Provident půjčka online | Provident Financial | VímVíc.cz

Provident půjčka

 • Bezúčelová Provident půjčka do výše 130.000 Kč
 • Peníze v hotovosti ihned po podpisu smlouvy s balíčkem Plus
 • Splátkové prázdniny a garance celkové ceny
 • Možnost Provi pojištění proti neschopnosti splácet
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od – do 3 000 Kč – 130 000 Kč
Splatnost od – do 6 – 36 měsíců
Úrok od 26 %
RPSN od 30,1 %

Výhody půjčky:

 • Možnost sjednání online i osobně
 • Peníze v hotovosti ihned po podpisu smlouvy s balíčkem Plus
 • Splátkové prázdniny a garance celkové ceny
 • Provident předčasné splacení zdarma
 • Možnost Provi pojištění proti neschopnosti splácet

Reprezentativní příklad:

„Karel F. si půjčil 100.000 Kč na 3 roky (36 měsíců). Jeho splátka činí 4.071 Kč a poslední splátka 4.061 Kč. RPSN je ve výši 30,33 % a úrok 26 %. Částka za zpracování činí 1.500 Kč. Celková dlužná částka je 146.546 Kč.“

Podmínky půjčky:

 • Věk 18 let
 • Občan ČR / U cizinců povolení k trvalému pobytu
 • Pravidelný příjem
 • Bankovní účet, telefonní číslo, e-mailová adresa

Společnost Provident Financial, s.r.o.

Provident Financial, s.r.o. má své kořeny na území Velké Británie, kde firma začala působit již na konci 19. století. Provident Financial je finanční společnost poskytující spotřebitelské půjčky, dceřiná firma International Personal Finance s centrálou ve Velké Británii. V České republice začal Provident.cz podnikat v roce 1997 a aktuálně má hodnocení firem jako 3. největší nebankovní společnost na našem území. Provident Financial působí v 9 zemích Evropy. Produkty Provident již využilo více než 1 milion zákazníků. Po celém světě využilo služeb International Personal Finance 1,7 milionu klientů.

V roce 2018 získal Provident jako jedna z prvních nebankovních finančních institucí licenci od České národní banky (ČNB). Transparentně nabízí bezúčelové hotovostní i bezhotovostní půjčky, bez ručitele a bez skrytých poplatků. Provident.cz se zaměřuje na drobnější klientelu a spotřebitelské půjčky. Jako nebankovní společnost nabízí i možnost pojištění proti neschopnosti splácet. Někteří klienti považují Provident za nejlepší nebankovní půjčku na trhu.

Největší zprostředkovatelé a společně srovnání půjček několika typů jsou například Chytrá půjčka na webu pujcka.cz od provozovatele Elephant Orchestra, s.r.o., anebo Hyperpůjčka či Malá Hyperpůjčka od společnosti Bezvafinance (projekt Hyperfinance). Jak Hyperpůjčka, tak pujcka.cz jsou pouze zprostředkovatelé úvěrů. Další kontakt probíhá již mezi klientem a poskytovatelem daného úvěru.

Provident půjčka

Pokud klient využívá půjčení peněz u Providentu opakovaně (třeba Provident druhá půjčka) nebo si potřebuje půjčit vyšší obnos, může zažádat o Provident půjčku ve výši až 130.000 Kč se splatností až 3 roky (36 měsíců). O půjčku Provident je možné zažádat online, pomocí telefonu na Provident infolince nebo na některé z poboček. Jak vyzrát na Provident a vyhnout se sankcím za nesplácení? Provident kalkulačka slouží pro výpočet a pro představu měsíčních splátek podobně tak, jako to dělají přehledné srovnávače půjček na různých webových stránkách.

Provident schválení půjčky není nikterak zdlouhavé a klienty nečeká ani žádné zbytečné papírování. Součástí půjčky je také možnost splátkových prázdnin v rámci balíčku Plus, kterých může klient využít opakovaně podle výše úvěru a doby splácení. Dodržuje-li klient pravidla splátkových prázdnin, je tato služba zdarma. Nyní probíhá akce pro nové klienty Akční půjčka Provident s 50% slevou na úroky.

 • Výše Provident půjčky od 3.000 Kč do 130.000 Kč
 • Splatnost až 3 roky
 • Peníze je možné získat v hotovosti po podpisu smlouvy
 • Možnost Ochrany před poplatky z prodlení
 • Výše splátek podle potřeb a možností klienta
 • Provi pojištění při nečekaných událostech

V rámci balíčku Plus najde klient výhody, díky kterým bude půjčení peněz a splácení mnohem komfortnější. Peníze z půjčky Provident bude mít klient k dispozici ihned po podpisu smlouvy, dokonce v hotovosti. Provident přihlášení do klientské zóny není možné. Provident přihlášení není nutné ani do sekce Časté dotazy, kde může klient najít odpovědi na nejčastější otázky. Případně je možné zavolat na Provident infolinku na číslo 800 153 153.

Chci použít úvěrovou kalkulačku

Provident půjčka na ruku – Provident půjčka Plus

Aby byla nejlepší nebankovní půjčka tou nej, musí splňovat určité parametry. Základní půjčka Provident (až 130.000 Kč) může být rozšířena o doplňkový balíček Plus. Tento balíček s sebou přináší řadu výhod, díky kterým bude splácení pohodlnější. Balíček Plus obsahuje tyto služby:

 • Poskytnutí půjčky v hotovosti ihned po podpisu smlouvy
 • Ochrana před poplatky z prodlení
 • Provident splátkové prázdniny
 • Provi pojištění
 • Neuplatnění pohledávky v případě úmrtí

Peníze jsou k dispozici hned po podepsání smlouvy jako Provident půjčka na ruku. K oběma variantám Provident půjček je možné zařídit Provi pojištění půjčky. Aby klienti zvládli splácet bez starostí i v případě, že onemocní.

Online půjčka Creditea

Provident má v nabídce produktů online půjčku Creditea. Jedná se o chytrou finanční rezervu pro nečekané výdaje. Online půjčka Creditea je rychlá a bez poplatků. Klient zaplatí pouze úroky, nic navíc. Žádost o půjčku Creditea je vyplněná do 10 minut a po schválení žádosti má klient peníze do 15 minut. Maximální hodnota půjčky Creditea je 130.000 Kč a úrok začíná na 9,84 % p.a.

Provident žádost o půjčku

Možností, jak zažádat o půjčku Provident online, je hned několik. Pokud klientovi vyhovuje osobní kontakt nebo potřebuje peníze rychle na ruku, vyplatí se jít na některou z poboček Provident. Po podpisu smlouvy obdrží klient peníze v hotovosti ihned na ruku (Provident půjčka na ruku), a to i o víkendu. Další možnost je využití služeb na Provident infolince. Klient může podat žádost o půjčku také online.

 • Žádost o půjčku
 • Společná schůzka s finančním asistentem
 • Podpis smlouvy a vyplacení peněz
 • Péče osobního finančního asistenta během celé doby splácení

Poté, co finanční poradce vyplní všechny potřebné dokumenty a vyřeší administrativu, bude kontaktovat klienta ohledně Provident schválení půjčky. Pokud klient preferuje hotovost a žádá Provident půjčku na ruku, obdrží ji po podpisu smlouvy přímo na osobní schůzce. Provident půjčka na účet bývá vyplacena do 7 pracovních dnů.

Provident půjčka online ihned

Provident.cz půjčka online ihned nabízí nejjednodušší způsob, jak zažádat o půjčku. Klient si nastaví na Provident kalkulačce výši úvěru a splátek a úvěrová kalkulačka automaticky vygeneruje dobu splácení. Pokud bude nabídka klientovi vyhovovat, doloží potřebné doklady, vyplní osobní informace a peníze může evidovat na svém účtu už druhý den po podpisu smlouvy. Provident půjčka online ihned je příležitostí, kdy si klient může sjednat půjčku velmi rychle bez nutnosti osobního kontaktu.

Půjčka Provident podmínky

Rychlá půjčka na splátky Provident online je klientům k dispozici bez zbytečného papírování. Půjčka Provident může být klientem sjednána z pohodlí domova. Poté stačí jen vyčkat, než ho navštíví osobní finanční asistent. Klient musí dále splňovat několik podmínek:

 • Plnoletost a pobyt na území ČR: Platný občanský průkaz ČR nebo doklad o povolení k pobytu, v obou případech věk nad 18 let.
 • Pravidelný příjem: Je potřeba prokázat příjem za poslední 2 měsíce (potvrzení příjmu, výpis z bankovního účtu nebo daňové přiznání).
 • Bankovní účet, mobil a e-mail: V případě, že není vyplacena půjčka Provident na ruku, ale na bankovní účet.

Před zřízením půjčky se doporučuje zkontrolovat platnost občanského průkazu. Není problém vyplacení úvěru v hotovosti, tzv. Provident půjčky na ruku. Klient dostane hotovost přímo na místě osobní schůzky, jakmile podepíše smlouvu. Provident půjčka na účet bývá vyplacena zpravidla do sedmi pracovních dnů.

Provident navýšení půjčky kvůli nesplácení

Pokud nemá klient dostatek financí na splácení Provident půjčky nebo by si chtěl splátku odsunout, dochází k Provident navýšení půjčky. Balíček Plus obsahuje garanci celkové ceny Provident půjčky, která chrání zákazníka za stanovených podmínek po smluvně stanovenou dobu před účtováním jakýkoliv sankcí za prodlení se splácením splátek celkové dlužné částky.

Pokud klient nemá sjednaný balíček Plus (například u Provident druhé půjčky), může být účtovaný zákonný úrok z prodlení, smluvní pokuta za prodlení ve výši 0,1 % denně z dlužné částky, poplatek za upomínku a/nebo návštěvu oprávněného zástupce ve výši 300 Kč. Jak vyzrát na Provident? Raději si sjednat balíček Plus a přečíst si podmínky před podepsáním úvěrové smlouvy.

Pokud klientům nevyhovují podmínky půjčky od Provident online, mohou se podívat, co nabízí například COOL CREDIT nebo bankovní Raiffeisenbank půjčka.

Provi pojištění

Provi pojištění pomůže zmírnit dopad nečekaných událostí na rodinný rozpočet klienta. Myslete na zadní vrátka a zařiďte si k půjčce Provi pojištění. Ochrání před následky nejčastějších nehod, které dovedou zkomplikovat život. Provi pojištění se vztahuje na:

 • Zlomeniny: Pojistné plnění až 40.000 Kč
 • Hospitalizace a rekonvalescence: Pojistné plnění až 12.000 Kč
 • Pracovní neschopnost: Pojistné plnění až 21.000 Kč
 • Úhrada pozůstalým: Jednorázová úhrada až 20.000 Kč
 • Závažné onemocnění: Pojistné plnění až 40.000 Kč bez ohledu na počet úvěrů u Provi Pojištění Plus a Rodina
 • Unikátní asistenční služby: Pro klienta, jeho rodinu nebo pro seniory u Provi Pojištění Plus, Rodina nebo Senior

Provi pojištění má několik balíčků, které si může klient vybrat. Jsou jimi Provi pojištění Základ, Provi pojištění Plus, Provi pojištění Rodina a Provi pojištění Senior. Webové stránky provident.cz doporučují věk klienta pro jednotlivé balíčky Provi pojištění a na co se vztahují.

Provident recenze

Na rozdíl od jiných nebankovních společností poskytuje Provident sjednání půjčky osobně i online. Nespornou výhodou je fakt, že Provident půjčka na ruku může být vyplacena i o víkendu. Příjemným bonusem je také možnost odložení splátky, a to opakovaně, aniž by klient musel platit poplatky.

Klienti oceňují časově omezené akční nabídky a Provident předčasné splacení půjčky zdarma. Před sjednáním online půjčky Provident doporučujeme prověřit platnost občanského průkazu a dalších dokladů totožnosti. Pokud by si klient chtěl projít hodnocení firem, stačí, když do internetového vyhledávače zadá slovní spojení „Provident recenze“.

Provident kontakt

V případě jakýchkoliv otázek je možné zavolat na bezplatnou zákaznickou Provident infolinku +420 800 153 153. Linka je určena žadatelům o půjčku a je v provozu ve všední dny od 8 do 20 hodin, o víkendech od 9 do 18 hodin. Stávající zákazníci mohou využít Provident kontakt na lince +420 800 660 666, která funguje ve stejné časy.

Svůj dotaz může klient formulovat i prostřednictvím e-mailu zakaznicky.servis@provident.cz. Ten je určený i pro vyřízení případných stížností. Pokud klient upřednostňuje osobní schůzku, může navštívit jednu z poboček, které jsou rozmístěné po celé ČR. IČO společnosti je 25621351. Centrála společnosti se nachází na adrese Provident Financial, s.r.o., Olbrachtova 2006/9, 140 00 Praha 4.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku