Online půjčka Zaplo na splátky | zaplonasplatky.cz | VímVíc.cz

Půjčka Zaplo na splátky

 • Rychlá půjčka Zaplo na splátky z pohodlí domova
 • Půjčka na splátky do maximální částky 60.000 Kč
 • Možnost prodloužení půjčky Zaplo
 • Možnost předčasné úhrady půjčky kdykoliv
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od – do 10 000 Kč – 60 000 Kč
Splatnost od – do 3 – 12 měsíců
Úrok od 108,72 %
RPSN od 183,1 %

Výhody půjčky:

 • Rychlá půjčka Zaplo.cz na splátky z pohodlí domova
 • Možnost prodloužení půjčky Zaplo
 • Možnost předčasné úhrady půjčky kdykoliv
 • Upozornění na termín splátky
 • Snadná kontrola 24 hodin denně v Zaplo profilu
 • Pevná úroková sazba

Reprezentativní příklad:

„Karel F. si půjčil 60.000 Kč s tím, že chce splácet 12 měsíců (1 rok). Výše měsíční splátky je 8.404 Kč. Roční pevná úroková sazba činí 108,72 % a RPSN je 183,10 %. Karel F. celkově zaplatil 100.852,56 Kč.“

Podmínky půjčky:

 • Věk 18 let
 • Trvalý pobyt na území ČR
 • Dva doklady totožnosti
 • Stabilní příjem
 • Schopnost splatit úvěr
 • Bankovní účet v bance působící na území ČR
 • Dobrá platební historie

Společnost Zaplo.cz

Zaplo.cz je nebankovní společnost poskytující nebankovní půjčky. Ve světě financí se zaplo.cz zaměřuje především na mikropůjčky. Krátkodobá půjčka ihned je typ půjčky na nižší částky s kratší dobou splatnosti. www.zaplo.cz, poskytované společností Zaplo Finance, je součástí jedné z největších a nejrychleji se rozvíjejících skupin v Evropě, lucemburské společnosti 4finance Holding S.A.

Spokojenost zákazníka je základním předpokladem pro úspěch společnosti Zaplo.cz. Zaplo půjčka na splátky je šitá na míru zákazníkům, nemá žádné skryté poplatky. Zaplo.cz je jedním ze zakládajících členů Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů a zakládá si na transparentnosti, srozumitelnosti, jednoduchosti a rychlosti. To si chválí nejedna Zaplo půjčka recenze ohledně půjčení peněz. Neustálá inovace je základem pro všechny aspekty podnikání společnosti Zaplo, což jí umožňuje přizpůsobit se rychle změnám z oblasti financí.

Zaplo půjčka na splátky

Zaplo půjčka na splátky je jednoduchá a rychlá půjčka online, kterou si může klient vyřídit kompletně online. Klient může využít půjčení peněz od 10.000 Kč do 60.000 Kč a doba splácení se pohybuje od 3 do 12 měsíců. O Zaplo půjčku ihned si klient zažádá snadno prostřednictvím online formuláře. Úvěrová kalkulačka automaticky vygeneruje podmínky půjčky Zaplo na splátky, výši měsíčních splátek a výši úroků a RPSN. Stejně funguje třeba srovnávač více druhů půjček.

Stačí, aby si klient navolil částku, kterou si chce půjčit a zvolil si i dobu splácení. Pokud bude klientovi vyhovovat nabídka Zaplo půjčky na splátky, stačí se registrovat na webových stránkách www.zaplo.cz nebo www.zaplonasplatky.cz a odeslat potřebné dokumenty. Poté klient čeká na vyjádření společnosti Zaplo.cz. Jakmile bude Zaplo půjčka schválena, peníze budou obratem zaslány na klientův bankovní účet.

Největší zprostředkovatelé a stejně tak srovnávače více druhů půjček jsou například Chytrá půjčka na webu pujcka.cz od provozovatele Elephant Orchestra, s.r.o., anebo Hyperpůjčka či Malá Hyperpůjčka od společnosti Bezvafinance (projekt Hyperfinance). Jak Hyperpůjčka, takwebová stránka pujcka.cz jsou pouze zprostředkovatelé úvěrů. Další Zaplo na splátky kontakt probíhá již mezi klientem a poskytovatelem daného úvěru.

Výhody krátkodobé půjčky Zaplo na splátky

Zaplo na splátky je rychlá půjčka na splátky online. Vyřízení Zaplo půjčky u společnosti Zaplo je nejen rychlé, ale i snadné, což je hodnoceno kladně v Zaplo.cz recenzích a hodnoceních. Krátkodobá půjčka Zaplo na splátky je značně flexibilní. Klient si přizpůsobuje Zaplo půjčku aktuálním potřebám – splátku je možné odložit nebo změnit její výši.

 • Rychlé vyřízení: Klient se okamžitě dozví, zda je jeho Zaplo půjčka schválena, poté jsou peníze do 15 minut na jeho bankovním účtu.
 • Žádné další poplatky: Žádné SMS nejsou zpoplatněny, ani se neúčtují žádné další poplatky.
 • Diskrétní komunikace: Komunikace s klienty probíhá výhradně mobilem nebo e-mailem.
 • Flexibilní půjčka Zaplo: Možnost odložit splátku či předčasně splatit.
 • Snadný přístup k informacím: Díky klientskému profilu má klient rychlý přístup 24 hodin denně k informacím ohledně půjčky.
 • Informace o splácení: Společnost Zaplo informuje klienty každý měsíc o blížícím se termínu další splátky.

Veškeré informace k Zaplo půjčce ihned najde klient na svém profilu Zaplo, kam se může přihlásit kdykoliv během dne přes počítač, notebook nebo mobilní telefon. Zaplonasplatky.cz zašle klientovi každý měsíc informaci o tom, že se blíží termín další splátky Zaplo půjčky. Tuto možnost kladně hodnotí Zaplo půjčky recenze a obecné zaplo.cz recenze na internetu. Pokud bude mít klient zájem, může celý dluh předčasně splatit.

Chci použít úvěrovou kalkulačku

Péče o zákazníka je prvořadá. Zaplo komunikuje s klienty otevřeně a transparentně a věří v zodpovědné půjčování peněz bez zatěžování. Veškeré poplatky a úrokové sazby jsou jasně vysvětlené předem. Nejsou proto žádné skryté poplatky.

Zaplo splátkový kalendář

Nejjednodušší domluva na Zaplo splátkovém kalendáři je přes Zaplo.cz přihlášení v Zaplo profilu. Přehledným Zaplo splátkovým kalendářem je také faktura, kterou zašle společnost Zaplo.cz klientovi. Klient by měl ověřit, zda má správné číslo půjčky v detailech platby (variabilní symbol), aby proběhlo v pořádku spárování platby s půjčkou Zaplo na splátky.

Jak zažádat o Zaplo na splátky

O půjčku Zaplo na splátky je možné zažádat pouze online. Pokud žádá nový klient o svou první půjčku, na hlavní straně webové stránky zaplonasplatky.cz vyplní online kalkulačku a své údaje. Ještě před sjednáním Zaplo půjčky na splátky je vhodné prověřit platnost občanského průkazu. Žádost se bude zpracovávat a Zaplo.cz následně kontaktuje klienta o výsledku žádosti.

Dokončením žádosti o půjčku Zaplo.cz na splátky bude klientovi vytvořený osobní profil, který může využít do budoucna. Do osobního profilu se klient dostane přes Zaplo na splátky přihlášení. Pokud klient žádá na www.zaplo.cz či zaplonasplatky.cz o opakovanou půjčku Zaplo, stačí, aby provedl Zaplo na splátky přihlášení do svého osobního Zaplo profilu. Klient po Zaplo.cz přihlášení vybere požadovanou částku a dobu splatnosti.

Dalším krokem bude vyplnění žádosti o půjčku. Zaplo.cz přihlášení (Zaplo na splátky přihlášení) do Zaplo profilu probíhá přes e-mailovou adresu a heslo. Údaje, které od klientů vyžaduje Zaplo, používá zejména pro správné vyhodnocení klientových potřeb. Údaje jsou určené výhradně pro účely spojené s žádostí o Zaplo půjčku a vším, co je nutné pro její správu. Aby měli klienti vše pod kontrolu, každý měsíc bude společnost Zaplo připomínat nadcházející splátky. Nejvhodnější forma splácení je bankovním převodem.

Kdo si může zažádat o půjčku Zaplo na splátky

Půjčka Zaplo na splátky má požadavky, které musí klient splňovat:

 • Trvalý pobyt na území ČR
 • Věk minimálně 18 let
 • Schopnost splatit úvěr
 • Bankovní účet v bance působící na území ČR
 • Stabilní příjem
 • Dobrá platební historie

Jaké doklady musí klient doložit? Zaplo půjčka online schválení nemůže být sjednána bez kopie platného občanského průkazu, potvrzení o zaměstnání a dobré platební bonity. Klient by měl proto zkontrolovat platnost občanského průkazu. Během schvalovacího procesu nahlíží Zaplonasplatky.cz do registrů dlužníků a prověřuje klientovu bonitu.

Klienti Zaplo se v Zaplo na splátky recenzích zajímají, zda si mohou vzít i více Zaplo půjček najednou. Bohužel ne, u Zaplo.cz může mít klient pouze jeden aktivní úvěr. Po jeho doplacení si může zažádat o novou půjčku. Je však možné si půjčku Zaplo během splácení navýšit až do výše kreditního limitu.

Půjčka Zaplo na splátky navýšení

Jakmile klient splatí Zaplo půjčku, může si sjednat nový úvěr. Zároveň platí, že během splácení úvěru může klient požádat o půjčku Zaplo na splátky navýšení. Jestliže nebude klient schopný splácet řádně, měl by využít Zaplo na splátky kontakt na telefonním čísle 800 399 399. Půjčka Zaplo.cz na splátky se dá vymáhat soudně, což znamená pro klienta náklady navíc. Nesplácení půjčky Zaplonasplatky může vést až k zařazení negativních informací do různých databází. Tyto informace potvrzují mnohé Zaplo na splátky recenze.

Nevyhovují-li klientům parametry půjčky Zaplo na splátky, mohou prověřit, jaké podmínky nabízí společnost Viasms.cz, Fajn půjčka od Fair Credit nebo Zonky půjčka.. Nebankovní Via SMS půjčka má dobré hodnocení od klientů.

Nesplácení Zaplo půjčky na splátky

Pokud klient nemůže splácet svou Zaplo půjčku na splátky, měl by co nejdříve kontaktovat linku 800 399 399. V případě nesplácení závazků, může společnost Zaplo vymáhat dluh soudně, což jsou další soudní výlohy a náklady exekuce. Nesplácení Zaplo půjčky na splátky může navíc vést k zařazení negativní informace do databází NRKI a SOLUS.

Zaplo kontakt

Klient může kontaktovat Zaplo výhradně online nebo přes telefon. Pobočky Zaplo nejsou v České republice k nalezení. Klient může využít Zaplo kontakt prostřednictvím e-mailové adresy podpora@zaplo.cz nebo přes telefonní linku 800 399 399 a 225 852 361. IČO společnosti Zaplo Finance je 294 13 575. K vyřízení půjčky Zaplo ovšem stačí držet se pokynů na webových stránkách www.zaplonasplatky.cz nebo www.zaplo.cz.

 • E-mailová adresa: podpora@zaplo.cz
 • Telefoní čísla: +420 800 399 399 a 225 852 361
 • Provozní doba od pondělí do pátku: 8:00–19:00

Zaplo Finance sídlo společnosti

Sídlo společnosti Zaplo Finance se nachází v Praze na adrese Mayhouse Office, 5. května 1746/22, 140 00 Praha 4. Na této adrese nelze žádat o půjčku osobně. Zaplo se snaží poskytovat kvalitní službu především online a také pomocí telefonu na zákaznické lince 800 399 399.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku