Acema půjčky online | acema.cz | VímVíc.cz

Acema půjčky

 • Ryze české nebankovní půjčky online
 • Půjčení peněz pro spotřebitele i podnikatele a živnostníky
 • Bez nahlížení do registru
 • Peníze do 48 hodin od schválení úvěru
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od – do 20 000 Kč – 50 000 000 Kč
Splatnost od – do 12 – 240 měsíců
Úrok od 9,69 %
RPSN od 17,88 %

Výhody půjčky:

 • Ryze české nebankovní půjčky online
 • Splácení až 20 let
 • Dlouhodobě nejvýhodnější nebankovní financování na trhu
 • Záruka nízkých splátek
 • Půjčení peněz pro spotřebitele i podnikatele a živnostníky
 • Peníze do 48 hodin od schválení úvěru
 • Maximální výše půjček je 50.000.000 Kč

Reprezentativní příklad:

„Karel F. si půjčil jako spotřebitel částku 500.000 Kč s pevnou úrokovou sazbou 13 % p.a. Počet splátek byl vyčíslen na 120 (10 let), RPSN činí 17,8808 % (není započítáno pojištění nemovitosti). Výpočet je založený na předpokladu, že úvěr je čerpaný okamžitě jednorázově. Karel by celkově zaplatil 981.289,99 Kč.

S úvěrem Acema se pojí jednorázové náklady: Náklad ve výši 3.000 Kč za zápis do katastru nemovitostí, poplatek závazková provize 8 % z výše úvěru (tzn. 40.000 Kč). Výsledná částka, vyplacená klientovi po odečtení poplatků, činí 457.000 Kč. Podmínkou poskytnutí úvěru je zřízení zástavního práva k nemovitosti.“

Podmínky půjčky:

 • Věk 18 let
 • 2 doklady totožnosti
 • Nabývací titul k nemovitosti
 • U podnikatelské půjčky je nutné vlastnit živnostenský list

Acema Credit Czech, a.s.

Společnost Acema Credit Czech, a.s. je ryze česká společnost fungující od roku 2000. Acema Credit Czech, a.s. poskytuje dlouhodobě nejvýhodnější nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí, a to jak pro podnikatele, živnostníky a pro spotřebitele. Půjčky Acema jsou využívané také jako půjčky v exekuci. Acema nově nabízí i investice. Již v roce 2009 si sjednalo nebankovní půjčku online prvních 5 tisíc klientů. Nejlepší nebankovní půjčky diskuze a Acema recenze potvrzují klientskou oblíbenost. Společnost Acema má v nabídce i možnost investování.

Od vzniku založení společnosti Acema Credit Czech, a.s. bylo obslouženo přes 18 500 klientů, kteří získali finanční pomoc přesahující 7 miliard Kč. Acema Credit diskuze zohledňují proto dostatečný počet informací. Společnost Acema vlastní od roku 2018 licenci od České národní banky (ČNB) na poskytování nebankovních půjček online. Acema Credit Czech je od roku 2015 generálním partnerem florbalového klubu AC Sparta Praha a od roku 2017 hlavním partnerem evropské P2P platformy Bondster.

Mezi největší zprostředkovatele a zároveň srovnání více druhů půjček patří například Chytrá půjčka na webu pujcka.cz od provozovatele Elephant Orchestra, s.r.o., anebo Hyperpůjčka či Malá Hyperpůjčka od společnosti Bezvafinance (projekt Hyperfinance). Jak Hyperpůjčka, tak pujcka.cz jsou pouze zprostředkovatelé úvěrů. Další kontakt probíhá již mezi klientem a poskytovatelem daného úvěru.

Nebankovní půjčka Acema pro spotřebitele

Společnost Acema Credit Czech, a.s. poskytuje více druhů nebankovních půjček, kde opravdu půjčí. První kategorií jsou nebankovní půjčky Acema pro spotřebitele. Acema půjčka pro spotřebitele nabízí půjčení peněz od 20.000 Kč do neobvyklé částky 5.000.000 Kč. Doba splácení se pohybuje od 1 roku do 20 let a roční úroková sazba začíná na 9,69 %. Společnost nabízí Acema předčasné splacení kdykoliv.

Podmínky se liší v závislosti na zvolené Acema půjčce, u úvěru pro spotřebitele si společnostu u Acema předčasného splacení může nárokovat právo na náhradu účelně vynaložených nákladů, které společnosti Acema vzniknou. Klient si může u Acema sjednat Acema půjčku na cokoliv / konsolidaci a nemovitost bez dluhu. Acema půjčka na cokoliv a konsolidace je nebankovní půjčka s nízkým úrokem. Klient může získat od 100.000 Kč do 8 milionů Kč.

U Acema půjčky na cokoliv se ručí nemovitostí (domem, bytem či pozemkem). Acema půjčka na cokoliv je vhodná také ke konsolidaci nebo refinancování půjček. Klienti mohou čerpat finanční prostředky až do 70 % hodnoty nemovitosti. Acema půjčka dokáže vyplatit i závazky ve stavu exekuce, je proto využívaná i jako půjčka v exekuci. Půjčka s názvem Nemovitost bez dluhu je řešením pro klienty, kteří nezvládají splácet své závazky a bojí se exekuce na nemovitost. Klient může získat hned zálohu ve výši 750.000 Kč a neplatí žádné poplatky. Jedná se o snadnější a rychlejší vyřízení než v bance

Acema půjčky pro podnikatele a živnostníky

Společnost Acema poskytuje nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí i podnikatelům. Acema nabízí nejen spotřebitelské půjčky, ale také půjčky pro podnikatele a živnostníky. Acema půjčka pro spotřebitele má 2 podkategorie, podnikatelská půjčka Acema jich má 5. První z kategorií podnikatelských půjček je úvěr s ručením Business. Pokud klientům nevyhovuje klasické anuitní splácení, může platit měsíčně pouze úroky z úvěru a jistinu doplatí na jeho konci.

Je-li klientovo podnikání závislé na ročním období, může splácet také sezónně. V případě potřeby splátky lze odložit až o 3 měsíce. Acema předčasné splacení u půjček pro podnikatele se hradí poplatek. Odhad hodnoty nemovitosti je navíc zdarma. Úvěr bez Business Invest je rychlá investice do podnikání. Business Invest je úvěr od 100.000 Kč na cokoliv bez ručení nemovitostí nebo jiným majetkem. Produkt je určený pro živnostníky a firmy s ročním obratem přesahujícím 1.000.000 Kč. Peníze jsou k dispozici do 24 hodin. Acema má jako půjčku pro podnikatele v nabídce i podnikatelskou dohypotéku s výhodným úrokem.

Chci použít úvěrovou kalkulačku

Záloha při podpisu smlouvy je až do výše 200.000 Kč. Klient získá odhad hodnoty nemovitosti zdarma a může splácet 20 let. Zpětný leasing nemovitosti je 4. podkategorií a jedná se o řešení pro klienty, kterým nevyšla vstříc banka. Může být řešením také pro klienty, kteří potřebují akutně vyplatit dluhy a ochránit svou nemovitost. Acema dokáže snížit dluhy klienta díky vyjednávání s věřiteli.

Acema nenahlíží do registrů a klient dostane hned zálohu ve výši až 750.000 Kč. Poslední Acema půjčkou pro podnikatele a živnostníky je developerský úvěr. Nabízí se v rozmezí od 3 milionů Kč do 50 milionů Kč a splatností od 6 měsíců do 10 let. Záloha při podpisu smlouvy je až 1 milion Kč. Jde o až 80 % tržní hodnoty nemovitosti

Acema zkušenosti, hodnocení firmy a Acema recenze

Společnost Acema je ryze česká nebankovní společnost s dlouhou tradicí na českém trhu. Založení Acema se datuje do roku 2000, od té doby si získala společnost značný počet hodnocení firmy, Acema půjčka zkušeností a Acema recenzí. Jak hodnocení firmy Acema, tak Acema zkušenosti, recenze jednotlivých finančních produktů a Acema diskuze je možné dohledat na internetu. Některé Acema půjčka zkušenosti jsou vystavené na oficiálních stránkách acema.cz i formou videí. Tyto zveřejněné Acema zkušenosti jsou vesměs kladné a zahrnují více produktů od společnosti.

Acema půjčka

Pokud by chtěl zájemce o spotřebitelský úvěr nebo o podnikatelskou půjčku zjistit nezávislé Acema Credit diskuze, je nutné hledat nezávislé zdroje od lidí. Vhodné jsou například internetové Acema diskuze a fóra. Acema pokrývá celkem širokou škálu produktů, od nebankovních půjček pro spotřebitele, přes půjček pro podnikatele až po investice. Potenciální zájemce o Acema půjčku může vyzkoušet srovnání více druhů půjček od různých poskytovatelů a vybrat si nejlepší půjčku na míru.

Investice od Acema

Acema má v nabídce novinku ve formě investování. Jestliže hledá klient lepší zhodnocení než například cenné papíry, Acema investice nabízí pevný výnos až 17 % ročně. Klient si může vybrat z nabídky kryptoměn nebo úvěrů zajištěných nemovitostí. Investice od Acema probíhají na P2P platformě Bondster. Veškeré úvěry schvaluje a financuje společnost ACEMA Credit Czech.

Investovat je možné bez poplatků do zajištěných úvěrů. Klient může investovat v českých korunách či v eurech, úroky se vyplácí měsíčně. Aktuální čísla jsou: průměrný roční výnos je 13,4 %, objem proinvestovaných úvěrů je 4,5 miliard Kč a částka vyplacená na úrocích je přes 198 milionů Kč.

Nejčastější dotazy k Acema produktům

Je nutné ručení? Ano, společnost Acema požaduje zajištění nemovitosti v osobním vlastnictví. K ručení je vhodný byt, rodinný dům, chata, obchodní prostor, kancelář i pozemek. Hradí se nějaké poplatky? Před uzavřením úvěrové smlouvy neplatí klienti žádné poplatky ani zálohy. Na co je možné využí peníze z Acema půjčky? Společnost Acema poskytuje půjčky bez omezení účelu, tedy na cokoliv, případně s účelem bydlení a rekonstrukce.

Acema kontakt

Na webových stránkách acema.cz jsou kompletní Acema kontakty. Zájemci mohou využít zákaznické infolinky na telefonu 800 900 910, případně e-mailový kontakt info@acema.cz. Pro stávající klienty má Acema připravený speciální e-mail sprava@acema.cz a také telefonní číslo 234 635 335. Pro média je k dispozici zvláštní e-mailová adresa muller@acema.cz a mobilní telefonní číslo 603 762 255.

Fakturační a kontaktní údaje společnosti jsou ACEMA Credit Czech, a.s., U Libeňského pivovaru 63/2, 180 00 Praha 8 – Libeň. Na stránkách společnosti Acema Credit acema.cz je k dispozici tip, jakým způsobem se dostat na zmíněnou adresu. Provozní doba je od pondělí do čtvrtka od 8 do 16:30 a v pátek od 8 do 15 hodin. IČO společnosti je 261 58 761.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku