Nejlepší půjčka bez doložení příjmů | VímVíc.cz

Nejlepší půjčka bez doložení příjmů

26. 11. 2019

V dnešním článku přinášíme přehled nejlepších nebankovních půjček bez doložení příjmů. Každý z nás se může snadno dostat do situace, kdy bude potřebovat náhlou finanční pomoc. V tomto případě se nechceme zdržovat plněním podmínek u banky, ale potřebujeme ihned peníze na účet bez dokládání příjmu a dalších náležitostí. Pokud chceme vědět, na koho se v takovou chvíli obrátit a jaká je nejlepší půjčka bez doložení příjmů, čtěme dál. V závěru článku se zaměříme na část: nebankovní půjčky recenze.

Nejlepší půjčka bez doložení příjmu - peníze

Získat klasickou půjčku online v bance je čím dál těžší. Podmínky jsou přísnější a váš příjem není jediná skutečnost, která banku zajímá. Banky zajímá především to, čím můžete za půjčku ručit. Co tedy dělat v momentě, kdy peníze potřebujete, ale pro banku nejste dost věrohodní?

Nebankovní půjčka může být i bez doložení příjmů

Co znamená ono ,,doložení příjmů"? Většina bankovních společností vyžaduje potvrzení příjmů od zaměstnavatele potenciálního klienta, aby zjistily, zda je schopný řádně splácet půjčku. Nebankovní půjčka je poskytována jiným subjektem než bankou, například půjčka od soukromé osoby. Nebankovní půjčka a nebankovní úvěry jsou typické přívětivějšími podmínkami k získání půjčky, nejedná-li se o půjčky od lichváře. V některých případech je v nabídce některých společností přímo půjčka bez doložení příjmů, často nevadí ani záznam v trestním rejstříku nebo registru dlužníků. I tyto půjčky ale mají své nevýhody. V dnešní době vysoké konkurence se už ovšem nemusíte bát, že se svěříte do rukou podvodníků. Nebankovní společnosti jsou věrohodné, alespoň ve většině případů. Neměli byste tedy narazit na problémy, i když vaší volbou bude půjčka online bez potvrzení o příjmu.

Na těchto půjčkách musí pořád společnosti vydělávat. Kompenzují si tak výhodné podmínky vyššími úrokovými sazbami a vysokou roční procentní sazbou nákladů (RPSN). Například půjčky od lichváře mají RPSN v řádech desítek až stovek procent. Nejlepší půjčka je to jistě pro samotné poskytovatele.

Rychlá online půjčka ihned na účet bez doložení příjmů

Největší předností těchto půjček je rychlost, díky které můžete řešit aktuální nedostatek financí v horizontu jednoho dne. Okamžitá půjčka ihned na účet znamená, že skutečně ještě ten samý den, v mnoha případech do několika minut, můžete mít peníze na svém účtu. A všechno navíc vyřídíte online z pohodlí domova. Jejich dostupnost je značnou výhodou, na kterou společnosti lákají mnoho zákazníků. Okamžitá půjčka pro dlužníky může být například půjčka na směnku.

Půjčky bez doložení příjmů – pro koho jsou?

A pro koho jsou takové půjčky určeny? Záleží na povaze půjčky. Rychlé půjčky jsou určené pro náhlou a okamžitou finanční pomoc, například než přijde výplata. Jedná se často půjčky maximálně na měsíc, které musíte splatit prakticky okamžitě, tzv. půjčka ihned na 30 dní. Takového úvěru může využít prakticky kdokoliv, kdo se dostane do nečekaných finančních potíží a potřebuje jeden měsíc vypomoct. Půjčka od soukromé osoby je například vhodná půjčka pro cizince bez trvalého pobytu nebo lidi se zápisem v registru. Nebankovní půjčky a jejich recenze si nyní blíže rozepíšeme.

Nebankovní půjčky poskytují i větší úvěry. Ty mohou být učené například živnostníkům nebo začínajícím podnikatelům, kteří potřebují finanční kapitál do začátku. A pro začínající podnikatele může být zajímavých řešením půjčka online bez potvrzení o příjmu. Pokud s podnikáním začínáte a ještě jste nepodávali daňové přiznání, nemáte vlastně možnost jakkoliv své příjmy doložit, přitom vaše schopnost splácet může být vysoká.

půjčka bez doložení příjmu - peníze a hodiny

Zaplo půjčka

Pokud jste nový zákazník, v Zaplo vám půjčí poprvé na 30 dní až 16 000 korun. A to zcela zdarma. Žádné skryté poplatky a úroky. Pokud se jako zákazník osvědčíte, příště už si můžete půjčit až 30 000 korun. Všechno pochopitelně vyřídíte v z pohodlí domova a ještě ten den můžete mít peníze na účtu. Zaplo je lídr v rychlosti vyřízení a zaslání peněz na účet. Pokud opravdu spěcháte, tak je Zaplo půjčka ta správná volba.

U žádosti o úvěr nemusíte dokládat výpis z registru dlužníků nebo dokládat příjem. Pro první žádost stačí jen kopie občanského průkazu. Tato půjčka ihned je tak vhodná i pro důchodce nebo rodiče na mateřské.

U všech půjček čtěte důkladně podmínky. Pokud se jich budete držet, tak jsou půjčky výhodné a někdy i zcela zdarma. Když však termíny prošvihnete, tak Vás v budoucnu čeká nepříjemné překvapení.

Crediton.cz půjčka

Crediton.cz je další nebankovní společností s benevolentnějšími podmínkami půjček. Nový zákazníci mohou zažádat o úvěr až do výšky 8 000 korun, kdy nemusí dokládat pravidelný příjem. Pokud tuto půjčku bez problému splatí, výše úvěru se může vyšplhat až do výšky 30 000 korun.

K vyřízení se musí žadatel prokázat rodným číslem a platným občanským průkazem. Půjčku si vyřídíte ihned online a ještě ten den můžete mít peníze u sebe.

Tesco půjčka

Tesco půjčka nabízí úvěr ve výši až 250.000 Kč. Doba splatnosti je od 36 do 84 měsíců a vše si můžete vyřídit online z pohodlí domova. Bez doložení příjmů, bez zástavy a bez ručitele. Byť musíte doložit pravidelný přísun peněz, nemusí se jednat nutně o potvrzení pracovního poměru. Půjčka je tak vhodná i pro maminky na mateřské dovolené nebo pro důchodce.

Tesco půjčka se dá sjednat i osobně na stánku Tesco, kde se klient může zeptat na všechny otázky, jež ho napadnou. U půjčky od Tesca nejsou žádné další výdaje a skryté poplatky.

Provident půjčka

Provident je další nebankovní společností, která operuje na českém trhu dlouhodobě. Půjčka Provident může být v maximální výši 170 000 Kč s maximální splatností 48 měsíců. Součástí půjčky Provident je možnost splátkových prázdnin, kterých může klient opakovaně využít podle výše úvěru a podle doby splácení. Dodržuje-li klient pravidla splátkových prázdnin, je tato služba zcela zdarma.

Provident půjčka se snaží vyjít vstříc všem svým klientům. Každou žádost o půjčku zkoumají zaměstnanci Providentu individuálně a snaží se přijít na vhodné řešení i pro zákazníky, kteří nemají stálý příjem. Šanci zde mají i nezaměstnaní. Velmi dobrý pozor si ale dejte na včasné splácení půjčky, pokud nedodržíte termíny, tak Vás čekají nemalé penále.

Ferratum Credit půjčka

Ferratum Credit není klasickou půjčkou. Svou povahou se podobá spíše revolvingovému účtu či kontokorentu. Na účet bude klientovi převedena požadovaná částka. První splátku musí klient splatit za 30 dní a pak již záleží pouze na něm, jak dlouho bude chtít půjčku splácet. Každý měsíc musí klient zaplatit minimální splátku, ale, zda zbytek klient zaplatí naráz, během dvou měsíců nebo za rok, záleží pouze na něm. Další produkt, například půjčka na 30 dní, můžete najít v našem článku.

SOS Credit půjčka

Dále je možné jmenovat například SOS Credit půjčku. SOS Credit půjčka je krátkodobá půjčka ve výši maximálně 15 000 Kč a s dobou splatnosti 28 dní.

Profi Credit půjčka

Profi Credit pojištěná půjčka je určená pro fyzické osoby. Půjčit si klient může až 100 000 Kč, a to opakovaně. Půjčku je možné vyřídit jednoduše online a peníze mít na bankovním účtu do 24 hodin. Využít je ale možné i kamenných poboček, kde úvěrový poradce pomůže najít tu nejlepší možnou nabídku.

Můžeme například dále jmenovat půjčku od společnosti Vitacredit. Nebankovní úvěr Vitacredit se poskytuje v rozmezí od 50.000 Kč do 3.000.000 Kč.

Půjčkomat cz

Jednou z velmi oblíbených nebankovních půjček, která má dokonce certifikaci od České národní banky, je Půjčkomat cz. Peněžní suma, kterou si můžete zapůjčit, je stanovená od 500 Kč do 20 000 Kč. Na co se dají peníze od Půjčkomat cz využít? Doslova na cokoliv, jelikož se jedná o druh neúčelového úvěru. Investovat tak můžete například do nového vybavení do kuchyně nebo třeba finanční prostředky použít pro splacení předchozích závazků. Výhodou, která usnadňuje počáteční proces, je to, že se dá Půjčkomat cz vyřídit kompletně online.

SIM půjčka

Benevolentní podmínky pro získání má i SIM půjčka od stejnojmenné společnosti. Zažádat si o tento úvěr mohou i dlužníci s negativním záznamem v rejstříku. Vyřídit se dá SIM půjčka buď pomocí online formuláře anebo návštěvou jedné z několika poboček, nejvíce se jich nachází v Ostravě. Aby byla žadateli SIM půjčka přiznaná, musí mu být mimo jiné více než 18 let. Maximální částka, kterou je společnost dlužníkům ochotná poskytnout, je 12 000 Kč.

Je to skutečně třeba?

Na závěr se ale hodí otázka, zda je taková půjčka skutečně potřebná. Všechny tyto společnosti varují, že by měl člověk řádně promyslet, zda půjčku skutečně potřebujete. Nevyplácí se půjčovat si na dovolenou, oblečení nebo vánoční dárky. Tyto půjčky by měly posloužit v případě, že jste měli nečekaný větší výdaj (rozbitá pračka, myčka) a potřebujete „přežít“ do další výplaty. Výjimkou bude tento případ: půjčka pro cizince bez trvalého pobytu. Bankovní společnosti většinou neposkytnou půjčku cizincům bez trvalého pobytu.

Velice snadno se můžete ocitnout v zajetí půjček, kdy nakonec zapomenete, na co jste si vlastně potřebovali půjčit. A řešit exekuce a proces oddlužení nechce snad nikdo z nás. Proto nejdřív vše řádně promyslete a až poté, konejte. Závěrem se snažte půjčovat u prověřených společností a i přesto si pečlivě čtěte podmínky půjčky, to je obecně nejlepší půjčka..

Nejlepší půjčky 100 000 Kč ihned na účet

Bez pochyb nejlepšími jsou pro dlužníky takové půjčky, které se pojí s nízkou úrokovou sazbou a co možná nejvolnějšími podmínkami. Jaké jsou tedy nejlepší půjčky 100 000 Kč ihned na účet, díky kterým se můžete dostat například z těžké životní situace? Prvně se zamyslete nad tím, jak rychle peníze potřebujete zapůjčit a co všechno jste pro ně ochotni podstoupit. To vám pomůže například rozhodnout mezi tím, zda zvolit bankovní, či nebankovní nejlepší půjčky 100 000 Kč ihned na účet.

Hotovostní půjčka na ruku

Nejčastěji jsou využívané nebankovní půjčky, které se zprostředkovávají pomocí bankovního účtu. Výjimkou však není ani hotovostní půjčka na ruku. Ta má však daleko vyšší úrokové sazby a velmi často se k jejímu sjednání vážou ještě nějaké dodatečné poplatky. Využít se dá hotovostní půjčka na ruku na cokoliv. Záleží pouze na vašem uvážení, jedná se totiž o druh neúčelového úvěru. Peníze si obvykle můžete vyzvednout buď přímo na pobočce společnosti, anebo vám bude hotovostní půjčka na ruku ve výsledku doručená až domů.

článek je uzamčen
Zadejte svůj e-mail pro otevření článku.
nebo

Témata:

Investice a spoření