RePůjčka Raiffeisenbank | rb.cz | VímVíc.cz

Konsolidace půjček RePůjčka Equa bank Raiffeisenbank

 • Raiffeisenbank konsolidace online RePůjčka je až do 800.000 Kč
 • Sjednání a vyřízení konsolidace půjček Raiffeisenbank je zdarma
 • Snížení splátek až o 50 %
 • Možnost půjčit si peněz navíc
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od – do 20 000 Kč – 800 000 Kč
Splatnost od – do 3 – 120 měsíců
Úrok od 6,7 %
RPSN od 6,9 %

Výhody půjčky:

 • Raiffeisenbank konsolidace online RePůjčka je do částky 800.000 Kč
 • Snížení splátek až o 50 %
 • Příznivý úrok a sazba RPSN
 • Možnost půjčit si peněz navíc
 • Pojištění k půjčce
 • Schválení konsolidace půjček obratem
 • Sjednání je bez poplatků

Reprezentativní příklad:

„Karel F. si sjednal RePůjčku (konsolidaci online) u Equa bank Raiffeisenbank ve výši 290.000 Kč s úrokovou sazbou 6,7 % p. a. a s počtem měsíčních splátek 120 (10 let). Splátku platil měsíční splátkou ve výši 3.323 Kč, RPSN je 6,9 % a celková částka splatná spotřebitelem je 398.760 Kč. Bez poplatku za poskytnutí a správu.“

Podmínky půjčky:

 • Věk 18 let
 • Trvalé bydliště v ČR
 • Doklad totožnosti
 • Vlastnictví běžného účtu u Raiffeisenbank
 • Doložení pravidelného příjmu
 • Smlouva ke slučované půjčce

Equa bank Raiffeisenbank

S účinností od 1. ledna 2022 došlo ke sloučení Equa bank a. s. a Raiffeisenbank a. s.. Equa bank a. s. jako společnost zanikla a všechna práva i povinnosti ze smluvních vztahů přešla na společnosti RB bank a. s. S Equa bank se klienti potkávali i po 1. 1. 2022. Pod značkou Raiffeisenbank Equa bank poskytuje RB bank služby tak, jak je klienti znali v minulosti. Od 1.července 2023 není možné odeslat platbu ani zrealizovat inkaso s kódem banky 6100. Původní kód banky 6100 (patřící Equa bank) již není dostupný a všechny banky měly povinnost vyjmout kód banky 6100 ze svých číselníků.

Webové stránky equabank.cz neexistují. Při zadání webové stránky equabank.cz dojde k automatickému přesměrování na stránky RB banky www.rb.cz. Internetové a mobilní bankovnictví Equa bank je také nedostupné. Všechny finanční produkty a služby najdou klienti pouze v bankovnictví Raiffeisenbank. S dotazy IDohledně zrušení kódu banky 6100 nebo s otázkami směřujícími na internetové bankovnictví Raiffeisenbank je možné obrátit se na Raiffeisenbank infolinku. Více informací a odpovědí na různé otázky jsou k dispozici na webové stránce www.rb.cz/spojeni-equa/osobni.

Equa bank Raiffeisenbank RePůjčka konsolidace půjček

Jak funguje konsolidace půjček online a co to je? Konsolidace půjček je řešením pro klienty, kteří se potýkají se splácením většího množství úvěrů. Konsolidace neboli sloučení půjček do jedné umožňuje splácet pouze jeden úvěr hromadnou měsíční splátkou. Výši splátky je navíc možné snížit často až o polovinu. Konsolidace půjček online umožní klientovi nejen splácet méně, ale uleví i co se týká administrativní náročnosti spravování většího počtu půjček.

Equa bank Raiffeisenbank RePůjčka konsolidace půjček je nabízena s mnoha výhodami, díky kterým je konsolidace úvěru oblíbeným produktem mnoha klientů. Díky sloučení půjček do jedné u Raiffeisenbank Equa bank mohou klienti dosáhnout snížení splátek až o polovinu. Equa bank konsolidace Raiffeisen se sjednává od 20.000 Kč do maximální výše 800.000 Kč s dobou splácení od 3 měsíců do 10 let. Úroková sazba je neměnná po celou dobu trvání půjčky. U Raiffeisenbank konsolidace u RePůjčky začíná úrok d 6,7 % a RPSN od 6,9 %.

Sjednání RePůjčky

Vyřízení konsolidace půjček Raiffeisenbank RePůjčky je možné několika způsoby, v každém případě je vše zdarma a bez poplatků. Jestliže žadatel o RePůjčku nemá běžný účet u RB, bude mu otevřen spolu s půjčkou či konsolidací. Přes tento účet bude klient splácet RePůjčku. Po sloučení Equa bank a Raiffeisenbank dojde k přesměrování na webové stránky www.rb.cz. Ke konsolidaci úvěru si klient může sjednat novou hotovost na cokoliv až do částky 800.000 Kč. Raiffeisenbank Equa bank nabízí také připojištění schopnosti splácet úvěr.

Při pracovní neschopnosti nebo ztrátě zaměstnání bude pojištěnému za každých 30 dní jejich trvaní uhrazeno pojistné plnění ve výši měsíční splátky úvěru až 12× za sebou (včetně poplatku za pojištění). V případě úmrtí nebo invalidity III. stupně bude za pojištěného uhrazen celý nesplacený zůstatek úvěru. Běžný účet RB má spoustu výhod včetně bezkontaktní platební karty s výběry ze všech bankomatů v ČR a ve světě zdarma.

Nezaujala klienty konsolidace půjček online RePůjčka od Raiffeisenbank Equa bank? Možná je zaujme MONETA konsolidace nebo Home Credit konsolidace.

Vše kompletně online

Raiffeisenbank konsolidace RePůjčka se dá vyřídit kompletně online odkudkoliv. Klient může vyřídit konsolidaci i s pomocí zaměstnance pobočky nebo v internetovém bankovnictví Raiffeisenbank (Equa bank internetové bankovnictví již nefunguje, ani Equa bank přihlášení).

Největší zprostředkovatelé a zároveň srovnávače více druhů půjček jsou například Chytrá půjčka na webu pujcka.cz od provozovatele Elephant Orchestra, s.r.o., anebo Hyperpůjčka či Malá Hyperpůjčka od společnosti Bezvafinance (projekt Hyperfinance). Jak Hyperpůjčka, tak pujcka.cz jsou pouze zprostředkovatelé úvěrů. Další kontakt probíhá již mezi klientem a poskytovatelem daného úvěru.

Jaké závazky lze sloučit u konsolidace půjček Raiffeisenbank RePůjčky

V rámci konsolidace půjček Equa bank Raiffeisenbank RePůjčky je možné sloučit neomezený počet různých druhů závazků. Jak funguje RePůjčka konsolidace půjček u Raiffeisenbank Equa bank? Equa bank Raiffeisenbank umožňuje konsolidaci i pro nebankovní půjčky, nezáleží tedy na tom, u jakého poskytovatele si klient sjednal půjčky. V rámci konsolidace půjček Raiffeisenbank RePůjčky budou sloučeny do jedné. Konsolidace Equa bank umožňuje sloučení těchto úvěrů:

 • Běžné půjčky
 • Karty od splátkových společností
 • Úvěry a leasingy na auto
 • Účelové půjčky
 • Kreditní karty
 • Kontokorenty

Srovnání konsolidace půjček Equa bank Raiffeisenbank RePůjčky

Při převedení půjčky je nezbytným krokem při výběru vhodného produktu online srovnání konsolidace půjček Equa bank Raiffeisenbank RePůjčky. Na českém trhu se nachází hned několik společností, jež nabízí konsolidace půjček online za různých podmínek, klient by proto neměl online srovnání konsolidace půjček Raiffeisenbank podcenit. Především je důležité spočítat si výši měsíčních splátek a celkově zaplacenou částku a zjistit si podmínky pro schválení konsolidace. Dobrým pomocníkem je konsolidace půjček Raiffeisenbank kalkulačka a recenze zákazníků.

Equa bank konsolidace půjček kalkulačka

Velkým pomocníkem při sjednání je Equa bank konsolidace kalkulačka. Právě konsolidace půjček kalkulačka umožní klientovi zjistit, kolik bude měsíčně splácet a kolik splatí celkem. Úvěrová kalkulačka je v podobě webového formuláře, do kterého je nutné zadat potřebné informace o konsolidovaných půjčkách, především jejich celkovou výši a požadovanou dobu splacení. Na základě těchto údajů je klientovi vypočtena výše měsíční splátky v případě Raiffeisenbank konsolidace RePůjčky.

Chci použít úvěrovou kalkulačku

Equa bank konsolidace recenze a hodnocení firem

Při hledání informací týkajících se sloučení půjček do jedné, mohou zákazníkům posloužit Equa bank konsolidace recenze a hodnocení firem. Bývalí i současní klienti Equa bank se dělí o své zkušenosti s bankou na různých webech. Do hodnocení zapisují nejen zkušenosti s bankou jako společností, ale i hodnocení produktu Equa bank konsolidace RePůjčky. Pro vyhledání recenzí stačí do internetového vyhledávače zadat spojení jako je „Equa bank konsolidace recenze” nebo „hodnocení RePůjčky”.

Výhody Equa bank Raiffeisenbank RePůjčky

Raiffeisenbank konsolidace půjček RePůjčka přináší klientům mnohé výhody, pro něž se stala oblíbeným produktem sloučení půjček na trhu. Klient by měl posuzovat produkty individuálně vzhledem ke svým finančním možnostem a zvážit, které výhody jsou pro něj rozhodující. Mezi největší výhody Raiffeisenbank konsolidace půjček Raiffeisenbank patří:

 • Konsolidace půjček online ve výši až 800.000 Kč
 • Příznivý úrok a RPSN
 • Sjednání kompletně online
 • Rychlé schválení konsolidace RePůjčky
 • Vyřízení a vedení konsolidace bez poplatků
 • Možnost připojištění schopnosti splácet úvěr
 • Snížení splátek až o polovinu
 • Možnost vzít si novou hotovost na cokoliv do výše 800.000 Kč

Jak na sjednání konsolidace Raiffeisenbank (dříve Equa bank)

Sjednání konsolidace Raiffeisenbank je možné několika způsoby, v každém případě je však jednoduché a nezabere klientovi příliš času. Sjednání Equa bank konsolidace půjček Raiffeisenbank bylo dříve možné telefonicky přes Equa bank infolinku, kdy klient sám kontaktoval Equa bank na infolince nebo vyplnil své jméno, příjmení a telefon do formuláře na webu Equa bank a nechal se kontaktovat pracovníkem banky.

Po sloučení s Raiffeisenbank dochází ke sjednání konsolidace RePůjčky výhradně přes RB banku. Equa bank internetové bankovnictví už není funkční. K vyřízení stačí jeden doklad totožnosti a jediná smlouva k jedné z původních půjček. Žádost o sloučení půjček do jedné klient vyplní online nebo na kterékoliv pobočce RB. Společně se sjednáním RePůjčky se pojí založení běžného účtu u Raiffeisenbank.

O výsledku žádosti ví klient okamžitě

O schválení se dozví okamžitě bez čekání. Pokud je zájemce o konsolidaci půjček online klientem Equa bank Raiffeisenbank, nemusí nikam chodit. Jestli klientem ještě není, vyřídí žádost online, jen smlouvy podepíše na RB pobočce. Převedení hlavní půjčky vyřídí Raiffeisenbank za klienta, splacení a ukončení ostatních závazků také připraví.

Pokud je zájemce zároveň klientem Raiffeisenbank, vyřídí žádost kompletně online a peníze bude mít na účtu v průběhu několika minut od podpisu smlouvy. Jestliže klient u RB nemá běžný účet, může smlouvu podepsat online, stačí se ověřit přes Bank iD nebo osobně na Raiffeisenbank pobočce. Po podpisu smlouvy RB obratem odešle peníze na účet klienta.

RePůjčka: Equa bank Raiffeisenbank konsolidace online

Nejjednodušším a nejpohodlnějším způsobem je sjednání RePůjčky Equa bank Raiffeisenbank konsolidace online. Stačí vyplnit žádost pomocí webového formuláře a doložit k ní potřebné dokumenty. O schválení žádosti je klient informován téměř ihned, není potřeba návštěva pobočky, ani zbytečné a zdlouhavé papírování. Sjednání RePůjčky Equa bank Raiffeisenbank konsolidace online je velmi rychlé, pohodlné a administrativně nenáročné.

Equa bank konsolidace půjček RePůjčka: Podmínky sjednání

Se sjednáním Equa bank konsolidace půjček RePůjčky jsou spojené určité podmínky, jež musí klient splnit, aby mu byla Equa bank konsolidace půjček schválena. Podmínky se mohou u jednotlivých společností poskytujících konsolidace půjček lišit, Equa bank vyžaduje splnění těchto požadavků:

 • Věk 18 let
 • Trvalé bydliště v České republice
 • Doložení dvou dokladů totožnosti
 • Doložení dokumentů ke slučovaným půjčkám
 • Schopnost řádně splatit úvěr (doložení pravidelného příjmu)
 • Běžný účet u Raiffeisenbank

Kvůli předkládání dokladů totožnosti by měl klient zkontrolovat platnost občanského průkazu.

Equa bank kontakt

Při vstupu na webovou stránku equabank.cz dojde k automatickému přesměrování na stránku rb.cz. Equa bank kontakt již není rozdělený a přísluší mu kontakt na banku Raiffeisenbank. Sídlo banky se nachází na adrese Hvězdova 1716/2b,140 78 Praha pod obchodním názvem Raiffeisenbank a.s.

Kompletní seznam Equa bank Raiffeisenbank poboček a bankomatů, včetně adresy, se nachází na webových stránkách Equa bank Raiffeisenbank na rb.cz. Společnost Equa bank a.s. zanikla fúzí se společností Raiffeisenbank a.s. ke dni 1. lednu 2022. Finanční produkty nyní poskytuje společnost Raiffeisenbank, u které mohou klienti využít Raiffeisenbank kontakty.

Equa Bank pobočky jsou Raiffeisenbank pobočky

Equa bank pobočky jsou nyní Raiffeisenbank pobočky. Ty se nachází v každém větším městě České republiky. Návštěva Equa bank pobočky (Raiffeisenbank pobočky) je možná například v Praze, Karlových Varech, Liberci, Kladně, Olomouci, Opavě, Zlíně, Českých Budějovicích, Plzni, Domažlicích, Jindřichovo Hradci, Mladé Boleslavi, ve Frýdku-Místku a dalších českých městech.

Equa bank recenze, Raiffeisenbank recenze

Nejsnazším způsobem, jak se dozvědět více o fungování společnosti a jejím přístupu ke klientům, jsou Equa bank recenze a Raiffeisenbank recenze. Diskuze o fungování společnosti Equa bank a produktech jsou k dispozici na různých diskuzních fórech, blozích i dalších webových stránkách. Equa bank se mezi klienty těšila dobré pověsti a jedná se o ověřenou bankovní společnost. Proto i po spojení Equa bank s Raiffeisenbank mohou klienti očekávat spolehlivost u Raiffeisenbank konsolidace půjček, u RePůjčky.

Raiffeisenbank kontakt

Klient může navštívit RB bank na jedné z mnoha Raiffeisenbank poboček, které jsou k nalezení po celé České republice. Pro rychlé vyřízení dotazů je sjednaný online chat v mobilním a Raiffeisenbank internetovém a bankovnictví. Raiffeisenbank kontakt má klientskou linku na telefonním čísle +420 412 440 000, která je v provozu každý den od 7 do 22 hodin.

Blokační linka Raiffeisenbank je dostupná na číslech +420 412 446 402 nebo 844 112 233. E-mailová adresa pro obecné dotazy k bance a jejím produktům je info@rb.cz. ID datové schránky je skzfs6u a IČ Raiffeisenbank je 49240901. Centrála společnosti se nachází na adrese Hvězdova 1716/2b, 140 78 Praha 4.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku