ViaSMS.cz půjčka | VímVíc.cz

ViaSMS.cz půjčka

 • Rychlá a krátkodobá půjčka, která vám pomůže do další výplaty.
 • Půjčky do 30 000 měsíc se splatností jednoho měsíce.
 • Peníze na účtu během několika minut.
 • Zařídíte pomocí vašeho telefonu.
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od - do 100 Kč - 30 000 Kč
Splatnost od - do 0 - 1 měsíců
Úrok od 0 %
RPSN od 0 %

Výhody půjčky:

 • První půjčka do 8000 zdarma.
 • Rychlé vyřízení online nebo přes telefon.
 • Bez ručitele či ručení.
 • I pro rodiče na mateřské dovolené, důchodce či studenty.

Reprezentativní příklad:

"Karel F. si půjčuje poprvé 8 000 korun na 30 dní. Po 30 dnech zaplatí stejnou částku, tedy 8 000 korun. V případě druhé půjčky zvolí částku 20 000 korun opět na 30 dní. V tomto případě zaplatí po 30 dnech čásku 24 800 korun."

Podmínky půjčky:

 • Plnoletost.
 • Prokázání pravidelného příjmu.
 • Nesmíte být v prodlení s vašimi úvěry.
 • Bankovní účet na vaše jméno.

ViaSMS.cz je nebankovní společnost, která se zaměřuje na krátkodobé úvěry a mikropůjčky. Rychlá Via SMS půjčka slouží především k zvládnutí nenadálých finanční potíží. Jedná se o krátkodobé půjčky, které je zákazník povinen splatit do jednoho měsíce. O ViaSMS půjčku si můžete zažádat pouze online, skrze webové stránky ViaSMS.cz.

Půjčka ViaSMS.cz

Pokud si u ViaSMS žádáte o půjčku poprvé, musíte se spokojit s maximální výší úvěru 8000 korun, který jste povinni splatit do 30 dnů. První půjčka je u ViaSMS zdarma, pokud ji samozřejmě zaplatíte včas. Takže kolik si půjčíte, tolik také zaplatíte.

U dalších půjček si můžete úvěr navýšit až do 30 000 korun. Půjčku musíte opět zaplatit do 30 dnů. Úvěr si můžete případně prodloužit o 7, 14 nebo 30 dní za odpovídající poplatek. Čím déle budete splacení úvěru prodlužovat, tím více budete platit.

Žádost o půjčku ViaSMS.cz

O půjčku můžete zažádat buď online, nebo skrze mobilní telefon. Na kalkulačce, kterou najdete na webových stránkách ViaSMS.cz, která vám vypočítá zápújční úrokovou sazbu a RPSN, podle toho, kolik si chcete půjčit a na jak dlouho. Nový klienti si mohou vypůjčit max. 8000 korun, pokud vše proběhne bez problémů a svůj úvěr splatí, mohou využívat služeb ViaSMS.cz dále. K získání úvěru budete muset při registraci vyplnit nutné údaje (jméno, rodné číslo, adresu telefonní číslo a skeny potřebných dokumentů), pak už jen čekáte na potvrzovací SMS, kterou zadáte do vašeho účtu peníze můžete mít do 15 minut na účtu, podle vaší banky.

Pokud žádáte o půjčku už po několikáté, můžete použít opět webové stránky a vás již vytvořený profil. Zvolit můžete i jednoduší variantu skrze mobilní telefon a SMS zprávu, kam napíšete částku a dobu splácení a vaše heslo, které jste získali při registraci. Poté již stačí jen čekat na schválení a peníze můžete mít připsány na účtu ještě ten samý den.

ViaSMS.cz recenze

Jak tomu u u mikroúvěrů bývá, klienti si cení především rychlost a jednoduchost vyřízení. Je přístupná také maminkám na mateřské dovolené, studentům nebo důchodcům a není třeba osoba ručitele. Ačkoliv první půjčka zdarma je velice příjemná, další půjčky už nejsou tak výhodné a poplatky jsou v tomto případě poměrně vysoké.

ViaSMS.cz kontakt

ViaSMS.cz můžete kontaktovat skrze jejich webové stránky, kde naleznete dotazníkový formulář. ViaSMS nabízí také live chat na svých stránkách, stejně tak infolinku na čísle 225 991 500. K dispozici je i email info@viasms.cz.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku