Půjčka bez doložení příjmů – online a ihned | VímVíc.cz

Rychlá půjčka bez doložení příjmů – online a ihned

Srovnejte si ty nejlepší půjčky na trhu a vyberte si tak půjčku, která bude nejvíce vyhovovat Vašim potřebám. Půjčky můžete porovnat podle výše úroku či RPSN!

Poskytovatel
Název půjčky
Výše půjčky od - do
Splatnost od - do
 
Via SMS půjčka Více o produktu »
Výše půjčky 
1 000 - 60 000 Kč
Splatnost 
0 - 120 měsíců
Úrok 
od 0 %
RPSN 
od 92,8 %
Mám zájem
 • Rychlá krátkodobá půjčka do výplaty
 • Půjčky do 60.000 Kč s flexibilní splatností
 • Peníze na účtu hned po schválení
 • Pro nové klienty prvních 30 dní bez poplatku
Cofidis půjčka Více o produktu »
Výše půjčky 
20 000 - 1 000 000 Kč
Splatnost 
12 - 144 měsíců
Úrok 
od 7,9 %
RPSN 
od 8,19 %
Mám zájem
 • Zaslání peněz do 24 hodin od schválení
 • Sjednání a vedení půjčky zdarma
 • Žádné skryté poplatky
 • Veškeré vyřizování online
Razdva půjčka Více o produktu »
Výše půjčky 
10 000 - 150 000 Kč
Splatnost 
3 - 48 měsíců
Úrok 
od 32,04 %
RPSN 
od 37,19 %
Mám zájem
 • Půjčka od 10.000 Kč do 150.000 Kč
 • Bezpečný přenos dat
 • Do 15 minut peníze na účtu
 • Rychlá půjčka bez účelu a bez ručitele
Creditstar půjčka Více o produktu »
Výše půjčky 
12 500 - 120 000 Kč
Splatnost 
4 - 24 měsíců
Úrok 
od 35 %
RPSN 
od 41,21 %
Mám zájem
 • Nebankovní půjčka na splátky do výše 120.000 Kč
 • Doba splatnosti až 24 měsíců
 • Kompletní vyřízení online
 • Žádné skryté poplatky nebo náklady na předčasné splacení

Půjčka bez doložení příjmů je často jedinou alternativou pro problémové klienty, ale mohou ji využít také lidé, pro které je prokazování příjmu komplikované z jiných důvodů - studenti nebo začínající podnikatelé. Jaká pravidla mají půjčky bez doložení příjmu a jak je získat?

Co je rychlá půjčka bez doložení příjmu?

Jak už název napovídá, půjčka bez doložení příjmů je taková půjčka, u které není nutné dokládat příjem. Povinnost prověřit při žádosti o půjčku bonitu klienta je poskytovatelům půjček uložena zákonem o spotřebitelském úvěru. Tzv. bonita klienta je pro poskytovatele půjčky ukazatelem, zda bude schopen půjčku v budoucnu řádně splácet. Bankovní společnosti požadují nejen doložení klientových příjmů, ale i výdajů. Právě rozdíl mezi příjmy a výdaji je pro banky údajem, který rozhodne, zda bude půjčka klientovi schválena či ne.

Pro banky je půjčka bez doložení příjmů příliš riziková, takže ji v jejich nabídce nenajdeme. Rychlá půjčka online bez potvrzení o příjmu není ani v nabídce všech nebankovních společností. Většina z nich však tento druh půjček poskytuje. Mnoho nebankovních institucí ale také vyžaduje doložení příjmu, proto je nutné si důkladně přečíst smluvní podmínky.

Pozorné čtení smluvních podmínek by mělo být samozřejmostí při sjednávání jakékoliv půjčky. Půjčka bez doložení příjmu se však řadí mezi obzvlášť rizikové finanční produkty jak pro klienta tak pro instituci, které je poskytuje. Zdánlivě výhodné podmínky půjčky si často poskytovatel vynahrazuje na vyšším úroku nebo RPSN - díky tomu klient často půjčku několikanásobně přeplatí. Horory podle skutečné události se sice na tyto náměty netočí, ale je pravdou, že dluhová spirála se hororem pro zúčastněné stát může. Pro představu nám může posloužit kalkulačka životního minima, která ukazuje, s jak malou částku musí člověk vyžít, pokud se ocitne v exekučním řízení. Bez zajímavosti není ani mzdová kalkulačka, kde si můžete vypočítat, kolik činí vaše superhrubá nebo čistá mzda.

Jako alternativní produkt je také nabízena půjčka bez doložení příjmu a registru na ruku. Ta je vyhledávána především lidmi, kteří nemají bankovní účet, nebo nechtějí, aby někdo zjistil, že si nějakou půjčku vzali. Často se tak děje kvůli exekučním srážkám ze mzdy - pro takové klienty je půjčka na ruku jedinou možností. U takových půjček se ale úroky šplhají až do desítek procent a patří tedy mezi ty nejrizikovější na trhu.

Komu jsou půjčky bez doložení příjmu určeny?

Půjčka ihned na účet bez doložení příjmu je v první řadě určena pro náhlou a okamžitou finanční pomoc, například do další výplaty. Pokud se jedná o krátkodobou půjčku, kterou klient musí do 30 dnů splatit, může této půjčky využít téměř kdokoliv bez nutnosti dokládat výši příjmu. Rychlá půjčka bez doložení příjmu (někdy inzerovaná dokonce jako expres půjčka bez doložení příjmu) je nejčastěji volbou pro nezaměstnané klienty, klienty s nízkým příjmem nebo také klienty, kteří mají nějaké výrazné srážky ze mzdy.

Pokud je pro klienta půjčka ihned bez doložení příjmu jedinou možností, je evidentní, že s doložením příjmu má nějaké problémy. Všechny bankovní společnosti vyžadují doložení příjmu, proto není půjčka ihned bez doložení příjmu v jejich nabídce. Stálé příjmy v dostatečné výši jsou totiž pro banku zárukou toho, že je klient schopný půjčku splácet.

Na druhou stranu půjčka online bez doložení příjmu může být možností i pro studenty nebo začínající podnikatele, kteří ještě nepodávali daňové přiznání a příjmy tak nemohou nijak doložit. To jen dokládá, že půjčka bez doložení příjmu nemusí být hned rizikovým produktem.

Klient si musí být naprosto jistý svou schopností půjčku splácet. Pokud je půjčka ihned bez doložení příjmu klientovou poslední volbou, znamená to nejspíš, že je v těžké finanční situaci a potřebuje se z ní dostat. Půjčka ihned bez doložení příjmu je spojená s vysokými náklady, které se mohou vyšplhat až na desítky procent. K ověření výhodnosti půjčky dobře poslouží úvěrová kalkulačka.

V textu je odkazováno na procenta. Jak na výpočet procent? Nejlepší způsob pro výpočet procent je trojčlenka nebo využití online kalkulaček.

Při sjednávání úvěru musí klient myslet i na to, že také půjčka bez doložení příjmů se musí splácet. Myslete proto na budoucnost a ověřte si svou schopnost úvěr splácet. V případě nesplácení úvěru hrozí klientovi exekuce a ztráta finanční svobody, často provázená ztrátou sociálních jistot a také neustálou obavou, kdo vám volal - jestli dávný kamarád nebo věřitelé. Horory podle skutečné události se totiž nemusí odehrávat jen v hollywoodských studiích.

Půjčka bez doložení příjmů je doménou nebankovních společností. Ty si sice také prověřují bonitu klienta v registru dlužníků, ale mohou půjčku poskytnout i rizikovému klientovi, pro kterého je třeba rychlá půjčka bez doložení příjmu možností, jak zaplatit nájem. Pokud ale máte s placením nájmu problémy častěji, může vám pomoci kalkulačka životního minima a případně žádost o dávky sociální podpory, například o příspěvek na bydlení. Z dlouhodobého hlediska vám pak může pomoci aktuální nabídka práce ve vašem regionu.

Jak probíhá zřízení půjčky bez příjmu?

Nejčastější variantou půjčky bez příjmu je online půjčka bez doložení příjmu. Zažádat si o půjčku online je velmi jednoduché, stačí k tomu počítač nebo telefon s připojením k internetu a půjčka bez doložení příjmů může být sjednána prakticky odkudkoliv. Mnoho nebankovních institucí, které nabízejí i půjčky bez doložení příjmu, nemá ani vlastní pobočky, takže online cesta je ta jediná, jak se k půjčce dostat.

I když vše vypadá velmi jednoduše, i online půjčka bez doložení příjmu má nějaká pravidla. Nebankovní společnosti také prověřují bonitu a platební historii klienta a pokud se rozhodnou půjčky bez příjmu poskytnout, jejich rizikovost si zpravidla vynahradí na výši úroků, které mohou dosahovat až do desítek procent. To nám pomůže ohlídat úvěrová kalkulačka. Přesto není důvod se sjednání půjčky přes internet obávat. Online půjčka bez doložení příjmu se řídí stejnými pravidly, jako půjčka sjednaná na pobočce.

Ke sjednání půjčky budete také potřebovat alespoň jeden doklad totožnosti, častěji dva (občanský nebo řidičský průkaz, cestovní pas). Výjimkou není ani půjčka bez doložení příjmů. Pokud se jedná o online půjčky bez doložení příjmu, stačí doklady nafotit do formuláře.

Častou starostí klientů je také to, jak dlouho trvá převod peněz. V tomto případě je rychlá půjčka bez doložení příjmu opravdu přiléhavým názvem. Schválení půjčky trvá asi 15 minut a peníze může mít klient na účtu ještě v den sjednání půjčky. Dnes už je naštěstí otázka, jak dlouho trvá převod peněz, pro banky otázkou cti a většina z nich poskytuje službu okamžité platby, takže finance se nikde nezdržují.

Nebankovní půjčky bez doložení příjmu

Nebankovní půjčky bez doložení příjmu nejsou standardním produktem, ne všechny nebankovní společnosti je poskytují. Rychlá půjčka bez doložení příjmu (najdeme ji taky jako expres půjčka bez doložení příjmu) je však dnes součástí nabídky většiny nebankovních poskytovatelů půjček a úvěrů.

Nabídek je mnoho, a proto je potřeba vybírat pečlivě. Některé nebankovní společnosti nejsou spolehlivé a klient tak může v budoucnu rozhodnutí sjednat si u nich nebankovní půjčky bez doložení příjmu litovat. Vždy je potřeba vybírat půjčky u spolehlivých a prověřených poskytovatelů. Pomocníkem může být úvěrová kalkulačka, srovnání půjček nebo recenze klientů dané společnosti.

Krátkodobá rychlá půjčka bez doložení příjmu – půjčka na 30 dní

Půjčka bez doložení příjmů se obvykle řadí do kategorie krátkodobých půjček, často ji najdeme jako půjčku do výplaty na 30 dní nebo půjčku na 30 dní. Tyto půjčky mají obvykle splatnost 30 dní a klient většinou zaplatí pouze poplatek za vyřízení a poskytnutí půjčky. U těchto půjček se splatností 30 dní není obvykle tak vysoké RPSN a mohou klientům pomoci překlenout finanční nejistotu do dalšího měsíce.

Klient si ale musí uvědomit, že další měsíc bude muset vypůjčenou částku splatit a o tuto částku budou jeho příjmy další měsíc nižší. Někdy tak může být lepším pomocníkem mzdová kalkulačka a podrobnější osobní rozpočet, který nám pomůže najít úspory ve vlastních zdrojích. A pokud bychom je nenašli, třeba nám pomůže aktuální nabídka práce, kde můžeme najít lépe placené zaměstnání, díky kterému si splníme sny.

Dlouhodobá půjčka bez doložení příjmů

Přestože jsou nebankovní půjčky bez doložení příjmu ve většině případů záležitostí spíše krátkodobou, v nabídce některých společností je i dlouhodobá půjčka bez doložení příjmů. Dlouhodobé půjčky bez doložení příjmu nejsou co do délky splácení přesně definovány, ale doba jejich splácení se pohybuje v řádu několika let.

Zde je potřeba zvážit, zda je dlouhodobá půjčka bez doložení příjmu vhodným produktem. Dlouhodobé půjčky jsou specialitou především bankovních společností, které klientovi mohou nabídnout výhodnější podmínky. Pokud však má klient špatnou historii splácení či více úvěrů, půjčku od banky nedostane a je pro něj jediným řešením právě dlouhodobá půjčka bez doložení příjmů.

Půjčky bez příjmu se v naprosté většině případů pohybují v nižších částkách (v řádech tisíců korun). Najdou se ale i nebankovní společnosti, u které nabízejí půjčky bez doložení příjmu až do částky 500 000 Kč. Takovou částku pak klient splácí několik let a dá se předpokládat, že jí během této doby několikanásobně přeplatí. Je nutné si uvědomit, že rychlá půjčka bez doložení příjmu by měla být pouze krátkodobým řešením nedostatku financí, jelikož se jedná o drahý produkt, co se týče úroků a dalších poplatků.

Expres půjčka bez doložení příjmu

Expres půjčka bez doložení příjmu je většinou volbou pro klienty, kteří nemohou splnit podmínky pro získání běžné půjčky a potřebují rychlou finanční injekci. Expres půjčka bez doložení příjmu je produktem, který lze vyřídit velmi rychle a snadno. Sjednání takové půjčky je možné osobně, telefonicky, online i sms zprávou. Nejjednodušším způsobem, jak lze expres půjčka bez doložení příjmu sjednat, je prostřednictvím sms zprávy či online.

Při online sjednání stačí jednoduše vyplnit dotazník na webových stránkách poskytovatele půjčky bez doložení příjmu. Ke sjednání je potřeba pouze občanský průkaz žadatele. Formulář obsahuje kontaktní informace žadatele o půjčku a informace o částce, kterou si klient potřebuje půjčit. Dále je nutné ve formuláři nastavit dobu splácení. Nastavení těchto dvou parametrů je rozhodující pro to, zda bude klient v budoucnu schopen vůbec půjčku splácet. Úvěrová kalkulačka spočítá výšku splátek a klient by si měl dobře rozmyslet, zda bude schopen tuto částku splácet.

Klient by měl zvážit nejen své současné i budoucí příjmy, ale i náklady. Expres půjčka bez doložení příjmu může být pro klienta velmi drahou, často i zničující záležitostí, pokud si správně nenastaví její parametry. Při nesplácení jsou klientům účtovány vysoké poplatky. Peníze lze s takovou půjčkou získat velmi snadno a rychle, ale klient za to také musí zaplatit. Je tedy třeba počítat s vysokými úroky, které jsou daní za lehce dostupné peníze. Může se tak stát, že klient přeplatí vypůjčenou částku i několikanásobně.

Expres půjčka bez doložení příjmu je produktem, jenž je nebankovními společnostmi nabízen poměrně často. Před jejím sjednáním je však nutné uvážit, zda je opravdu nutná. Rychlá půjčka bez doložení příjmu je možností, jak získat rychle určitou finanční částku v nepříznivé situaci, ale pokud není expres půjčka bez doložení příjmu řádně splácena, může se stát velkou přítěží.

Půjčky bez doložení příjmu a registru na ruku

Půjčky bez doložení příjmu a registru na ruku patří mezi rizikové produkty. Využívají je především klienti, kteří nemají dobrou platební morálku a jejich finanční historie může být pro společnosti, které poskytují půjčky odstrašující.

Na rozdíl od produktu půjčka ihned na účet bez doložení příjmu je půjčka na ruku dostupná i těm, kteří mají např. uvalenou exekuci na plat a exekutor jim kontroluje bankovní účet. Půjčky bez doložení příjmu a registru na ruku jsou vhodné také pro cizince, pro které je získání běžné půjčky často komplikované.

Online půjčka bez doložení příjmu

Potřebuje-li klient sehnat finance rychle, bez nutnosti doložit příjem a z pohodlí domova, je ideálním řešením půjčka online bez potvrzení o příjmu. Sjednání úvěru online poskytuje klientovi celou řadu výhod. Nejenže není nutná osobní návštěva banky, ale půjčka online bez doložení příjmu je také vyřízena mnohem rychleji. Stačí vyplnit internetový formulář s požadavky na parametry půjčky a vyčkat na schválení, které obvykle proběhne do několika minut.

Výhody půjčky bez doložení příjmu

Hlavní výhodou nebankovní půjčky bez doložení příjmu je fakt, že klient nemusí dokládat výši svého příjmu. Další výhodou bývá také rychlost vyřízení tohoto úvěru i s ohledem na to, jak dlouho trvá převod peněz. Expres půjčka bez doložení příjmu je pro klienta příležitostí mít peníze na svém účtu již během několika minut. Hlavní výhody tedy jsou:

 • bez nutnosti doložení příjmu,
 • rychlé vyřízení úvěru,
 • peníze ihned na účtu.

Nevýhody půjčky bez prokazování příjmu

Největší nevýhodou půjčky bez doložení příjmu je vysoké RPSN. Pokud klient nedoloží výši svého příjmu, je pro nebankovní společnost velmi rizikový a tuto rizikovost si poskytovatelé půjček nechají dobře zaplatit. Často se stává, že například za půjčku 10 000 Kč zaplatí klient i dvojnásobek původní vypůjčené částky, tedy 20 000 Kč. Další nevýhodou půjčky bez prokazování příjmu mohou být vysoké pokuty v případě nezaplacení splátky a nemožnost odložení nebo snížení měsíční splátky. Někdy půjčka bez doložení příjmů nedovoluje ani předběžné splacení. Abychom tedy nevýhody půjčky bez příjmu shrnuli:

 • vysoké RPSN,
 • vysoké pokuty v případě nezaplacení splátky,
 • nemožnost odkladu nebo snížení měsíční splátky.

Jak se vybírá nejlepší půjčka bez doložení příjmů?

Na internetu je k nalezení mnoho nebankovních společností, které nabízí půjčky bez doložení příjmu. Nejčastější jsou online půjčky bez doložení příjmu, které klient vyřídí z pohodlí domova za pár kliknutí bez nutnosti návštěvy pobočky. Klient si musí vybrat takovou firmu, která má za sebou recenze spokojených uživatelů, transparentní historii a dostupné všechny smluvní podmínky. Nejlepší půjčka ihned na účet bez doložení příjmu je tedy pro každého žadatele individuální záležitostí. Jako příklad jmenujme tyto společnosti:

 • HyperPůjčka 2.0,
 • Coolcredit.cz půjčka,
 • Provident Start půjčka,
 • Ferratum Credit půjčka,
 • ExpressCash půjčka, aj.

Proč může být rychlá půjčka bez příjmu problém?

Produkty, jako je rychlá půjčka bez příjmu, jsou pro klienty velmi snadno dostupné. A to i v případě, že klienti nemají dostatečné finanční prostředky na splácení. Pro takové klienty se může rychlá půjčka bez příjmu stát problémem. Velmi často dochází k tomu, že se klient dostane do tzv. začarovaného kruhu půjček, kdy jednou půjčkou vykrývá další. V tomto případě je nutné se nad situací důkladně zamyslet a zvolit plán, jak se z finančních potíží dostat bez dalších půjček. Pokud své finanční problémy vyřešíte od základu, nebudete se už bát, že volá neznámé číslo. Neznámé číslo totiž nebude patřit vymahačům dluhů nebo exekutorům.

Než se klient definitivně rozhodne, že si vezme půjčku bez doložení příjmů, měl by si dobře promyslet, zda je sjednání nebankovní půjčky bez doložení příjmu nezbytně nutné. V případě, že se klient nachází v těžké životní situaci a nemá jiné východisko, může být půjčka bez nutnosti dokládat výši příjmu vysvobozením. Rozhodně není ale vhodné, aby si klient půjčil peníze například na dovolenou, oblečení, zábavní elektroniku či dárky. Toto jednání je velmi nezodpovědné a klienta může přivést do mnohem větších problémů, podle kterých by se mohly točit horory podle skutečné události.