ESSOX | Kariéra u úvěrové společnosti | VímVíc.cz
Razdva půjčka na cokoliv

ESSOX

Společnost ESSOX je jedním z nejvýznamnějších poskytovatelů nebankovních finančních služeb v celé České republice. Jde o společensky zodpovědnou firmu, která má v Česku bohatou historii. Působí zde již od roku 1993. Hlavním zaměřením ESSOX jsou úvěry na auta, hotovostní půjčky, poskytování kreditních karet, havarijní pojištění a pojištění schopnosti splácet.

Hodnocení ESSOX

Přidat hodnocení
před 5,5 roky
4.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti ESSOX na plný úvazek.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Stabilní zaměstnavatel přes 25 let na trhu, zázemí silné finanční skupiny a více než 20 různých benefitů, které zpříjemňují pracovní poměr, pokud je člověk aktivní i po práci, dlouhodobé spoření od zaměstnavatele, fajn kolektiv a dobré vztahy, založené na dlouholetých pracovních i přátelských základech.

Negativa firmy:

před 6 roky
3.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti ESSOX na plný úvazek 8-10 let.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Zajímavé finanční ohodnocení.

Negativa firmy:

Konzervatismus, bez možnosti kariérního růstu pro většinu zaměstnanců.

před 6 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Referent – České Budějovice
Pracuji ve společnosti ESSOX na plný úvazek 1-2 roky.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Příjemný kolektiv kolegyň

Negativa firmy:

Šéfová, vedoucí oddělení a zástupce vedoucího otřesné chování, otřesné jednání a podrazy

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (3)

Historie společnosti ESSOX

ESSOX začínal v roce 1993 jako poskytovatel spotřebitelského financování a leasingu. Zlomový byl pro společnost rok 2003, ve kterém se stala součástí a členem finanční skupiny Komerční banky a Société Générale. Dnes je Společnost ESSOX s.r.o. vlastněna z 50,9 % Komerční bankou a ze 49,1 % Société Générale Consumer Finance.

Úvěr na auto

Úvěr na auto je jednou z nejvyužívanějších služeb, které společnost poskytuje. V ESSOXu jsou experty na financování automobilů, a to nových i ojetých. Můžete díky nim získat pevnou úrokovou sazbu po celou dobu splácení a úvěr lze kdykoliv předčasně splatit.

Další služby, na jejichž poskytování se ESSOX specializuje jsou půjčky, kreditní karty, financování strojů a technologií, značkové financování aut, nákupy na splátky a další.

ESSOX kontakt a infolinka

Provozní doba infolinky je pondělí - pátek: 8:00 - 19:00. Na číslo +420 389 010 422 se můžete obrátit s jakýmikoliv dotazy, které se týkají produktů ESSOX. Další možnost, jak se spojit se zaměstnanci firmy je e-mail zakaznickyservis@essox.cz.

Společensky odpovědná firma

ESSOX je firma založená na respektu ke svým zaměstnancům a na úctě k prostředí, ve kterém podniká. Jako příklad společensky přínosných aktivit můžeme uvést projekt Společně bezpečně, který funguje od roku 2018 ve spolupráci s hasičským záchranným sborem. Projekt podporuje vzdělávání dětí.

Angažují se i v oblasti ochrany životního prostředí. Od roku 2016 sídlí v energeticky úsporných budovách, třídí odpad a dokonce spravují tři včelí úly.

ESSOX blog

Zajímavé je na firmě to, že má také vlastní blog. Najdete zde příspěvky ve čtyřech rubrikách a sice:

  • Trendy
  • Jsme srdcaři
  • Stories
  • Děje se

Nestane se vám často, že si na stránkách firmy poskytující půjčky můžete přečíst článek o českých útulcích a etickém adoptování psů a štěňat.

ESSOX kariéra

Pakliže chcete práci ve stabilní společnosti s moderním technickým vybavením a zajímáte se o finanční sektor, ESSOX je to pravé místo pro vás. Je zde možnost pracovat z domova a ohodnoceni budete fixně s možnými bonusy podle kvality vámi odvedené práce.

Mezi lákavé benefity firmy patří 25 dní dovolené, stravenky plně hrazené zaměstnavatelem, penzijní, kapitálové a životní pojištění a 3000 korun ročně do Cafeterie. Tyto prostředky můžete využít na sportovní, zábavné, kulturní nebo relaxační aktivity.

Volná místa v ESSOXu

Většina zaměstnanců pracuje z kanceláře v Českých Budějovicích. Právě tam teď obsazují plno volných míst. Hledají například analytiky, členy back office, programátory nebo právníky. Nabídka práce je tak široká, že si vybere téměř každý.

Pokud máte minimálně středoškolské vzdělání, přátelskou, proklientsky orientovanou osobnost a chuť se učit novým věcem, můžete získat místo v týmu zákaznického servisu. Tato pozice je vhodná i pro absolventy. Před zasláním životopisu doporučujeme nahlédnout do zákulisí ESSOXU například pomocí jejich instagramu, a poznat tak jejich firemní kulturu.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Senovážné nám. 231/7, 370 01 České Budějovice

Velikost firmy:

250 - 499 zaměstnanců

IČ:

26764652

Založení / Zapsání do OR*:

3. 3. 1993

Právní forma:

s.r.o.