Nejlepší půjčka bez doložení příjmů | VímVíc.cz

Nejlepší půjčka bez doložení příjmů

26. 11. 2019

V dnešním článku vám přinášíme přehled nejlepších nebankovních půjček bez doložení příjmu. Každý z nás se může snadno dostat do situace, kdy bude potřebovat náhlou finanční pomoc. V tomto případě se nechcete zdržovat plněním podmínek u banky, ale potřebujete ihned peníze na účet bez dokládání příjmu a dalších náležitostí. Pokud chcete vědět, na koho se v takovou chvíli obrátit, čtěte dál.

Nejlepší půjčka bez doložení příjmu - peníze

Získat klasickou půjčku v bance je čím dál těžší. Podmínky jsou přísnější a váš příjem není jediná skutečnost, která banku zajímá. Banky zajímá především to, čím můžete za půjčku ručit Co tedy dělat v momentě, kdy peníze potřebujete, ale pro banku nejste dost věrohodní?

Nebankovní půjčka může být i bez doložení příjmů

Nebankovní půjčka je poskytována jiným subjektem než bankou. Tyto půjčky a úvěry jsou typické přívětivějšími podmínkami k získání půjčky. V některých případech není třeba doložit příjem, nevadí ani záznam v trestním rejstříku nebo registru dlužníků. I tyto půjčky ale mají své nevýhody. V dnešní době vysoké konkurence se už ovšem nemusíte bát, že se svěříte do rukou podvodníků. Nebankovní společnosti jsou věrohodné, alespoň ve většině případech.

Na těchto půjčkách musí pořád společnosti vydělávat. Kompenzují si tak výhodné podmínky vyššími úrokovými sazbami a vysokou roční procentní sazbou nákladů (RPSN).

Rychlá online půjčka ihned na účet bez doložení příjmů

Největší předností těchto půjček je rychlost, díky které můžete řešit aktuální nedostatek financí v horizontu jednoho dne. Skutečně ještě ten samý den, v mnoha případech do několika minut, můžete mít peníze na svém účtu. A všechno navíc vyřídíte online z pohodlí domova. Jejich dostupnost je značnou výhodou, na kterou společnosti lákají mnoho zákazníků.

Půjčka bez doložení příjmu – pro koho jsou?

A pro koho jsou takové půjčky určeny? Záleží na povaze půjčky. Rychlé půjčky jsou určené pro náhlou a okamžitou finanční pomoc, například než přijde výplata. Jedná se často půjčky maximálně na měsíc, které musíte splatit prakticky okamžitě. Takového úvěru může využít prakticky kdokoliv, kdo se dostane do nečekaných finančních potíží a potřebuje jeden měsíc vypomoct.

Nebankovní půjčky poskytují i větší úvěry. Ty mohou být učené například živnostníkům nebo začínajícím podnikatelům, kteří potřebují finanční kapitál do začátku.

půjčka bez doložení příjmu - peníze a hodiny

Zaplo půjčka

Pokud jste nový zákazník, v Zaplo vám půjčí poprvé na 30 dní až 16 000 korun. A to zcela zdarma. Žádné skryté poplatky a úroky. Pokud se jako zákazník osvědčíte, příště už si můžete půjčit až 30 000 korun. Všechno pochopitelně vyřídíte v z pohodlí domova a ještě ten den můžete mít peníze na účtu. Zaplo je lídr v rychlosti vyřízení a zaslání peněz na účet. Pokud opravdu spěcháte, tak je Zaplo ta správná volba.

U žádosti o úvěr nemusíte dokládat výpis z registru dlužníků nebo dokládat příjem. Pro první žádost stačí jen kopie občanského průkazu. Tato půjčka je tak vhodná i pro důchodce nebo rodiče na mateřské.

U všech půjček čtěte důkladně podmínky. Pokud se jich budete držet, tak jsou půjčky výhodné a někdy i zcela zdarma. Když však termíny prošvihnete, tak Vás v budoucnu čeká nepříjemné překvapení.

Crediton.cz půjčka

Crediton.cz je další nebankovní společností s benevolentnějšími podmínkami půjček. Nový zákazníci mohou zažádat o úvěr až do výšky 8 000 korun, kdy nemusí dokládat pravidelný příjem. Pokud tuto půjčku bez problému splatí, výše úvěru se může vyšplhat až do výšky 30 000 korun.

K vyřízení se musí žadatel prokázat rodným číslem a platným občanským průkazem. Půjčku si vyřídíte ihned online a ještě ten den můžete mít peníze u sebe.

Tesco půjčka

U půjčky od Tesca můžete získat až 150 000 korun. Doba splatnosti je od 36 do 84 měsíců a vše si můžete vyřídit online z pohodlí domova. Bez doložení příjmu, bez zástavy a bez ručitele. Byť musíte doložit pravidelný přísun peněz, nemusí se jednat nutně o potvrzení pracovního poměru. Půjčka je tak vhodná i pro maminky na mateřské dovolené nebo pro důchodce.

Ochotně vám poradí i v samotném Tescu, kde si půjčku můžete také vyřídit a na vše se vyptat osobně. Nečekají vás žádné další výdaje a skryté poplatky.

Provident půjčka

Provident je další nebankovní společností, která operuje na českém trhu dlouhodobě. Jako v jiných přídech i zde máte nárok na první půjčku zdarma. První půjčku Provident si můžete vzít maximálně do výšky 12 000 korun. Pokud vše splatíte dle vaší smlouvy o půjčce, a Provident si tak ověří, že jste věrohodní klienti, můžete výši půjčky zvýšit.

Provident se snaží vyjít vstříc všem svým klientům. Každou žádost o půjčku zkoumají zaměstnanci Providentu individuálně a snaží se přijít na vhodné řešení i pro zákazníky, kteří nemají stálý příjem. Šanci zde mají i nezaměstnaní. Velmi dobrý pozor si ale dejte na včasné splácení půjčky, pokud nedodržíte termíny, tak Vás čekají nemalé penále.

Můžeme například dále jmenovat půjčku od společnosti Vitacredit.

Je to skutečně třeba?

Na závěr se ale hodí otázka, zda je taková půjčka skutečně potřebná. Všechny tyto společnosti varují, že by měl člověk řádně promyslet, zda půjčku skutečně potřebujete. Nevyplácí se půjčovat si na dovolenou, oblečení nebo vánoční dárky. Tyto půjčky by měly posloužit v případě, že jste měli nečekaný větší výdaj (rozbitá pračka, myčka) a potřebujete „přežít“ do další výplaty.

Velice snadno se můžete ocitnout v zajetí půjček, kdy nakonec zapomenete, na co jste si vlastně potřebovali půjčit. A řešit exekuce a proces oddlužení nechce snad nikdo z nás. Proto nejdřív vše řádně promyslete a až poté, konejte. Závěrem se snažte půjčovat u prověřených společností a i přesto si pečlivě čtěte podmínky půjčky.

článek je uzamčen
Zadejte svůj e-mail pro otevření článku.
nebo

Témata:

Ze života zaměstnanců Investice a spoření