Partners Financial Services - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Razdva půjčka na cokoliv

Partners Financial Services

Česká akciová společnost Partners Financial Services, a.s., zahájila svou činnost v červnu roku 2007 a její hlavní aktivitou je poskytování nezávislého finančního poradenství. Heslem Partners je Finanční poradenství JINAK.

Hodnocení Partners Financial Services

Přidat hodnocení
před 2 měsíci
5.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Partners Financial Services na pracovní smlouvu.
Pozitiva firmy:

Asi ta největší motivace a odměna je to, když v počátku klient nevěří, že dosáhneme tomu, co mu říkám. Specializuji se v oboru financí už několik let, baví mě to a finance jsou vlastně můj koníček. Myslím si, že nejdůležitější je to, jaký mám sám vztah k financím, tím pak svým klientům chci předat to nejlepší. Tady v Partners je dobrý tým lidí, vzájemně se umíme podpořit a za to jsem rád.

Negativa firmy:

před 6 měsíci
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Partners Financial Services na plný úvazek 3-4 roky.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Je tu propracovaný systém zaškolování, takže má podle mě možnost to někam dotáhnout každý kdo si věří a umí se pohybovat ve financích. Firma má za mě vize, kterých se drží a chce neustále růst, a to mě vede k tomu abych i já sám měl takový přístup. Je to pro mě motivující.

Negativa firmy:

před 7 měsíci
5.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Partners Financial Services na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Tato firma mi jako poradci poskytuje bezkonkurenční zázemí. Neustále se rozvíjí a posouvá do předu, to mě samotného motivuje. Nezažiji tady stereotyp. Vedení si jde tvrdě za svým a je tím pro mě dobrým příkladem.

Negativa firmy:

před 8 měsíci
5.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Partners Financial Services na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Já osobně se považuji za pozitivního a pracovitého člověka pro kterého je kariéra důležitá. Vždy se snažím najít nějaké řešení, ne problémy. Chci svým klientům najít takové řešení, které je hlavně pro ně vyhovující. Tady pro mě kariéra znamená dlouhodobý růst a stabilní příjem. Jako bonusovou složku vnímám flexibilní pracovní dobu a základní fixní plat s motivační složkou.

Negativa firmy:

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (76)

V současnosti jsou Partners největší finančněporadenskou společností na českém trhu, s více než miliardovým ročním obratem a dvěma sty tisíci klienty. Do skupiny Partners dále patří Partners bankovní služby, Partners investiční společnost, Partners média (www.finmag.cz, www.penize.cz) a Partners Akademie.

Jsme přesvědčeni o tom, že kvalitní finanční poradenství založené na odborných znalostech, nezávislosti a objektivitě poradce je pro každého klienta obrovským přínosem. Věříme v celoživotní partnerství mezi klienty a poradcem Partners a otevřený vztah založený na důvěře. Snažíme se být vždy o krok napřed a přicházet s inovacemi, které mají přidanou hodnotu pro klienty. Proto máme v portfoliu exkluzivní nízkonákladové produkty. Jako jediná finančněporadenská společnost na trhu také nabízíme kvalitní bankovní produkty a služby.

Mezi tři poslání Partners patří vnímání klientů jako jedinečných osobností s vlastními cíli, zvyšování jejich životní úrovně řešením skutečných potřeb (vytváří prostředí pro podnikatelský úspěch svých poradců a odborným a praktickým vzděláváním pomáhají rozvíjet jejich potenciál) a určovat finančnímu poradenství směr a dávat mu důstojnost, která mu náleží.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Türkova 2319/5b, 149 00 149 00

Velikost firmy:

1 000 - 5 000 zaměstnanců

IČ:

27699781

Založení / Zapsání do OR*:

23. 8. 2006

Právní forma:

a.s.