Chytrá půjčka do výplaty | Elephant Orchestra | VímVíc.cz

Chytrá půjčka do výplaty

 • Chytrá půjčka do výplaty na míru požadavkům klienta
 • Půjčka na cokoliv do částky 30.000 Kč
 • Rychlé sjednání kompletně online
 • Půjčka do výplaty pro každého od prověřených poskytovatelů
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od – do 1 000 Kč – 30 000 Kč
Splatnost od – do 0 – 1 měsíců
Úrok od 0 %
RPSN od 0 %

Výhody půjčky:

 • Sjednání kompletně online
 • Vyřízení úvěru je zdarma
 • Chytrá půjčka do výplaty na míru požadavkům klienta
 • Půjčka na cokoliv do částky 30.000 Kč
 • Peníze do 24 hodin od sjednání
 • Půjčka do výplaty pro každého od prověřených poskytovatelů

Reprezentativní příklad:

„Karel F. si půjčil 15.000 Kč. Při splacení do 14 dní bude základní poplatek 0 Kč, roční úroková sazba 0 % a RPSN bude také ve výši 0 %. Karel by celkem zaplatil 15.000 Kč.

Jestliže by půjčku u stejného poskytovatele splatil do 30 dnů, základní poplatek by narostl na 495 Kč a RPSN by bylo ve výši 48,3 %. Karel by celkem splatil částku 15.495 Kč.“

Podmínky půjčky:

 • Věk 18 let
 • Občan České republiky
 • Majitel bankovního účtu
 • Potvrzení o příjmu
 • Předložení dokladu totožnosti

Elephant Orchestra, s.r.o.

Rychlá půjčka do výplaty Elephant Orchestra je produkt nabízený společností Elephant Orchestra, s.r.o. Společnost má několik předních portálů jako uspory.cz, pujcka.cz i pujcky.cz, eSpolupráce a další. Pujcka.cz figuruje ve sjednání půjčky na cokoliv pouze jako zprostředkovatel, nejedná se o poskytovatele půjčení peněz.

Elephant Orchestra je jedna z prvních českých společností věnujících se online lead generation. Společnost je členem skupiny Srovnejto. Společnost vznikla v roce 2007 a je součástí skupiny ePojištění. Další projekty skupiny jsou například Tarifomat.cz, uspory.cz, espoluprace.cz, srovnejto.cz nebo slevydnes.cz.. Elephant Orchestra se věnuje pojištění, úvěrům, dodavatelům energií atd.

Zprostředkovatel pujcka.cz

Pujcka.cz zprostředkovává půjčky přes webovou stránku www.pujcky.cz a pujcka.cz. Mezi partnery společnosti Elephant Orchestra s.r.o. patří ověřené společnosti jako je ExpressCash, Home Credit, mBank, Ferratum Bank, Kamali, Česká spořitelna, MONETA Money Bank, COOL CREDIT, Air Bank, Cofidis, Zonky, Zaplo finance, Provident Financial se svou Provident půjčkou 10+1 a půjčkou Provident a další poskytovatelé.

Pujcka.cz na základě klientových požadavků vyhodnotí, jaký konkrétní produkt půjčení peněz různých poskytovatelů půjček by byl vhodný pro klienta a zprostředkuje kontakt s tímto poskytovatelem. Samotné sjednání půjčky do výplaty, popřípadě úprava podmínek půjčení peněz, už je mezi klientem a poskytovatelem půjčky.

Elephant Orchestra, s.r.o.: Půjčka do výplaty pro každého

Co je Elephant Orchestra, s.r.o.? Půjčka do výplaty pdo každého je půjčka online umožňující získat klientovi velmi rychle finanční pomoc ve výši od 1.000 Kč do 30.000 Kč. Jedná se o krátkodobou půjčku online, která má dobu splatnosti většinou do maximálně 3 měsíců. Je dostupná širokému okruhu klientů v různých věkových kategoriích. Důležité však je, aby měl klient pravidelný příjem, tento fakt je ověřován před poskytnutím Půjčky.cz.

Elephant Orchestra – půjčka do výplaty pro každého je půjčka na cokoliv, finanční prostředky získané na pujcka.cz může klient použít na libovolné účely. Doba splatnosti této půjčky do výplaty ihned se pohybuje mezi 7 a 45 dny. U některých poskytovatelů je možné půjčku prodloužit na 12 měsíců a podobně. Podmínky se vždy řídí konkrétním poskytovatelem půjčky. Sjednání úvěru přes Půjčka.cz je snadné a rychlé, probíhá online prostřednictvím internetového formuláře.

Největší zprostředkovatelé a současně online srovnávače více druhů půjček jsou například Chytrá půjčka na webu pujcka.cz od provozovatele Elephant Orchestra, s.r.o., anebo Hyperpůjčka či Malá Hyperpůjčka od společnosti Bezvafinance (projekt Hyperfinance). Jak Hyperpůjčka, tak pujcka.cz jsou pouze zprostředkovatelé úvěrů. Online srovnávače pomohou klientovi spočítat výši pravidelných splátek a úroky. Další kontakt probíhá již mezi klientem a poskytovatelem daného úvěru.

Proč je nejlepší Elephant Orchestra půjčka do výplaty?

Nejlepší půjčka do výplaty ihned na účet je velmi obecný pojem. To však ještě neznamená, že taková půjčka na cokoliv neexistuje. Nejlepší půjčka do výplaty ihned je ta, která by měla vyhovovat potřebám každého klienta a nezatíží jeho rozpočet. Zdálo by se, že takovou půjčku je velmi těžké najít, jelikož každý jednotlivý klient je v jiné finanční situaci a jednotliví žadatelé mají také odlišné možnosti splácet. 

Důvod, proč je nejlepší půjčka do výplaty ihned právě Půjčka.cz je ten, že Elephant Orchestra půjčka je připravena na míru každému klientovi. Při žádosti o krátkodobou půjčku online nemá klient stanoveny konkrétní parametry půjčky, kterým by se musel striktně přizpůsobit, protože by jednoduše neměl na výběr. Elephant Orchestra půjčka před výplatou je klientovi nabídnuta přímo dle jeho požadavků. Klient se nemusí přizpůsobovat podmínkám konkrétního poskytovatele, ale vybere si tu nejlepší půjčku vzhledem ke svým možnostem.

Stabilní zázemí Elephant Orchestra

Na webové stránce www.pujcka.cz je k dispozici tzv. půjčkopedie, kde je několik cenných informací v článcích. Webové stránky mají také sekci Časté dotazy, kde může klient najít odpovědi na nejčastěji pokládané otázky. Dozví se zde například, co je to RPSN, jaké jsou podmínky k vyřízení úvěrů na webu pujcka.cz apod. Další webová stránka je pujcky.cz, kde je srovnání nebankovních půjček i těch bankovních. Také zde najdou zájemci cenné informace k půjčkám ve článcích a návodech.

Chci použít úvěrovou kalkulačku

Od prvních chvil zahájení činnosti na trhu s online půjčkami si Elephant Orchestra své obchodní partnery opravdu pečlivě vybírá. Klade důraz na kvalitu a férovost jejich služeb i produktů a mnozí partneři jsou členy Asociace poskytovatelů nebankovních půjček. Kromě toho je půjčka Elephant Orchestra poskytována bez nutnosti ručení i zástavy.

Rychlá půjčka online ihned

Další výhodou Půjčky.cz je, že je to rychlá půjčka online schválení. Půjčka online přináší klientovi výhodu nejen v tom, že k jejímu sjednání nemusí navštívit pobočku poskytovatele půjčky a může vše vyřídit online odkudkoliv. Rychlá online půjčka umožňuje klientům získat finanční prostředky velmi rychle.

Rychlá půjčka online schválení je dobrou volbou pro klienty, kteří potřebují nutně finanční injekci. Často se tak děje v případě nečekaných životních událostí, jež zasáhnou do klientova života. Rychlá půjčka do výplaty je řešením například v okamžiku, kdy se klientovi rozbije auto, důležitý domácí spotřebič nebo jiná nezbytná věc. V těchto situacích klienty zachraňuje právě rychlá půjčka online. 

Vyplnění online formuláře u půjčky před výplatou ihned nezabere více než několik minut. Žádost o krátkodobou půjčku online je velmi rychle posouzena a klientovi je nabídnuta ta nejlepší půjčka před výplatou ihned právě pro něj. Peníze jsou klientovi zaslány obvykle do 24 hodin od sjednání Půjčky.cz. Klient může peníze využít již druhý den po sjednání rychlé půjčky do výplaty.

Půjčka.cz: Jak na sjednání Elephant Orchestra půjčky

Sjednání Elephant Orchestra půjčky je možné prostřednictvím internetového formuláře na webových stránkách pujcka.cz. V něm klient vyplní své kontaktní údaje (jméno, bydliště, rodné číslo, e-mailová adresa, telefonní číslo atd.) a uvede, jakou částku si potřebuje půjčit. Klientova žádost je následně odeslána několika poskytovatelům půjček, kteří na základě uvedených údajů kontaktují klienta se svými nabídkami. Klient má možnost sjednat si půjčku na míru ke své finanční situaci i možnostem splácení.

Klienti získají často s půjčkou snadné peníze na cokoliv, půjčku ale musí na základě platné smlouvy o úvěru vrátit. Zpravidla i s nějakým úrokem či poplatkem. Pokud klient nebude půjčku řádně splácet, hrozí mu nemalé finanční sankce, které mohou skončit až exekucí. Není-li klient schopný půjčku dlouhodobě splácet, měl by se domluvit s jejím poskytovatelem na rozumném řešení, jako je například prodloužení půjčky.

Dostane-li se klient do situace, kdy není schopen splácet půjčku, existuje jednoduché řešení. Co nejrychleji by měl kontaktovat poskytovatele krátkodobé půjčky online a vysvětlit mu svou situaci. Poskytovatel v takové chvíli navrhne rozumné řešení, které je schůdné pro obě strany. Nejčastěji se jedná o pozastavení splácení půjčky na nějakou dobu či prodloužení půjčky (třeba snížením měsíčních splátek) nebo navrhnutí individuálního splátkového kalendáře.

Podmínky sjednání mini půjčky před výplatou ihned

Sjednání mini půjčky před výplatou ihned od Elephant Orchestra má své podmínky. Přesto, že je Půjčka.cz velmi dostupná, nemůže si ji sjednat úplně každý. Žadatel o půjčku musí být ve věku minimálně 18 let a občanem České republiky. Klient musí v případě sjednání rychlé půjčky do výplaty také doložit, že má pravidelný měsíční příjem a bude v budoucnu schopen půjčku splácet. Dále musí být klient majitelem bankovního účtu a při sjednání je nutné ověřit žádost jedním dokladem totožnosti. Další podmínkou bývá, aby klient nebyl v exekuci nebo v insolvenci.

Elephant Orchestra kontakt

Elephant Orchestra s.r.o. je společnost s poměrně širokým zaměřením. Společnost se specializuje převážně na internetový marketing a online lead generation. Spravuje několik různě zaměřených webů a projektů. Kromě toho působí jako zprostředkovatel půjček na webu www.pujcky.cz a www.pujcka.cz.

Mezi partnery Elephant Orchestra s.r.o. patří ověřené společnosti jako je Home Credit, ExpressCash, Cofidis, Zaplo Finance, Kamali, Provident.cz, mBank, Ferratum Bank, Česká spořitelna, MONETA Money Bank, COOL CREDIT, Zuno, Air Bank a další. Klientům je poskytována záruka spolehlivých poskytovatelů půjček.

Sídlo společnosti Elephant Orchestra s.r.o. se nachází na adrese River Garden III. (vchod D), Rohanské nábřeží 678/29, 186 00 Praha 8 – Karlín. V kancelářích skupiny NetBrokes Holding ve 4. patře. Dostupnost MHD je přívětivá, kanceláře jsou 100 metrů od zastávky tramvaje a 300 metů od metra. Provozní doba je ve všední dny od 10 do 16 hodin. Kontaktní e-mailová adresa je pujcka.cz@elephant-orchestra.com nebo office@elephant-orchestra.com. IČ společnosti je 03272974.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku