Elephant Orchestra – dlouhodobá půjčka | VímVíc.cz

Chytrá dlouhodobá půjčka

 • Dlouhodobá půjčka na míru
 • Půjčka ve výši až 2.500.000 Kč
 • Rychlé sjednání online
 • Půjčení peněz od prověřených poskytovatelů
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od - do 2 000 Kč - 2 500 000 Kč
Splatnost od - do 1 - 120 měsíců
Úrok od 6,4 %
RPSN od 6,94 %

Výhody půjčky:

 • Půjčka na míru dle požadavků klienta
 • Výše půjčky až 2.500.000 Kč
 • Vyřízení úvěru je zdarma
 • Půjčení peněz od prověřených poskytovatelů
 • Bez ručitele a bez zástavy
 • Sjednání kompletně online

Reprezentativní příklad:

,,Karel F. si půjčil 140.000 Kč se splatností 96 měsíců (8 let). Roční úroková sazba 6,29 % a RPSN ve výši 6,47 %. Celkově by Karel zaplatil 178.525 Kč."

Podmínky půjčky:

 • Věk 18 let
 • Potvrzení o pravidelném příjmu
 • Doklad totožnosti

Dlouhodobá půjčka Elephant Orchestra, s.r.o. je produkt nabízený společností Elephant Orchestra. Společnost má několik předních portálů jako www.uspory.cz, pujcka.cz i pujcky.cz. Pujcka.cz figuruje ve sjednání půjčky pouze jako zprostředkovatel, nejedná se o poskytovatele půjčení peněz. Elephant Orchestra je jedna z prvních českých společností věnujících se online lead generation. Firma vznikla v roce 2007 a je součástí skupiny ePojištění. Věnuje se pojištění, úvěrům, dodavatelům energií atd.

Elephant Orchestra zprostředkovává půjčky přes webovou stránku www.pujcky.cz a www.pujcka.cz. Mezi partnery společnosti Elephant Orchestra s.r.o. patří ověřené společnosti jako je ExpressCash, Home Credit, mBank, Ferratum Bank, Česká spořitelna, MONETA.cz, Equa bank, Air Bank, Zonky, Zaplo finance, Provident.cz a další.

Na základě klientových požadavků pujcka.cz vyhodnotí, jaký konkrétní produkt půjčení peněz různých poskytovatelů půjček by byl vhodný pro klienta a zprostředkuje kontakt s tímto poskytovatelem. Samotné sjednání dlouhodobé půjčky, popřípadě úprava podmínek půjčení peněz, už je mezi klientem a poskytovatelem půjčky.

Co je dlouhodobá půjčka od Půjčka.cz?

Dlouhodobá půjčka od poskytovatele Půjčka.cz, jak sám název napovídá, se řadí mezi dlouhodobé nebankovní půjčky ihned zprostředkované společností Elephant Orchestra s.r.o. Půjčka.cz je nabídnuta klientovi na míru, přesně podle jeho požadavků, které si zadá sám do internetového formuláře. Půjčka.cz může být sjednaná samozřejmě i prostřednictvím bankovních institucích.

Půjčka Elephant Orchestra je poskytována ve výši od 2.000 Kč do 2.500.000 Kč. Dobu splatnosti je možné nastavit až na 10 let. Elephant Orchestra půjčka je bezúčelová půjčka. To znamená, že finanční prostředky získané v rámci Elephant Orchestra půjčky lze využít na libovolné účely. Půjčka.cz je poskytována bez nutnosti ručení a zástavy. Vždy záleží na přímém poskytovateli půjčky, jaké má podmínky svého úvěru.

Půjčka.cz: Jak na sjednání Elephant Orchestra půjčky

Sjednání dlouhodobé půjčky Elephant Orchestra, s.r.o. je rychlé a jednoduché. Půjčka Elephant Orchestra je dlouhodobá půjčka online, není tedy nutné, aby klient musel kvůli sjednání půjčení peněz navštívit pobočku poskytovatele půjčky. 

Sjednání probíhá prostřednictvím online formuláře na webové stránce www.pujcka.cz, kde klient vyplní informace potřebné ke sjednání půjčky. Jedná se o kontaktní údaje a nastavení parametrů půjčky, tedy výše částky, jakou klient potřebuje půjčit, popřípadě výši měsíční splátky, jakou bude schopen finančně zvládnout. Protože se předkládá doklad totožnosti, klient by měl ověřit platnost občanského průkazu.

Vyplnění formuláře je pro klienta nezávazné. Jedná se pouze o poptávku, na základě které poskytovatel půjčky kontaktuje klienta a nabídne mu svůj produkt. Výhodou je, že se klient nemusí rozhodovat mezi několika různými půjčkami, jelikož mu bude zprostředkován kontakt s poskytovatelem nabízejícím produkt přímo na míru konkrétnímu klientovi.

Největší zprostředkovatelé a zároveň srovnávače více druhů půjček jsou Chytrá půjčka od provozovatele Elephant Orchestra, s.r.o. (www.pujcka.cz), anebo Hyperpůjčka či Malá Hyperpůjčka od společnosti Bezvafinance (projekt Hyperfinance). Jak Hyperpůjčka, tak Chytrá půjčka jsou pouze zprostředkovatelé úvěrů. Další kontakt probíhá již mezi klientem a poskytovatelem daného úvěru.

Dlouhodobá půjčka Elephant Orchestra: Podmínky sjednání

Dlouhodobá nebankovní půjčka ihned od Elephant Orchestra, s.r.o. je poměrně dostupným produktem. Sjednání Půjčky.cz je možné pro široký okruh zákazníků, má však svá pravidla a některá omezení. Podmínkou ke sjednání dlouhodobé půjčky je plnoletost, doložení dokladů totožnosti a potvrzení o výši pravidelných měsíčních příjmů. Žadatel by také neměl mít zápis v rejstříku dlužníků a neměl by být v exekučním řízení. Před sjednáním Půjčky.cz by měl klient ověřit platnost občanského průkazu.

Jak se splácí nebankovní půjčka online Elephant Orchestra

Výše splátek i doba splácení se odvíjí od toho, s jakým konkrétním poskytovatelem bude půjčka sjednána, jelikož jednotliví poskytovatelé půjček mají rozdílné podmínky. Stejně tak může být rozdílný i interval splácení. Jelikož nebankovní půjčka online Elephant Orchestra spadá do kategorie dlouhodobých půjček, ve většině případů se splácí měsíčně

Výhody Elephant Orchestra půjčky

Online půjčka Elephant Orchestra přináší klientům zajímavé výhody. Velkou výhodou je možnost sjednání Elephant Orchestra půjčky online na webu www.pujcka.cz, které ušetří klientům nejen cestu na pobočku poskytovatele půjčky, ale i jejich čas. Také vyřízení Elephant Orchestra půjčky je velmi rychlé. Ihned po odeslání klientovy poptávky jsou kontaktování poskytovatelé půjček, aby se ozvali zákazníkovi se svou nabídkou.

Snad největší výhodou Elephant Orchestra půjčky je, že je zákazníkům poskytována na míru. Klient je ušetřený vybírání mezi desítkami půjček a marném tápání v často nepřehledných parametrech. Klientovi je ihned nabídnuta půjčka přesně podle jeho požadavků. Kromě toho je půjčka Elephant Orchestra poskytována bez nutnosti ručení i zástavy.

Dlouhodobá půjčka online

Dlouhodobá půjčka online umožňuje klientovi sjednání půjčky, aniž by musel navštívit pobočku poskytovatele půjčky. Klient vše vyřídí odkudkoliv online, ke sjednání Elephant Orchestra půjčky potřebuje pouze připojení k internetu a zařízení, na kterém půjčku sjedná. Sjednání Elephant Orchestra půjčky je velmi snadné, dlouhodobá půjčka online je sjednána pomocí jednoduchého internetového formuláře.

Půjčka online ihned

Chytrá půjčka je půjčka online schválení. Jak název napovídá, znamená to, že sjednání Elephant Orchestra půjčky je kompletně online. Další velkou výhodou je, že je půjčka online ihned vyřízena. Elephant Orchestra s.r.o. jakožto zprostředkovatel půjčky dodá díky internetovému formuláři poskytovatelům půjček podrobné informace o požadavcích a finanční situaci daného klienta. Poskytovatelé dlouhodobé půjčky mohou velmi rychle vyhodnotit, zda bude půjčka u jejich společnosti schválena a za jakých podmínek.

Elephant Orchestra kontakt

Elephant Orchestra s.r.o. je společnost s poměrně širokým zaměřením. Společnost se specializuje převážně na internetový marketing a online lead generation. Spravuje několik různě zaměřených webů a projektů. Kromě toho působí jako zprostředkovatel půjček na webu www.pujcky.cz. Mezi partnery Elephant Orchestra s.r.o. patří ověřené společnosti jako je Home Credit, ExpressCash, Zaplo Finance, Provident.cz, mBank, Ferratum Bank, Česká spořitelna, MONETA.cz, Equa bank, Air Bank a další. Klientům je poskytována záruka spolehlivých poskytovatelů půjček.

Elephant Orchestra kontakt je následující:sídlo společnosti Elephant Orchestra s.r.o. se nachází na adrese River Garden III., Rohanské nábřeží 678/29, 186 00 Praha 8 – Karlín. V kancelářích skupiny NetBrokes Holding ve 4. patře. Kontaktní e-mailová adresa je pujcka.cz@elephant-orchestra.com nebo office@elephant-orchestra.com. IČ společnosti je 03272974.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku