Zaplo na splátky (Zaplo půjčka) | VímVíc.cz

Zaplo na splátky (Zaplo půjčka)

 • Rychlá půjčka na splátky z pohodlí domova
 • Půjčka na splátky do výše 60.000 Kč
 • Možnost prodloužení půjčky Zaplo
 • Možnost předčasně splatit půjčku
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od - do 10 000 Kč - 60 000 Kč
Splatnost od - do 3 - 12 měsíců
Úrok od 108,72 %
RPSN od 183,1 %

Výhody půjčky:

 • Rychlá půjčka na splátky z pohodlí domova
 • Možnost prodloužení půjčky Zaplo
 • Upozornění na termín splátky
 • Snadná kontrola 24 hodin denně v Zaplo profilu

Reprezentativní příklad:

„Karel F. si půjčil 55.000 Kč s tím, že chce splácet 12 měsíců (1 rok). Výše měsíční splátky je 7.726 Kč. Roční pevná úroková sazba činí 109,39 % a RPSN je 184,90 %. Karel F. celkově zaplatil 92.707,92 Kč."

Podmínky půjčky:

 • Věk 18 let
 • Trvalý pobyt na území ČR
 • Dva doklady totožnosti
 • Stabilní příjem
 • Schopnost splatit úvěr
 • Bankovní účet v bance působící na území ČR
 • Dobrá platební historie

Zaplo.cz

Zaplo.cz je nebankovní společnost poskytující nebankovní půjčky. Ve světě financí se zaměřuje především na mikropůjčky. Krátkodobá půjčka ihned je typ půjčky na nižší částky s kratší dobou splatnosti. www.zaplo.cz, poskytované společností Zaplo Finance, je součástí jedné z největších a nejrychleji se rozvíjejících skupin v Evropě, lucemburské společnosti 4finance Holding S.A.

Spokojenost zákazníka je základním předpokladem pro úspěch společnosti. Zaplo půjčka na splátky je šitá na míru zákazníkům. Zaplo je jedním ze zakládajících členů Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů a zakládá si na transparentnosti, srozumitelnosti, jednoduchosti a rychlosti. To si chválí nejedna Zaplo recenze ohledně půjčení peněz.

Zaplo půjčka na splátky

Zaplo půjčka na splátky je jednoduchá a rychlá půjčka online, kterou si může klient vyřídit kompletně online. Klient může využít půjčení peněz od 10.000 Kč do 60.000 Kč a doba splácení se pohybuje od 3 do 12 měsíců. O Zaplo půjčku ihned si klient zažádá snadno prostřednictvím online formuláře. Úvěrová kalkulačka automaticky vygeneruje podmínky půjčky Zaplo, výši měsíčních splátek a výši úroků a RPSN.

Stačí, aby si klient navolil částku, kterou si chce půjčit a zvolil si i dobu splácení. Pokud bude klientovi vyhovovat nabídka, stačí se registrovat na webových stránkách www.zaplo.cz nebo www.zaplonasplatky.cz a odeslat potřebné dokumenty. Poté klient čeká na vyjádření společnosti. Jakmile bude Zaplo půjčka schválena, peníze budou obratem zaslány na klientův bankovní účet.

Největší zprostředkovatelé a zároveň srovnávače více druhů půjček jsou například Chytrá půjčka na webu pujcka.cz od provozovatele Elephant Orchestra, s.r.o., anebo Hyperpůjčka či Malá Hyperpůjčka od společnosti Bezvafinance (projekt Hyperfinance). Jak Hyperpůjčka, takpujcka.cz jsou pouze zprostředkovatelé úvěrů. Další kontakt probíhá již mezi klientem a poskytovatelem daného úvěru.

Výhody krátkodobé půjčky Zaplo na splátky

Zaplo na splátky je rychlá půjčka na splátky online. Vyřízení úvěru u společnosti Zaplo je nejen rychlé, ale i snadné, což je kladně hodnoceno v Zaplo recenzích a hodnoceních. Krátkodobá půjčka Zaplo na splátky je značně flexibilní. Klient si přizpůsobuje půjčku aktuálním potřebám – splátku je možné odložit nebo změnit její výši.

 • Rychlé vyřízení: Klient se okamžitě dozví, zda je jeho Zaplo půjčka schválena, poté jsou peníze do 15 minut na jeho bankovním účtu.
 • Žádné další poplatky: Žádné SMS nejsou zpoplatněny, ani se neúčtují žádné další poplatky.
 • Diskrétní komunikace: Komunikace s klienty probíhá výhradně mobilem nebo e-mailem.
 • Flexibilní půjčka Zaplo: Možnost odložit splátku či předčasně splatit.

Veškeré informace k Zaplo půjčce ihned najde klient na svém profilu Zaplo, kam se může přihlásit kdykoliv během dne přes počítač, notebook nebo mobilní telefon. Zaplo na splátky zašle klientovi každý měsíc informaci o tom, že se blíží termín další splátky. Tato možnost je kladně hodnocena v Zaplo recenzích. Pokud bude mít klient zájem, může celý dluh předčasně splatit.

Jak zažádat o Zaplo na splátky

O půjčku Zaplo na splátky je možné zažádat pouze online. Pokud žádá nový klient o svou první půjčku, na hlavní straně webové stránky zaplonasplatky.cz vyplní online kalkulačku a své údaje. Ještě před sjednáním Zaplo půjčky je vhodné prověřit platnost občanského průkazu. Žádost se bude zpracovávat a Zaplo.cz následně kontaktuje klienta o výsledku žádosti. Dokončením žádosti o půjčku bude klientovi vytvořený osobní profil, který může využít do budoucna.

Pokud klient žádá na www.zaplo.cz či zaplonasplatky.cz o opakovanou půjčku Zaplo, stačí, aby provedl Zaplo na splátky přihlášení do svého osobního Zaplo profilu. Klient po Zaplo přihlášení vybere požadovanou částku a dobu splatnosti. Dalším krokem bude vyplnění žádosti o půjčku. Zaplo přihlášení (Zaplo na splátky přihlášení) do Zaplo profilu probíhá přes e-mailovou adresu a heslo.

Údaje, které od klientů vyžaduje Zaplo, používá zejména pro správné vyhodnocení klientových potřeb. Údaje jsou určeny pouze pro účely spojené s žádostí o půjčku a vším, co je nutné pro její správu.

Kdo si může o Zaplo na splátky zažádat

Půjčka Zaplo na splátky má požadavky, které musí klient splňovat:

 • Trvalý pobyt na území ČR
 • Věk minimálně 18 let
 • Schopnost splatit úvěr
 • Bankovní účet v bance působící na území ČR
 • Stabilní příjem
 • Dobrá platební historie

Jaké doklady musí klient doložit? Zaplo půjčka online schválení nemůže být sjednána bez kopie platného občanského průkazu, potvrzení o zaměstnání a dobré platební bonity. Klient by měl proto zkontrolovat platnost občanského průkazu. Během schvalovacího procesu nahlíží Zaplo do registrů dlužníků a prověřují klientovu bonitu.

Dále klienty Zaplo zajímá, zda si mohou vzít i více půjček najednou. Bohužel ne, u Zaplo může mít klient pouze jeden aktivní úvěr. Po jeho doplacení si může zažádat o novou půjčku. Ale je možné si půjčku během splácení navýšit až do výše kreditního limitu.

Péče o zákazníka je prvořadá. Zaplo komunikuje s klienty otevřeně a transparentně a věří v zodpovědné půjčování peněz bez zatěžování. Veškeré poplatky a úrokové sazby jsou jasně vysvětlené předem. Nejsou proto žádné skryté poplatky.

Nevyhovují-li klientům parametry půjčky od Zaplo, mohou prověřit, jaké podmínky nabízí Viasms.cz či Zonky půjčka.

Zaplo kontakt

Klient může kontaktovat Zaplo výhradně online nebo přes telefon. Pobočky Zaplo nejsou v České republice k nalezení. Klient může využít Zaplo kontakt prostřednictvím e-mailové adresy podpora@zaplo.cz nebo přes telefonní linku +420 800 399 399 a 225 852 361. IČO společnosti Zaplo Finance je 29413575. K vyřízení půjčky ovšem stačí držet se pokynů na webových stránkách www.zaplonasplatky.cz.

 • podpora@zaplo.cz
 • Telefon: +420 800 399 399
 • Pondělí až pátek: 8:00 – 19:00

Zaplo Finance sídlo společnosti

Sídlo společnosti Zaplo Finance se nachází v Praze na adrese Mayhouse Office, 5.května 1746/22, 140 00 Praha 4. Na této adrese nelze žádat o půjčku osobně. Zaplo se snaží poskytovat kvalitní službu především online a také pomocí telefonu na zákaznické lince 800 399 399.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku