Provident půjčka online | VímVíc.cz

Provident půjčka

 • Bezúčelová půjčka do výše 130.000 Kč
 • Až 90.000 Kč v hotovosti s doručením domů
 • Splátkové prázdniny
 • Možnost pojištění proti neschopnosti splácet
 • Provident předčasné splacení zdarma
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od - do 3 000 Kč - 130 000 Kč
Splatnost od - do 6 - 36 měsíců
Úrok od 7,36 %
RPSN od 12,51 %

Výhody půjčky:

 • Možnost sjednání online i osobně
 • Peníze v hotovosti na ruku i o víkendu
 • Možnost Splátkových prázdnin
 • Provident předčasné splacení zdarma
 • Až 90.000 Kč v hotovosti s doručením domů
 • Pojištění KOMPLEX
 • Výše splátek podle potřeb klienta

Reprezentativní příklad:

,,Karel F. si půjčil 50.000 Kč na 2 roky (24 měsíců). Jeho splátka činí 2.590 Kč každý měsíc a poslední splátka 2.590 Kč. Úroková sazba činí 10.660 Kč, částka za zpracování 1.500 Kč, celková dlužná částka je 62.160 Kč. Úroková sazba je ve výši 19,29 % p. a. a sazba RPSN 24,17 %."

Podmínky půjčky:

 • Věk 18 let
 • Občan ČR / U cizinců povolení k trvalému pobytu
 • Pravidelný příjem
 • Bankovní účet, telefonní číslo, e-mailová adresa

Provident Financial, s.r.o. má své kořeny na území Velké Británie a Severního Irska, kde firma začala působit již na konci 19. století. V České republice začal Provident.cz podnikat v roce 1997 a aktuálně má hodnocení firem jako 3. největší nebankovní společnost na našem území. Produkty Provident již využilo více než 1 000 000 zákazníků. V roce 2018 získal Provident jako jedna z prvních nebankovních finančních institucí licenci od České národní banky (ČNB).

Transparentně nabízí bezúčelové hotovostní i bezhotovostní půjčky, bez ručitele a bez skrytých poplatků. Provident.cz se zaměřuje na drobnější klientelu a spotřebitelské půjčky. Jako nebankovní společnost nabízí i možnost pojištění proti neschopnosti splácet. Někteří klienti považují Provident za nejlepší nebankovní půjčku na trhu.

Provident půjčka

Pokud klient využívá půjčení peněz u Providentu opakovaně (třeba Provident druhá půjčka) nebo si potřebuje půjčit vyšší obnos, nově může zažádat o Provident půjčku ve výši až 130.000 Kč se splatností až 3 roky (36 měsíců). O půjčku je možné zažádat online, pomocí telefonu na Provident infolince nebo na některé z poboček. Provident kalkulačka slouží pro výpočet a pro představu měsíčních splátek.

Provident schválení půjčky není nikterak zdlouhavé a klienty nečeká ani žádné zbytečné papírování. Součástí půjčky je také možnost splátkových prázdnin, kterých může klient využít opakovaně podle výše úvěru a doby splácení. Dodržuje-li klient pravidla splátkových prázdnin, je tato služba zdarma.

 • Výše Provident půjčky od 3.000 Kč do 130.000 Kč
 • Splatnost až 3 roky
 • RPSN od 12,51 %

V rámci balíčku Plus najde klient výhody, díky kterým bude půjčení peněz a splácení mnohem komfortnější. Peníze z půjčky Provident bude mít klient k dispozici ihned po podpisu smlouvy.

Provident půjčka na ruku – Provident půjčka Plus

Aby byla nejlepší nebankovní půjčka tou nej, musí splňovat určité parametry. Základní půjčka Provident (až 130.000 Kč) může být rozšířena o doplňkový balíček Plus. Tento balíček s sebou přináší řadu výhod, díky kterým bude splácení pohodlnější. Balíček Plus obsahuje tyto služby:

 • Poskytnutí půjčky v hotovosti ihned po podpisu smlouvy
 • Ochrana před poplatky z prodlení
 • Splátkové prázdniny
 • Pomoc osobního finančního asistenta v průběhu splácení

Peníze jsou k dispozici hned po podepsání smlouvy. K oběma variantám Provident půjček je možné zařídit Pojištění půjčky KOMPLEX za 129 Kč měsíčně. Aby klienti zvládli splácet bez starostí i v případě, že onemocní.

Provident půjčka 10+1

Poprvé si klient může vypůjčit u Providentu až 40.000 Kč. Krátkodobou půjčku 10+1 klient splatí v 11 výhodných měsíčních splátkách. 10 splátek pokryje výši půjčky a jedna splátka navíc slouží jako poplatek za poskytnutí úvěru. Pro kontrolu může klient využít Provident kalkulačku. Jedná se o online nástroj Provident kalkulačka, který zobrazí výši měsíčních splátek atd.

Nejvýhodnější je požádat o Provident půjčku 10+1 online z domova. Postačí mobilní telefon nebo počítač. Žádost o půjčku 10+1 bývá vyplněna do několika minut. Klient si může nastavit flexibilní splácení. Provident předčasné splacení půjčky je kdykoliv zdarma.

Zdarma jsou i splátkové prázdniny. Klient je může využít jednou za dobu trvání Provident půjčky 10+1 a bezplatně si odloží splácení úvěru. I v tomto případě mohou klienti využít balíček Plus a získat více výhod.

Provident žádost o půjčku

Možností, jak zažádat o půjčku Provident online, je hned několik. Pokud klientovi vyhovuje osobní kontakt nebo potřebuje peníze rychle na ruku, vyplatí se jít na některou z poboček Provident. Po podpisu smlouvy obdrží klient peníze v hotovosti ihned na ruku, a to i o víkendu. Další možnost je využití služeb na Provident infolince. Klient může podat žádost o půjčku také online.

 • Žádost o půjčku
 • Schůzka s finančním asistentem
 • Podpis smlouvy a vyplacení
 • Péče osobního finančního asistenta během celé doby splácení

Poté, co finanční poradce vyplní všechny potřebné dokumenty a vyřeší administrativu, bude kontaktovat klienta ohledně Provident schválení půjčky. Pokud klient preferuje hotovost a žádá Provident půjčku na ruku, obdrží ji po podpisu smlouvy přímo na osobní schůzce. Provident půjčka na účet bývá vyplacena do 7 dnů.

Provident půjčka online

Provident.cz půjčka online nabízí nejjednodušší způsob, jak zažádat o půjčku. Klient si na úvěrové kalkulačce nastaví výši úvěru a splátek a úvěrová kalkulačka automaticky vygeneruje dobu splácení. Pokud bude nabídka klientovi vyhovovat, doloží potřebné doklady, vyplní osobní informace a peníze může evidovat na svém účtu už druhý den po podpisu smlouvy. Provident půjčka online je příležitostí, kdy si klient může sjednat půjčku velmi rychle bez nutnosti osobního kontaktu.

Půjčka Provident podmínky

Rychlá půjčka Provident online je klientům k dispozici bez zbytečného papírování. Půjčka Provident může být klientem sjednána z pohodlí domova. Poté stačí jen vyčkat, než ho navštíví osobní finanční asistent. Klient musí dále splňovat několik podmínek:

 • Plnoletost a pobyt na území ČR: Platný občanský průkaz ČR nebo doklad o povolení k pobytu, v obou případech věk nad 18 let.
 • Pravidelný příjem: Je potřeba prokázat příjem za poslední 2 měsíce (potvrzení příjmu, výpis z bankovního účtu nebo daňové přiznání).
 • Bankovní účet, mobil a e-mail: V případě, že není vyplacena půjčka Provident na ruku, ale na bankovní účet.

Před zřízením půjčku se doporučuje zkontrolovat platnost občanského průkazu. Není problém vyplacení úvěru v hotovosti, tzv. Provident půjčky na ruku. Klient dostane hotovost přímo na místě osobní schůzky, jakmile podepíše smlouvu. Půjčka Provident na účet bývá vyplacena zpravidla do sedmi dnů.

Pokud klientům nevyhovují podmínky půjčky od Provident online, mohou se podívat, co nabízí například Raiffeisenbank půjčka.

Provident pojištění KOMPLEX

Pojištění KOMPLEX pomůže zmírnit dopad nečekaných událostí na rodinný rozpočet klienta. Myslete na zadní vrátka a zařiďte si k půjčce pojištění KOMPLEX. Ochrání před následky nejčastějších nehod, které dovedou zkomplikovat život. Pojištění KOMPLEX se vztahuje na:

 • Pracovní neschopnost po dobu 60 dní (nevztahuje se na nezaměstnané osoby a na mateřské dovolené): Až 21.000 Kč
 • Zlomeniny způsobené následkem úrazu (vztahuje se i na zlomeniny klientova dítěte): Až 40.000 Kč
 • Hospitalizace a rekonvalescence a následná rekonvalescence následkem úrazu či nemoci až po dobu 40 dní (vztahuje se i na hospitalizaci klientova dítěte): Až 24.000 Kč
 • Úhrada pozůstalým: Jednorázová úhrada v případě úmrtí, až 20.000 Kč

Hospitalizace se vztahuje i na děti a výše plnění, jako by se nehoda stala samotnému klientovi. Pojištění KOMPLEX ochrání klienta, rodinný rozpočet a děti.

Provident recenze

Na rozdíl od jiných nebankovních společností poskytuje Provident sjednání půjčky osobně i online. Nespornou výhodou je fakt, že Provident půjčka na ruku může být vyplacena i o víkendu. Příjemným bonusem je také možnost odložení splátky, a to opakovaně, aniž by klient musel platit poplatky. Klienti oceňují časově omezené akční nabídky a Provident předčasné splacení půjčky zdarma. Před sjednáním online půjčky Provident doporučujeme prověřit platnost občanského průkazu a dalších dokladů totožnosti. Pokud by si klient chtěl projít hodnocení firem, stačí, když do internetového vyhledávače zadá slovní spojení ,,Provident recenze".

Provident kontakt

V případě jakýchkoliv otázek je možné zavolat na bezplatnou zákaznickou Provident infolinku +420 800 153 153. Linka je určena žadatelům o půjčku a je v provozu ve všední dny od 8 do 20 hodin, o víkendech od 9 do 18 hodin. Stávající zákazníci mohou využít Provident kontakt na lince +420 800 660 666, která funguje ve stejné časy.

Svůj dotaz může klient formulovat i prostřednictvím e-mailu zakaznicky.servis@provident.cz. Ten je určený i pro vyřízení případných stížností. Pokud klient upřednostňuje osobní schůzku, může navštívit jednu z poboček, které jsou rozmístěné po celé ČR. IČO společnosti je 25621351. Centrála společnosti se nachází na adrese Provident Financial s.r.o., Olbrachtova 2006/9, 140 00 Praha 4.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku