Provident půjčka | VímVíc.cz

Provident půjčka

 • Bezúčelová půjčka až do 170 000 korun.
 • První půjčka až 16 000 korun zdarma.
 • Garance celkové ceny.
 • Možnost pojištění proti neschopnosti splácet.
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od - do 16 000 Kč - 170 000 Kč
Splatnost od - do 4 - 48 měsíců
Úrok od 6.2 %
RPSN od 22.37 %

Výhody půjčky:

 • Možnost sjednání online i osobně.
 • Peníze v hotovosti na ruku i o víkendu.
 • První půjčka do 16 000 korun zdarma.
 • Možnost Splátkových prázdnin.
 • Pojištění KOMPLEX.

Reprezentativní příklad:

"Karel F. si půjčil 90 000 korun na 24 měsíců. Jeho splátka tak činí 4 945 korun každý měsíc. Úroková sazba v tomto případě činí 8,29%, RPSN 32,02%. Celkově Karel F. zaplatí 118 664 korun."

Podmínky půjčky:

 • Plnoletost.
 • Občan ČR/U cizinců povolení k trvalému pobytu.
 • Pravidelný příjem.
 • Bankovní účet, telefonní číslo, emailová adresa.

Provident Financial s.r.o. má své kořeny na území Velké Británie a Severního Irska, kde firma začala působit již na konci 19. století. V České republice začal Provident podnikat v roce 1997 a aktuálně je 3. největší nebankovní společností na našem území. Provident se zaměřuje na drobnější klientelu a spotřebitelské půjčky. Jako nebankovní společnost nabízí i možnost pojištění proti neschopnosti splácet.

Provident půjčka START

Pokud jste nový zákazník Providentu, máte nárok na první půjčku a zdarma a to až do výše 16 000 korun na 4 měsíce. Pokud budete půjčku řádně splácet, nebudete platit žádné poplatky navíc. Půjčku můžete získat bezhotovostně i na ruku v hotovosti a to i o víkendu.

Provident půjčka

Pokud služeb Providentu využíváte opakovaně nebo si potřebujete půjčit vyšší obnos, nově můžete zažádat o úvěr až 170 000 korun se splatností až 4 roky. O půjčku můžete zažádat online, pomocí telefonu nebo na některé z poboček. Součástí ceny půjčky je také možnost Splátkových prázdnin, kterých můžete opakovaně využít podle výšky úvěru a doby splácení. Pokud dodržujete pravidla Splátkových prázdnin, je tato služba zdarma.

Jak zažádat o půjčku u Providentu?

Možností máte hned několik. Nejjednodušší je zažádat o půjčku online, kdy si na úvěrové kalkulačce nastavíte výši úvěru a splátek a automaticky vám kalkulačka vygeneruje dobu splácení. Pokud vám nabídka bude vyhovovat, doložíte už jen potřebné doklady a vyplníte osobní informace o vás a peníze můžete na svém účtu evidovat už druhý den po podpisu smlouvy. Pokud vám vyhovuje více osobní kontakt, nebo potřebujete peníze expres, vyplatí se jít na některou z poboček Provident. Po podpisu smlouvy obdržíte peníz ev hotovosti ihned na ruku a to i o víkendu. Nakonec můžete využít telefonických služeb Providentu.

Provident pojištění KOMPLEX

Pojištění KOMPLEX vám pomůže v přípaě nečekaných událostí, které vám znemožní splácení úvěru. V případě úrazu, pracovní neschopnosti, hospitalizaci či úmrtí, vás může pojištění zachránit a pomoci překlenout tíživé období, aniž byste se museli strachovat, že se víc zadlužíte.

Provident recenze

Na rozdíl od jiných nebankovních společností Provident poskytuje také sjednání půjčky osobně a vyplacení peněz v hotovosti na ruku i o víkendu, což je nesporná výhoda. Stejně tak možnost odložení splátky, a to opakovaně, aniž byste museli platit poplatky.

Na druhou stranu na rozdíl od jiných nebankovních společností začíná Provident nabízet úvěry s roční úrokovou sazbou od 6,2%, což je poměrně vysoký poplatek.

Provident kontakt

Provident funguje především online a o půjčku můžete zažádat online skrze jejich webové stránky. V případě jakýchkoliv otázek můžete zavolat na zákaznickou linku 800 153 153, která je pro žadatele o půjčku. Linka je v provozu ve všední dny od 8 do 20 hodin, o víkendech od 9 do 18 hodin. Stávající zákazníci mohou využít linku 800 660 666, která funguje ve stejné časy.

Svůj dotaz můžete formulovat i prostřednictvím emailu zakaznicky.servis@provident.cz. Pokud upřednostňujete osobní schůzku, navštívit můžete jednu z 12 poboček, které jsou rozesety po celé ČR.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku