Raiffeisenbank půjčka | VímVíc.cz

Raiffeisenbank půjčka

 • Půjčky s roční úrokovou sazbou od 6,7 %
 • Bezúčelová půjčka RB do výše 800.000 Kč
 • Peníze do 24 hodin na bankovním účtu
 • Bez poplatku za sjednání a vedení
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od - do 5 000 Kč - 800 000 Kč
Splatnost od - do 3 - 120 měsíců
Úrok od 6,7 %
RPSN od 6,9 %

Výhody půjčky:

 • Roční bonusová úroková sazba od 6,7 %
 • Půjčka na cokoliv až do výše 800.000 Kč
 • Bez poplatku za sjednání či vedení půjčky
 • Volitelný den splátky v měsíci
 • Možnost pojištění pracovní neschopnosti a nezaměstnanosti
 • Mimořádné splátky zdarma
 • Předčasné splacení kdykoliv zdarma

Reprezentativní příklad:

,,Karel F. si půjčil 200.000 Kč se splatností 72 měsíců (6 let). Měsíčně bude platit částku 3.449 Kč. Zápůjční úroková sazba činí 7,4 %, RPSN je 7,7 %. Celkově by Karel F. zaplatil 248.328 Kč."

Podmínky půjčky:

 • Věk 18 let
 • Doklad totožnosti
 • Potvrzení o výši pracovních příjmů

Raiffeisenbank je 5. největší bankou, která působí v České republice od roku 1993. Patří do skupiny Raiffeisen, kterou založil německý filantrop Friedrich W. Raiffeisen. RB bank se zaměřuje na běžné osobní účty a půjčky RB pro fyzické osoby. Nabízí také hypotéky, sloučení a převod půjček či pojištění. Oblíbeným produktem je bankovní Raiffeisenbank půjčka ihned s možností sjednání online.

Raiffeisenbank půjčka

Raiffeisenbank půjčka ihned na účet patří mezi Raiffeisenbank úvěry a je poskytována až do výše 800.000 Kč bez poplatků za vedení úvěru. Klienti mohou k půjčení peněz využít nástroj s názvem kalkulačka online. Raiffeisenbank půjčka kalkulačka ukáže výsledek, po zadání částky a délky splácení. Klient si může vzít půjčku RB na cokoliv od 5.000 Kč do 800.000 Kč a to na dobu od 3 do 120 měsíců.

 • Úroková sazba začíná na 6,7 % p.a.
 • Doba splácení od 3 měsíců do 10 let: Záleží jen na klientovi, zda si vybere rychlé splacení nebo nízké splátky.
 • Den splátky v měsíci si volí klient sám: Například podle dne, kdy mu chodí výplata.
 • Klientům je k půjčení peněz nabízena i možnost pojištění schopnosti splácet.
 • K žádosti o RB půjčku stačí věk 18 let a doklad totožnosti.
 • Pojištění k půjčce RB nenechá klienta v nepříznivých situacích bez peněz

Mezi další produkty RB banky patří také Raiffeisenbank spořící účet, termínovaný vklad nebo Raiffeisenbank nejlepší stavební spoření. Raiffeiseinbank spořící účet HIT PLUS nabízí roční úrok 5,5 % a Raiffeisenbank nejlepší stavební spoření má výnos až 6,36 % p.a.

Raiffeisenbank online půjčka a její výhody

Klientsky velmi oblíbená je Raiffeisenbank online půjčka ihned na účet. Raiffeisenbank úvěr nabízí totiž výhodné podmínky, které jsou následující:

 • Peníze na bankovním účtu do 24 hodin
 • Sjednání i vedení RB půjčky zdarma
 • Doba splácení 3 až 120 měsíců
 • Mimořádné splátky a předčasné splacení kdykoliv zdarma
 • Možnost pojištění pracovní neschopnosti a nezaměstnanosti

Není-li si klient stále jistý s půjčkou od RB.cz, může využít online nástroj, který může usnadnit rozhodování ohledně půjčení peněz. Tento online nástroj se nazývá Raiffeisenbank půjčka kalkulačka.

Jak zažádat o bankovní půjčku online ihned

Klient má několik možností. Nejjednodušší je vyřízení RB půjčky online přes formulář, který klient najde přímo na webových stránkách Raiffeisenbank. Vzhledem k tomu, že je Raiffeisen bank tzv. rychlá půjčka online, sjednání probíhá přes internet velmi rychle. Pokud klient upřednostňuje osobní jednání, může se stavit na jakékoliv Raiffeisenbank pobočce, jež jsou po celé České republice. Stejně tak může zavolat na zákaznickou linku a zařídit si půjčku Raiffeisenbank přes telefon.

Jakým způsobem je vyřízena Raiffeisen bank půjčka online

Aby mohla být rychlá půjčka online od Raiffeisenbank schválena, musí dojít k podpisu smlouvy na Raiffeisenbank pobočce nebo za pomoci kurýra, kterého ke klientovi banka pošle. Proces vyřízení RB půjčky je následující:

 1. Klient si u Raiffeisenbank může zažádat o půjčku online, telefonicky nebo přímo na pobočce.
 2. Celý proces trvá přibližně 24 hodin. Po schválení půjčky RB může klient smlouvu podepsat na Raiffeisenbank pobočce nebo vyčká na kurýra, jenž dorazí na zvolenou adresu.
 3. Po podepsání smlouvy jsou peníze okamžitě odesílány na účet.

Půjčka Raiffeisenbank je sjednána nejrychleji přes mobilní aplikaci a přes Raiffeisenbank internetové bankovnictví. Tato možnost je poskytována pouze klientům s běžným účtem RB. Online je možné půjčku jak vyřídit, tak podepsat smlouvu.

Druhy půjček Raiffeisenbank

Rychlá půjčka Raiffeisenbank online není jediným druhem úvěru, který rb.cz nabízí. Kromě Raiffeisenbank rychlé půjčky nabízí banka tyto úvěrové produkty:

 • Minutová půjčka: Rychlá půjčka online až 800.000 Kč na cokoliv s úrokovou sazbou od 6,7 % p. a.
 • Konsolidace a refinancování úvěru: Převedení půjčky k Raiffeisenbank, nižší splátky a sazba od 6,7 % p.a.
 • Povolené přečerpání účtu (kontokorent): Stálá finanční rezerva od 5.000 Kč do 150.000 Kč pro případ nečekaných výdajů
 • Úvěr na auto: Výhodné financování vozu formou spotřebitelského úvěru, bez poplatku za uzavření smlouvy
 • Půjčka Raiffeisenbank na rekonstrukci: REKOpůjčka umožňuje půjčit si až 1,5 milionu korun i bez úspor a bez zajištění nemovitostí

Sloučení a převod půjček

Na výhodnou úrokovou sazbu má klient nárok i v případě sloučení a převodu půjček. Úroková sazba je od 6,7 % p.a. Raiffeisenbank vyřídí vše za klienta a převod půjček pro něj bude bez starostí a bez zbytečných poplatků za vedení a sjednání. Převod jednoho nebo více půjček Raiffeisenbank je možný až do výše 800.000 Kč a doba splácení je od 6 do 120 měsíců. K převedeným úvěrům si klient může vzít také novou hotovost na cokoliv až do výše 800.000 Kč. Sloučení a převod půjček nabízí možnost připojištění proti riziku pracovní neschopnosti a riziku ztráty zaměstnání.

Tip: Další možnosti refinancování úvěru nabízí třeba Home Credit konsolidace

Raiffeisenbank pojištění

Raiffeisenbank nabízí několik možností pojištění. Kromě pojištění schopnosti splácet půjčku si klient může zařídit pojištění Osobní strážce ke kartám, úrazové pojištění Opora, cestovní pojištění ke kartám, pojištění k hypotékám, pojištění ke kreditním kartám, životní pojištění, majetkové pojištění, cestovní pojištění a pojištění vozidel. Všechna Raiffeisenbank pojištění je možné vyřídit online.

Raiffeisenbank pojištění schopnosti splácet úvěr pomůže klientům v důsledku dlouhodobé pracovní neschopnosti, nedobrovolné ztráty zaměstnání, v důsledku invalidity III. stupně nebo úmrtí. Při pracovní neschopnosti nebo ztrátě zaměstnání bude pojištěnému za každých 30 dní jejich trvaní uhrazeno pojistné plnění ve výši měsíční splátky úvěru (včetně poplatku za pojištění), a to až 12× za sebou.

Raiffeisenbank recenze

Bonusová sazba RB půjčky, která může být i 6,7 % p.a., je nemalým lákadlem ve světě bankovních společností. Klienti oceňují také možnost pojištění proti neschopnosti splácet. Klient si může vybrat i konkrétní den splátky v měsíci, takže splátkový den může přizpůsobit době, kdy mu na bankovní účet přichází výplata. Dalším plusem je mezi klienty široký výběr pojištění. Pro dohledání více informací doporučujeme zadat do internetového vyhledávače spojení ,,Raiffeisenbank recenze".

Raiffeisenbank kontakt

Klient může navštívit banku na jedné z mnoha Raiffeisenbank poboček, které jsou k nalezení ve větších i menších městech České republiky. Pro rychlé vyřízení dotazů je sjednaný online chat v mobilním a Raiffeisenbank internetovém a bankovnictví. Raiffeisenbank kontakt má klientskou linku na čísle +420 412 440 000, která je v provozu ve všední dny i o víkendech od 7 do 22 hodin.

Telefonní linka pro blokaci karet nebo pro přístupy na účet je +420 412 446 402 nebo 844 112 233. E-mailová adresa pro obecné dotazy k bance a jejím produktům je info@rb.cz. ID datové schránky je skzfs6u a IČ je 49240901. Centrála společnosti se nachází na adrese Hvězdova 1716/2b, 140 78 Praha 4.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku