Chytrá dlouhodobá půjčka online | Elephant Orchestra | VímVíc.cz

Chytrá dlouhodobá půjčka

 • Dlouhodobá půjčka na míru specifickým požadavkům klienta
 • Půjčky do částky 2.500.000 Kč
 • Rychlé sjednání kompletně online
 • Půjčení peněz od prověřených poskytovatelů úvěrů
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od – do 2 000 Kč – 2 500 000 Kč
Splatnost od – do 1 – 120 měsíců
Úrok od 5,99 %
RPSN od 8,29 %

Výhody půjčky:

 • Dlouhodobá půjčka na míru specifickým požadavkům klienta
 • Výše půjčky do částky 2.500.000 Kč
 • Vyřízení úvěru je zdarma
 • Půjčení peněz od prověřených poskytovatelů
 • Bez ručitele a bez zástavy
 • Sjednání je kompletně online

Reprezentativní příklad:

„Karel F. si chce půjčit 500.000 Kč se splatností 120 měsíců (10 let). Zprostředkovatel pujcky.cz doporučil Karlovi půjčku od MONETA Moneby Bank. Roční úroková sazba je ve výši 5,36 % a RPSN ve výši 5,49 %. Měsíční splátka činí 5.392 Kč. Celkově by Karel zaplatil 647.003 Kč.“

Podmínky půjčky:

 • Věk 18 let
 • Potvrzení o pravidelném příjmu
 • Doklad totožnosti

Společnost Elephant Orchestra, s.r.o.

Dlouhodobá půjčka Elephant Orchestra, s.r.o. je produkt nabízený společností Elephant Orchestra na webové stránce pujcka.cz. Společnost má několik předních portálů jako uspory.cz, pujcka.cz i pujcky.cz, eSpolupráce a další. Pujcka.cz figuruje ve sjednání půjčky na cokoliv pouze jako zprostředkovatel, nejedná se o poskytovatele půjčení peněz.

Elephant Orchestra je jedna z prvních českých společností věnujících se online lead generation. Společnost je členem skupiny Srovnejto. Firma vznikla v roce 2007 a je součástí skupiny ePojištění. Do společnosti dále patří například projekty Tarifomat.cz, espoluprace.cz nebo slevydnes.cz. Elephant Orchestra se věnuje pojištění, úvěrům, dodavatelům energií atd.

Zprostředkovatel nebankovních půjček online i bankovních úvěrů

Elephant Orchestra zprostředkovává půjčky přes webovou stránku www.pujcky.cz a www.pujcka.cz. Mezi partnery společnosti Elephant Orchestra s.r.o. (pujcka.cz) patří ověřené nebankovní společnosti i banky. Například ExpressCash, Acema, Home Credit, mBank, Ferratum Bank, Česká spořitelna, MONETA Money Bank, Air Bank, Zonky, Zaplo finance, Provident Financial se svou Provident půjčkou 10+1 a půjčkou Provident a mnoho dalších poskytovatelů.

Na základě klientových požadavků Pujcka.cz vyhodnotí, jaký konkrétní produkt půjčení peněz různých poskytovatelů úvěrů by byl vhodný pro klienta a zprostředkuje kontakt s tímto poskytovatelem. Samotné sjednání Chytré dlouhodobé půjčky, popřípadě úprava podmínek půjčení peněz, už je mezi klientem a poskytovatelem půjčky.

Co je dlouhodobá půjčka pro dlužníky od Půjčka.cz?

Dlouhodobá půjčka od poskytovatele Půjčka.cz, jak sám název napovídá, se řadí mezi dlouhodobé nebankovní půjčky ihned zprostředkované společností Elephant Orchestra s.r.o. Půjčka.cz je nabídnuta klientovi na míru a nabízí také půjčky od bank. Úvěrový produkt je přesně podle požadavků klienta, které si zadá do internetového formuláře. Půjčka.cz může být sjednaná samozřejmě i prostřednictvím bankovních institucích.

Půjčka Elephant Orchestra (pujcka.cz) je poskytována ve výši od 2.000 Kč do 2.500.000 Kč. Dobu splatnosti je možné nastavit až na 10 let v závislosti na konkrétním poskytovateli půjčky. Elephant Orchestra půjčka je půjčka na cokoliv. To znamená, že finanční prostředky získané v rámci pujcka.cz lze využít na libovolné účely. Pujcka.cz je poskytována bez nutnosti ručení a zástavy. Vždy záleží na přímém poskytovateli dlouhodobé půjčky pro dlužníky, jaké má podmínky svého úvěru.

Půjčka.cz: Jak na sjednání Elephant Orchestra půjčky

Sjednání dlouhodobé půjčky Elephant Orchestra, s.r.o. je rychlé a jednoduché. Půjčka Elephant Orchestra je dlouhodobá půjčka online, není tedy nutné, aby klient musel kvůli sjednání půjčení peněz navštívit pobočku poskytovatele půjčky. 

Sjednání probíhá prostřednictvím online formuláře na webové stránce www.pujcka.cz, kde klient vyplní informace potřebné ke sjednání půjčky. Jedná se o kontaktní údaje a nastavení parametrů půjčky, tedy výše částky, jakou klient potřebuje půjčit, popřípadě výši měsíční splátky, jakou bude schopen finančně zvládnout. Protože se předkládá doklad totožnosti, klient by měl ověřit platnost občanského průkazu.

Nezávazné vyplnění formuláře

Vyplnění formuláře je pro klienta nezávazné. Jedná se pouze o poptávku, na základě které poskytovatel půjčky kontaktuje klienta a nabídne mu svůj produkt. Výhodou je, že klient se nemusí rozhodovat mezi několika různými půjčkami, jelikož mu bude zprostředkován kontakt s poskytovatelem nabízejícím produkt přímo na míru konkrétnímu klientovi.

Největší zprostředkovatelé a zároveň srovnání půjček mnoha typů úvěrů jsou například Chytrá půjčka dlouhodobá na webu pujcka.cz od provozovatele Elephant Orchestra, s.r.o., anebo Hyperpůjčka či Malá Hyperpůjčka od společnosti Bezvafinance (projekt Hyperfinance). Jak Hyperpůjčka, tak pujcka.cz jsou pouze zprostředkovatelé úvěrů. Další kontakt probíhá již mezi klientem a poskytovatelem daného úvěru. Srovnání půjček online však pomůže udělat si představu o výši splátkách a úrokových sazbách.

Dlouhodobá půjčka Elephant Orchestra: Podmínky sjednání

Dlouhodobá nebankovní půjčka ihned od Elephant Orchestra, s.r.o. je poměrně dostupným produktem. Sjednání Půjčky.cz je možné pro široký okruh zákazníků, má však svá pravidla a některá omezení. Podmínkou ke sjednání dlouhodobé půjčky pro dlužníky je plnoletost, doložení dokladů totožnosti a potvrzení o výši pravidelných měsíčních příjmů. Žadatel by také neměl mít zápis v rejstříku dlužníků a neměl by být v exekučním ani insolvenčním řízení. Před sjednáním Půjčky.cz by měl klient ověřit platnost občanského průkazu.

Jak se splácí nebankovní půjčka online Elephant Orchestra

Výše splátek i doba splácení se odvíjí od toho, s jakým konkrétním poskytovatelem bude půjčka sjednána, jelikož jednotliví poskytovatelé půjček mají rozdílné podmínky a možnosti. Stejně tak může být rozdílný i interval splácení. Jelikož nebankovní půjčka online Elephant Orchestra spadá do kategorie dlouhodobých půjček, ve většině případů se splácí měsíčně. 

Klienti s půjčkou získají snadno peníze na cokoliv, půjčku však musí na základě podepsané smlouvy o půjčce vrátit a zpravidla i s nějakým úrokem či poplatkem navíc. Pokud klient nebude půjčku splácet, hrozí mu nemalé finanční sankce, které mohou skončit až exekučním příkazem. Není-li klient schopný půjčku dlouhodobě splácet, měl by se domluvit s jejím poskytovatelem na rozumném řešení, jako je například prodloužení půjčky.

Chci použít úvěrovou kalkulačku

Dostane-li se klient do situace, kdy není schopen splácet půjčku, existuje jednoduché řešení. Co nejrychleji by měl kontaktovat poskytovatele půjčky a vysvětlit mu svou situaci. Poskytovatel v takové chvíli navrhne rozumné řešení, které je schůdné pro obě dvě strany. Například nabídne individuální splátkový kalendář nebo umožní platit takovou částku, která je pro klienta dostupná. Nejčastěji se jedná o pozastavení splácení půjčky na určitou dobu či prodloužení půjčky snížením měsíčních splátek na výši, kterou je klient schopný splácet bez problémů.

Dlouhodobá půjčka bez doložení příjmu

Najít na úvěrovém trhu dlouhodobou nebankovní půjčku online není těžké, složitější je to v situaci, kdy zájemce hledá dlouhodobé půjčky bez doložení příjmu. Většina poskytovatelů nebankovních dlouhodobých půjček, ale i půjček od bank, požaduje od klientů prokázání výše příjmů. Je to z důvodu jistoty, aby nenastala situace, kdy klient nebude schopný splácet svou nebankovní dlouhodobou půjčku.

Například úvěr od společnosti Acema je dlouhodobou půjčkou bez doložení příjmů, ale je to půjčka jištěná nemovitostí. Dlouhodobé půjčky bez doložení příjmu nejsou tak časté, proto je důležité před jejich sjednáním znát podmínky konkrétní dlouhodobé nebankovní půjčky online.

Výhody Elephant Orchestra půjčky

Online půjčka Elephant Orchestra přináší klientům zajímavé výhody. Velkou výhodou je možnost sjednání Elephant Orchestra půjčky online na webu www.pujcka.cz nebo www.pujcky.cz, které ušetří klientům nejen cestu na pobočku poskytovatele půjčky, ale i jejich čas. Také vyřízení Elephant Orchestra půjčky je velmi rychlé. Ihned po odeslání klientovy poptávky jsou kontaktování poskytovatelé půjček, aby se ozvali zákazníkovi se svou nabídkou.

Na webové stránce www.pujcka.cz je k dispozici tzv. půjčkopedie, kde je několik cenných informací v článcích. Webové stránky mají také sekci Časté dotazy, kde může klient najít odpovědi na nejčastěji pokládané otázky. Dozví se zde například, co je to RPSN, jaké jsou podmínky k vyřízení pujcka.cz apod. Další webové stránka www.pujcky.cz rozděluje nebankovní půjčky a půjčky od bank. I zde jsou články a návody pro klienty.

Snad největší výhodou Elephant Orchestra půjčky je, že je zákazníkům poskytována na míru. Klient je ušetřený vybírání mezi desítkami půjček a marném tápání v často nepřehledných parametrech. Klientovi je ihned nabídnuta půjčka přesně podle jeho požadavků. Od prvních chvil zahájení činnosti na trhu s online půjčkami si Elephant Orchestra své obchodní partnery opravdu pečlivě vybírá. Klade důraz na kvalitu a férovost jejich služeb i produktů a mnozí partneři jsou členy Asociace poskytovatelů nebankovních půjček. Kromě toho je půjčka Elephant Orchestra poskytována bez nutnosti ručení i zástavy.

Dlouhodobá půjčka online

Dlouhodobá půjčka online umožňuje klientovi sjednání půjčky, aniž by musel navštívit pobočku poskytovatele půjčky. Klient vše vyřídí odkudkoliv online, ke sjednání Elephant Orchestra půjčky potřebuje pouze připojení k internetu a zařízení, na kterém půjčku sjedná. Sjednání Elephant Orchestra půjčky je velmi snadné, dlouhodobá půjčka online je sjednána pomocí jednoduchého internetového formuláře.

Půjčka online ihned

Chytrá půjčka je půjčka online schválení. Jak název napovídá, znamená to, že sjednání Elephant Orchestra půjčky je kompletně online. Další velkou výhodou je, že je půjčka online ihned vyřízena. Elephant Orchestra s.r.o. jakožto zprostředkovatel půjčky dodá díky internetovému formuláři poskytovatelům půjček podrobné informace o požadavcích a finanční situaci daného klienta. Poskytovatelé dlouhodobé půjčky mohou velmi rychle vyhodnotit, zda bude půjčka u jejich společnosti schválena a za jakých podmínek.

Pujcka.cz: Elephant Orchestra kontakt

Elephant Orchestra s.r.o. je společnost s poměrně širokým zaměřením. Společnost se specializuje převážně na internetový marketing a online lead generation. Spravuje několik různě zaměřených webů a projektů (slevydnes.cz, slevin.cz či zapakatel.cz). Kromě toho působí jako zprostředkovatel půjček na webu www.pujcky.cz a pujcka.cz.

Mezi partnery Elephant Orchestra s.r.o. patří ověřené společnosti jako je Home Credit, ExpressCash, Zaplo Finance, Provident.cz, mBank, Ferratum Bank, Česká spořitelna, MONETA Money Bank, COOL CREDIT, Air Bank, Raiffeisenbank a další. Klientům je poskytována záruka spolehlivých poskytovatelů půjček.

Elephant Orchestra kontakt je následující: sídlo společnosti Elephant Orchestra s.r.o. se nachází na adrese River Garden III. (vchod D), Rohanské nábřeží 678/29, 186 00 Praha 8 – Karlín. Dostupnost MHD je přívětivá, kanceláře jsou 100 metrů od zastávky tramvaje a 300 metů od metra. V kancelářích skupiny NetBrokes Holding ve 4. patře. Provozní doba je od pondělí do pátku od 10 do 16 hodin. Na webové stránce elephant-orchestra.com je také kontaktní formulář. Kontaktní e-mailová adresa je pujcka.cz@elephant-orchestra.com nebo office@elephant-orchestra.com. IČ společnosti je 03272974.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku