Malá Hyperpůjčka 2.0 | VímVíc.cz

Malá Hyperpůjčka 2.0

 • Půjčka již od 1 000 Kč
 • Doba splatnosti až 30 dní
 • Flexibilní půjčka s možností nastavení parametrů dle potřeb klienta
 • Zaslání peněz na účet klienta ihned po sjednání
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od - do 1 000 Kč - 20 000 Kč
Splatnost od - do 0 - 1 měsíců
Úrok od 0 %
RPSN od 0 %

Výhody půjčky:

 • Až 20 000 Kč
 • Vyřízení v den sjednání
 • Bez ručení a nutnosti zástavy
 • Jednorázové splacení
 • Nízké úrokové sazby

Reprezentativní příklad:

Karel F. si půjčil 3000 Kč, které jednorázově splatí do 31 dní. Výška splátky činí 4020 Kč, při čemž pevná úroková sazba je ve výši 400,32% p.a., RPSN 3037% a poplatky za sjednání a vedení půjčky činí 1020 Kč. Celkem Karel F. zaplatí 4020 Kč. V uvedeném RPSN nejsou zahrnuty platby na pojistné, jelikož pojištění není povinné.

Podmínky půjčky:

 • Trvalý pobyt na území SR
 • Plnoletost

Společnost Hyperfinance funguje jako finanční portál. Na webu poskytuje srovnání půjček a úvěrů, a kromě toho působí jako zprostředkovatel půjček. Hyperfinance propojuje poskytovatele půjček s klienty, kteří si prostřednictvím portálu Hyperfinance zažádají o půjčku. Posláním portálu je umožnit zájemcům o půjčku přehledné srovnání produktů na trhu, případně jim pomoci s výběrem.

Co je Malá Hyperpůjčka?

Malá Hyperpůjčka je půjčka pro klienty, kteří potřebují rychlou finanční pomoc a zároveň nechtějí po sjednání půjčky splácet úroky několik dlouhých měsíců nebo dokonce let. Hyperpůjčka je krátkodobá půjčka vhodná především jako finanční náplast na zaplacení drobných výdajů, jinak řečeno rychlá půjčka do výplaty, anebo půjčka na 30 dní.

Zapůjčená částka se u produktů jako je hyperpůjčka pohybuje v řádu několika tisíců, maximálně desetitisíců. Hyperpůjčka je vhodným produktem v případě, že klient potřebuje zaplatit menší částku a jedná se o výjimečný případ. Hyperpůjčka je klienty využívána například v situacích, kdy se jim porouchá auto nebo důležitý domácí spotřebič a klient nemá daný měsíc dostatečnou finanční rezervu na úhradu těchto nečekaných nákladů. V takovém případě mu může pomoci Malá hyperpůjčka, díky které uhradí nečekaný výdaj, zároveň půjčku rychle splatí a nevytváří si tak dluhy do budoucnosti. Další půjčky bez doložení příjmu, kupříkladu produkt ,,půjčka na 30 dní" najdete na naší stránce.

Minimálně je Malá Hyperpůjčka sjednávána ve výši 1 000 Kč, maximální možná částka, o kterou si klient může zažádat, je 20 000 Kč. Doba splatnosti je vzhledem k tomu, že je Malá Hyperpůjčka typická rychlá půjčka do výplaty, krátká. Maximální doba splatnosti je u Malé Hyperpůjčky 30 dní.

Hyperfinance půjčka – jak probíhá sjednání?

Vzhledem k faktu, že je Malá Hyperpůjčka mnoha klienty využívána jako rychlá půjčka do výplaty, její vyřízení je rychlé. Prvním krokem je vyplnění formuláře se žádostí o půjčku. Formulář obsahuje údaje o klientovi, kontakt na klienta a výši finančního obnosu, kterou klient potřebuje půjčit. Vyplnění formuláře je nezávazné. Odesláním formuláře se klient k ničemu nezavazuje a svůj zájem o půjčku může kdykoliv stáhnout. Po odeslání formuláře budou klienta telefonicky kontaktovat na základě jím zadaných požadavků samotní poskytovatelé půjček. Budou-li podmínky oběma stranám vyhovovat, uzavře klient s poskytovatelem půjčky smlouvu.

Důležité je podotknout, že po odeslání formuláře na webu Hyperfinance nemá klient stoprocentní jistotu, že mu bude Malá Hyperpůjčka sjednána. Společnost Hyperfinance pouze zprostředkuje klientovi kontakt s poskytovatelem půjčky. Skrze webový portál Hyperfinance půjčka nelze sjednat, samotné sjednání je mezi klientem a poskytovatelem půjčky.

Jaké výhody přináší Malá Hyperpůjčka?

Malá Hyperpůjčka přináší klientům hned několik výhod. Jednou z nich je flexibilita, která jistě potěší každého klienta. Další nespornou výhodou, kterou nabízí Malá Hyperpůjčka, je rychlost vyřízení. Malá Hyperpůjčka je klienty často využívána jako rychlá půjčka do výplaty. Zapůjčené peníze může mít klient na svém bankovním účtu ještě v ten samý den, kdy byla Malá Hyperpůjčka sjednána. Rychlost podání žádosti, její posouzení společností Hyperfinance i schválení půjčky je tedy velmi rychlé.

Vzhledem k tomu, že je Malá Hyperpůjčka poskytována pouze v nízkých částkách, není po klientech vyžadována povinnost zástavy ani ručení. Kromě toho potěší žadatele o půjčku i příjemně nízké úrokové sazby.

Potřebujete si půjčit větší částku? Váš problém vyřeší HyperPůjčka 2.0.

Rychlá půjčka před výplatou

Malá Hyperpůjčka může být využita jako tzv. rychlá půjčka před výplatou. Rychlá půjčka před výplatou je řešením pro klienty, kterým finanční situaci komplikuje nenadálá životní situace a potřebují akutní finanční pomoc. 

Rychlá půjčka před výplatou přináší klientovi největší výhodu v rychlosti sjednání i schválení půjčky, které obvykle probíhá ještě v ten samý den, kdy bylo o půjčku zažádáno. Rychlá půjčka před výplatou je ve většině případů sjednána online, což zrychluje proces poskytnutí půjčky a umožňuje to společnosti Hyperfinance zaslat finanční prostředky žadateli o půjčku i do několika minut od podání žádosti.

Půjčka bez ručení a bez zástavy

Malá Hyperpůjčka je klientům poskytována jako půjčka bez ručení a bez zástavy. To znamená, že aby si klient mohl sjednat tuto půjčku, nemusí za její splacení ručit majetkem ani nepotřebuje ke sjednání dalšího ručitele.

Půjčka bez ručení a bez zástavy je pro poskytovatele poměrně rizikovým produktem, proto je tato půjčka ve většině případů možná pouze u nižších částek. Vzhledem k tomu, že je Malá Hyperpůjčka poskytována maximálně ve výši 20 000 Kč, může být nabízena jako půjčka bez ručení a bez zástavy.

Je Hyperpůjčka bezpečná? Přečtěte si na Hyperfinance.cz recenze

Hyperfinance jsou zprostředkovatelem úvěrů od bankovních i nebankovních společností. Sama společnost Hyperfinance tedy úvěr nesjedná, ale zprostředkuje klientovi kontakt s poskytovatelem půjčky. Poskytovatelé půjček jsou ověřené, velké a známé firmy se stabilní pozicí na trhu.

Na internetu se nachází diskuzní fóra, kam přispívají klienti, kteří již mají se sjednáním půjčky prostřednictvím společnosti Hyperfinance zkušenosti. Jejich příspěvky mohou být přínosné při rozhodování se, zda je Malá Hyperpůjčka správnou volbou. Pro nalezení přínosných komentářů stačí do vyhledávače zadat spojení “Hyperfinance půjčka diskuze” nebo podobné, a poté se soustředit na čerpání ze spolehlivých zdrojů. Ne všechny Hyperfinance.cz recenze jsou pravdivé a ověřené, na což by si klient při hledání relevantních informací měl dát velký pozor.

Kladné zkušenosti zákazníků jsou k nalezení také na webových stránkách společnosti Hyperfinance. Spokojení klienti zanechávají na webu Hyperfinance zkušenosti s nabízenými produkty. Také je zde možné se dočíst, jak Hyperpůjčka konkrétním klientům pomohla vyřešit nepříznivou finanční situaci. Má-li klient pochybnosti před sjednáním půjčky, najít si na Hyperfinance.cz recenze je nejsnazší cesta k zahnání pochybností.

Hyperfinance kontakt

Pokud má klient ohledně sjednání půjčky nejasnosti nebo nějaké dotazy, může kontaktovat přímo poskytovatele dané půjčky nebo společnost Hyperfinance. Společnost Hyperfinance kontakt zveřejňuje na svých webových stránkách. Je zde uvedena adresa společnosti a kontaktní e-mail info@bezvafinance.cz.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku