz fungují v režimu přidávání nových informací ohledně situace Sberbank likvidace. Následující text je zde průběžně aktualizován na základě oficiálních informací. Sberbank aktuálně:

Praha, 7. listopadu 2023: Insolvenční správkyně Sberbank CZ JUDr. Jiřina Lužová v pondělí 6. 11. zažádala insolvenční soud o schválení výplaty věřitelů formou částečného rozvrhu, jehož prostřednictvím by mělo dojít k vypořádání zjištěných pohledávek věřitelů v 95 % výši těchto pohledávek. Pokud soud výplatu schválí, k jejímu zahájení by mohlo dojít v polovině prosince letošního roku.

Praha, 25. a 29. srpna 2023 | 5. září 2023 a 5. října 2023: Insolvenční správkyně JUDr. Jiřina Lužová dnes oznámila zahájení výběrového řízení na prodej další části hmotného movitého majetku náležejícího do majetkové podstaty Sberbank CZ, a.s. v likvidaci. Předmětem nabídky je nábytek z někdejší pobočky na náměstí I. P. Pavlova v Praze, z někdejší centrály v budově Aviatica, IT vybavení a bankomaty.

Praha, 14. srpna 2023: Insolvenční správkyně JUDr. Jiřina Lužová dnes oznámila zahájení výběrového řízení na prodej části hmotného movitého majetku náležejícího do majetkové podstaty Sberbank CZ, a.s. v likvidaci. Předmětem nabídky je v první vlně moderní kancelářský nábytek z budovy Aviatica. Vypořádání prodeje se očekává do konce třetího čtvrtletí 2023.

Praha 4. července 2023: Insolvenční správkyně Sberbank CZ, a.s. v likvidaci JUDr. Jiřina Lužová uzavřela výběrové řízení na prodej pohledávek z nevýkonných úvěrů Sberbank CZ v nominální hodnotě 1,3 mld. Kč. Kupní cena činí 204.200.000 Kč. Uzavření smlouvy a uhrazení úplaty se očekává v průběhu července. Získané finanční prostředky budou použity na uspokojení pohledávek věřitelů Sberbank CZ formou částečného rozvrhu v posledním čtvrtletí letošního roku.

Starší zprávy ze Sberbank

Praha 7. listopadu 2022, Sberbank insolvence: insolvenční správkyně Sberbank CZ JUDr. Jiřina Lužová podepsala s Českou spořitelnou smlouvu o smlouvě budoucí na koupi úvěrového portfolia Sberbank CZ v nominální hodnotě 47,1 miliardy korun. Kupní cena činí 41 053 000 000 Kč. V případě úspěšného vypořádání prodeje banky 6800 v první polovině příštího roku se předpokládá, že dojde k vypořádání věřitelů formou částečného rozvrhu v druhé polovině roku 2023.

V souladu s rozhodnutím České národní banky (ČNB) ze dne 28. 2. 2022 od tohoto dne není umožněno přijímat na bankovní účty vedené u Sberbank CZ, a.s. jakékoliv platby, s výjimkou plateb, které jsou určeny na úhradu splátek úvěrů, nebo plateb určených na mimořádné splátky či předčasné splacení těchto úvěrů. Více informací na stránce www.sberbank.cz.

S ohledem na tuto skutečnost bylo přijato rozhodnutí, že banka 6800, Sberbank CZ, nebude klientům za měsíc březen účtovat úroky z prodlení z opožděně hrazených splátek za měsíc březen, pokud tyto splátky budou doplaceny v průběhu měsíce dubna. Nárok Sberbank online na úhradu těchto úroků nezaniká a v případě budoucího prodlení s úhradou splátek budou tyto úroky klientům již účtovány.

Sberbank likvidace

Česká národní banka odebrala Sberbank CZ bankovní licenci. Rozhodnutí nabylo právní moci 30. dubna 2022. Od tohoto dne nesmí Sberbank CZ přijímat vklady, poskytovat úvěry a vykonávat další činnosti s výjimkou těch, které jsou nezbytné k vypořádání jejích pohledávek a závazků. V návaznosti na odnětí licence podala ČNB soudu návrh na jmenování likvidátora Sberbank CZ, kterým byla dne 2. května 2022 jmenována paní JUDr. Jiřina Lužová.

Dne 26. 8. 2022, Městský soud v Praze zjistil úpadek Sberbank CZ, prohlásil na majetek Sberbank CZ konkurs a jmenoval JUDr. Jiřinu Lužovou, advokátku, insolvenční správkyní s plnou působností. Sberbank insolvence a příslušné soudní rozhodnutí je uveřejněno na internetových stránkách banky www.sberbank.cz. Další zpráva z 2. 2. 2023 vypovídala o nabídce korporátních dluhopisů v nominální hodnotě 730 milionů Kč.

Webová stránka Sberbank online funguje nyní v režimu „otázky a odpovědi“ a postupně jsou aktualizované informace. Klienti si mohou průběžně číst Sberbank problémy a připravit se na řešení situace ohledně Sberbank produktů. Informace hovoří o zrušení sítě bankomatů Sberbank v ČR, které byly postupně vypínány a demontovány od 28. 3. 2022. Od 1. 4. 2022 došlo k úpravě úroků u spořicích účtů – sazebník je k dispozici na stránkách Sberbank. Koncem května se změnila doba call centra a kontaktních údajů.

První polovina roku 2022

Sberbank likvidace: Ke dni 13. 6. 2022 zrušila Sberbank CZ, a.s. v likvidaci marketingovou akci FÉR účty plus a EXTRA. Dle podmínek akce je klientům uznán věrnostní bonus v poměrné částce za řádné plnění podmínek ke dni 28. 2. 2022. Splácení úvěrů probíhalo formou speciálních splátkových účtů vedených u Sberbank CZ, a.s., jejichž čísla a bližší informace byly klientům zaslány e-mailem. Zároveň ke dni 28. 2. 2022 obdržel Garanční systém finančního trhu „Oznámení České národní banky o neschopnosti Sberbank CZ, a.s. dostát závazkům vůči oprávněným osobám za zákonných a smluvních podmínek.“

Toto oznámení znamená, že banka je povinna ke dni 28. 2. 2022 předat informace o výši zůstatku na jednotlivých účtech klientů Garančnímu systému finančního trhu. V souvislosti s tímto požadavkem nesmí dojít ke změně zůstatků na účtech klientů, není tedy bohužel nadále možné používat prostředky na úhradu splátek z prostředků, které se na účtech nachází. Sberbank CZ v zákonné lhůtě informovala všechny své věřitele o výši jejich pohledávek za bankou prostřednictvím datové schránky nebo doporučené pošty.

Sberbank půjčka

Sberbank půjčka láká nové klienty na nízké úroky a možnost půjčit si poměrně vysoké částky. Půjčku je možné sjednat v rozsahu od 50.000 Kč do 1.000.000 Kč s bonusovým úrokem od 3,69 %, splatnost půjčky je 12 až 96 měsíců. Výši měsíční splátky umožňuje Sberbank úvěr sjednat podle požadavků klienta. Schválení požadované výše půjčky závisí na výši příjmů žadatele a na možnosti klienta sjednat si potvrzení o výši příjmu od zaměstnavatele.

Žadatel má peníze na svém bankovním účtu velice rychle, žádost je obvykle vyřízena do 24 hodin. Ke sjednání půjčky není potřeba ručitele, Sberbank úvěr je poskytován i cizincům. Žadatel však nesmí být v exekuci. Klienti si mohou zvolit sjednání online půjčky ihned nebo na pobočce Sberbank.

V případě, že by klientům nevyhovovala Sberbank půjčka, mohou si ověřit, jaké podmínky nabízí Česká spořitelna půjčka nebo nebankovní půjčka Zonky.

Největší zprostředkovatelé a zároveň srovnávače více druhů půjček jsou například Chytrá půjčka na webové stránce pujcka.cz od provozovatele Elephant Orchestra, s.r.o., anebo Hyperpůjčka či Malá Hyperpůjčka od společnosti Bezvafinance (projekt Hyperfinance). Jak Hyperpůjčka, tak pujcka.cz jsou pouze zprostředkovatelé úvěrů. Online srovnávače nastíní pravidelné měsíční částky a výši úroků. Další kontakt probíhá již mezi klientem a poskytovatelem daného úvěru.

Sberbank pojištění schopnosti splácet

Fér půjčka od Sberbank umožňuje sjednat pojištění schopnosti splácet, které kryje klienta v případě, že by z nějakého důvodu půjčku splácet nemohl. Rozhodnutí o sjednání pojištění je na klientovi, není podmínkou ke schválení půjčky. Přináší však velké výhody v případě, že dojde k životní události, která by klientovi bránila v hrazení splátek. Pojištění kryje pracovní neschopnost, ztrátu zaměstnání, úmrtí, invaliditu 3. stupně a další pojistné události. Sberbank nabízí 2 typy pojištění, a to:

 • STANDARD – kryje klienta v případě pracovní neschopnosti, invalidity 3. stupně a úmrtí. Pojistné činí 7,5 % z měsíční splátky.
 • PLUS – kryje klienta v případě ztráty zaměstnání, pracovní neschopnosti, invalidity 3. stupně a úmrtí. Pojistné činí 8,9 % z měsíční splátky.

Vyplatí se Fér půjčka Sberbank

To, zda se vyplatí Fér půjčka Sberbank, musí posoudit každý klient zvlášť na základě vlastních finančních možností a momentální situace. Velkou výhodou, kterou Fér půjčka Sberbank nabízí, je možnost rozložit si splátky na delší dobu a tím snížit jejich výši při nízkém úroku. Klient by měl především pečlivě zvážit, zda bude schopen půjčku řádně splácet. To mu umožní například úvěrové kalkulačky nebo recenze.

Chci použít úvěrovou kalkulačku

Sberbank půjčka kalkulačka

Pokud klient váhá, zda je pro něj vhodným produktem právě půjčka Sberbank, rozhodování může usnadnit Sberbank půjčka kalkulačka. Úvěrová kalkulačka je internetový formulář, který po zadání příslušných údajů klientovi vypočítá výši splátek a celkovou částku, jež za úvěr zaplatí. Obvykle je pro výpočet vyžadována částka, na kterou má být půjčka sjednána a požadovaná délka splácení. Po zadání těchto informací vygeneruje Sberbank půjčka kalkulačka výsledky.

Sberbank půjčka recenze

Pokud klient není stoprocentně rozhodnutý, zda bude jeho volbou Sberbank půjčka, recenze jsou dalším pomocným ukazatelem, které klientovi mohou pomoci při rozhodování. Recenze ukládají na internet bývalí či současní klienti Sberbank se zkušenostmi se Sberbank půjčkou. Právě od nich se klient může dozvědět relevantní informace o produktu i samotné společnosti Sberbank. Pro nalezení recenzí stačí do internetového vyhledávače zadat spojení jako „Sberbank půjčka recenze” nebo „Sberbank půjčka zkušenosti”.

Jaké výhody přináší Fér půjčka od Sberbank

Fér půjčka od Sberbank přináší klientům mnoho výhod, jedná se o poměrně oblíbený produkt na trhu s půjčkami. Výhody a parametry půjčky je nutné posuzovat individuálně na základě vlastní finanční situace. Snad každý klient ocení tyto plusy, jež poskytuje Fér půjčka od Sberbank:

 • Záruka bezpečnosti bankovní půjčky
 • Nízký úrok
 • Rychlé vyřízení a zaslání peněz na účet
 • Půjčka je poskytována bez nutnosti ručitele
 • Půjčka až do výše 1.000.000 Kč
 • Dlouhá doba splácení
 • Půjčka je poskytována i cizincům
 • Není vyžadována zástava majetku
 • Možnost pojistit úvěr proti neschopnosti splácet
 • Sberbank úvěr je neúčelový
 • Bonus od Sberbank za řádné splácení půjčky
 • Klient si sám volí výši splácení a datum splátky

Sberbank Fér půjčka: Jak na sjednání

Sberbank Fér půjčka je klientsky přívětivým produktem umožňujícím opravdu bleskové a pohodlné sjednání. Patří mezi rychlé půjčky na splátky. Podání žádosti o půjčku je ještě snazší, pokud má klient osobní účet u Sberbank. V takovém případě totiž nemusí bance dokládat své příjmy. Sjednání online půjčky ihned je více oblíbené a klienti preferující osobní jednání, mohou úvěr sjednat s pracovníkem Sberbank pobočky.

Půjčka Sberbank online

Jednou z velkých výhod je, že půjčka Sberbank poskytuje sjednání online půjčky ihned. Online sjednání půjčky šetří klientovi čas a umožňuje mu zažádat o půjčku odkudkoliv. Díky této možnosti může být Sberbank půjčka vyřízena během několika minut. Pro sjednání půjčky stačí vyplnit požadované údaje do online formuláře a zaslat společnosti Sberbank dokumenty potřebné pro schválení půjčky. Žádost je ještě v den podání posouzena i schválena a finanční prostředky ihned odeslány na bankovní účet žadatele.

Sberbank půjčka: Podmínky sjednání

Fér půjčka Sberbank vyžaduje splnění určitých podmínek při sjednání. V případě, že jednu z těchto podmínek klient nesplňuje, půjčka mu nebude poskytnuta. Sberbank při žádosti o Fér půjčku vyžaduje splnění těchto náležitostí:

 • Plnoletost
 • Potvrzení o pravidelném příjmu nebo bankovní účet u Sberbank
 • Doložení dokladů totožnosti
 • Při úvěru nad 400.000 Kč potvrzení o příjmu od zaměstnavatele

Na internetu jsou k nalezení různé Sberbank recenze a diskuze. V souvislosti s tím, že je společnost Sberbank v likvidaci, a především na začátku potíží, se objevovaly hlavně negativní Sberbank recenze.

Sberbank

Společnost Sberbank působila na českém trhu od roku 1993. V té době ji ještě klienti mohli znát pod jiným názvem, pod značkou Sberbank vystupuje banka až od roku 2013. Sberbank se zaměřovala především na firemní klientelu, nabízela však produkty i pro soukromé osoby. Česká pobočka Sberbank je součástí skupiny Sberbank Europe spadající pod největší ruskou banku Sberbank Russia.

Česká národní banka odebrala Sberbank CZ bankovní licenci. V souladu s rozhodnutím České národní banky (ČNB) ze dne 28. 2. 2022 od tohoto dne není umožněno přijímat na bankovní účty vedené u Sberbank CZ, a.s. jakékoliv platby, s výjimkou plateb, které jsou určeny na úhradu splátek úvěrů, nebo plateb určených na mimořádné splátky či předčasné splacení těchto úvěrů.

Sberbank kontakt

Klienti mohou kontaktovat společnost Sberbank několika způsoby. Jedním z nich je telefonická infolinka pod číslem 800 133 444 nebo na e-mailu mail@sberbank.cz. Sídlo společnosti se nachází v Praze na adrese U Trezorky 921/2, Praha 5, 158 00. Klienti mohou využít Sberbank kontakt prostřednictvím formuláře na webu www.sberbank.cz. ID datové schránky je f94gzc6. Sberbank kontakt obsahuje nově také kontakt na insolvenční správkyni JUDr. Jiřinu Lužovou. Telefonní číslo je 777 302 320 a datová schránka jx6yac9.

Sberbank pobočky

Sberbank pobočky se nacházely po celé České republice. Kromě poboček Sberbank rozmístila v mnoha velkých městech i své bankomaty. Sberbank pobočky mohli klienti navštěvovat v Praze, Teplicích, Ústí nad Labem, Zlíně, Znojmě, Brně, Hradci Králové, Jihlavě, Pardubicích, Karlových Varech Českých Budějovicích a mnoha dalších českých městech.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku