Hotovostní půjčka – půjčka na ruku bez účtu | VímVíc.cz

Hotovostní půjčka – půjčka na ruku bez účtu

Půjčky na ruku bez účtu (hotovostní půjčky) mohou být více žádané u určitých typů klientů. Kalkulačka online vybere klientovi nejlepší půjčku na ruku ještě dnes.

Poskytovatel
Název půjčky
Výše půjčky od - do
Splatnost od - do
 
Malá Hyperpůjčka Více o produktu »
Výše půjčky 
1 000 - 20 000 Kč
Splatnost 
0 - 1 měsíců
Úrok 
od 0 %
RPSN 
od 0 %
Mám zájem
 • Půjčka od 1.000 Kč do 20.000 Kč
 • Doba splatnosti je 30 dní
 • Flexibilní půjčka s možností nastavení parametrů
 • Nízké úrokové sazby
Express Cash půjčka Více o produktu »
Výše půjčky 
5 000 - 70 000 Kč
Splatnost 
14 - 20 měsíců
Úrok 
od 8 %
RPSN 
od 224,68 %
Mám zájem
 • Nejrychlejší hotovostní půjčka na ruku
 • Peníze budou dovezeny ke klientovi domů
 • Možnost půjčení peněz od 5.000 Kč do 70.000 Kč
 • Peníze do 24 hodin od schválení půjčky
CreditPortal – krátkodobá půjčka Více o produktu »
Výše půjčky 
500 - 30 000 Kč
Splatnost 
0 - 1 měsíců
Úrok 
od 40 %
RPSN 
od 13713,7 %
Mám zájem
 • Krátkodobá půjčka ihned do výše 30.000 Kč
 • Možnost vyzvednutí peněz v hotovosti na čerpacích stanicích EuroOil
 • Splatnost úvěru je od 5 do 30 dní
 • Možnost předčasného splacení zdarma
Chytrá půjčka před výplatou Více o produktu »
Výše půjčky 
1 000 - 30 000 Kč
Splatnost 
0 - 1 měsíců
Úrok 
od 0 %
RPSN 
od 0 %
Mám zájem
 • Půjčka do výplaty na míru požadavkům klienta
 • Půjčka na cokoliv do částky 30.000 Kč
 • Rychlé sjednání kompletně online
 • Půjčení peněz od prověřených poskytovatelů
Provident půjčka Více o produktu »
Výše půjčky 
3 000 - 130 000 Kč
Splatnost 
6 - 36 měsíců
Úrok 
od 26 %
RPSN 
od 30,1 %
Mám zájem
 • Bezúčelová půjčka do výše 130.000 Kč
 • Až 90.000 Kč v hotovosti s doručením domů
 • Splátkové prázdniny v ceně produktu
 • Možnost pojištění proti neschopnosti splácet
 • Provident předčasné splacení zdarma
Akční půjčka Provident Více o produktu »
Výše půjčky 
10 000 - 40 000 Kč
Splatnost 
10 - 10 měsíců
Úrok 
od 4,9 %
RPSN 
od 13,7 %
Mám zájem
 • Akční půjčka Provident do výše 40.000 Kč
 • Doba splatnosti je 10 měsíců
 • S balíčkem Plus možnost sjednat Provident půjčku na ruku
 • Úroková sazba je ve výši 4,9 %

V životě klientů mohou nastat situace, kdy bude nutné rychle zaplatit neodkladnou záležitost v hotovosti. Proces u půjček s výplatou na bankovní účet může být někdy zdlouhavý právě kvůli bankovnímu převodu. Proto v takových situacích klienti raději volí půjčky na ruku, ať už hotovostní půjčky na ruku nebo krátkodobé půjčky online. Nabídka bankovních i nebankovních společností je široká a půjčka bez vlastního účtu v hotovosti ještě dnes je dostupná i pro problémové klienty, například půjčka pro dlužníky na ruku či nebankovní půjčka online.

Co je hotovostní půjčka na ruku

Hotovostní půjčka na ruku je určena klientům, kteří z jakéhokoliv důvodu upřednostňují výplatu finančních prostředků v hotovosti. Maximální výše půjček na ruku se liší podle nabídky jednotlivých poskytovatelů. Hotovostní půjčka na ruku je nabízena v řádech tisíců i statisíců korun a od výše půjčky v hotovosti se také odvíjí další podmínky spojené s půjčkou na ruku. Podobně se může lišit i doba splácení úvěru. Půjčka ihned na ruku bez příjmu bude mít jiné podmínky než kupříkladu půjčky na ruku vyplácené lidem bez předchozích dluhů. S tím by měl klient dopředu počítat.

Půjčka na ruku je obvykle neúčelová půjčka v hotovosti. To znamená, že klient může využít získané peníze na libovolné účely. Pro klienta je příjemné, když nemusí sdělovat poskytovateli úvěru, jak a na co chce využít půjčku na ruku. Vyřízení půjčky na ruku je obvykle velmi rychlé, sjednání probíhá jako půjčka online nebo hotovostní půjčka po telefonu. Schválení půjček ihned na ruku trvá pouze několik minut. Často se používá jako okamžitá půjčka pro dlužníky na ruku. Stejně rychlé je i sjednání hotovostní půjčky po telefonu. Proces podání žádosti o půjčku na ruku ještě dnes může trvat déle v případě sjednání na pobočce poskytovatele.

Kdo nabízí půjčky na ruku?

Půjčky na ruku a půjčky bez vlastního účtu v hotovosti ještě dnes jsou na českém trhu nabízeny jako půjčky od bank i jako nebankovní půjčky na ruku. Nabídka úvěrových produktů je široká, je pouze na klientovi, aby si vybral tu správnou půjčku, která mu bude vyhovovat. Pomoci s výběrem může nejlepší nebankovní půjčka diskuze či kalkulačka půjčky. Nebankovní půjčka na ruku je rizikový úvěr, před sjednáním je proto nutné pečlivě zvážit, zda vůbec sjednat půjčku v hotovosti, popřípadě od jaké společnosti.

Půjčky na ruku jsou často nabízeny podvodnými společnostmi a je nezbytné se zaměřit na nabídku známých a ověřených poskytovatelů půjček pro dlužníky na ruku. Najít fajn půjčku ihned v hotovosti na míru není snadné, je to však reálné. Například společnost Provident umožňuje u nabízených produktů možnost sjednat si Provident půjčku na ruku.

Půjčka na ruku bez účtu, půjčka bez vlastního účtu v hotovosti ještě dnes

Jak už vyplývá z názvu, půjčka na ruku bez účtu je taková půjčka, pro jejíž sjednání klient nepotřebuje bankovní účet. Vlastnictví bankovního účtu je u některých poskytovatelů půjček vyžadováno jako jedna z podmínek pro sjednání půjčky na ruku (klient často musí dokládat výpisy z účtu). Pro klienty, kteří nevlastní bankovní účet, nemohou ho vlastnit nebo potřebují hotovostní půjčku na ruku, jsou určené půjčky bez vlastního účtu v hotovosti ještě dnes.

Půjčka bez výpisu z účtu je pro klienty, kteří mají rádi soukromí, příjemnou záležitostí. Okamžitá půjčka pro dlužníky na ruku je vhodná také v situaci, kdy je na bankovní účet klienta uvalena exekuce. Výplata půjčky na ruku může probíhat různě, záleží na domluvě klienta a poskytovatele půjčky. Klient si může vyzvednout peníze na pobočce poskytovatele nebo jsou doručeny kurýrem či pracovníkem společnosti na zadanou adresu. Poskytovatelé půjček bez výpisu z účtu se snaží maximálně vyjít vstříc klientům.

Půjčka bez bankovního účtu peníze na benzince

Někteří poskytovatelé se snaží vyjít klientům vstříc s možností vyzvednutí půjčky do hodiny na ruku. Často je proto možné vyzvednout si finanční prostředky na čerpacích stanicích, v trafikách nebo na pobočkách České pošty. Způsob splacení půjčky pro dlužníky na ruku si klient sjednává individuálně s poskytovatelem půjčky ihned v hotovosti. Půjčka bez bankovního účtu peníze na benzince může být splacena také v hotovosti. Vždy záleží na podmínkách daného poskytovatele půjčky na ruku bez účtu.

Jakou podobu může mít hotovostní půjčka na ruku?

Hotovostní půjčka na ruku je nabízena bankovními i nebankovními společnostmi. V nabídce je mnoho úvěrových produktů. Liší se však podmínky, za kterých jsou půjčky na ruku nabízeny. Bankovní půjčky na ruku obecně znamenají pro klienta větší jistotu ověřené a solidní společnosti. Klient musí často dokládat výpisy ze svého bankovního účtu nebo vlastnit bankovní účet u banky, u níž žádá o půjčku na ruku ještě dnes.

Naproti tomu nebankovní půjčky ihned na ruku jsou dostupnější a jsou schvalovány i problémovým klientům, kterým v bance nepůjčí (například půjčka na ruku bez účtu je v bance poměrně problémová). Nebankovní půjčky na ruku se sjednávají taktéž jako krátkodobé půjčky online a vyřízení bývá hotové během pár hodin. Okamžitá půjčka pro dlužníky ihned na účet má u banky často přísné podmínky pro schválení. Je na každém klientovi, aby zvážil, jaká půjčka v hotovosti je pro něj nejvhodnější v konkrétní životní situaci.

Nebankovní půjčka na ruku bez příjmu

Nebankovní půjčky na ruku mají obvykle vyšší schvalovatelnost díky benevolentnějším podmínkám nebankovních společností pro sjednání okamžité půjčky pro dlužníky ihned na účet. Nebankovní půjčky na ruku většinou využívají klienti, kteří mají zápis v registru dlužníků nebo by jim z jiného důvodu banka neschválila úvěr. Může se také jednat o klienty, kteří nemohou doložit dostatečně vysoký pravidelný příjem a jsou proto pro poskytovatele půjčky rizikoví (například půjčka na ruku v exekuci je velmi riziková pro poskytovatele). V takových případech je nebankovní půjčka na ruku v podstatě jedinou klientovou možností.

Stále by se však měl zaměřit především na výběr spolehlivého a zavedeného poskytovatele nebankovní půjčky na ruku, který zná zásady slušného chování. I poskytovatelé nebankovních půjček online mají certifikát od České národní banky (ČNB), který by měl znamenat určitou jistotu, že se nejedná o půjčku od lichváře, která je nelegální. Půjčka od lichváře se na první pohled zdá být běžnou bezpečnou nebankovní půjčkou na ruku, poskytovatelé takových půjček do hodiny na ruku bohužel neznají ani základní zásady slušného chování. Klientovi hrozí potíže a obrovské úrokové sazby.

Okamžitá půjčka pro dlužníky na ruku, půjčka na ruku v exekuci

Půjčka pro dlužníky na ruku je určena klientům, kteří již s půjčkami mají zkušenosti. Jedná se o klienty, kteří si půjčují pravidelně a mají na své jméno jeden či několik dalších sjednaných úvěrů. Není pravidlem, že každý z těchto klientů má problémy splácet. Klient, který má více úvěrů, může například všechny své půjčky řádně splácet, přesto mu tradiční okamžitá půjčka pro dlužníky na ruku nemusí být schválena.

Z pohledu poskytovatele půjčky se totiž klient jeví jako rizikový, zejména pokud by se jednalo o půjčku na ruku v exekuci. Okamžitá půjčka pro dlužníky na ruku může vyřešit klientovi situaci, je však nutné vzít v potaz, že společnosti si riziko nechají dobře zaplatit a jedná se o velmi drahé úvěry s vysokými úroky a poplatky. Okamžitá půjčka pro dlužníky na ruku může být schválena během pár desítek minut a klient má často peníze pár hodin po podání žádosti o nebankovní půjčku online. Stojí však za zvážení, zda je vhodné žádat o půjčku na ruku v exekuci; zda klient zvládne splácet své závazky.

Půjčky bez registru na ruku

Klientům, kteří si již v minulosti sjednali na své jméno půjčku a mají tak zápis v registru dlužníků, jsou poskytovány půjčky bez registru na ruku. Kontrola registru dlužníků je u většiny poskytovatelů běžnou záležitostí a je dokonce povinné nahlížet do registru dlužníků. Pokud klient nemá negativní záznam v rejstříku (všechny své předchozí půjčky pro dlužníky ihned na účet řádně splatil, popřípadě je řádně splácí), neměl by mít se sjednáním půjčky bez registru na ruku problém. Pro dlužníky, kteří mají v rejstříku negativní zápis, je určena půjčka bez registru na ruku a také nebankovní půjčka na ruku.

Půjčka ihned na ruku bez příjmu

Pro klienty, kteří mají problém s doložením dostatečného pravidelného příjmu, je určena půjčka ihned na ruku bez registru a bez příjmu. Některé společnosti neprověřují před poskytnutím půjčky ihned na ruku příjem klienta, proto je pro klienty mnohem snazší získat půjčku. Otázkou však zůstává, zda je expres půjčka bez doložení příjmu tou správnou volbou pro klienta, který nebude mít půjčku pro dlužníky v budoucnu z čeho splácet.

Tyto okamžité půjčky pro dlužníky často končí exekucí a jinými nepříjemnými scénáři pro klienta (dluhová past, zatížení rodinného rozpočtu). Klienti často vyhledávají hotovostní půjčky na ruku ještě dnes bez doložení příjmu. Obvykle se jedná o velmi problémové klienty, kteří mají zápis v registru dlužníků nebo nemohou doložit pravidelný příjem výpisem z běžného účtu a proto vyhledávají expres půjčky bez doložení příjmu.

Takový klient bude mít se sjednáním hotovostní půjčky na ruku pravděpodobně problém. Přesto však není nemožné, že by klient našel společnost, která mu poskytne půjčku na ruku. Hotovostní půjčka na ruku bude v tomto případě spojena s velmi vysokými poplatky a klient ji v konečném výsledku mnohonásobně přeplatí.

Rychlá půjčka na ruku ještě dnes

V životě klienta mohou nastat různé situace, kdy bude potřebovat okamžitou finanční injekci, navíc ve formě hotovostní půjčky na ruku. Klientům je někdy nabízena rychlá půjčka na ruku ještě dnes. S okamžitou půjčkou pro dlužníky na ruku je spojeno velmi rychlé vyřízení, jak už sám název napovídá. Půjčka na ruku ještě dnes je obvykle schválena během několika minut a klient má peníze ještě v den sjednání rychlé půjčky na ruku. Některé společnosti dokonce doručují finance až domů klientům.

Pro koho je určena půjčka na ruku?

Půjčka na ruku je ideálním řešením pro klienty, kteří nemají bankovní účet nebo potřebují peníze investovat v hotovosti. Půjčka na ruku je často využívána jako tzv. půjčka do výplaty, kdy klient potřebuje vyplnit nedostatek financí v krátkém časovém horizontu. Vezme si proto hotovostní půjčku na ruku a po výplatě úvěr splatí. Půjčka na ruku bez účtu není ideální pro někoho, kdo potřebuje získané finance dále odesílat elektronickou formou. 

Půjčka na ruku není schválena všem, kdo si o ni zažádají. Stejně jako u jiných druhů půjček musí klient splňovat určité podmínky daného poskytovatele půjček bez vlastního účtu v hotovosti ještě dnes. U klientů je prověřována schopnost půjčku splatit. Poskytovatelé okamžité půjčky pro dlužníky na ruku vyžadují splnění nejčastějších podmínek, kterými jsou:

 • Plnoletost
 • České občanství nebo trvalý pobyt na území České republiky
 • Přístup k internetu nebo telefon
 • Případně pravidelný příjem

Před závazným sjednáním půjčky ihned v hotovosti se doporučuje využít zkušeností klientů s nejlepšími nebankovními půjčkami diskuze nebo srovnat produkty v kalkulačce půjček. Díky tomu se jistě podaří najít fajn půjčku v hotovosti dle požadavků klienta.

Výhody půjček na ruku

Půjčka na ruku přináší klientům hned několik výhod. Není však pravidlem, že každá půjčka na ruku musí splňovat tyto parametry. Nabídka jednotlivých poskytovatelů je velmi obsáhlá. Úvěrové produkty je potřeba posuzovat individuálně pro konkrétního klienta, aby byly takzvaně šité na míru klientům. Mezi hlavní přednosti půjček ihned na ruku patří:

 • Půjčka bez bankovního účtu peníze na benzince
 • Možnost okamžitě využít peníze
 • Rychlost získání finančních prostředků
 • Doprava peněz až domů
 • Sjednat si půjčku online
 • Hotovostní půjčka po telefonu
 • Poměrně vysoká schvalovatelnost
 • Dostupnost pro problémové klienty

Půjčka bez výpisu z účtu není poskytována všemi poskytovateli úvěrů. Ne vždy je poskytována půjčka na ruku bez účtu, přestože jsou klienti, jež ocení jistou míru soukromí. Podmínky ke konkrétním úvěrovým produktům se liší v závislosti na poskytovateli půjček.

Nevýhody okamžité půjčky pro dlužníky na ruku

Půjčka na ruku má samozřejmě také své nevýhody. Je na posouzení klienta, co v jeho případě převáží – zda klady či zápory sjednání půjčky pro dlužníky na ruku. V každém případě je však nutné nepodcenit důkladný průzkum trhu a jednotlivých nabídek. Mezi nejvýraznější nevýhody okamžité půjčky pro dlužníky na ruku patří:

 • Vysoké úroky a RPSN u nebankovní půjčky na ruku
 • Velké množství poplatků spojených s půjčkou
 • Pravděpodobnost, že klient narazí na podvodnou nabídku
 • Velké riziko bankrotu – půjčka je schvalována i problémovým klientům

Hotovostní půjčka na ruku může být velkým pomocníkem v případě potřeby finanční injekce, při neuváženém sjednání však může způsobit další finanční problémy.