Raiffeisenbank půjčka | rb.cz | VímVíc.cz

Raiffeisenbank půjčka

 • Půjčky s roční úrokovou sazbou od 6,7 %
 • Bezúčelová RB půjčka do částky 800.000 Kč
 • Předčasné splacení je kdykoliv zdarma
 • Bez poplatku za sjednání a vedení úvěru
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od – do 5 000 Kč – 800 000 Kč
Splatnost od – do 3 – 120 měsíců
Úrok od 6,7 %
RPSN od 6,9 %

Výhody půjčky:

 • Roční úroková sazba od 6,7 %
 • Půjčka na cokoliv až do výše 800.000 Kč
 • Bez poplatku za sjednání či vedení půjčky
 • Volitelný den splátky v měsíci
 • Možnost pojištění pracovní neschopnosti a nezaměstnanosti
 • Předčasné splacení je kdykoliv zdarma

Reprezentativní příklad:

„Karel F. si půjčil 500.000 Kč se splatností 84 měsíců (7 let). Měsíčně bude platit částku 7.645 Kč. Zápůjční úroková sazba činí 7,4 %, RPSN je 7,66 %. Celkově by Karel F. zaplatil 642.180 Kč.“

Podmínky půjčky:

 • Věk 18 let
 • Doklad totožnosti
 • Potvrzení o výši pracovních příjmů

O Raiffeisenbank

Raiffeisenbank je jednou z největších bank působících v České republice od roku 1993. Podle celkových aktiv se jedná o pátou největší bankou v ČR. Patří do skupiny Raiffeisen, kterou založil německý filantrop Friedrich Wilhelm Raiffeisen. RB bank se zaměřuje na běžné osobní účty a půjčky RB.cz pro fyzické osoby. Nabízí také hypotéky, sloučení a převod půjček či pojištění. Oblíbeným produktem je bankovní Raiffeisenbank Minutová půjčka ihned s možností sjednání online.

S účinností od 1. ledna 2022 došlo ke sloučení Equa bank a. s. a Raiffeisenbank a. s.. Equa bank a. s. jako společnost zanikla a všechna práva i povinnosti ze smluvních vztahů přechází na Raiffeisenbank a. s. Pod značkou Equa bank Raiffeisen poskytuje Raiffeisenbank služby tak, jak je klienti znali v minulosti. Od 1. 7. 2023 již není dostupný původní kód banky 6100 Equa bank a všechny banky mají povinnost kód vyjmout ze svých číselníků. Zanikla také webová stránka equabank.cz. Pokud bude zadána, dojde k přesměrování na stránku rb.cz.

Největší zprostředkovatelé a také srovnání půjček online jsou například Chytrá půjčka na webu pujcka.cz od provozovatele Elephant Orchestra, s.r.o., anebo Hyperpůjčka či Malá Hyperpůjčka od společnosti Bezvafinance (projekt Hyperfinance). Jak Hyperpůjčka, tak pujcka.cz jsou pouze zprostředkovatelé úvěrů. Další kontakt probíhá již mezi klientem a poskytovatelem daného úvěru.

Minutová půjčka Raiffeisenbank bez ručitele

Minutová půjčka Raiffeisenbank patří mezi úvěry Raiffeisenbank a je poskytována až do výše 800.000 Kč bez poplatků za vedení úvěru. Klienti mohou k půjčení peněz využít nástroj s názvem online kalkulačka nebo přehledné srovnání půjček více druhů úvěrů. Raiffeisenbank půjčka kalkulačka ukáže výsledek, po zadání částky a délky splácení. Klient si může vzít půjčku RB na cokoliv od 5.000 Kč do 800.000 Kč a to na dobu od 3 do 120 měsíců (10 let) bez ručitele.

 • Úroková sazba začíná na 6,7 % p.a.
 • Doba splácení od 3 měsíců do 10 let: Záleží jen na klientovi, zda si vybere rychlé splacení nebo nízké splátky.
 • Den splátky v měsíci si volí klient sám: Například podle dne, kdy mu chodí výplata.
 • Klientům je k půjčení peněz nabízena i možnost pojištění schopnosti splácet.
 • K žádosti o RB půjčku stačí věk 18 let a doklad totožnosti.
 • Pojištění k RB půjčce nenechá klienta v nepříznivých situacích bez peněz
 • Pohodlné online sjednání do 3 minut

Raiffeisenbank přihlášení je možné třemi způsoby: SMS kódem, RB klíčem či osobním klíčem. Raiffeisenbank přihlášení vyžaduje samozřejmě klientské číslo a dalším krokem je ověření na základě zvoleného typu RB vstupu na účet. RB klíč přináší větší bezpečnost při přihlašování do internetového bankovnictví (do RB vstupu na účet) a při potvrzování operací.

Mezi další produkty RB banky patří také Raiffeisenbank spořicí účet HIT PLUS, termínovaný vklad nebo Raiffeisenbank stavební spoření. Raiffeiseinbank spořicí účet HIT PLUS nabízí roční úrok 5,2 % a Raiffeisenbank stavební spoření má do konce roku 2024 úročení 7 % p.a.

Chci použít úvěrovou kalkulačku

Raiffeisenbank půjčka online a její výhody

Klientsky velmi oblíbená je Raiffeisenbank půjčka ihned na účet. Úvěr Raiffeisenbank nabízí totiž výhodné podmínky, které jsou následující:

 • Peníze na bankovním účtu do 24 hodin
 • Sjednání i vedení Raiffeisenbank půjčky zdarma
 • Doba splácení od 3 do 120 měsíců
 • Mimořádné splátky a předčasné splacení kdykoliv zdarma
 • Možnost pojištění pracovní neschopnosti a nezaměstnanosti

Není-li si klient stále jistý s půjčkou od RB.cz, může využít online kalkulačku, která usnadní rozhodování ohledně půjčení peněz. Tento online nástroj se nazývá Raiffeisenbank půjčka kalkulačka.

Jak zažádat o Raiffeisenbank úvěr online ihned

Klient má několik možností. Nejjednodušší je vyřízení RB půjčky online přes formulář, který klient najde přímo na webových stránkách Raiffeisenbank. Vzhledem k tomu, že je Raiffeisen bank tzv. rychlá půjčka online, sjednání probíhá přes internet velmi rychle. Pokud klient upřednostňuje osobní jednání, může se stavit na jakékoliv Raiffeisenbank pobočce, jež jsou po celé České republice.

Stejně tak může zavolat na zákaznickou linku a zařídit si půjčku Raiffeisenbank přes telefon. Jestliže klient dosud neměl běžná účet u Raiffeisenbank, při žádosti o Raiffeisenbank úvěr mu bude sjednaný. Klient totiž bude RB půjčku splácet právě přes běžný účet Raiffeisenbank. RB garantuje klientům bezplatné vedení a běžné bankovní služby po dobu trvání půjčky RB.

Jakým způsobem je vyřízena Raiffeisen bank půjčka online

Aby mohla být rychlá půjčka online na splátky od Raiffeisenbank schválena, musí dojít k podpisu smlouvy na Raiffeisenbank pobočce nebo za pomoci kurýra, kterého ke klientovi banka pošle. Po podpisu smlouvy Raiffeisenbank obratem odešle peníze na účet klienta. Proces vyřízení Raiffeisenbank půjčky je následující:

 1. Klient si u Raiffeisenbank může zažádat o půjčku online, telefonicky nebo přímo na pobočce.
 2. Celý proces trvá přibližně 24 hodin. Po schválení půjčky RB může klient smlouvu podepsat na Raiffeisenbank pobočce nebo vyčká na kurýra, jenž dorazí na zvolenou adresu.
 3. Po podepsání smlouvy jsou peníze okamžitě odesílány na účet.

Raiffeisenbank půjčka je sjednána nejrychleji přes mobilní aplikaci a přes Raiffeisenbank internetové bankovnictví. Tato možnost je poskytována pouze klientům s běžným účtem RB.cz. Online je možné půjčku jak vyřídit, tak podepsat smlouvu.

Druhy půjček Raiffeisenbank

Rychlá půjčka Raiffeisenbank online není jediným druhem úvěru, který rb.cz nabízí. Kromě Raiffeisenbank rychlé půjčky nabízí banka tyto úvěrové produkty:

 • Minutová půjčka: Rychlá půjčka online až 800.000 Kč na cokoliv s úrokovou sazbou od 6,7 % p. a.
 • Sloučení a převod půjček: Převedení půjčky k Raiffeisenbank, nižší splátky až o polovinu a předčasné splacení je kdykoliv zdarma
 • Povolené přečerpání účtu (kontokorent): Stálá finanční rezerva od 5.000 Kč do 150.000 Kč pro případ nečekaných výdajů se splatností 1 rok
 • Úvěr Raiffeiseinbank na auto: Autopůjčka s úrokem od 6,7 %
 • Raiffeisenbank půjčka na rekonstrukci: REKOpůjčka umožňuje půjčit si až 1,5 milionu korun i bez úspor a bez zajištění nemovitostí
 • PlatímPak – odložená platba: Díky PlatímPak má klient své zboží hned a platit může klidně až za 30 dní zcela zdarma

Sloučení a převod půjček

Na výhodnou úrokovou sazbu má klient nárok i v případě sloučení a převodu půjček. Raiffeisenbank vyřídí vše za klienta a převod půjček pro něj bude bez starostí a bez zbytečných poplatků za vedení a sjednání. Převod jednoho nebo více půjček Raiffeisenbank je možný až do výše 800.000 Kč a doba splácení je od 6 do 120 měsíců. K převedeným úvěrům si klient může vzít také novou hotovost na cokoliv až do výše 800.000 Kč. Sloučení a převod půjček nabízí možnost připojištění proti riziku pracovní neschopnosti a riziku ztráty zaměstnání.

Tip: Další možnosti refinancování úvěru nabízí třeba Home Credit konsolidace nebo MONETA konsolidace.

Raiffeisenbank pojištění

Raiffeisenbank nabízí 3 možnosti pojištěn: pojištění online, pojištění k produktům a individuální pojištění. Pojištění online zahrnuje cestovní pojištění, úrazové pojištění a pojištění vozidel. Pojištění k produktům obsahuje pojištění ke kartám a půjčkám, pojištění k hypotékám, starší pojištění (pojištění ke kartám, která už nejsou v nabídce, ale klienti je mohou nadále využívat) a pojištění produktů Equa bank. Pojištění sjednaná v rámci Equa bank jsou nadále platná podle podmínek sjednaných v pojistné smlouvě. Individuální pojištění od Raiffeisenbank nabídne životní a majetkové pojištění.

Raiffeisenbank recenze

Úroková sazba RB půjčky, která může být i 6,7 % p.a., je nemalým lákadlem ve světě bankovních společností. Klienti oceňují také možnost pojištění proti neschopnosti splácet. Klient si může vybrat i konkrétní den splátky v měsíci, takže splátkový den může přizpůsobit době, kdy mu na bankovní účet přichází výplata. Dalším plusem je mezi klienty široký výběr pojištění. Pro dohledání více informací doporučujeme zadat do internetového vyhledávače spojení „Raiffeisenbank recenze“.

Raiffeisenbank kontakt

Klient může navštívit banku na jedné z mnoha Raiffeisenbank poboček, které jsou k nalezení ve větších i menších městech České republiky. Pro rychlé vyřízení dotazů je sjednaný online chat v mobilním a Raiffeisenbank internetovém a bankovnictví. Raiffeisenbank kontakt má klientskou linku na čísle +420 412 440 000, která je v provozu ve všední dny i o víkendech od 7 do 22 hodin. Blokační telefonní linka je +420 412 446 402 nebo 844 112 233.

Na blokační lince RB.cz pomůže klientům jen v případě ztráty nebo zneužití karty. Ostatní záležitosti budou vyřešeny na klientské lince. E-mailová adresa pro obecné dotazy k bance a jejím produktům je info@rb.cz. V případě podezření na podvodné stránky či zprávy mohou klienti využít telefon +420 412 440 000 nebo poslat e-mail na phishing.report@rb.cz. ID datové schránky je skzfs6u a IČ je 49240901. Centrála společnosti se nachází na adrese Raiffeisenbank a.s., Hvězdova 1716/2b, 140 78 Praha 4.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku