Zaplo Finance - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Rychlá půjčka na splátky!

Zaplo Finance

Společnost Zaplo.cz je jednou z největších mezinárodních společností, která se specializuje na mikropůjčky. Klienty má nejen v České republice, ale i v dalších 17 zemích světa a poskytla po celém světě již miliony úvěrů. Důvodem úspěchu společnosti je její výhodnost na trhu mikropůjček, což potvrzují i nezávislé srovnávače.

Produkty

Název půjčky
Výše půjčky od - do
Splatnost od - do
Úrok
RPSN
 
ZaploNaSplátky.cz půjčka Více o produktu »
Výše půjčky:  10 000 - 600 000 Kč
Splatnost:  6 - 36 měsíců
Úrok:  od 0 %
RPSN:  od 0 %
Mám zájem
  • Rychlá online půjčka z pohodlí domova.
  • Možnost flexibilně upravovat půjčku - výše splátek, odložení termínu splátek.
  • Možnost předčasně splatit půjčku.
Zaplo půjčka Více o produktu »
Výše půjčky:  1 000 - 30 000 Kč
Splatnost:  0 - 1 měsíců
Úrok:  od 0 %
RPSN:  od 0 %
Mám zájem
  • Mikropůjčky a krátkodobé úvěry
  • První půjčka zdarma
  • Bezúčelově a bez jištění/li>
  • Online z pohodlí domova
  • Peníze na účtu do několika minut

Hodnocení Zaplo Finance

Přidat hodnocení

Zaplo zásady

Naše firma staví na čtyřech základních kamenech. Prvním z nich je odpovědnost. Vážíme si nejen našich klientů ale také kolegů. Víme, že dobré vztahy jsou základem úspěchu. Dále dbáme na stabilitu a celistvost společnosti, protože dobrou týmovou práci nic nenahradí. Umíme přijmout i kritiku a neusínáme na vavřínech. Proto jsou pro nás rozvoj a růst nejen firmy, ale i našich zaměstnanců, dalším klíčovým bodem. A na závěr umíme ocenit dobře odvedenou práci a vážíme si našich zaměstnanců. Chceme tedy poskytnou možnost kariérního růstu a naše zaměstnance náležitě ocenit.

Politika firmy Zaplo

Zaplo.cz je jedním ze zakládajících členů Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů. Snažíme se tedy jít příkladem, a dbáme na to, aby naše služby byly srozumitelné veškeré naší klientele a prosazujeme zásady transparentnosti. Nemusíte se tak bát „skrytých poplatků“. Naše půjčka je férová rychlá. Do 15 minut, od schválení žádosti, můžete mít peníze na účtu.

Kde nás najdete?

Sídlo firmy se nachází v hlavním městě na Praze 7. Na této pobočce ale nemůžete žádat i půjčku osobně. Snažíme se poskytnou kvalitní službu především online a také pomocí telefonu na naší zákaznické lince, která funguje i o víkendech. Pokud přeci jen chcete vyřídit žádost o půjčku osobně, můžete navštívit některé z našich spolupracujících zprostředkovatelů, kteří jsou po celé České republice.

Firemní kultura

Zaplo.cz je poměrně novou firmou, která působí na trhu od roku 2013. Jsou jí tedy vlastní termíny jako inovace, inspirace, nejnovější technologie ale i zábava. I tím, že se jedná o mezinárodní společnost, sbírá firma inspiraci za všech koutů světa a snaží se poskytnout co nejlepší pracovní prostředí, ve kterém je radost pracovat.

Jaké lidi hledáme?

Na základě výše vyjmenovaných skutečností, hledáme lidi, kteří se nebudou bát inovace, jsou inspirativní a poradí si s novinkami ve světě technologií. Jsme firmou, která si uvědomuje, že v práci tráví člověk podstatnou část svého života. Hledáme lidi, kteří si nechtějí těch povinných 8 hodin jen odsedět. Do našeho týmu chceme lidi, kteří chtějí pracovat, objevovat a sebevzdělávat se a pracovat na vývoji firmy i sami sebe.

Co nabízí Zaplo?

Nabízíme kreativní a příjemné pracovní prostředí s jistým platem a zajímavými benefity. Snažíme se zaměstnance inspirovat i prostředím, a tak je samozřejmostí, že zajišťujeme občerstvení na pracovišti, aby bylo postaráno nejen o Váš pitný režim. Podporujeme Váš rozvoj vzdělávacími kurzy a školeními. Samozřejmostí jsou i stravenky a také nadstandardních 5 týdnů dovolené nebo možnost Multisport karty.

Práce je u nás i zábava

Nechceme, aby práce u nás byla jen řehole. Proto podporujeme iniciativy našich zaměstnanců a pravidelně pořádáme teambuildingové akce a večírky. Chceme aby se naši zaměstnanci znali i mimo kancelář a věříme, že tyto akce pomáhají zlepšovat celkovou atmosféru firmy. Stejně tak Vám chceme dopřát kvalitní čas s Vašimi blízkými mimo firmu, a tak nabízíme zvýhodněné vstupenky do divadla pro naše zaměstnance.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Jankovcova 1037/49, 170 00 Praha - Holešovice

Velikost firmy:

50 - 100 zaměstnanců

IČ:

29413575

Založení / Zapsání do OR*:

25. 1. 2013

Právní forma:

s.r.o.