Půjčka bez doložení příjmu a ihned | VímVíc.cz

Půjčka bez doložení příjmu a ihned

Srovnejte si ty nejlepší půjčky na trhu a vyberte si tak půjčku, která bude nejvíce vyhovovat Vašim potřebám. Půjčky můžete porovnat podle výše úroku či RPSN!

Poskytovatel
Název půjčky
Výše půjčky od - do
Splatnost od - do
 
HyperPůjčka 2.0 Více o produktu »
Výše půjčky 
10 000 - 250 000 Kč
Splatnost 
12 - 84 měsíců
Úrok 
od 4,99 %
RPSN 
od 5,11 %
Mám zájem
 • Půjčka od 10.000 Kč do 250.000 Kč
 • Doba splatnosti 12 až 84 měsíců
 • Bezúčelová půjčka na cokoliv
 • Pohodlné sjednání online
Ferratum Credit půjčka Více o produktu »
Výše půjčky 
2 500 - 80 000 Kč
Splatnost 
2 - 12 měsíců
Úrok 
od 0 %
RPSN 
od 0 %
Mám zájem
 • Půjčka od 2.500 Kč do 80.000 Kč
 • První splátka za 30 dnů, poté už jen minimální splátky
 • Možnost Platebních prázdnin či změny data splatnosti
 • Peníze na účtu během 24 hodin
Creditstar – krátkodobý úvěr Více o produktu »
Výše půjčky 
1 000 - 25 000 Kč
Splatnost 
0 - 6 měsíců
Úrok 
od 0 %
RPSN 
od 0 %
Mám zájem
 • Krátkodobý úvěr do částky 25.000 Kč
 • Doba splatnosti až 6 měsíců
 • Vyřízení online
ExpressCash půjčka Více o produktu »
Výše půjčky 
5 000 - 70 000 Kč
Splatnost 
14 - 20 měsíců
Úrok 
od 8 %
RPSN 
od 209,78 %
Mám zájem
 • Nejrychlejší hotovostní půjčka
 • Peníze budou dovezeny ke klientovi domů
 • Možnost půjčky ve výši 5.000 Kč až 70.000 Kč
 • Splatnost 14, 17 nebo 20 měsíců

Co je rychlá půjčka bez doložení příjmu?

Jak už název napovídá, půjčky bez doložení příjmu jsou půjčky, u kterých není nutné dokládat příjem. Rychlá půjčka bez doložení příjmu je nejčastěji volbou pro nezaměstnané klienty, klienty s nízkým příjmem nebo také klienty, kteří mají nějaké výrazné srážky ze mzdy. Nebankovní půjčky bez doložení příjmu jsou poskytovány nebankovními společnostmi, nejčastěji online.

Jak vypadá nejvýhodnější půjčka ihned bez doložení příjmu?

Pokud je pro klienta jedinou volbou půjčka ihned bez doložení příjmu, je evidentní, že s doložením příjmu jsou nějaké problémy. Všechny bankovní společnosti vyžadují doložení příjmu, proto není půjčka ihned bez doložení příjmu v jejich nabídce. Rychlá půjčka online bez potvrzení o příjmu není ani v nabídce všech nebankovních společností. Většina z nich však tento druh půjček poskytuje. Mnoho nebankovních institucí ale také vyžaduje doložení příjmu, proto je nutné si důkladně přečíst smluvní podmínky.

Dále si musí být klient jistý svou schopností půjčku splácet. Pokud je půjčka ihned bez doložení příjmu klientovou poslední volbou, znamená to, že je v těžké finanční situaci a potřebuje se z ní dostat, ale i nebankovní půjčka ihned bez doložení příjmu se bude muset splácet. Je nutné myslet na budoucnost a ověřit si svou schopnost úvěr splácet. V případě nesplácení úvěru hrozí klientovi exekuce a ztráta finanční svobody. Půjčka ihned bez doložení příjmu je spojená s vysokými náklady.

Komu jsou půjčky bez doložení příjmu určeny?

Tyto rychlé nebankovní půjčky jsou určené pro náhlou a okamžitou finanční pomoc, například do další výplaty. Pokud se jedná o krátkodobou půjčku, kterou klient musí do 30 dnů splatit, může této půjčky využít téměř kdokoliv bez nutnosti dokládat výši příjmu. Půjčka ihned bez doložení příjmu může pomoci nezaměstnanému klientovi, který například právě ztratil zaměstnání nebo klientovi, jenž má hodně nízké příjmy či má velké srážky ze mzdy.

Na druhou stranu půjčka online bez potvrzení o příjmu může být možností i pro studenty nebo začínající podnikatele, kteří ještě nepodávali daňové přiznání a příjmy tak nemohou nijak doložit.

Nebankovní půjčky bez doložení příjmu

Povinnost prověřit při žádosti o půjčku bonitu klienta je poskytovatelům půjček uložena zákonem o spotřebitelském úvěru. Banky proto půjčky bez doložení příjmu neposkytují. Tzv. bonita klienta je pro poskytovatele půjčky ukazatelem, zda bude schopen půjčku v budoucnu řádně splácet. Bankovní společnosti požadují nejen doložení klientových příjmů, ale i výdajů. Právě rozdíl mezi příjmy a výdaji je pro banky údajem, který rozhodne, zda bude půjčka klientovi schválena či ne.

Nebankovní půjčky bez doložení příjmu nejsou standardním produktem, ne všechny nebankovní společnosti je poskytují. Rychlá půjčka bez doložení příjmu je však dnes součástí nabídky většiny nebankovních poskytovatelů půjček a úvěrů. Nabídek je mnoho, a proto je potřeba vybírat pečlivě. Některé nebankovní společnosti nejsou spolehlivé a klient tak může v budoucnu rozhodnutí sjednat si u nich nebankovní půjčky bez doložení příjmu litovat. Vždy je potřeba vybírat půjčky u spolehlivých a prověřených poskytovatelů. Pomocníkem mohou být úvěrové kalkulačky, srovnání půjček nebo recenze klientů dané společnosti. Pro vyhledání recenzí na dostupné půjčky stačí do internetového vyhledávače zadat například spojení ,,půjčka bez doložení příjmu diskuze".

Krátkodobá rychlá půjčka bez doložení příjmu – půjčka na 30 dní

Půjčka bez doložení příjmu se obvykle řadí do kategorie krátkodobých půjček, jmenuje se o půjčka do výplaty na 30 dní, anebo půjčka na 30 dní. Tyto půjčky mají obvykle splatnost 30 dní a klient většinou zaplatí pouze poplatek za vyřízení a poskytnutí půjčky. U těchto půjček se splatností 30 dní není obvykle tak vysoké RPSN a mohou klientům pomoci překlenout finanční nejistotu do dalšího měsíce. Klient si ale musí uvědomit, že další měsíc bude muset vypůjčenou částku splatit a o tuto částku budou jeho příjmy další měsíc nižší.

Dlouhodobá půjčka bez doložení příjmu

Přestože jsou nebankovní půjčky bez doložení příjmu ve většině případů záležitostí spíše krátkodobou, v nabídce některých bankovních společností je i dlouhodobá půjčka bez doložení příjmu. Dlouhodobá půjčka bez doložení příjmu není co do délky splácení přesně definována, dá se však říci, že se jedná o půjčky, jejichž doba splácení se pohybuje v řádu několika let.

Zde je potřeba zvážit, zda je dlouhodobá půjčka bez doložení příjmu vhodným produktem. Dlouhodobé půjčky jsou specialitou především bankovních společností, které klientovi mohou nabídnout výhodnější podmínky. Pokud však má klient špatnou historii splácení či více úvěrů, půjčku od banky nedostane a je pro něj jediným řešením právě dlouhodobá půjčka bez doložení příjmu.

Půjčka bez doložení příjmu a účtu se v naprosté většině případů pohybuje v nižších částkách (v řádech tisíců korun). Najdou se ale i nebankovní společnosti, v jichž nabídce je například dlouhodobá půjčka bez doložení příjmu 500 000 Kč. Takovou částku pak klient splácí několik let a dá se předpokládat, že jí během této doby několikanásobně přeplatí. Je nutné si uvědomit, že rychlá půjčka bez doložení příjmu by měla být pouze krátkodobým řešením nedostatku financí, jelikož se jedná o drahý produkt, co se týče úroků a dalších poplatků.

Expres půjčka bez doložení příjmu

Expres půjčka bez doložení příjmu je většinou volbou pro klienty, kteří nemohou splnit podmínky pro získání běžné půjčky a potřebují rychlou finanční injekci. Expres půjčka bez doložení příjmu je produktem, který lze vyřídit velmi rychle a snadno. Sjednání takové půjčky je možné osobně, telefonicky, online i sms zprávou. Nejjednodušším způsobem, jak lze expres půjčka bez doložení příjmu sjednat, je prostřednictvím sms zprávy či online.

Při online sjednání stačí jednoduše vyplnit dotazník na webových stránkách poskytovatele půjčky bez doložení příjmu. Ke sjednání je potřeba pouze občanský průkaz žadatele. Formulář obsahuje kontaktní informace žadatele o půjčku a informace o částce, kterou si klient potřebuje půjčit. Dále je nutné ve formuláři nastavit dobu splácení. Nad nastavením těchto dvou parametrů je nutné se opravdu dobře zamyslet. Jsou rozhodující pro to, zda bude klient v budoucnu schopen vůbec půjčku splácet. Po zadání potřebných parametrů bude klientovi na základě jeho požadavků nabídnuta vhodná expres půjčka.

Klient by měl zvážit nejen své současné i budoucí příjmy, ale i náklady. Expres půjčka bez doložení příjmu může být pro klienta velmi drahou, často i zničující záležitostí, pokud si správně nenastaví její parametry. Při nesplácení jsou klientům účtovány vysoké poplatky. Peníze lze s takovou půjčkou získat velmi snadno a rychle, ale klient za to také musí zaplatit. Je tedy třeba počítat s vysokými úroky, které jsou daní za lehce dostupné peníze. Může se tak stát, že klient přeplatí vypůjčenou částku i několikanásobně.

Expres půjčka bez doložení příjmu je produktem, jenž je nebankovními společnostmi nabízen poměrně často. Před jejím sjednáním je však nutné uvážit, zda je opravdu nutná. Rychlá půjčka bez doložení příjmu je možností, jak získat rychle určitou finanční částku v nepříznivé situaci, ale pokud není expres půjčka bez doložení příjmu řádně splácena, může se stát velkou přítěží.

Půjčka online bez potvrzení o příjmu

Potřebuje-li klient sehnat finance rychle, bez nutnosti doložit příjem a z pohodlí domova, je ideálním řešením půjčka online bez potvrzení o příjmu. Sjednání úvěru online poskytuje klientovi celou řadu výhod. Nejenže není nutná osobní návštěva banky, ale půjčka online bez potvrzení o příjmu je také vyřízena mnohem rychleji. Stačí vyplnit internetový formulář s požadavky na parametry půjčky a vyčkat na schválení, které obvykle proběhne do několika minut.

Výhody půjčky bez prokazování příjmu

První výhodou nebankovní půjčky bez doložení příjmu je fakt, že klient nemusí dokládat výši svého příjmu. Další výhodou bývá také rychlost vyřízení tohoto úvěru. Rychlá půjčka bez doložení příjmu je pro klienta příležitostí mít peníze na svém účtu již během několika minut. Většinou pouze stačí zaslat kopii dokladu, nejčastěji občanského průkazu, někdy jsou potřeba 2 doklady. V úvěrové kalkulačce si klient spočítá výši měsíční splátky a celkovou dobu splácení půjčky bez prokazování příjmu. Hlavní výhody tedy jsou:

 • bez nutnosti doložení příjmu,
 • rychlé vyřízení úvěru,
 • peníze ihned na účtu.

Nevýhody půjčky bez prokazování příjmu

Největší nevýhodou půjčky bez doložení příjmu je vysoké RPSN. Pokud klient nedoloží výši svého příjmu, je pro nebankovní společnost velmi rizikový a tuto rizikovost si poskytovatelé půjček nechají dobře zaplatit. Často se stává, že například za půjčku 10 000 Kč zaplatí klient i dvojnásobek původní vypůjčené částky, tedy 20 000 Kč. Další nevýhodou půjčky bez prokazování příjmu mohou být vysoké pokuty v případě nezaplacení splátky a nemožnost odložení nebo snížení měsíční splátky. Mezi hlavní nevýhody tedy patří:

 • vysoké RPSN,
 • vysoké pokuty v případě nezaplacení splátky,
 • nemožnost odkladu nebo snížení měsíční splátky.

Jak vypadá nejlepší půjčka bez doložení příjmu a účtu

Na internetu je k nalezení mnoho nebankovních společností, které nabízí půjčky bez doložení příjmu. Jedná se o online půjčky, které klient vyřídí z pohodlí domova za pár kliknutí bez nutnosti návštěvy pobočky. Klient si musí vybrat takovou firmu, která má za sebou recenze spokojených uživatelů, určitou historii a dostupné všechny smluvní podmínky. Nejlepší půjčka bez doložení příjmu a účtu je tedy pro každého žadatele individuální záležitostí. Jako příklad jmenujme tyto společnosti:

 • HyperPůjčka 2.0,
 • Coolcredit.cz půjčka,
 • Provident Start půjčka,
 • Ferratum Credit půjčka,
 • ExpressCash půjčka, aj.

Je nutné využít služeb půjčky bez doložení příjmu?

Než se klient definitivně rozhodne, že si vezme půjčku bez doložení příjmů, měl by si dobře promyslet, zda je sjednání nebankovní půjčky bez doložení příjmu nezbytně nutné. V případě, že se klient nachází v těžké životní situaci a nemá jiné východisko, může být půjčka bez nutnosti dokládat výši příjmu vysvobozením. Rozhodně není ale vhodné, aby si klient půjčil peníze například na dovolenou, oblečení, zábavní elektroniku či dárky. Toto jednání je velmi nezodpovědné a klienta může přivést do mnohem větších problémů.

Proč může být rychlá půjčka bez příjmu problém?

Produkty, jako je rychlá půjčka bez příjmu, jsou pro klienty velmi snadno dostupné. A to i v případě, že klienti nemají dostatečné finanční prostředky na splácení. Pro takové klienty se může rychlá půjčka bez příjmu (kupříkladu půjčka na 30 dní) stát problémem. Velmi často dochází k tomu, že se klient dostane do tzv. začarovaného kruhu půjček, kdy jednou půjčkou vykrývá další atd. V tomto případě je nutné se nad situací důkladně zamyslet a zvolit plán, jak se z finančních potíží dostat bez dalších půjček. S tímto problémem mohou klientovi také pomoci finanční odborníci a specialisté.