Malá Hyper půjčka 2.0 | VímVíc.cz

Malá Hyper Půjčka 2.0

 • Půjčka již od 1.000 Kč
 • Doba splatnosti 30 dní
 • Flexibilní půjčka s možností nastavení parametrů
 • Nízké úrokové sazby
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od - do 1 000 Kč - 20 000 Kč
Splatnost od - do 0 - 1 měsíců
Úrok od 0 %
RPSN od 0 %

Výhody půjčky:

 • Možnost půjčky ve výši 20.000 Kč
 • Vyřízení v den podání žádosti o půjčku
 • Bez ručení a nutnosti zástavy
 • Jednorázové splacení
 • Flexibilní produkt
 • Nízké úrokové sazby

Reprezentativní příklad:

,,Karel F. si půjčil 7.000 Kč, které jednorázově splatí do 30 dní. Výška splátky činí 8.610 Kč, při čemž pevná úroková sazba je ve výši 279,83 % p.a. a RPSN 1.141,2 %. Celková částka splatná spotřebitelem je 8.610 Kč a celkové náklady spotřebitelského úvěru jsou 1.610 Kč."

Podmínky půjčky:

 • Věk 18 let
 • Trvalý pobyt na území ČR
 • Trvalý příjem
 • Dva doklady totožnosti

Společnost Hyperfinance funguje jako finanční portál. Na webu poskytuje srovnání půjček a úvěrů, a kromě toho působí jako zprostředkovatel půjček. Hyperfinance propojuje poskytovatele půjček s klienty, kteří si zažádají o půjčku prostřednictvím portálu Hyperfinance. Posláním portálu je umožnit zájemcům o půjčku přehledné srovnání produktů na trhu, případně jim pomoci s výběrem. Hyperfinance recenze kladně hodnotí rychlé a jednoduché srovnání produktů.

Co je Malá Hyperpůjčka

Malá Hyperpůjčka je půjčka pro klienty, kteří potřebují rychlou finanční pomoc a zároveň po sjednání půjčky nechtějí splácet úroky několik dlouhých měsíců nebo dokonce let. Hyperfinance půjčka je krátkodobá půjčka online vhodná především jako finanční náplast na zaplacení drobných výdajů, jinak řečeno rychlá půjčka do výplaty, anebo půjčka na 30 dní.

Někdy ji najdeme také jako expres půjčka bez doložení příjmu. Zapůjčená částka se, u produktů jako je Hyperpůjčka, pohybuje v řádu několika tisíců, maximálně desetitisíců. Hyperfinance půjčka je vhodným produktem v případě, kdy klient potřebuje zaplatit menší částku a jedná se o výjimečný případ.

Hyperfinance půjčka je využívána klienty například v situacích, kdy se jim porouchá auto nebo důležitý domácí spotřebič a klient nemá daný měsíc dostatečnou finanční rezervu na úhradu těchto nečekaných nákladů. V takovém případě může pomoci Malá Hyperpůjčka, díky které klient uhradí nečekaný výdaj, zároveň půjčku rychle splatí a nevytváří si tak dluhy do budoucnosti.

Takováto ,,expres půjčka bez doložení příjmu" může zachránit situaci, ale neměli bychom si zvykat na tyto produkty spoléhat. Malá Hyperpůjčka je sjednávána v minimální výši 1.000 Kč, maximální možná částka, o kterou si klient může zažádat, je 20.000 Kč. Doba splatnosti je krátká, vzhledem k tomu, že je Malá Hyperpůjčka typicky rychlá půjčka do výplaty. Maximální doba splatnosti je u Malé Hyperpůjčky 30 dní.

Hyperfinance půjčka – Jak probíhá sjednání

Vzhledem k faktu, že je Malá Hyperpůjčka využívána mnoha klienty jako rychlá půjčka do výplaty, je vyřízení rychlé. Prvním krokem je vyplnění formuláře se žádostí o půjčku. Formulář obsahuje údaje o klientovi, kontakt na klienta a výši finančního obnosu, kterou klient potřebuje půjčit. Vyplnění formuláře je nezávazné.

Odesláním formuláře se klient k ničemu nezavazuje a svůj zájem o půjčku může kdykoliv stáhnout. Po odeslání formuláře budou klienta telefonicky kontaktovat poskytovatelé půjček. Budou-li podmínky oběma stranám vyhovovat, uzavře klient s poskytovatelem půjčky smlouvu. Po podání žádosti o půjčku dostane klient zpětnou vazbu do několika minut. Bude-li půjčka schválená, výplata bude hned provedená na bankovní účet. Jak rychle budou peníze připsány na účet, záleží už na klientovo bance.

Důležité je podotknout, že po odeslání formuláře na webu Hyperfinance klient nemá stoprocentní jistotu, že mu bude Malá Hyperpůjčka sjednána. Společnost Hyperfinance pouze zprostředkuje klientovi kontakt s poskytovatelem půjčky. Půjčku nelze sjednat prostřednictvím webového portálu Hyperfinance, samotné sjednání je mezi klientem a poskytovatelem půjčky.

Hyperfinance spolupracují s těmito poskytovateli půjček: Provident, Zaplo.cz, Equa bank, mBank, Česká spořitelna, Raiffeisen Bank, Ferratum, Home Credit, Pojištěná půjčka a UniCredit Bank.

Jaké výhody přináší Malá HyperPůjčka 2.0

Malá HyperPůjčka 2.0 přináší klientům hned několik výhod. Jednou z nich je flexibilita, jež potěší každého klienta. Další nespornou výhodou, kterou nabízí Malá HyperPůjčka 2.0, je rychlost vyřízení. Malá Hyperpůjčka je klienty často využívána jako rychlá půjčka do výplaty. Zapůjčené peníze může mít klient na bankovním účtu ještě v ten samý den, kdy byla Malá Hyperpůjčka sjednána.

Rychlost podání žádosti, její posouzení společností Hyperfinance i schválení půjčky je tedy velmi rychlé. Především rychlost vyřízení je kladně hodnocená v Hyperfinance recenzích. Vzhledem k tomu, že je Malá HyperPůjčka 2.0 poskytována pouze v nízkých částkách, není po klientech vyžadována povinnost zástavy ani ručení. Kromě toho potěší žadatele o půjčku i příjemně nízké úrokové sazby.

Potřebujete si půjčit větší částku? Váš problém vyřeší například půjčka Raiffeisenbank.

Rychlá půjčka před výplatou

Malá Hyperpůjčka může být využita jako tzv. rychlá půjčka před výplatou. Rychlá půjčka před výplatou je často řešením pro klienty, kterým zkomplikovala život nenadálá životní situace a potřebují akutní peněžní výpomoc. Rychlá půjčka před výplatou přináší klientovi největší výhodu v rychlosti sjednání i schválení půjčky.

Obvykle probíhá v ten samý den, kdy byla podána žádost o půjčku. Rychlá půjčka před výplatou je ve většině případů sjednána online. Celý online proces poskytnutí půjčky umožňuje společnosti Hyperfinance zaslat žadateli o půjčku finance do několika minut od podání žádosti.

Půjčka bez ručení a bez zástavy

Malá HyperPůjčka 2.0 je klientům poskytována jako půjčka bez ručení nemovitosti a bez zástavy. To znamená, že klient nemusí za splacení půjčky ručit majetkem, ani ke sjednání nepotřebuje dalšího ručitele. Půjčka bez ručení a bez zástavy je pro poskytovatele poměrně rizikovým produktem, proto je tato půjčka ve většině případů možná pouze u nižších částek. Vzhledem k tomu, že je Malá Hyperpůjčka poskytována maximálně ve výši 20.000 Kč, může být nabízena jako půjčka bez ručení a bez zástavy.

Je Hyperpůjčka bezpečná? Přečtěte si Hyperfinance recenze

Hyperfinance jsou zprostředkovatelem úvěrů od bankovních i nebankovních společností. Sama společnost Hyperfinance tedy úvěr nesjedná, ale zprostředkuje klientovi kontakt s poskytovatelem půjčky. Poskytovatelé půjček jsou ověřené, velké a známé firmy se stabilní pozicí na trhu. Na internetu se nachází diskuzní fóra, kam přispívají klienti, kteří mají se sjednáním půjčky prostřednictvím společnosti Hyperfinance zkušenosti.

Jejich příspěvky mohou být přínosné při rozhodování, zda je Malá Hyperpůjčka správnou volbou. Pro nalezení přínosných komentářů stačí do vyhledávače zadat spojení ,,Hyperfinance recenze” nebo podobné, a poté se soustředit na čerpání ze spolehlivých zdrojů. Ne všechny Hyper půjčky recenze jsou pravdivé a ověřené. Při hledání relevantních informací je třeba být obezřetný.

Kladné zkušenosti zákazníků jsou k nalezení také na webových stránkách společnosti Hyperfinance. Spokojení klienti zanechávají na webu Hyperfinance zkušenosti s nabízenými produkty. Také je možné dočíst se, jak Hyperpůjčka konkrétním klientům pomohla vyřešit nepříznivou finanční situaci. Má-li klient pochybnosti před sjednáním půjčky, nejsnazší cesta k zahnání pochybností je najít si na Hyperfinance recenze.

Hyperfinance kontakt

Pokud má klient ohledně sjednání půjčky nejasnosti nebo nějaké dotazy, může kontaktovat přímo poskytovatele dané půjčky nebo společnost Hyperfinance. Společnost Hyperfinance kontakt zveřejňuje na svých webových stránkách. Je zde uvedena adresa společnosti a kontaktní e-mail info@bezvafinance.cz. Sídlo společnosti se nachází na adrese Bezvafinance s.r.o., Vinohradská 2828/151, 130 00 Praha 3 – Žižkov.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku