Raiffeisenbank půjčka | VímVíc.cz

Raiffeisenbank půjčka

 • Půjčky se sazbou od 3,99%.
 • Bezúčelová půjčka až do 700 000 korun.
 • Online sjednání půjčky a peníze do 24 hodin na účtu.
 • Možnost pojištění pracovní neschopnosti a nezaměstnanosti.
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od - do 20 000 Kč - 700 000 Kč
Splatnost od - do 6 - 96 měsíců
Úrok od 3.99 %
RPSN od 9.27 %

Výhody půjčky:

 • Úroková sazba od 3,99%.
 • Půjčka na cokoliv až do výše 700 000 korun.
 • Bez poplatku za sjednání či vedení půjčky.
 • Volitelný den splátky v měsíci.
 • Možnost pojištění pracovní neschopnosti a nezaměstnanosti.

Reprezentativní příklad:

"Karel F. si půjčil 200 000 korun se splatností 72 měsíců. Měsíčně tak bude platit částku 3 705 korun. Zápůjční úroková sazba činí 9,99%, RPSN je 10,46%. Celkově tak Karel F. zaplatí 266 678 korun. Pokud bude splácet řádně, má nárok na bonusovou sazbu 5,99% a může ušetřit až 28 079 korun. "

Podmínky půjčky:

 • Plnoletost.
 • Doklad totožnosti.
 • Potvrzení o výši pracovních příjmů.

Raiffeisenbank je 5. největší bankou, která působí v České republice od roku 1993. Patří do skupiny Raiffeisen, kterou založil německý filantrop Friedrich W. Raiffeisen. Raiffeisenbank se zaměřuje na běžné osobní účty a půjčky pro fyzické osoby. Nabízí také hypotéky, sloučení a konsolidaci půjček či pojištění.

Raiffeisenbank půjčka

U Raiffeisenbank si můžete bezplatně zařídit půjčku až do výše 700 000 korun, aniž byste platili poplatky za vedení úvěru. O půjčku si můžete zažádat online skrze Raiffeisenbank kalkulačku, kde si můžete přesně nastavit, kolik si chcete půjčit a jak dlouho chcete splácet. Půjčit si můžete na cokoliv od 20 000 do 700 000 korun a to na dobu od 6 do 96 měsíců.

Jak o půjčku zažádat?

Máte několik možností. Nejjednodušší je vyřízení půjčky online skrze formulář, který najdete přímo na webových stránkách Raiffeisenbank. Pokud upřednostňujete osobní jednání, můžete se stavit na jakékoliv pobočce Raiffeisenbank, kterých je po celé České republice téměř 130. Stejně tak můžete zavolat na zákaznickou linku a zařídit si úvěr přes telefon.

Sloučení a konsolidace půjček

Na úrokovou sazbu máte nárok i v případě sloučení či konsolidace půjček. Raiffeisenbank navíc vše vyřídí za vás a převod půjček tak pro vás bude bez starostí a i bez zbytečných poplatků za vedení a sjednání.

Raiffeisenbank pojištění

Raiffeisenbank nabízí několik možností pojištění. Kromě pojištění neschopnosti splácet si můžete u banky zařídit úrazové nebo cestovní pojištění , pojištění vozidla, životní pojištění a mnoho dalšího. A to vše online z pohodlí domova.

Raiffeisenbank recenze

Bonusová sazba, která může být i 3,99%, je nemalým lákadlem ve světě bankovních společností. Stejně tak možnost pojištění proti neschopnosti splácet je možnost, která využívá vysoké procento klientů Raiffesisenbank. Vybrat si můžete i konkrétní den splátky v měsíci, takže splátkový den můžete přizpůsobit době, kdy vám přijde výplata.

Raiffeisenbank kontakt

Raiffeisenbank můžete navštívit na jedná z mnoha poboček, které najdete ve větších i menších městech České republiky. Zavolat můžete na infolinku číslo 800 900 900, která je v provozu ve všední dny i o víkendech od 7 do 24 hodin.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku