Hotovostní půjčka na ruku ještě dnes | VímVíc.cz

Hotovostní půjčka na ruku ještě dnes

Půjčky na ruku bez účtu (hotovostní půjčky po telefonu či půjčky v hotovosti na benzince) jsou u klientů velmi žádané. Online kalkulačka půjček vybere klientovi nejlepší půjčku na ruku ještě dnes.

Nejlépe hodnocené půjčky – květen 2024

Malá Hyperpůjčka Více o produktu »
Výše půjčky 
1 000 – 20 000 Kč
Splatnost 
0 – 1 měsíců
Úrok 
od 0 %
RPSN 
od 0 %
Mám zájem
 • Půjčka na míru od 1.000 Kč do 20.000 Kč
 • Doba splatnosti je 30 dní
 • Flexibilní bezva půjčka s možností nastavení parametrů
 • Nízké úrokové sazby
Chytrá půjčka do výplaty Více o produktu »
Výše půjčky 
1 000 – 30 000 Kč
Splatnost 
0 – 1 měsíců
Úrok 
od 0 %
RPSN 
od 0 %
Mám zájem
 • Chytrá půjčka do výplaty na míru požadavkům klienta
 • Půjčka na cokoliv do částky 30.000 Kč
 • Rychlé sjednání kompletně online
 • Půjčka do výplaty pro každého od prověřených poskytovatelů

Další půjčky

Poskytovatel
Název půjčky
Výše půjčky od – do
Splatnost od – do
 
Malá Hyperpůjčka Více o produktu »
Výše půjčky 
1 000 – 20 000 Kč
Splatnost 
0 – 1 měsíců
Úrok 
od 0 %
RPSN 
od 0 %
Mám zájem
 • Půjčka na míru od 1.000 Kč do 20.000 Kč
 • Doba splatnosti je 30 dní
 • Flexibilní bezva půjčka s možností nastavení parametrů
 • Nízké úrokové sazby
Chytrá půjčka do výplaty Více o produktu »
Výše půjčky 
1 000 – 30 000 Kč
Splatnost 
0 – 1 měsíců
Úrok 
od 0 %
RPSN 
od 0 %
Mám zájem
 • Chytrá půjčka do výplaty na míru požadavkům klienta
 • Půjčka na cokoliv do částky 30.000 Kč
 • Rychlé sjednání kompletně online
 • Půjčka do výplaty pro každého od prověřených poskytovatelů
Express Cash půjčka Více o produktu »
Výše půjčky 
5 000 – 70 000 Kč
Splatnost 
14 – 20 měsíců
Úrok 
od 8 %
RPSN 
od 224,68 %
Mám zájem
 • Nejrychlejší hotovostní půjčka na ruku
 • Peníze budou komfortně dovezeny klientovi domů
 • Možnost půjčení peněz od 5.000 Kč do 70.000 Kč
 • Peníze budou vyzvednuty od klienta jakýkoliv den v měsíci
CreditPortal půjčka Více o produktu »
Výše půjčky 
500 – 30 000 Kč
Splatnost 
0 – 1 měsíců
Úrok 
od 40 %
RPSN 
od 9088,1 %
Mám zájem
 • Krátkodobá půjčka ihned Credit 30 do výše 30.000 Kč
 • Možnost vyzvednutí peněz v hotovosti na čerpacích stanicích EuroOil
 • Prodloužení splatnosti půjčky
 • Možnost předčasného splacení zdarma
Provident půjčka Více o produktu »
Výše půjčky 
3 000 – 130 000 Kč
Splatnost 
6 – 36 měsíců
Úrok 
od 26 %
RPSN 
od 30,1 %
Mám zájem
 • Bezúčelová Provident půjčka do výše 130.000 Kč
 • Peníze v hotovosti ihned po podpisu smlouvy s balíčkem Plus
 • Splátkové prázdniny a garance celkové ceny
 • Možnost Provi pojištění proti neschopnosti splácet
Půjčka Provident 10+1 Více o produktu »
Výše půjčky 
10 000 – 40 000 Kč
Splatnost 
11 – 11 měsíců
Úrok 
od 19,48 %
RPSN 
od 21,31 %
Mám zájem
 • Půjčka Provident 10+1 s úrokem 19,48 %
 • Provident půjčka 10+1 je pouze pro nové klienty na 11 měsíců
 • S balíčkem Plus možnost sjednat Provident půjčku na ruku
 • Garance celkové ceny a splátkových prázdnin

V životě klientů mohou nastat situace, kdy bude nutné rychle zaplatit neodkladnou záležitost v hotovosti. Proces u půjček s výplatou na bankovní účet může být někdy zdlouhavý kvůli bankovnímu převodu a ne každý má nutně bankovní účet. V situacích, kdy si lidé potřebují půjčit peníze, mnohdy raději volí půjčky na ruku.

Ať už hotovostní půjčky na ruku, půjčky v hotovosti na benzince, půjčky od soukromníků v hotovosti, nebankovní půjčky na ruku nebo krátkodobé půjčky online. Nabídka bankovních i nebankovních společností je pestrá a půjčka na ruku bez účtu je dostupná i pro problémové klienty, například půjčka pro dlužníky v hotovosti či nebankovní půjčka na ruku.

Co je hotovostní půjčka na ruku

Hotovostní půjčka na ruku je určená klientům, kteří z jakéhokoliv důvodu upřednostňují výplatu finančních prostředků v hotovosti – peníze na ruku. Maximální výše půjček na ruku ihned se liší podle nabídky jednotlivých poskytovatelů. Hotovostní půjčka na ruku je nabízena v řádech tisíců i statisíců korun a od výše půjčky v hotovosti se odvíjí další podmínky spojené s půjčkou do hodiny na ruku. Podobně se může lišit i doba splácení okamžité půjčky pro dlužníky na ruku.

Půjčka ihned schválena bude mít jiné podmínky než kupříkladu půjčky na ruku vyplácené lidem bez předchozích dluhů. S tím by měl klient dopředu počítat a především číst podmínky jednotlivých nebankovních půjček na ruku, i těch bankovních.

Půjčka na ruku ještě dnes je obvykle neúčelová půjčka v hotovosti. To znamená, že klient může využít získané peníze na libovolné účely. Pro klienta je příjemné, když nemusí sdělovat poskytovateli úvěru, jak a na co chce využít půjčku na ruku. Vyřízení hotovostní půjčky na ruku je obvykle velmi rychlé, sjednání probíhá jako půjčka online nebo hotovostní půjčka po telefonu. Schválení půjček na ruku ještě dnes trvá pouze několik minut.

Často se používá jako okamžitá půjčka pro dlužníky na ruku. Stejně rychlé je i sjednání hotovostní půjčky po telefonu či půjčky v hotovosti na benzince. Proces podání žádosti o půjčku na ruku ještě dnes může trvat déle v případě sjednání na pobočce poskytovatele. Při osobním kontaktu se žadatel dříve dozví, zda byla půjčka ihned schválena či nikoliv. Musí však překonat nervozitu z toho, jak začít konverzaci o půjčce na ruku ještě dnes.

Kdo nabízí půjčky na ruku?

Peníze na ruku a půjčky na ruku bez účtu jsou na českém úvěrovém trhu nabízeny jako půjčky od bank i jako nebankovní půjčky na ruku. Nabídka úvěrových produktů je široká, je pouze na klientovi, aby si vybral tu správnou půjčku, která mu bude vyhovovat. Pomoci s výběrem může nejlepší nebankovní půjčka diskuze či kalkulačka půjčky online. Nebankovní půjčka v exekuci na ruku je rizikový úvěr, před sjednáním je proto nutné pečlivě zvážit, zda vůbec sjednat půjčku v hotovosti, popřípadě od jaké společnosti.

Půjčky na ruku jsou často nabízeny podvodnými společnostmi a je nezbytné se zaměřit na nabídku známých a ověřených poskytovatelů půjček pro dlužníky na ruku. Je celá řada půjček od lichvářů na ruku, přestože je lichva nelegální. Není nic horšího než narazit na nabídku půjčky od soukromníka v hotovosti a později zjistit, že se jednalo o drahou a nelegální půjčku od lichváře na ruku.

Najít fajn půjčku ihned v hotovosti na míru není snadné, je to však reálné. Například společnost Provident umožňuje u nabízených produktů možnost sjednat si Provident půjčku na ruku (s výjimkou produktu Creditea půjčkyprodukt Creditea půjčka od Provident nenabízí hotovostní úvěr). Provident půjčka na ruku je dostupná už při podpisu smlouvy, je však nutné zvolit si balíček PLUS.

Půjčka na ruku bez účtu, půjčka bez vlastního účtu v hotovosti ještě dnes

Jak vyplývá z názvu úvěru, půjčka na ruku bez účtu je taková půjčka, pro jejíž sjednání klient nepotřebuje bankovní účet. Vlastnictví bankovního účtu je u některých poskytovatelů půjček vyžadováno jako jedna z hlavních podmínek pro sjednání hotovostní půjčky na ruku (klient často musí dokládat výpisy z účtu). Pro klienty, kteří nevlastní bankovní účet, nemohou ho vlastnit nebo potřebují půjčku pro dlužníky v hotovosti, jsou určené půjčky bez vlastního účtu v hotovosti ještě dnes.

Půjčka bez výpisu z účtu je příjemnou záležitostí pro klienty, kteří mají rádi své soukromí. Okamžitá půjčka pro dlužníky na ruku je vhodná také v situaci, kdy je na bankovní účet klienta uvalena exekuce. Výplata půjčky na ruku může probíhat různě, záleží na domluvě klienta a poskytovatele peněz na ruku. Klient si může vyzvednout peníze na pobočce poskytovatele, jsou doručeny kurýrem domů, pracovníkem společnosti na zadanou adresu či jako půjčka v hotovosti na benzince. Poskytovatelé půjček bez výpisu z účtu se snaží klientům maximálně vyjít vstříc.

Půjčka v hotovosti na benzince

Někteří poskytovatelé se snaží jít ještě dál a nabízí možnost vyzvednutí půjčky do hodiny na ruku. Často je možné vyzvednout si finanční prostředky na čerpacích stanicích, v trafikách nebo na pobočkách České pošty. Způsob splacení půjčky pro dlužníky na ruku si klient sjednává individuálně s poskytovatelem půjčky na ruku ihned. Půjčka v hotovosti na benzince může být splacena také v hotovosti. Vždy záleží na podmínkách poskytovatele půjčky v hotovosti na benzince.

Jakou podobu může mít hotovostní půjčka na ruku?

Hotovostní půjčka na ruku ihned je nabízena bankovními i nebankovními společnostmi. V nabídce je mnoho úvěrových produktů. Liší se však podmínky, za kterých jsou půjčky na ruku nabízeny. Bankovní půjčky do hodiny na ruku obecně znamenají pro klienta větší jistotu ověřené a solidní společnosti. Klient musí často dokládat výpisy ze svého bankovního účtu nebo vlastnit bankovní účet u banky, u níž žádá o půjčku na ruku ještě dnes.

Naproti tomu nebankovní půjčky ihned a peníze na ruku jsou dostupnější, jsou schvalovány i problémovým klientům, kterým v bance nepůjčí (například půjčka na ruku bez účtu je v bance poměrně problémová). Nebankovní půjčky na ruku se sjednávají taktéž jako krátkodobé půjčky online a vyřízení bývá hotové během pár hodin.

Okamžitá půjčka pro dlužníky ihned na účet má u banky často přísné podmínky pro schválení. Na trhu jsou i hotovostní půjčky po telefonu, půjčky od soukromníka v hotovostii – zde je důležité být opatrný, aby se nejednalo o půjčky od lichvářů na ruku. Je na každém klientovi, aby zvážil, jaká půjčka v hotovosti je pro něj nejvhodnější v konkrétní životní situaci.

Nebankovní půjčka na ruku bez příjmu

Většina nebankovních půjček na ruku má obvykle vyšší schvalovatelnost díky benevolentnějším podmínkám nebankovních společností pro sjednání okamžité půjčky pro dlužníky na ruku. Nebankovní půjčky na ruku většinou využívají klienti, kteří mají zápis v registru dlužníků nebo by jim z jiného důvodu banka neschválila peníze na ruku.

Může se jednat i o klienty, kteří nemohou doložit dostatečně vysoký pravidelný příjem a jsou proto pro poskytovatele půjčky rizikoví (například půjčka na ruku v exekuci či insolvenci je velmi riziková pro poskytovatele). V takových případech je nebankovní půjčka na ruku v podstatě jedinou klientovou možností. Stále by se však měl zaměřit především na výběr spolehlivého poskytovatele nebankovní půjčky na ruku, který zná pravidla slušného chování.

I poskytovatelé nebankovních půjček online mají certifikát od České národní banky (ČNB), který by měl znamenat určitou jistotu, že se nejedná o půjčku od lichváře na ruku, která je nelegální. Půjčka od lichváře se na první pohled zdá být běžnou bezpečnou nebankovní půjčkou na ruku, poskytovatelé takových půjček do hodiny na ruku bohužel neznají ani základní pravidla slušného chování. Klientovi hrozí potíže a obrovské úrokové sazby.

Okamžitá půjčka pro dlužníky na ruku, půjčka na ruku v exekuci

Půjčka pro dlužníky na ruku je určena klientům, kteří již mají s půjčkami zkušenosti. Jedná se o klienty, kteří si půjčují pravidelně a mají na své jméno jeden či několik dalších sjednaných úvěrů. Není pravidlem, že každý z těchto klientů má problémy splácet. Klient, který má více úvěrů, může například všechny své půjčky řádně splácet, přesto mu tradiční okamžitá půjčka pro dlužníky na ruku nemusí být schválena.

Z pohledu poskytovatele půjčky se totiž klient jeví jako rizikový, zejména pokud by se jednalo o půjčku na ruku v exekuci. Je to poměrně nepříjemné téma, jak začít konverzaci s poskytovatelem o půjčkách v exekuci na ruku. Okamžitá půjčka pro dlužníky na ruku může vyřešit klientovi situaci, je však nutné vzít v potaz, že společnosti si riziko nechají dobře zaplatit a jedná se o velmi drahé úvěry s vysokými úroky a poplatky.

Okamžitá půjčka pro dlužníky na ruku může být schválena během pár desítek minut a klient má často peníze na ruku pár hodin po podání žádosti o nebankovní půjčku online. Stojí však za zvážení, zda je vhodné žádat o půjčku na ruku v exekuci; zda klient zvládne řádně splácet své závazky bez zatížení rodinného rozpočtu.

Rychlé půjčky bez registru na ruku

Klientům, kteří si již v minulosti sjednali na své jméno půjčku, a mají tak zápis v registru dlužníků, jsou poskytovány půjčky bez registru na ruku. Kontrola registru dlužníků je u většiny poskytovatelů běžnou záležitostí a je dokonce povinné nahlížet do registru dlužníků. Pokud klient nemá negativní záznam v rejstříku (všechny své předchozí půjčky pro dlužníky ihned na účet řádně splatil, popřípadě je řádně splácí), neměl by mít se sjednáním půjčky bez registru na ruku problém. Pro dlužníky, kteří mají v rejstříku negativní zápis, je určena rychlá půjčka bez registru na ruku a také nebankovní půjčka na ruku od soukromníka.

Půjčka ihned na ruku bez příjmu

Pro klienty, kteří mají problém s doložením dostatečného pravidelného příjmu, je určena půjčka ihned na ruku bez registru a bez příjmu. Některé společnosti neprověřují před poskytnutím půjčky ihned na ruku příjem klienta, proto je pro klienty mnohem snazší získat půjčku. Otázkou však zůstává, zda je expres půjčka bez doložení příjmu tou správnou volbou pro klienta, který nebude mít půjčku pro dlužníky v budoucnu z čeho splácet.

Tyto okamžité půjčky pro dlužníky často končí exekucí a jinými nepříjemnými scénáři pro klienta (dluhová past, zatížení rodinného rozpočtu). Klienti často vyhledávají hotovostní půjčky na ruku ještě dnes bez doložení příjmu. Obvykle se jedná o velmi problémové klienty, kteří mají zápis v registru dlužníků nebo nemohou doložit pravidelný příjem výpisem z běžného účtu a proto vyhledávají expres půjčky bez doložení příjmu.

Takový klient bude mít se sjednáním hotovostní půjčky na ruku od soukromníka pravděpodobně problém. Přesto však není nemožné, že by klient našel společnost či soukromníka, kteří mu poskytnou půjčku na ruku. Hotovostní půjčka na ruku bude v tomto případě spojena s velmi vysokými poplatky a klient ji v konečném výsledku mnohonásobně přeplatí. Nezáleží poté na tom, zda je poskytovatelem společnost či zda se jedná o půjčku na ruku od soukromníka.

Rychlá půjčka na ruku ještě dnes

V životě klienta mohou nastat různé situace, kdy bude potřebovat okamžitou finanční injekci, navíc ve formě hotovostní půjčky na ruku. Klientům je někdy nabízena rychlá půjčka na ruku ještě dnes. S okamžitou půjčkou pro dlužníky na ruku je spojeno velmi rychlé vyřízení, jak už sám název napovídá. Půjčka na ruku ještě dnes je obvykle schválena během několika minut a klient má peníze ještě v den sjednání rychlé půjčky na ruku. Některé společnosti dokonce doručují finance až domů klientům.

Pro koho je určena půjčka na ruku?

Půjčka na ruku je ideálním řešením pro klienty, kteří nemají bankovní účet nebo potřebují peníze investovat v hotovosti. Půjčka na ruku je často využívána jako tzv. půjčka do výplaty, kdy klient potřebuje vyplnit nedostatek financí v krátkém časovém horizontu. Vezme si proto hotovostní půjčku na ruku a po výplatě úvěr splatí. Půjčka na ruku bez účtu není ideální pro někoho, kdo potřebuje získané finance dále odesílat elektronickou formou. 

Půjčka na ruku ihned není schválena všem, kdo si o ni zažádají. Stejně jako u jiných druhů půjček musí klient splňovat určité podmínky daného poskytovatele půjček bez vlastního účtu v hotovosti ještě dnes. U klientů je prověřována schopnost půjčku splatit. Poskytovatelé okamžité půjčky pro dlužníky na ruku vyžadují splnění nejčastějších podmínek, kterými jsou:

 • Plnoletost
 • České občanství nebo trvalý pobyt na území České republiky
 • Přístup k internetu nebo telefon
 • Případně pravidelný příjem

Před závazným sjednáním půjčky ihned v hotovosti se doporučuje využít zkušeností klientů s nejlepšími nebankovními půjčkami diskuze nebo srovnat produkty v kalkulačce půjček. Díky tomu se jistě podaří najít fajn půjčku v hotovosti dle požadavků klienta.

Výhody půjček na ruku ihned

Půjčka na ruku přináší klientům hned několik výhod. Není však pravidlem, že každá půjčka na ruku ihned musí splňovat tyto parametry. Nabídka jednotlivých poskytovatelů je velmi obsáhlá. Úvěrové produkty je potřeba posuzovat individuálně pro konkrétního klienta, aby byly takzvaně šité na míru klientům. Mezi hlavní přednosti půjček ihned na ruku patří:

 • Půjčka na ruku bez účtu u poskytovatele
 • Možnost okamžitě využít peníze
 • Rychlost získání finančních prostředků
 • Doprava peněz až domů
 • Půjčka v hotovosti na benzince
 • Sjednat si půjčku online
 • Hotovostní půjčka po telefonu
 • Poměrně vysoká schvalovatelnost
 • Dostupnost pro problémové klienty

Půjčka bez výpisu z účtu není poskytována všemi poskytovateli úvěrů. Ne vždy je poskytována půjčka na ruku bez účtu, přestože jsou klienti, jež ocení jistou míru soukromí. Podmínky ke konkrétním úvěrovým produktům se liší v závislosti na poskytovateli půjček.

Nevýhody okamžité půjčky pro dlužníky na ruku

Půjčka na ruku má samozřejmě také své nevýhody. Je na posouzení klienta, co v jeho případě převáží – zda klady či zápory sjednání půjčky pro dlužníky v hotovosti. V každém případě je však nutné nepodcenit důkladný průzkum trhu a jednotlivých nabídek. Mezi nejvýraznější nevýhody okamžité půjčky pro dlužníky na ruku patří:

 • Vysoké úroky a RPSN u nebankovní půjčky na ruku
 • Velké množství poplatků spojených s půjčkou
 • Pravděpodobnost, že klient narazí na podvodnou nabídku
 • Velké riziko bankrotu – půjčka je schvalována i problémovým klientům

Hotovostní půjčka na ruku může být velkým pomocníkem v případě potřeby finanční injekce, při neuváženém sjednání však může způsobit další finanční problémy.