Půjčka na ruku ihned bez příjmu | VímVíc.cz

Půjčka ihned na ruku – bez příjmu i pro dlužníky

Srovnejte si ty nejlepší půjčky na trhu a vyberte si tak půjčku, která bude nejvíce vyhovovat Vašim potřebám. Půjčky můžete porovnat podle výše úroku či RPSN!

Poskytovatel
Název půjčky
Výše půjčky od - do
Splatnost od - do
 
HyperPůjčka 2.0 Více o produktu »
Výše půjčky:  10 000 - 250 000 Kč
Splatnost:  12 - 84 měsíců
Úrok:  od 4,99 %
RPSN:  od 5,11 %
Mám zájem
 • Půjčka od 10 000 do 250 000 Kč
 • Doba splatnosti 12 až 84 měsíců
 • Bezúčelová půjčka na cokoliv
 • Sjednání online z pohodlí domova
Kamali půjčka Více o produktu »
Výše půjčky:  1 000 - 20 000 Kč
Splatnost:  0 - 1 měsíců
Úrok:  od 0 %
RPSN:  od 0 %
Mám zájem
 • rychlá bezpečná půjčka od Home Credit
 • první půjčka při včasném splacení zdarma
 • možnost rozložení až na 10 splátek za poplatek
 • splatnost půjčky vždy jen v pracovní den
Provident půjčka Více o produktu »
Výše půjčky:  6 000 - 170 000 Kč
Splatnost:  12 - 48 měsíců
Úrok:  od 20,03 %
RPSN:  od 23,39 %
Mám zájem
 • Bezúčelová půjčka až do 170 000 korun
 • První půjčka až 16 000 korun zdarma
 • Garance celkové ceny
 • Možnost pojištění proti neschopnosti splácet
CreditPortal - krátkodobá půjčka Více o produktu »
Výše půjčky:  500 - 30 000 Kč
Splatnost:  0 - 1 měsíců
Úrok:  od 40 %
RPSN:  od 9088 %
Mám zájem
 • Krátkodobá půjčka až 30 000 Kč
 • Žádost online nebo přes telefon
 • Peníze k dispozici několik minut od schválení
Provident Start půjčka Více o produktu »
Výše půjčky:  3 000 - 16 000 Kč
Splatnost:  0 - 3 měsíců
Úrok:  od 0 %
RPSN:  od 0 %
Mám zájem
 • první půjčka u Provident zdarma
 • až 16 000 Kč bez úroků a jiných poplatků
 • na bankovní účet či do ruky 7 dní v týdnu
 • splacení do 4 měsíců
ExpressCash půjčka Více o produktu »
Výše půjčky:  5 000 - 70 000 Kč
Splatnost:  14 - 20 měsíců
Úrok:  od 25 %
RPSN:  od 209,78 %
Mám zájem
 • Nejrychlejší hotovostní půjčka
 • Možnost půjčky ve výši 5 000 Kč až 70 000 Kč
 • Splatnost 14, 17 nebo 20 měsíců

V životě klientů mohou nastat různé situace. I takové, kdy bude klient potřebovat rychle zaplatit neodkladnou záležitost v hotovosti. Proces u půjček s výplatou na bankovní účet může být někdy zdlouhavý právě kvůli bankovnímu převodu. Proto v takových situacích klienti volí půjčky na ruku. Nabídka bankovních i nebankovních společností je široká a půjčka na ruku je dostupná i pro problémové klienty.

Co je hotovostní půjčka na ruku

Hotovostní půjčka na ruku je určena klientům, kteří z nějakého důvodu upřednostňují výplatu finančních prostředků v hotovosti. Výše půjček se liší podle nabídky jednotlivých poskytovatelů. Půjčka na ruku je nabízena v řádu tisíců i statisíců a od výše půjčky se také odvíjí další podmínky s půjčkou spojené. Stejně tak se může lišit doba splácení. Půjčka ihned na ruku bez příjmu bude mít jiné podmínky než půjčky na ruku vyplácené lidem bez předchozích dluhů, s tím je potřeba počítat.

Půjčka na ruku je obvykle půjčka neúčelová, klient tedy může získané peníze využít na libovolné účely a nemusí tyto účely poskytovateli půjčky sdělovat. Vyřízení půjčky na ruku je obvykle velmi rychlé, půjčku je možné sjednat online a schválení trvá pouze několik minut. Stejně rychlé je i podání žádosti telefonicky, proces může trvat déle v případě sjednání na pobočce poskytovatele.

Půjčka na ruku bez účtu

Jak už vyplývá z názvu, půjčka na ruku bez účtu je taková půjčka, pro jejíž sjednání nepotřebuje klient bankovní účet. Právě vlastnictví bankovního účtu je u některých poskytovatelů půjček vyžadováno jako podmínka sjednání půjčky. Pro klienty, kteří bankovní účet nevlastní, vlastnit nemohou nebo potřebují hotovost, jsou určeny půjčky na ruku. Půjčka pro dlužníky na ruku je vhodná také v situaci, kdy je na bankovní účet uvalena exekuce.

Výplata půjčky na ruku může probíhat různě, záleží na domluvě s poskytovatelem půjčky. Peníze si klient může vyzvednout na pobočce poskytovatele nebo jsou mu kurýrem či pracovníkem společnosti doručeny na zadanou adresu. Často je také možné si finanční prostředky vyzvednout na benzinových pumpách, v trafikách a v dalších prodejnách. Způsob splacení půjčky si klient sjednává individuálně s jejím poskytovatelem. Půjčka na ruku bez účtu může být splacena jak v hotovosti, tak elektronicky, záleží na podmínkách společnosti, která půjčku poskytla.

Jakou podobu může mít hotovostní půjčka na ruku?

Hotovostní půjčka na ruku je nabízena bankovními i nebankovními společnostmi. Produktů je v nabídce mnoho, co se však liší, jsou podmínky, za kterých jsou půjčky na ruku nabízeny. Bankovní půjčky na ruku obecně pro klienta znamenají větší jistotu ověřené a solidní společnosti. Naproti tomu nebankovní půjčky na ruku jsou dostupnější a jsou schvalovány i problémovým klientům, kterým v bance nepůjčí - půjčka ihned na ruku bez příjmu by v bance neprošla. Je na každém klientovi, aby zvážil, jaká půjčka na ruku je pro něj nejvhodnější.

Nebankovní půjčka ihned na ruku bez příjmu

Nebankovní půjčky ihned na ruku mají obvykle vyšší schvalovatelnost díky benevolentnějším podmínkám nebankovních společností pro sjednání půjčky. Nebankovní půjčky ihned na ruku většinou využívají klienti, kteří mají zápis v registru dlužníků nebo by jim z jiného důvodu nepůjčila banka. Může se také jednat o klienty, kteří nemohou doložit dostatečně vysoký pravidelný příjem a jsou proto pro poskytovatele půjčky rizikoví. V takových případech jsou nebankovní půjčky ihned na ruku v podstatě jedinou klientovou možností. Stále by se však měl zaměřit na výběr spolehlivé a zavedené firmy.

Půjčka pro dlužníky na ruku

Půjčka pro dlužníky na ruku je určena klientům, kteří již s půjčkami mají zkušenosti. Jedná se o klienty, kteří si půjčují pravidelně a mají na své jméno jeden či několik dalších úvěrů sjednaných. Není pravidlem, že každý z těchto klientů má problémy splácet, takový klient může všechny své půjčky splácet řádně, přesto mu však tradiční půjčka nemusí být schválena, jelikož je již pro jejího poskytovatele rizikový. Půjčka pro dlužníky na ruku může tuto situaci klientovi vyřešit, je však nutné vzít v potaz, že si riziko společnosti nechají dobře zaplatit a jedná se o velmi drahé úvěry.

Půjčky bez registru na ruku

Klientům, kteří si již v minulosti na své jméno půjčku sjednali a mají tak zápis v registru dlužníků, jsou poskytovány půjčky bez registru na ruku. Kontrola registru dlužníků je u většiny poskytovatelů běžnou záležitostí a pokud klient nemá v rejstříku negativní záznam, tedy všechny své předchozí půjčky řádně splatil, popřípadě je řádně splácí, neměl by mít se sjednáním půjčky bez registru problém. Pro dlužníky, kteří v rejstříku negativní zápis mají, jsou určeny půjčky bez registru na ruku.

Půjčka ihned na ruku bez příjmu

Pro klienty, kteří mají problém s doložením dostatečného pravidelného příjmu, je určena půjčka ihned na ruku bez příjmu. Některé společnosti před poskytnutím půjčky neprověřují příjem klienta, proto je pro klienty mnohem snazší půjčku získat. Otázkou však je, zda je půjčka ihned na ruku bez příjmu tou správnou volbou pro klienta, který půjčku nebude mít z čeho splácet. Takové půjčky často končí exekucí a jinými pro klienta nepříjemnými scénáři.

Klienti také často vyhledávají “půjčky bez doložení příjmu a registrace na ruku”. Obvykle se jedná o velmi problémové klienty, kteří mají zápis v registru dlužníků, a navíc ještě nemohou doložit pravidelný příjem. Takový klient bude mít se sjednáním půjčky na ruku problém, přesto však není nemožné, že najde společnost, která mu půjčí. Půjčka na ruku však v tomto případě bude spojena s velmi vysokými poplatky a klient ji v konečném výsledku mnohonásobně přeplatí.

Rychlá půjčka na ruku ještě dnes

V životě klienta mohou nastat různé situace, kdy bude potřebovat okamžitou finanční injekci, navíc v hotovosti. V takových případech je pro klienty nabízena rychlá půjčka na ruku ještě dnes. S touto půjčkou je spojeno velmi rychlé vyřízení, rychlá půjčka na ruku ještě dnes je obvykle schválena během několika minut a peníze jsou klientovi předány ještě v den sjednání. Některé společnosti dokonce klientům doručují finance až k nim domů.

Pro koho je určena půjčka na ruku?

Půjčka na ruku je ideálním řešením pro klienty, kteří nemají bankovní účet nebo potřebují peníze utratit v hotovosti. Často je půjčka na ruku využívána jako tzv. půjčka do výplaty, kdy klient potřebuje vyplnit nedostatek financí v krátkém časovém horizontu. Půjčí si proto v hotovosti a po výplatě půjčku splatí. Půjčka na ruku bez účtu tak naopak není ideální pro někoho, kdo potřebuje získané finance dále odesílat elektronickou formou. 

Půjčka na ruku není schválena všem, kdo si o ni zažádají. Stejně jako u jiných půjček musí klient splňovat určité podmínky. U klientů je také prověřována jejich schopnost půjčku splatit. Obvykle poskytovatelé půjčky na ruku vyžadují splnění těchto podmínek:

 • Plnoletost,
 • české občanství nebo trvalý pobyt na území České republiky,
 • přístup k internetu nebo telefon,
 • případně pravidelný příjem.

Výhody půjčky na ruku

Půjčka na ruku přináší klientům hned několik výhod. Právě tyto výhody jsou většinou pro klienty důvodem ke sjednání půjčky na ruku. Není však pravidlem, že každá půjčka na ruku nabízená na trhu musí tyto parametry splňovat. Nabídka jednotlivých poskytovatelů je velmi odlišná a produkty je potřeba posuzovat individuálně. Mezi hlavní přednosti půjčky na ruku patří:

 • Půjčka na ruku bez účtu,
 • možnost okamžitě využít peníze,
 • rychlost získání finančních prostředků,
 • doprava peněz až domů,
 • možnost sjednání online nebo telefonicky,
 • poměrně vysoká schvalovatelnost,
 • dostupnost i pro problémové klienty.

Nevýhody půjčky na ruku

Půjčka na ruku má samozřejmě také své nevýhody. Je na posouzení klienta, co v jeho případě převáží – zda klady či zápory sjednání půjčky na ruku. V každém případě je však nutné nepodcenit důkladný průzkum trhu a jednotlivých nabídek. Půjčka na ruku může být velkým pomocníkem v případě potřeby finanční injekce, při neuváženém sjednání však může také způsobit další finanční problémy. Mezi nejvýraznější nevýhody půjčky na ruku patří:

 • Vysoké úroky a RPSN,
 • velké množství poplatků spojených s půjčkou,
 • poměrně vysoká pravděpodobnost, že klient narazí na podvodnou nabídku,
 • velké riziko bankrotu – půjčka je schvalována i problémovým klientům.

Kdo nabízí půjčky na ruku

Půjčky na ruku jsou na českém trhu nabízeny bankovními i nebankovními společnostmi. Nabídka produktů je široká, je pouze na klientovi, aby si vybral tu správnou půjčku, která mu bude vyhovovat. Půjčka na ruku je rizikový úvěr, před sjednáním je proto nutné pečlivě zvážit, zda vůbec takovou půjčku sjednat, popřípadě od jaké společnosti. Půjčky na ruku jsou často nabízeny podvodnými firmami, je proto nutné se zaměřit na nabídku známých a ověřených poskytovatelů půjček.

HyperPůjčka 2.0

HyperPůjčka 2.0 je poskytovaná společností Bezvafinance. Minimální výše půjčky je 10 000 Kč, maximální 250 000 Kč. Tato rychlá půjčka ihned může být splácena 12, ale i 84 měsíců. Doba splácení je na uvážení a požadavcích konkrétního klienta. HyperPůjčka 2.0 je bezúčelová půjčka, finanční prostředky může klient využít na libovolné účely a tyto účely nemusí poskytovateli půjčky sdělovat ani nijak dokazovat. HyperPůjčka 2.0 je díky tomu dostupná i důchodcům.

Půjčka na ruku Provident

Půjčka na ruku Provident zajistí klientovi výplatu až 90 000 Kč v hotovosti. Úvěr je možné splácet v týdenních nebo měsíčních splátkách. Půjčka na ruku Provident také nabízí možnost pojištění úvěru proti neschopnosti splácet. Hotovost klientům Provident doručí až domů a půjčka na ruku Provident je též spojena s možností splátkových prázdnin. K získání půjčky na ruku Provident je nutné doložení pravidelného příjmu, plnoletost a trvalý pobyt na území České republiky.

Půjčka na ruku Ferratum Bank

Půjčka na ruku Ferratum Bank je klientům poskytována ve výši od 2 500 Kč do 80 000 Kč. V prvních třiceti dnech splácení je klientům účtován 0% úrok. Půjčka na ruku Ferratum Bank také nabízí možnost opětovného čerpání, platebních prázdnin až 2x ročně a měsíční splátky půjčky na ruku si klient může flexibilně přizpůsobit. O půjčku je možné zažádat kdykoliv během dne a žádost bude ihned posouzena, případně i schválena.

Půjčka na ruku ExpressCash

Klienti si mohou půjčku sjednat online z pohodlí domova ve výši od 5 000 Kč do 70 000 Kč. Stačí vyplnit jednoduchý online formulář a kurýr klientovi doručí požadované finanční prostředky až domů. Půjčka na ruku ExpressCash je poskytována bez nutnosti ručení, klientova bonita je však prověřována v registrech dlužníků. Schválení půjčky na ruku nezabere více než několik minut, klient tak může mít doma peníze ještě v den sjednání.