Zaplo půjčka ihned | zaplo.cz | VímVíc.cz

Zaplo půjčka

 • První půjčka zdarma je do částky 16.000 Kč
 • Ověření totožnosti bankovní identitou
 • Bezúčelová půjčka Zaplo bez jištění
 • Rychlé vyřízení Zaplo půjčky v noci i o víkendu
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od – do 1 000 Kč – 30 000 Kč
Splatnost od – do 0 – 1 měsíců
Úrok od 0 %
RPSN od 0 %

Výhody půjčky:

 • Zaplo půjčka na cokoliv
 • První půjčka zdarma je do výše 16.000 Kč
 • U první půjčky je 0% úrok a 0% RPSN
 • Ověření totožnosti bankovní identitou
 • Předčasné splacení je zdarma
 • Možnost Zaplo navýšení půjčky
 • Žádné další poplatky
 • Rychlé vyřízení Zaplo v noci i o víkendu

Reprezentativní příklad:

„Karel F. si půjčil u Zaplo první půjčku ve výši 10.000 Kč na 30 dní. Za 30 dní zaplatil stejnou částku, kterou si půjčil, tedy 10.000 Kč. Celkové náklady spotřebitelského úvěru jsou 0 Kč. Při uzavření smlouvy online je klientem zasílána částka 0,01 Kč pro identifikaci.

U opakované půjčky ve výši 25.000 Kč na 30 dní je zápůjční úroková sazba 279,83 % a RPSN 1141,2 %. Výše úroku by činila 5.750 Kč. Celková částka splatná spotřebitelem je 30.750 Kč."

Podmínky půjčky:

 • Věk 18 let
 • Trvalý pobyt na území ČR
 • Schopnost splatit úvěr v termínu splatnosti
 • Bezdlužnost
 • Kopie občanského průkazu

Zaplo.cz je nebankovní společnost specializující se na mikropůjčky a krátkodobé půjčky (nebankovní půjčky online). Je součástí skupiny 4finance Group, mezinárodní společnosti působící po celém světě především v oblasti mikropůjček a poskytla po celém světě již miliony úvěrů. Zaplo má své klienty nejen v České republice, ale v dalších 17 zemích světa. Zaplo je jedním ze zakládajících členů Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů (APNÚ) a patří mezi nejlepší nebankovní půjčky online. Zaplo je licencovanou společností České národní banky (ČNB), která nikdy nebude svým klientům účtovat skryté poplatky.

Zaplo půjčka online

Novým zákazníkům je poskytována Zaplo první půjčka zdarma. To znamená, že kolik si klient půjčí, tolik zaplatí. Nic navíc, žádné skryté poplatky. U Zaplo je možné mít sjednaný jeden úvěr. Nebankovní půjčka online zaplonasplatky.cz se dá poprvé sjednat ve výši od 1.000 Kč do 16.000 Kč a doba splácení je od 7 do 30 dnů. Zaplo půjčka je typická krátkodobá půjčka. Úrok a RPSN je u půjčky do částky 16.000 Kč ve výši 0 %. Jedná se o bezúčelovou půjčku, kdy klient nemusí uvádět, na co si chce půjčit. U Zaplo Finance získá klient pevnou zápůjční úrokovou sazbu.

Je-li půjčka Zaplo sjednána opakovaně, lze zažádat o úvěr ve výši až 30.000 Kč na 30 dní. V době, kdy je Zaplo půjčka aktivní, si klient může navyšovat půjčku až do maximálního limitu. Zaplo půjčka ihned je vyřizována obratem a po schválení půjčky Zaplo jsou finance poslány obratem klientovi. Zaplo se jednoznačně řadí mezi nejlepší nebankovní půjčky online. Klienti mohou využít online nástroje úvěrové kalkulačky či srovnání půjček více typů, aby měli přehled o výši splátky.

Úvěrová kalkulačka vyčíslí výši úroku, RPSN sazby a zobrazí celkový přehled o online půjčce Zaplo. Aby splácení krátkodobé půjčky probíhalo v pořádku, Zaplo splátkový kalendář bývá zasílán do e-mailu formou upozornění 2 dny před termínem splatnosti. Zaplo splátkový kalendář je třeba dodržet. Nabízí se však možnost předčasného splacení Zaplo půjčky zdarma. Klient musí před tímto úkonem informovat Zaplo zákaznické centrum.

Zaplo na splátky

Zaplo na splátky je dlouhodobá varianta půjčky od zaplonasplatky.cz, která nabízí 10.000 Kč až 60.000 Kč s dobou splácení až 12 měsíců. Zaplo půjčka na splátky je na rozdíl od tradiční Zaplo půjčky splácena měsíčně po dobu až jednoho roku. Zaplo půjčka na splátky je vhodná pro klienty, kteří si potřebují půjčit větší obnos peněz, půjčku ale mohou splácet jen po malých částkách.

Největší zprostředkovatelé a zároveň srovnání půjček více druhů jsou například Chytrá půjčka na webu pujcka.cz od provozovatele Elephant Orchestra, s.r.o., anebo Hyperpůjčka či Malá Hyperpůjčka od společnosti Bezvafinance (projekt Hyperfinance). Jak Hyperpůjčka, tak pujcka.cz jsou pouze zprostředkovatelé úvěrů. Další kontakt probíhá již mezi klientem a poskytovatelem daného úvěru.

Právě to umožňuje Zaplo na splátky. Půjčku Zaplo je možné flexibilně upravit podle sebe, odložit si například termín splátky, změnit výši měsíční splátky nebo požádat o navýšení půjčky na www.zaplo.cz po Zaplo přihlášení. Zaplo.cz přihlášení probíhá zadáním zákaznického e-mailu a hesla.

Jaké výhody přináší Zaplo půjčka

Zaplonasplatky.cz vystupuje vůči svým klientům velmi otevřeně a představuje jim všechny výhody, které přináší Zaplo půjčka online:

 • První půjčka zdarma do částky 16.000 Kč: Pokud klient splatí první půjčku Zaplo včas, nebude mu účtován žádný úrok ani poplatek.
 • Zaplo půjčka ihned: Rozhodnutí, zda byla půjčka Zaplo schválena, se klient dozví neprodleně, peníze má na svém bankovním účtu ihned po schválení. V noci i o víkendu a bez poplatku.
 • Žádné další poplatky: SMS zprávy nejsou zpoplatněny a nejsou účtovány žádné další poplatky.
 • Možnost Zaplo navýšení půjčky: U Zaplo půjček je možné požádat o navýšení.
 • Velmi rychlé vyřízení Zaplo půjčky: Díky ověření totožnosti bankovní identitou jsou peníze na klientovo účtu ještě rychleji.

Bližší informace ohledně půjčky Zaplo jsou k dohledání na webových stránkách. Zaplo přihlášení na www.zaplo.cz probíhá přes e-mail zákazníka a zvolené heslo. Zaplo přihlášení do zákaznického účtu přináší přehled historických půjček a možnost nové půjčky.

Co zvážit před sjednáním Zaplo půjčky

Před žádostí o Zaplo půjčku by si měl klient dobře promyslet, zda je půjčka doopravdy nutná a zda bude schopný úvěr řádně splácet, teprve poté o ni zažádat. Před sjednáním Zaplo půjčky by měl klient promyslet několik skutečností:

 • Zda je půjčka doopravdy nezbytná
 • Zda je klient schopný splácet půjčku
 • Porovnat výši měsíční splátky s měsíčními příjmy
 • Půjčit si takovou částku, jaké je potřeba

Pro koho je určena půjčka Zaplo

Klient nebankovní instituce Zaplo.cz musí splňovat určité požadavky, aby si mohl zažádat o Zaplo půjčku:

 • Trvalý pobyt na území ČR
 • Věk minimálně 18 let
 • Schopnost splatit úvěr v termínu splatnosti
 • Bezdlužnost
 • Stabilní příjem

Při žádosti o Zaplo půjčku dokládá klient pouze kopii platného občanského průkazu a posílá potvrzovací platbu ve výši 0,01 Kč z bankovního účtu vedeného na jméno klienta. Zaplo.cz přihlášení umožňuje sledovat v klientském účtu historii úvěrů. Mít negativní platební historii nemusí automaticky vést k zamítnutí žádosti. Jakmile klient dokončí žádost o Zaplo půjčku, obdrží předsmluvní informace o půjčce, ve kterých jsou shrnuty veškeré parametry půjčky.

Časté dotazy v rámci Zaplo

Kvůli častým dotazům od potenciálních klientů, které se opakují, je zde přehled nejčastějších otázek. Co musí splňovat zájemce o půjčku Zaplo? Plnoletost, bezdlužnost, trvalý pobyt na území ČR, schopnost splácet včas úvěr a vyplnit veškeré potřebné formuláře. Platí se poplatky v rámci sjednání půjčky? Ne, jediný náklad je identifikační platba ve výši 0,01 Kč. Na co lze použít finance ze Zaplo půjčky? Půjčka od Zaplo je na cokoliv, není nutné dokládat účel využití peněz.

Chci použít úvěrovou kalkulačku

Stávající půjčku si mohou klienti navýšit až do výše kreditního limitu. Zaplo půjčku není nutné zajišťovat. A mohou se klienti spolehnout na pevný úrok? Ano, Zaplo finance nabízí pevnou zápůjční úrokovou sazbu – po celou dobu trvání Zaplo půjčky bude úrok stejný. Kde najde klient úvěrovou smlouvu? Po Zaplo přihlášení do uživatelského účtu je klientům k dispozici smlouva o půjčce.

Zaplo online půjčka

Klient si může vyřídit půjčku v klidu z pohodlí domova, Zaplo půjčka se dá sjednat pouze online nebo u spolupracujících zprostředkovatelů Zaplo. Klient bude potřebovat pouze kopii dokladu totožnosti a následně zašle ze svého bankovního účtu potvrzovací platbu v částce 0,01 Kč, která se posílá po uzavření smlouvy online. To vše je možné doložit elektronicky a vložit jako sken do formuláře se žádostí o půjčku.

Aby klient mohl využívat služeb www.zaplo.cz, musí se nejprve registrovat na webové stránce. Klient vyplní základní údaje, jako je jméno, věk, rodné číslo, číslo občanského průkazu, telefon, e-mail a adresu. Poté si ke svému novému účtu zvolí heslo a registrace je hotová. Od této chvíle může začít využívat Zaplo naplno.

Tip: Zaplo půjčka patří mezi P2P půjčky. Klienti se mohou podívat také na další P2P půjčky na úvěrovém trhu, například na Zonky půjčku.

Acema půjčka

Nejlepší nebankovní půjčka diskuze: Zaplo recenze

Na internetu jsou vesměs dobré Zaplo půjčka recenze a pro někoho může být jistě nejlepší nebankovní půjčkou diskuze. Společnost má Zaplo recenze i na svých webových stránkách zaplo.cz. Zaplo recenze obsahují příběhy lidí, kteří si peníze půjčili a byli se službou spokojeni. Potrpí si na transparentnost, profesionalitu a férové jednání. Na stránkách Zaplo.cz je k nalezení i upozornění, že by měl klient půjčku před uzavřením dobře zvážit, aby se skutečně mohlo jednat o nejlepší nebankovní půjčku na trhu.

Klient by si neměl půjčovat na splacení jiných pohledávek nebo v případě, že si není jistý svou schopností splatit úvěr. Mikropůjčka může pomoci v případě, kdy klient musí zaplatit nečekaně vyšší obnos (nový domácí spotřebič, oprava auta atd.) a potřebuje menší výpomoc do další výplaty. Pro dohledání nezávislých Zaplo půjček recenzí a hodnocení stačí vyhledat Zaplo recenze a pročíst si je, případně se podívat na hodnocení přímo na webových stránkách společnosti.

Zaplo kontakty

Pokud si klient nebude vědět rady u žádosti o Zaplo půjčku, není třeba zoufat. Může využít Zaplo kontakty na zákaznické lince na čísle 800 399 399 nebo 225 852 311. Zaplo půjčka kontakt je i e-mailová adresa info@zaplo.cz. Zaplo kontakt funguje od pondělí do pátku od 8 do 18 hodin.

Oddělení správy pohledávek operuje na telefonu 800 999 966 a na e-mailové adrese platby@zaplo.cz. Správa pohledávek funguje ve všední dny od 8:00 do 16:30, o víkendech není tato linka dostupná. Zaplo Finance s.r.o. je nebankovním poskytovatelem spotřebitelského úvěru na základě oprávnění, které udělila Česká národní banka (ČNB), která je zároveň i orgánem dohledu nad činností společnosti Zaplo Finance.

Sídlo společnosti Zaplo Finance s.r.o.

Sídlo společnosti Zaplo Finance s.r.o. se nachází na adrese:

 • Zaplo Finance s.r.o.
 • 5. května 1746/22, 140 00 Praha 4
 • Na této adrese nelze žádat osobně o Zaplo půjčku

IČ společnosti je 294 13 575. Kompletní Zaplo půjčka kontakt je k dohledání na webové stránce www.zaplo.cz v sekci Kontakty.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku