Partners Financial Services - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Dlouhodobá půjčka

Partners Financial Services

Česká akciová společnost Partners Financial Services, a.s., zahájila svou činnost v červnu roku 2007 a její hlavní aktivitou je poskytování nezávislého finančního poradenství. Heslem Partners je Finanční poradenství JINAK.

Hodnocení Partners Financial Services

Přidat hodnocení
před 2 měsíci
5.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Partners Financial Services na pracovní smlouvu.
Pozitiva firmy:

Od doby co jsem nastoupila k této firmě jsem poznala spoustu zajímavých lidí, navázala nová přátelska spojení. Pro klienty vždy hledáme nejlepší možné řešení a není problém to prodiskutovat i s mými kolegy. Benefity které tu jsou k dispozici vnímám velmi pozitivně. Na víc máte možnost kariérního postupu, záleží jen na vás.

Negativa firmy:

před 4 měsíci
5.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Partners Financial Services na pracovní smlouvu.
Pozitiva firmy:

Hodně mě tu naučili. Velmi dobré zázemí i pomoc v začátcích. Máte tady plnou podporu a to je v dnešní době velice důležité. Podnikám v této firmě několik let. Za tu dobu se tu toho spoustu změnilo, ale k lepšímu.

Negativa firmy:

před 5 měsíci
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Partners Financial Services jako nezávislý pracovník.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Jako živnostník máte v této společnosti možnost vysokého výdělku. Cestujete a společnost nabízí dalších mnoho zajímavých benefitů. Kolegiální vztahy jsou tady na úrovni. Nejedná se o žádné nepřející kolegy či nadřízené, ale z mého pohledu je to vše o spolupráci a přátelském duchu.

Negativa firmy:

před 5 měsíci
5.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Partners Financial Services na pracovní smlouvu.
Pozitiva firmy:

V začátcích máte lidi, kteří vás umí namotivovat a podpořit. Kolektivní vztahy jsou přátelské, nejsou tu žádné pomluvy a nikdo si nehází klacky pod nohy. Vaše nasazení pak určuje vaše platové ohodnocení.

Negativa firmy:

Mzda se odvíjí na vašem usilí, není pevná

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (67)

V současnosti jsou Partners největší finančněporadenskou společností na českém trhu, s více než miliardovým ročním obratem a dvěma sty tisíci klienty. Do skupiny Partners dále patří Partners bankovní služby, Partners investiční společnost, Partners média (www.finmag.cz, www.penize.cz) a Partners Akademie.

Jsme přesvědčeni o tom, že kvalitní finanční poradenství založené na odborných znalostech, nezávislosti a objektivitě poradce je pro každého klienta obrovským přínosem. Věříme v celoživotní partnerství mezi klienty a poradcem Partners a otevřený vztah založený na důvěře. Snažíme se být vždy o krok napřed a přicházet s inovacemi, které mají přidanou hodnotu pro klienty. Proto máme v portfoliu exkluzivní nízkonákladové produkty. Jako jediná finančněporadenská společnost na trhu také nabízíme kvalitní bankovní produkty a služby.

Mezi tři poslání Partners patří vnímání klientů jako jedinečných osobností s vlastními cíli, zvyšování jejich životní úrovně řešením skutečných potřeb (vytváří prostředí pro podnikatelský úspěch svých poradců a odborným a praktickým vzděláváním pomáhají rozvíjet jejich potenciál) a určovat finančnímu poradenství směr a dávat mu důstojnost, která mu náleží.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Türkova 2319/5b, 149 00 149 00

Velikost firmy:

1 000 - 5 000 zaměstnanců

IČ:

27699781

Založení / Zapsání do OR*:

23. 8. 2006

Právní forma:

a.s.