Nejlepší půjčka bez doložení příjmů | VímVíc.cz

Nejlepší půjčka bez doložení příjmů

06. 09. 2019

V dnešním článku vám přinášíme přehled nejlepších nebankovních půjček bez doložení příjmu. Každý z nás se může snadno dostat do situace, kdy bude potřebovat náhlou finanční pomoc. Pokud chcete vědět, na koho se v takovou chvíli obrátit, čtěte dál.

Nejlepší půjčka bez doložení příjmu - peníze

Získat klasickou půjčku v bance je čím dál těžší. Podmínky jsou přísnější a váš příjem není jediná skutečnost, která zajímá banku. Co tedy dělat v momentě, kdy peníze potřebujete, ale pro banku nejste dost věrohodní?

Nebankovní půjčka

Nebankovní půjčka je poskytována jiným subjektem než bankou a není pod kontrolou České národní banky. Tyto půjčky a úvěry jsou typické přívětivějšími podmínkami k získání půjčky. V některých případech není třeba doložit příjem, nevadí ani záznam v trestním rejstříku nebo registru dlužníků. I tyto půjčky ale mají své nevýhody. V dnešní době vysoké konkurence se už ovšem nemusíte bát, že se svěříte do rukou podvodníků. Nebankovní společnosti jsou věrohodné, alespoň ve většině případech.

Na těchto půjčkách musí pořád společnosti vydělávat. Kompenzují si tak výhodné podmínky vyššími úrokovými sazbami a vysokou roční procentní sazbou nákladů (RPSN).

Rychlá online půjčka ihned na účet

Největší předností těchto půjček je rychlost. Skutečně ještě ten samý den, v mnoha případech do několika minut, můžete mít peníze na svém účtu. A všechno navíc vyřídíte z pohodlí domova online. Jejich dostupnost je značnou výhodou, na kterou společnosti lákají mnoho zákazníků.

Půjčka bez potvrzení o příjmu – pro koho jsou?

A pro koho jsou takové půjčky určeny? Záleží na povaze půjčky. Rychlé půjčky jsou určené pro náhlou a okamžitou finanční pomoc, například než přijde výplata. Jedná se často půjčky maximálně na měsíc, které musíte splatit prakticky okamžitě. Takovou půjčku může využít prakticky kdokoliv, kdo se dostane do nečekaných finančních potíží a potřebuje jeden měsíc vypomoct.

Nebankovní půjčky poskytují i větší úvěry. Ty mohou být učené například živnostníkům nebo začínajícím podnikatelům, kteří potřebují finanční kapitál do začátku.

půjčka bez doložení příjmu - peníze a hodiny

Zaplo půjčka

Pokud jste nový zákazník, v Zaplo vám půjčí poprvé na 30 dní až 16 000 korun. A to zcela zdarma. Žádné skryté poplatky a úroky. Pokud se jako zákazník osvědčíte, příště už si můžete půjčit až 30 000 korun. Všechno pochopitelně vyřídíte v z pohodlí domova a ještě ten den můžete mít peníze na účtu.

U žádosti o úvěr nemusíte dokládat výpis z registru dlužníků nebo dokládat příjem. Pro první žádost stačí jen kopie občanského průkazu. Tato půjčka je tak vhodná i pro důchodce nebo rodiče na mateřské.

Crediton.cz půjčka

Crediton.cz je další nebankovní společností s benevolentnějšími podmínkami půjček. Nový zákazníci mohou zažádat o úvěr až do výšky 8 000 korun, kdy nemusí dokládat pravidelný příjem. Pokud tuto půjčku bez problému splatí, výše úvěru se může vyšplhat až do výšky 30 000 korun.

K vyřízení se musí žadatel prokázat rodným číslem a platným občanským průkazem. Půjčku si vyřídíte ihned online a ještě ten den můžete mít peníze u sebe.

Tesco půjčka

U půjčky od Tesca můžete získat až 150 000 korun. Doba splatnosti je od 36 do 84 měsíců a vše si můžete vyřídit online z pohodlí domova. Bez doložení příjmu, bez zástavy a bez ručitele. Byť musíte doložit pravidelný přísun peněz, nemusí se jednat nutně o potvrzení pracovního poměru. Půjčka je tak vhodná i pro maminky na mateřské dovolené nebo pro důchodce.

Ochotně vám poradí i v samotném Tescu, kde si půjčku můžete také vyřídit a na vše se vyptat osobně. Nečekají vás žádné další výdaje a skryté poplatky.

Provident půjčka

Provident je další nebankovní společností, která operuje na českém trhu. Jako v jiných přídech i zde máte nárok na první půjčku zdarma. První půjčku si můžete vzít maximálně do výšky 12 000 korun. Pokud vše splatíte dle vaší smlouvy o půjčce, a Provident si tak ověří, že jste věrohodní klienti, můžete výši půjčky zvýšit.

Provident se snaží vyjít vstříc všem svým klientům. Každou žádost o půjčku zkoumají zaměstnanci Providentu individuálně a snaží se přijít na vhodné řešení i pro zákazníky, kteří nemají stálý příjem. Šanci zde mají i nezaměstnaní.

Je to skutečně třeba?

Na závěr se ale hodí otázka, zda je taková půjčka skutečně potřebná. Všechny tyto společnosti varují, že by měl člověk řádně promyslet, zda půjčku skutečně potřebuje. Nevyplácí se půjčovat si na dovolenou, oblečení nebo vánoční dárky. Tyto půjčky by měly posloužit v případě, že jste měli nečekaný větší výdaj (rozbitá pračka, myčka) a potřebujete „přežít“ do další výplaty.

Velice snadno se můžete ocitnout v zajetí půjček, kdy nakonec zapomenete, na co jste si vlastně potřebovali půjčit. A řešit exekuce a oddlužení nechce snad nikdo z nás. Proto nejdřív vše řádně promyslete a až poté, konejte.

Témata:

Ze života zaměstnanců Investice a spoření