Modrá pyramida stavební spořitelna - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Modrá pyramida - Obchodní síť

Pojďte s námi plnit sny o bydlení

Naším společným cílem je pomáhat lidem vytvářet jejich nové domovy. Rodina a dostatek času na ni je pro nás základ a rodinnou atmosféru si držíme i v týmu. Lidskost, otevřenost a partnerství jsou hodnoty, na kterých stavíme. S novým nápadem či zpětnou vazbou může přijít kdokoli, vždy naslouchámevzájemně se respektujeme. Příležitost u nás dostane každý, kdo chce pomáhat našim klientůmrozumět financím. Stačí mít tah na branku a chuť na sobě pracovat.

klienti
maraton

S námi budete růst

Začít lze kdykoli, nezáleží na zkušenostech, věku, a dokonce ani vzdělání. Na naší finanční akademii vás vše potřebné naučíme. V týmu máme studenty, maminky, táty, seniory i zkušené obchodníky, protože otevřené dveře u nás mají všichni. Každý jednotlivec je pro nás důležitý. Záleží nám na tom, aby všichni bez rozdílu dostali příležitost pro všestranný rozvoj. Podpora a sdílení zkušeností napříč týmem a spolupráce s těmi největšími odborníky, to vše u nás pomáhá v osobnostním i kariérním růstu. Proto je 86 % našich manažerských pozic obsazena interními lidmi, kteří do nich vyrostli.

Jak to u nás funguje?

Od první chvíle se nováčkům věnuje celý tým, od specialistů až po manažera. Spolehnout se můžete na individuální podporu, jak dlouho budete potřebovat. Jistotou je zázemí vybavených kanceláří a zkušení kolegové, kteří vždy rádi pomůžou. Předání dlouholetého know-how v oblasti financí, produktů i komunikace a také portfolia klientů je samozřejmostí. U nás nehrozí obvolávání rodiny a známých. Po zapracování si svůj pracovní čas každý řídí sám s ohledem na rodinu a záliby na jedné straně a chutí si vydělat na straně druhé.

„Jsem pánem svého času. Sama si určím, kdy budu pracovat a kdy se budu věnovat soukromým záležitostem. Práce s lidmi mě baví a Modrá mi umožňuje neustálé sebevzdělávání.“ Irena Novotná, Rodinný bankéř – Praha sever
modrá pyramida

Na co dalšího se můžete těšit?

Našich poradců a manažerů si ceníme, a proto investujeme do jejich rozvoje. Pořádáme unikátní akce pro osobní růst, kreativní workshopy i setkání pro celé rodiny. Na ty nejlepší z vás čeká školení v exotických destinacích, třeba v Peru nebo Kanadě. Také nás baví šachy, a dokonce je učíme na několika základních školách. Mezi oblíbené benefity patří i výhodné finanční produkty, které přinášejí nemalé úspory v domácím rozpočtu. Nemyslíme jen na sebe. Modrá pyramida dlouhodobě podporuje nadace Černí koně, Modrý klíč, Zdravotní klaun a další.

„Jsem rád, že mohu působit ve firmě, ve které je spokojenost poradců na prvním místě. Rodinná atmosféra, podpora, možnosti růstu, sdílení a důvěra, která zde panuje, jsou unikátní. Navíc v Modré opravdu platí, že dokáže přetvářet sny na skutečnost.“ Ing. Radek Rymel, Oblastní ředitel – Mladá Boleslav
„Na Modré oceňuji nejvíce to, že se můžu neustále rozvíjet a kariérně růst. Díky Modré jsem poznala nové přátele, umožňuje mi cestovat, a pokud věříte tomu, co děláte, jsou možnosti obrovské. Nevěřila bych, že se jednou budu do práce těšit.“ Zuzana Kancnerová, Obchodní manažer – Opava
kolegové
teambuilding
s námi budete růst
Konference

Jsme Modrá

Jsme specialisté na mnohé životní situace. Našim klientům pomáháme plnit si sny v oblasti bydlení nebo spořit na horší časy. Učíme je tvořit si dlouhodobé finanční rezervy a radíme jim i se správným nastavením pojistných smluv. Jako středně velká společnost máme možnost věci rychleji měnit, inovovat i sdílet. Zároveň máme silné zázemí naší mateřské společnosti Komerční banky, která je součástí mezinárodní skupiny Société Générale. Našim klientům radí více než 500 poradců a najdete nás po celé republice ve 176 poradenských centrech. Ve financích jsme zkrátka jako ryba ve vodě. Chcete plout s námi? Každý den se těšit do práce, zabezpečit sebe i své blízké a zároveň mít čas na rodinu? Pak patříte k nám.

teambuilding klienti

Fotogalerie

modrá pyramida
kolegové
kolegové
Konzultace
modrá pyramida
klienti
s námi budete růst
Konference

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 1,5 rokem
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Rodinný bankéř - Frýdek-Místek
Pracuji ve společnosti Modrá pyramida - Obchodní síť na plný úvazek méně než 1 rok.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

I když jsem deset let pracovala v jiné velké bankovní instituci, tak mohu srovnat a Modrá pyramida je opravdu pro pracovníky velmi přívětivá. Je zde silná podpora ve vzdělávání, podpory manažerů a ředitelů, a i když jsme všichni OSVČ, tak to ani nezaznamenávám. Týmovost a pomáhání si navzájem je samozřejmostí. Ne zřídka se stává, že i člen představenstva pošle pochvalu, nebo se ptá jedince na konci řady, jak se mu daří. Navíc je slyšet i hlas lidu, potažmo klientů na podněty, které jsou vzneseny a velmi brzy jsou i aplikovány do praxe. Modrá pyramida, i když je dcerou KB, jde s moderními trendy na trhu a kolegové hledají stále nová řešení ke zlepšení, překážky berou jako výzvu. Jsem stále velmi motivovaná, nejen zevně, ale i zevnitř. Této instituci, lidem i produktům věřím -Modrá je prostě dobrá.

Negativa firmy:

Stále je hodně recenzí a srovnávačů, kde Modrá pyramida a vůbec úvěry ze stavebního spoření nevychází dobře. Malé doporučení je věnovat se více marketingu v této oblasti, spousta klientů totiž vyhledává na informace na internetu a vůbec se nedostanou ke správným informacím.

Doporučení pro management firmy:

Věnovat se informacím na internetu, které jsou často zbytečně zcestné.

před 2 roky
4.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Modrá pyramida - Obchodní síť na plný úvazek.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Důraz na individuální fungování, rodinná atmosféra. Skvělé akce pro zaměstnance.

Negativa firmy:

Dlouhé školení, což je ale pochopitelné.

před 2 roky
5.0
Současný zaměstnanec - RBS - Ústí nad Labem
Pracuji ve společnosti Modrá pyramida - Obchodní síť na pracovní smlouvu více než 10 let.
Pozitiva firmy:

ve firmě pracuji od 10/2007 a nemám v plánu měnit

Negativa firmy:

soustředím se na pozitiva. na Bl*ce narazíš i v té nejlepší firmě

před 2 roky
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Modrá pyramida - Obchodní síť na plný úvazek 3-4 roky.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Volnost, rodinné prostředí, výborný kolektiv, nadprůměrné ohodnocení.

Negativa firmy:

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (42)

Pracovní nabídky

Všechny pracovní nabídky (28)

Zaměření firmy

Poradenství Finance Bankovnictví Investice Pojišťovnictví