Zaplo Finance - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Zaplo první půjčka zdarma

Zaplo Finance

Společnost Zaplo.cz je jednou z největších mezinárodních společností, která se specializuje na mikropůjčky. Klienty má nejen v České republice, ale i v dalších 17 zemích světa a poskytla po celém světě již miliony úvěrů. Důvodem úspěchu společnosti je její výhodnost na trhu mikropůjček, což potvrzují i nezávislé srovnávače.

Produkty

Název půjčky
Výše půjčky od – do
Splatnost od – do
Úrok
RPSN
 
Zaplo půjčka Více o produktu »
Výše půjčky 
1 000 – 30 000 Kč
Splatnost 
0 – 1 měsíců
Úrok 
od 0 %
RPSN 
od 0 %
Mám zájem
 • První půjčka zdarma je do částky 16.000 Kč
 • Ověření totožnosti bankovní identitou
 • Bezúčelová půjčka Zaplo bez jištění
 • Rychlé vyřízení Zaplo půjčky v noci i o víkendu
Půjčka Zaplo na splátky Více o produktu »
Výše půjčky 
10 000 – 60 000 Kč
Splatnost 
3 – 12 měsíců
Úrok 
od 108,72 %
RPSN 
od 183,1 %
Mám zájem
 • Rychlá půjčka Zaplo na splátky z pohodlí domova
 • Půjčka na splátky do maximální částky 60.000 Kč
 • Možnost prodloužení půjčky Zaplo
 • Možnost předčasné úhrady půjčky kdykoliv

Hodnocení Zaplo Finance

Přidat hodnocení

Zaplo produkty

Jediným, hlavním a stěžejním produktem nebankovní společnosti Zaplo je Zaplo půjčka. Zaplo půjčka je jednoduchá a rychlá půjčka, kterou si klient vyřídí online z pohodlí svého domova. Klient si při své první Zaplo půjčce může půjčit až 16 000 Kč se splatností 61 dní. První půjčka je u Zaplo zdarma, bezúročná, 0% RPSN úrok.

Zaplo navíc nabízí značnou flexibilitu. Půjčku si klient může přizpůsobit aktuálním potřebám, splátku si může odložit nebo změnit její výši. Veškeré informace ke své půjčce klient navíc najde na svém profilu Zaplo, kam se může přihlásit kdykoliv během dne skrze PC, laptop nebo mobilní telefon. Zaplo klientovi také každý měsíc včas zašle informaci o tom, že se blíží termín další splátky. Nakonec, pokud bude mít klient zájem, může celý dluh předčasně splatit.

Výhody Zaplo půjčky

 • rychlé vyřízení: celá žádost je vyřízena během několika minut
 • bez poplatků: nejsou účtovány žádné další poplatky
 • diskrétnost: komunikace s klienty probíhá e-mailem nebo telefonicky

Zaplo zásady

Firma Zaplo staví na čtyřech základních kamenech. Prvním z nich je odpovědnost. Váží si svých klientů ale také kolegů. Vědí, že dobré vztahy na pracovišti jsou základem úspěchu. Dále dbají na stabilitu a celistvost společnosti, protože dobrou týmovou práci nic nenahradí. Umí přijmout i kritiku a neusínají na vavřínech. Proto jsou pro ně rozvoj a růst nejen firmy, ale i svých zaměstnanců, dalším klíčovým bodem. A na závěr umí ocenit dobře odvedenou práci a váží si svých zaměstnanců. V Zaplo je tedy možnost kariérního růstu a své zaměstnance náležitě oceňují.

Politika firmy Zaplo

Zaplo.cz je jedním ze zakládajících členů Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů. Snaží se tedy jít příkladem, a dbají na to, aby jejich služby byly srozumitelné veškeré své klientele a prosazují zásady transparentnosti. Klient se tak nemusí bát „skrytých poplatků“. Půjčka Zaplo je férová a rychlá. Do 15 minut, od schválení žádosti, může mít klient peníze na svém bankovním účtu.

Zaplo.cz sídlo společnosti

Sídlo firmy se nachází v hlavním městě na Praze 7. Na této pobočce ale klient nemůže žádat o půjčku osobně. Zaplo se snaží poskytovat kvalitní službu především online a také pomocí telefonu na zákaznické lince, která funguje i o víkendech. Pokud přeci jen klient chce vyřídit žádost o půjčku osobně, může navštívit některé ze spolupracujících zprostředkovatelů, kteří jsou po celé České republice.

Zaplo.cz kontakty

 • info@zaplo.cz
 • Telefon: +420 800 399 399
 • Po - Pá / 8:00 - 18:00
 • So - Ne / 9:00 - 17:00

Firemní kultura

Zaplo.cz je poměrně novou firmou, která působí na trhu od roku 2013. Jsou jí tedy vlastní termíny jako inovace, inspirace, nejnovější technologie ale i zábava. I tím, že se jedná o mezinárodní společnost, sbírá firma inspiraci ze všech koutů světa a snaží se poskytnout co nejlepší pracovní prostředí, ve kterém je radost pracovat.

Jaké lidi v Zaplo hledají?

Na základě výše vyjmenovaných skutečností, hledají v Zaplo lidi, kteří se nebudou bát inovace, jsou inspirativní a poradí si s novinkami ve světě technologií. Zaplo je firma, která si uvědomuje, že v práci tráví člověk podstatnou část svého života. Hledají lidi, kteří si nechtějí těch povinných 8 hodin jen odsedět. Do svého týmu shánějí zaměstnance, kteří chtějí pracovat, objevovat a sebevzdělávat se a pracovat na vývoji firmy i seberozvoji.

Co nabízí Zaplo?

Zaplo nabízí kreativní a příjemné pracovní prostředí s jistým platem a zajímavými benefity. Snaží se zaměstnance inspirovat i prostředím, a tak je samozřejmostí, že zajišťují občerstvení na pracovišti, aby bylo postaráno nejen o zaměstnancův pitný režim. Podporují rozvoj svých zaměstnanců vzdělávacími kurzy a školeními. Samozřejmostí jsou i stravenky a také nadstandardních 5 týdnů dovolené nebo možnost Multisport karty.

Práce je v Zaplo i zábava

Nechtějí, aby práce v Zaplo byla jen řehole. Proto podporují iniciativy svých zaměstnanců a pravidelně pořádají teambuildingové akce a večírky. Chtějí, aby se jejich zaměstnanci znali i mimo kancelář a věří, že tyto akce pomáhají zlepšovat celkovou atmosféru firmy. Stejně tak chtějí svým zaměstnancům dopřát kvalitní čas se svými blízkými mimo firmu, a tak nabízí zvýhodněné vstupenky do divadla pro své zaměstnance.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Jankovcova 1037/49, 170 00 Praha - Holešovice

Velikost firmy:

50 - 100 zaměstnanců

IČ:

29413575

Založení / Zapsání do OR*:

25. 1. 2013

Právní forma:

s.r.o.