Bezúročná půjčka | VímVíc.cz

Bezúročná půjčka

Srovnejte si ty nejlepší půjčky na trhu a vyberte si tak půjčku, která bude nejvíce vyhovovat Vašim potřebám. Půjčky můžete porovnat podle výše úroku či RPSN!

Poskytovatel
Název půjčky
Výše půjčky od - do
Splatnost od - do
 
Zonky půjčka Více o produktu »
Výše půjčky:  20 000 - 750 000 Kč
Splatnost:  6 - 84 měsíců
Úrok:  od 2,99 %
RPSN:  od 3,64 %
Mám zájem
  • Zonky půjčka je od skutečných lidí a investorů.
  • Úrok je zpravidla nižší než při bankovní půjčce.
  • Zonky zprostředkovává také investice.
  • Snadné a rychlé vyřízení online.

Bezúročná půjčka je taková půjčka, za kterou neplatíte žádné úroky. Pozor! Neznamená to ale nutně, že se jedná o půjčku zdarma. V nabídce ji má mnoho bankovních i nebankovních institucí, tak se na to pojďme podívat.

Bezúročná půjčka

Bezúročná půjčka je taková půjčka, při které si banka či nebankovní instituce nenárokuje měsíční poplatky za půjčení peněz - úroky. Neznamená to ale nutně, že se jedná o půjčku zdarma, ačkoliv i takové existují. některé instituce si účtují poplatek za vyřízení půjčky, či převedení peněz. Proto se nejedná o půjčku zdarma. Přesto najdeme i některé, kde skutečně zaplatíte tolik, kolik si půjčíte. Často se jedná o první krátkodobé půjčky u nebankovních institucí. Půjčky v hodnotách okolo 10 000 korun se splatností 1 až 2 měsíce.

Bezúročná půjčka - jak o ni zažádat?

Nabídky půjček zdarma či bezúročných půjček jsou specialitou především nebankovních institucí. Velice často se nejedná o vysoké půjčky, maximálně v řádech spodních deseti tisíc. Také se jedná o krátkodobé půjčky, nejlépe se splatností do 30 dnů. Aby půjčka ale byla skutečně bezúročná, musíte splnit požadované termíny splácení a nemít s úhradou pohledávek zpoždění. Pokud byste nedodrželi stanovené podmínky, půjčka se vám nakonec může velmi prodražit zaplacením poplatků za opožděnou platbu. Zažádat si o ni můžete velice snadno, online z pohodlí domova, jak to u úvěrů od nebankovních společností bývá - skrze úvěrovou kalkulačku, kterou najdete na webových stránkách.

Kdo nabízí bezúročnou půjčku?

Pokud si chcete pořídit půjčku co nejlevněji, zkuste první půjčky zdarma od společností jako Ferratum, Provident Financial nebo mBank.