Modrá pyramida stavební spořitelna - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Modrá pyramida - Obchodní síť

Pojďte s námi plnit sny o bydlení

Naším společným cílem je pomáhat lidem vytvářet jejich nové domovy. Rodina a dostatek času na ni je pro nás základ a rodinnou atmosféru si držíme i v týmu. Lidskost, otevřenost a partnerství jsou hodnoty, na kterých stavíme. S novým nápadem či zpětnou vazbou může přijít kdokoli, vždy naslouchámevzájemně se respektujeme. Příležitost u nás dostane každý, kdo chce pomáhat našim klientůmrozumět financím. Stačí mít tah na branku a chuť na sobě pracovat.

klienti
maraton

S námi budete růst

Začít lze kdykoli, nezáleží na zkušenostech, věku, a dokonce ani vzdělání. Na naší finanční akademii vás vše potřebné naučíme. V týmu máme studenty, maminky, táty, seniory i zkušené obchodníky, protože otevřené dveře u nás mají všichni. Každý jednotlivec je pro nás důležitý. Záleží nám na tom, aby všichni bez rozdílu dostali příležitost pro všestranný rozvoj. Podpora a sdílení zkušeností napříč týmem a spolupráce s těmi největšími odborníky, to vše u nás pomáhá v osobnostním i kariérním růstu. Proto je 86 % našich manažerských pozic obsazena interními lidmi, kteří do nich vyrostli.

Jak to u nás funguje?

Od první chvíle se nováčkům věnuje celý tým, od specialistů až po manažera. Spolehnout se můžete na individuální podporu, jak dlouho budete potřebovat. Jistotou je zázemí vybavených kanceláří a zkušení kolegové, kteří vždy rádi pomůžou. Předání dlouholetého know-how v oblasti financí, produktů i komunikace a také portfolia klientů je samozřejmostí. U nás nehrozí obvolávání rodiny a známých. Po zapracování si svůj pracovní čas každý řídí sám s ohledem na rodinu a záliby na jedné straně a chutí si vydělat na straně druhé.

„Jsem pánem svého času. Sama si určím, kdy budu pracovat a kdy se budu věnovat soukromým záležitostem. Práce s lidmi mě baví a Modrá mi umožňuje neustálé sebevzdělávání.“ Irena Novotná, Rodinný bankéř – Praha sever
modrá pyramida

Na co dalšího se můžete těšit?

Našich poradců a manažerů si ceníme, a proto investujeme do jejich rozvoje. Pořádáme unikátní akce pro osobní růst, kreativní workshopy i setkání pro celé rodiny. Na ty nejlepší z vás čeká školení v exotických destinacích, třeba v Peru nebo Kanadě. Také nás baví šachy, a dokonce je učíme na několika základních školách. Mezi oblíbené benefity patří i výhodné finanční produkty, které přinášejí nemalé úspory v domácím rozpočtu. Nemyslíme jen na sebe. Modrá pyramida dlouhodobě podporuje nadace Černí koně, Modrý klíč, Zdravotní klaun a další.

„Jsem rád, že mohu působit ve firmě, ve které je spokojenost poradců na prvním místě. Rodinná atmosféra, podpora, možnosti růstu, sdílení a důvěra, která zde panuje, jsou unikátní. Navíc v Modré opravdu platí, že dokáže přetvářet sny na skutečnost.“ Ing. Radek Rymel, Oblastní ředitel – Mladá Boleslav
„Na Modré oceňuji nejvíce to, že se můžu neustále rozvíjet a kariérně růst. Díky Modré jsem poznala nové přátele, umožňuje mi cestovat, a pokud věříte tomu, co děláte, jsou možnosti obrovské. Nevěřila bych, že se jednou budu do práce těšit.“ Zuzana Kancnerová, Obchodní manažer – Opava
kolegové
teambuilding
s námi budete růst
Konference

Jsme Modrá

Jsme specialisté na mnohé životní situace. Našim klientům pomáháme plnit si sny v oblasti bydlení nebo spořit na horší časy. Učíme je tvořit si dlouhodobé finanční rezervy a radíme jim i se správným nastavením pojistných smluv. Jako středně velká společnost máme možnost věci rychleji měnit, inovovat i sdílet. Zároveň máme silné zázemí naší mateřské společnosti Komerční banky, která je součástí mezinárodní skupiny Société Générale. Našim klientům radí více než 500 poradců a najdete nás po celé republice ve 176 poradenských centrech. Ve financích jsme zkrátka jako ryba ve vodě. Chcete plout s námi? Každý den se těšit do práce, zabezpečit sebe i své blízké a zároveň mít čas na rodinu? Pak patříte k nám.

teambuilding klienti

Fotogalerie

modrá pyramida
kolegové
kolegové
Konzultace
modrá pyramida
klienti
s námi budete růst
Konference

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 2 měsíci
4.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Modrá pyramida - Obchodní síť na plný úvazek.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Důraz na individuální fungování, rodinná atmosféra. Skvělé akce pro zaměstnance.

Negativa firmy:

Dlouhé školení, což je ale pochopitelné.

před 4 měsíci
5.0
Současný zaměstnanec - RBS - Ústí nad Labem
Pracuji ve společnosti Modrá pyramida - Obchodní síť na pracovní smlouvu více než 10 let.
Pozitiva firmy:

ve firmě pracuji od 10/2007 a nemám v plánu měnit

Negativa firmy:

soustředím se na pozitiva. na Bl*ce narazíš i v té nejlepší firmě

před 4 měsíci
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Modrá pyramida - Obchodní síť na plný úvazek 3-4 roky.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Volnost, rodinné prostředí, výborný kolektiv, nadprůměrné ohodnocení.

Negativa firmy:

před 4 měsíci
5.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Modrá pyramida - Obchodní síť na plný úvazek 3-4 roky.
Pozitiva firmy:

Modrá je fajn firma, kterou vedou fajn lidi. Líbí se mi osobní přístup, možnost kariérního růstu a pravidelné školení. Za odvedenou práci dostane člověk adekvátní odměnu, takže nic pro lenochy. Ale pokud člověk skutečně maká, má se následně velmi dobře. Dala mi spoustu skvělých kamarádů, se kterými mi ráda potkávám i mimo práci, a tak to má podle mě být. Cítím se tu hrozně fajn.

Negativa firmy:

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Zobrazit všechna hodnocení (41)

Pracovní nabídky

Zobrazit všechny nabídky (18)

Zaměření firmy

Poradenství Finance Bankovnictví Investice Pojišťovnictví