Via SMS půjčka online | viasms.cz | VímVíc.cz

Via SMS půjčka

 • Rychlá půjčka do výplaty pro každého
 • Půjčky do částky 60.000 Kč s flexibilní dobou splatnosti
 • Peníze jsou odeslány hned po schválení
 • Pro nové klienty je prvních 30 dní bez poplatku
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od – do 1 000 Kč – 60 000 Kč
Splatnost od – do 0 – 120 měsíců
Úrok od 0 %
RPSN od 92,8 %

Výhody půjčky:

 • První půjčka zdarma
 • Rychlé vyřízení online nebo přes telefon
 • Bez ručitele či ručení nemovitostí
 • Dostupná i pro rodiče na mateřské dovolené, důchodce či studenty
 • Pro nové klienty prvních 30 dní sleva 100 % na úroku
 • Peníze jsou odeslány hned po schválení
 • Půjčky do částky 60.000 Kč s flexibilní splatností

Reprezentativní příklad:

„Karel F. si půjčuje 40.000 Kč na 30 dní. Minimální splátka je 7.067 Kč nebo plná splátka je 48.800 Kč. Úroky za 30 dní jsou ve výši 8.800 Kč a RPSN sazba je ve výši 858 %.“

Podmínky půjčky:

 • Věk 18 let
 • Doklad totožnosti
 • Potvrzení o příjmu
 • Klient nesmí být v prodlení s úvěry
 • Bankovní účet na klientovo jméno u české banky

O společnosti Via SMS

Via SMS patří mezi společnosti poskytující nebankovní půjčky ihned a úvěry. Zaměřuje se především na půjčení peněz, a to krátkodobé úvěry a mikropůjčky. Via SMS je půjčka do výplaty pro každého a slouží především ke zvládnutí nenadálých finančních potíží (nejčastěji pro pořízení domácích spotřebičů, nutné opravy a podobné potřeby).

Jedná se o krátkodobé půjčky, které může zákazník splatit do jednoho měsíce s možností splacení celého dluhu kdykoliv či splacení pouze minimální částky. Via SMS půjčka může být sjednána pouze online jako SMS půjčka ihned úplně každému, a to přes webové stránky ViaSMS.cz.

Nadnárodní společnost Via SMS má kanceláře v zemích po celé Evropě. Kanceláře jsou třeba ve střední Evropě (Česká republika, Polsko a brzy Slovensko), v Pobaltí (Litva, Lotyšsko) a nově ve Švédsku. Svou pobočku v České republice otevřelo Via SMS v roce 2010, a v lednu 2011 začala poskytovat krátkodobé úvěry. Ve srovnání s klasickými procedurami nutnými pro získání úvěrů je postup společnosti Via SMS rychlejší, transparentnější a bez zdlouhavých a opakovaných schvalovacích procesů.

Krátkodobá Via SMS půjčka

Pokud klient žádá poprvé o ViaSMS půjčku online, je potřeba provést registraci. V několika krocích zadá své osobní údaje, telefonní číslo a bankovní účet. Via SMS přihlášení probíhá následně přes e-mailovou adresu a heslo. Klient bude pro registraci půjčky od viasms.cz potřebovat:

 • Doklad totožnosti
 • Bankovní účet vedený na jméno klienta u české banky
 • Mobilní telefon
 • Potvrzení o příjmu (pokud nebude možné posoudit příjmy z bankovního účtu)

Je proto důležité dopředu zkontrolovat platnost občanského průkazu a dalších dokladů totožnosti. Pro nové klienty je prvních 30 dní bez poplatku. Pro rozhodnutí, zda sjednat úvěr, může pomoci některá z ViaSMS recenzí. Obě nabídky platí pro klienty, kteří nemají aktivní flexibilní půjčku. První Via SMS půjčka je zdarma do výše 16.000 Kč, pokud ji samozřejmě klient splatí včas. Kolik si klient půjčí, tolik zaplatí.

U dalších ViaSMS půjček si klient může úvěr navýšit až do částky 60.000 Kč. Via SMS půjčka je flexibilní úvěr s možností splacení celého dluhu kdykoliv. Doba splácení může být od 3 měsíců do 10 let. Maximální RPSN je 855 %. Čím déle bude klient splacení ViaSMS půjčky online prodlužovat, tím více bude celkem platit.

Chci použít úvěrovou kalkulačku

Za každý den prodlení bude účtována smluvní pokuta ve výši 0,1% z dlužné částky po splatnosti. Přestože se tato podmínka zobrazuje jako negativní ve Via SMS půjčkách recenzích, klienti jsou o tom dopředu informováni. Pokud z nějakého důvodu nemůže klient provést platbu, měl by kontaktovat Via SMS na telefonním čísle +420 225 991 555. Společně najdou nejvhodnější řešení.

V případě, že by klientovi nevyhovovala Via SMS půjčka ihned úplně každému jako zdroj půjčení peněz, k dispozici je například Creditstar nebo COOL CREDIT jako nebankovní půjčky ihned.

Žádost o půjčku Via SMS

O Viasms půjčku může klient zažádat online nebo po telefonu. Online sjednání probíhá přes internetový formulář, který vypočítá zápůjční úrokovou sazbu a RPSN, podle toho, kolik si klient chce půjčit a na jak dlouho. Výše ViaSMS půjčky závisí na platební schopnosti a úvěrové historii klienta. Minimální výše půjčky je 1.000 Kč a maximální částka je 60.000 Kč. K získání ViaSMS půjčky online musí klient při registraci vyplnit povinné údaje (jméno, rodné číslo, adresu, telefonní číslo a skeny potřebných dokumentů).

Poté jen čeká na potvrzovací SMS, jež zadá do svého bankovního účtu a peníze může mít do 15 minut k dispozici, záleží na bance klienta. Ihned po přijetí začne Via SMS zpracovávat žádost klienta. Pro co nejrychlejší bankovní převody jsou využívané tyto banky: Česká spořitelna, MONETA Money Bank, Komerční banka a Fio banka. Pokud je krátkodobá půjčka Via SMS sjednána klientem po několikáté, může použít již vytvořený klientský profil a sjednání si usnadnit.

Jaké dokumenty jsou potřeba k vyřízení Via SMS krátkodobé půjčky

Žádost o Via SMS půjčku probíhá online, proto je nutné, aby měl klient přichystané všechny doklady a dokumenty, které jsou k žádosti potřeba:

 • Doklad totožnosti (nejčastěji občanský průkaz)
 • Potvrzení příjmů (nebo výpisy z bankovního účtu dokazující pravidelný měsíční příjem)
 • Číslo mobilního telefonu
 • Běžný účet u jedné z českých bank vedený na klientovo jméno

Před žádostí o půjčku ihned, doporučujeme prověřit platnost občanského průkazu. Přes Via SMS přihlášení, respektive přímo v uživatelském profilu, je možné zrušit odběr zasílaného newsletteru.

Jak je u Via SMS krátkodobé půjčky vyhodnocována bonita klienta

Pokud byl například klient odmítnut bankovní institucí, není záruka, že mu bude u Via SMS ihned schválena krátkodobá půjčka jen proto, že se jedná o nebankovní společnost. Viasms.cz u svých klientů ověřuje schopnost splácet. Pro posouzení bonity (úvěruschopnosti) klienta využívají externí databáze, další informace získávají od společností, které shromažďují údaje o zpoždění plateb fyzických osob.

Při vyhodnocování zohledňují také informace ze své databáze. Nesplacený úvěr u jiné úvěrující instituci není překážkou pro získání půjčky ViaSMS, pokud je klient schopný vše splatit. Sám klient může vyutíž online kalkulaček pro úvěry nebo srovnání půjček více kategorií.

Největší zprostředkovatelé a zároveň srovnání půjček jsou například Chytrá půjčka na webu pujcka.cz od provozovatele Elephant Orchestra, s.r.o., anebo Hyperpůjčka či Malá Hyperpůjčka od společnosti Bezvafinance (projekt Hyperfinance). Jak Hyperpůjčka, tak pujcka.cz jsou pouze zprostředkovatelé úvěrů. Další kontakt probíhá již mezi klientem a poskytovatelem daného úvěru.

Časté dotazy k Via SMS

Mnoho zájemců o půjčku Via SMS mělo v průběhu působení společnosti opakující se dotazy. Z toho důvodu je zde série častých dotazů. Kolik stojí Via SMS půjčka? Poskytnutí úvěru a převod peněz stojí přesně 0 Kč. Úroky z úvěru jsou od 0,43 % za 1 den. Je třeba zástava majetku nebo ručitel? Nikoliv, společnost Via SMS nevyžaduje ani jedno.

Co se stane, když klient nesplatí včas půjčku? Pokud není klient schopný uhradit celý úvěr, stačí provést alespoň měsíční minimální splátku. Jaká je minimální platba? Jsou to 3 % z jistiny + úroky. Klient může kdykoliv uhradit vyšší částku, než je minimální splátka, případně splatit celý úvěr, a tím ušetřit na úrocích.

Výhody Via SMS krátkodobé půjčky

Pro klienta je nejvýhodnější, pokud využije první půjčku zdarma, další půjčky od Viasms.cz již tak výhodné nejsou, přestože je možné i malou půjčku splácet až 10 let. Při opakovaném půjčování je klientům například doporučován revolvingový úvěr jedné z konkurenčních nebankovních společností. I tak Via SMS půjčka nabízí několik zajímavých výhod, jež mohou klienti ocenit:

 • Splátka dle potřeb klienta
 • První půjčka zdarma
 • Malá minimální splátka
 • Peníze jsou odeslány hned po schválení
 • Novým klientům nejsou prvních 30 dní účtovány žádné poplatky
 • Půjčku vyřídí klient z pohodlí domova

Via SMS krátkodobá půjčka se řadí mezi nebankovní půjčky na splátky.

Via SMS recenze

Jak tomu bývá u mikropůjček, klienti oceňují především rychlost a jednoduchost vyřízení. Tato půjčka je přístupná také maminkám na mateřské dovolené, studentům nebo důchodcům a není třeba osoby ručitele. Ačkoliv je první půjčka zdarma velice příjemná, další ViaSMS půjčky online už nejsou tak výhodné a poplatky jsou v tomto případě poměrně vysoké, o čemž hovoří nejedna Via SMS půjčka recenze. V rozhodování mohou klientovi pomoci ViaSMS recenze zákazníků, které jsou k nalezení na internetu. Stačí do vyhledávače zadat spojení jako Via SMS recenze nebo podobné.

Via SMS kontakt

Via SMS je možné kontaktovat přes webové stránky www.viasms.cz, kde je k dispozici dotazníkový formulář. Via SMS také nabízí na svých stránkách live chat a infolinku na čísle +420 225 991 500. K dispozici je e-mailový Via SMS kontakt info@viasms.cz. Sídlo společnosti Via SMS se nachází v hlavním městě České republiky, v Praze. Žádosti, vyřizování, zpracování a výplata Via SMS krátkodobé půjčky probíhá výhradně online.

 • Lazarská 1719/5
 • 110 00 Praha 1
 • IČO: 24720275
 • Telefon: +420 225 991 500
 • E-mail: info@viasms.cz

Pracovní doba je od pondělí do pátku od 9 do 19 hodin a v sobotu od 10 do 16 hodin. Schvalování a výplata půjček probíhá pouze v pracovní dny od 8 do 19 hodin. Příjem žádostí o půjčení peněz probíhá 24 hodin denně.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku