PFP – kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Razdva půjčka na cokoliv

PFP

Společnost PFP s.r.o. je dceřinou společností největší české makléřské společnosti RENOMIA, a. s. Provozuje internetové srovnávače pojištění Suri.cz, www.srovnator.cz a www.povinne-ruceni.com. PFP zprostředkovává pojištění vozidel, pojištění domácnosti, cestovní pojištění, pojištění majetku a úrazové pojištění řidiče pro 15 pojišťoven.

Hodnocení PFP

Přidat hodnocení

Historie společnosti PFP

PFP Na trhu působí již od roku 1999, což z ní dělá je historicky nejstarší společnost, která se zabývá srovnáním povinného ručení na internetu. V začátcích srovnávače pouze ukazovaly produkty, které pojišťovny standardně nabízejí. I díky tomu se v době boomu srovnávačů ceny pojištění výrazně snížily.

Postupem času firma PFP začala navazovat spolupráce s pojišťovnami, aby si skrze ni mohli klienti sjednat pro ně nejvýhodnější pojištění pohodlně online. V roce 2016 koupila společnost Renomia 80% podíl v PFP s.r.o. a založila internetový porovnávač zaměřený na rodinné finance, Suri.

Suri.cz

Suri je opravdu komplexní nástroj, který vám pomůže s optimalizací a spravováním rodinných financí i dalšími problematikami. Jejich čtyři základní hodnoty jsou: Iniciativa, inovace, svoboda = zodpovědnost a služba. Na jejich webových stránkách si vyberete z rubrik:

  • Vozidla,
  • Domácnost,
  • Finance,
  • Život,
  • Cestování,
  • Byznys.

V nich najdete například srovnávače pojištění (havarijního, cestovního) a pokud byste chtěli poradit s konsolidací půjčky nebo pojištěním majetku, stačí vyplnit formulář a Suri s vám ozve s nabídkou, která pro vás bude ideální.

„SURI má fungovat nejen jako vyhledávač nejvýhodnějšího pojištění a dalších služeb, ale také jako revizor stávajících smluv, kdy klienta včas upozorní, pokud se objeví výhodnější nabídka nebo brzo končící smlouva"

– Pavel Jechort pro Opojisteni.cz

Povinneruceni.com

Povinneruceni je srovnávač, který přehledně a nezávisle porovnává desítky nabídek pojistných produktů. Na stránkách uvádí, že díky nim můžete ušetřit až 70 % peněz při sjednání havarijního pojištění a povinného ručení. Navíc vám to zabere minimum času. Nabídku smluv porovnáte za 1 minutu a když si vyberete, sjednání vám nezabere více než 10 minut. Tohle všechno pro vás mají:

  • poradenství a servis zdarma,
  • pomoc s výpovědí pojistné smlouvy,
  • změna registrační značky nebo adresy,
  • asistence na telefonu a chatu.

V tzv. poradně také najdete mnoho zajímavých článků např. o tom, jak postupovat při nehodě v zahraničí či co to jsou limity pojistného plnění.

Srovnator.cz

Srovnátor je uživatelsky velmi příjemná zelená stránka s vtipným a výstižným heslem: „Nesrovnatelně lepší pojištění.“ Kromě toho, že si na Srovnátoru máte možnost srovnat cestovní pojištění, havarijní pojištění, povinné ručení a pojištění majetku, se tady dozvíte spoustu informací.

Do svého magazínu Srovnátor pravidelně přispívá články, ve kterých si můžete přečíst třeba jak zazimovat motorku nebo jak fungují semafory. Všechny články sice nutně nesouvisí s problematikou pojištění, ale to neznamená, že vás nemohou obohatit. Pokud by vás ale zajímalo například co ovlivňuje cenu cestovního pojištění, na Srovnátoru je to velmi přehledně vysvětleno.

Kariéra v PFP

Pokud hledáte místo ve společnosti s rodinnou atmosférou, legrací a dobrým kolektivem, PFP je jasnou volbou. Mají tu mladý tým kolegů, kteří si užívají benefity jako stravenky, Multisport kartu a občerstvení na pracovišti. Nabízí jak práci na hlavní pracovní poměr, tak na živnostenský list a pokud to pozice dovoluje, příležitostná práce z domova není problém. Pokud sdílíte stejné hodnoty jako oni, rádi vás mezi sebou přivítají!

PFP volná místa

V současné době hledají například react JS developera, specialistu telefonického prodeje pojištění a product managera. O firemní kultuře ve společnosti leccos napovídá i způsob, jakým popisují nabízené pozice. Například product manager: „Nový kolega na této pozici bude naše spojka s pojišťovnami, nebojí se komunikovat, navrhovat nová řešení a posouvat věci dopředu. A v neposlední řadě doplní náš tým a bude se za námi těšit do práce “.

Máte přehled o pojistných produktech a možnostech digitalizace? Chcete pomáhat lidem k získání kompletního přehledu o pojistných produktech a díky tomu i k dělání dobrých, informovaných rozhodnutí? Práce v PFP má smysl, o čemž svědčí i jejich 100 000 spokojených klientů z celé České republiky. Pošlete do PFP životopis a rozšiřte jejich řady!

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Frýdlantská 210/12, 46001 Liberec

Velikost firmy:

25 - 49 zaměstnanců

IČ:

25918184

Založení / Zapsání do OR*:

17. 3. 1999

Právní forma:

s.r.o.