Acema půjčka | VímVíc.cz

Acema půjčka

 • Ryze česká nebankovní půjčka
 • Dlouhodobě nejvýhodnější nebankovní financování
 • Maximální výše půjčky je částka 50 milionů Kč
 • Doba splatnosti až 20 let
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od - do 20 000 Kč - 50 000 000 Kč
Splatnost od - do 12 - 240 měsíců
Úrok od 8,69 %
RPSN od 17,88 %

Výhody půjčky:

 • Ryze česká nebankovní půjčka
 • Splácení až 20 let
 • Dlouhodobě nejvýhodnější nebankovní financování nejen pro podnikatele
 • Záruka nízkých splátek
 • Acema má přes 20 let zkušeností na finančním trhu
 • Maximální výše půjčky je 50.000.000 Kč

Reprezentativní příklad:

„Karel F. si půjčil 500.000 Kč s pevnou úrokovou sazbou 13 % p.a. Počet splátek byl vyčíslen na 120, RPSN činí 17,8808 %. Výpočet je založený na předpokladu, že úvěr je čerpán okamžitě jednorázově. Karel by celkově zaplatil 981.289,99 Kč. S úvěrem Acema se pojí jednorázové náklady: Náklad ve výši 3.000 Kč za zápis do katastru nemovitostí, poplatek závazková provize 8 % z výše úvěru tzn. 40.000 Kč. Výsledná částka, vyplacená klientovi po odečtení poplatků činí 457.000 Kč. Podmínkou poskytnutí úvěru je zřízení zástavního práva k nemovitosti."

Podmínky půjčky:

 • Věk 18 let
 • 2 doklady totožnosti
 • Nabývací titul k nemovitosti
 • U podnikatelské půjčky je nutné vlastnit živnostenský list

Acema Credit Czech, a.s.

Společnost Acema Credit Czech, a.s. je ryze česká společnost fungující od roku 2000. Acema Credit Czech, a.s. poskytuje dlouhodobě nejvýhodnější nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí, a to jak pro podnikatele, pro soukromé osoby a je využívaná jako půjčka v exekuci. Nejlepší nebankovní půjčky diskuze a Acema recenze potvrzují klientskou oblíbenost. Acema má v nabídce také možnost investování.

Od vzniku založení společnosti Acema Credit Czech, a.s. bylo obslouženo téměř 19 000 klientů, kteří získali finanční pomoc přesahující 7 miliard Kč. Acema Credit diskuze zohledňují proto dostatečný počet informací. Společnost Acema vlastní od roku 2018 licenci od České národní banky (ČNB) na poskytování nebankovních půjček.

Mezi největší zprostředkovatele a zároveň srovnávače více druhů půjček patří například Chytrá půjčka na webu pujcka.cz od provozovatele Elephant Orchestra, s.r.o., anebo Hyperpůjčka či Malá Hyperpůjčka od společnosti Bezvafinance (projekt Hyperfinance). Jak Hyperpůjčka, tak pujcka.cz jsou pouze zprostředkovatelé úvěrů. Další kontakt probíhá již mezi klientem a poskytovatelem daného úvěru.

Nebankovní půjčka Acema pro spotřebitele

Společnost Acema Credit Czech, a.s. poskytuje více druhů nebankovních půjček, kde opravdu půjčí. První kategorií jsou nebankovní půjčky Acema pro spotřebitele. Acema půjčka pro spotřebitele nabízí půjčení peněz od 20.000 Kč do 5.000.000 Kč. Doba splácení se pohybuje od 1 roku do 20 let a roční úroková sazba začíná na 8,69 %. Klient si může u Acema sjednat Acema půjčku na cokoliv / konsolidaci nebo refinancování půjček, dále americkou hypotéku, produkt nemovitost bez dluhu a spotřebitelskou dohypotéku.

Acema půjčka na cokoliv a konsolidace je nebankovní půjčka s nízkým úrokem. Klient může získat od 100.000 Kč do 8 milionů Kč. U Acema půjčky na cokoliv se ručí nemovitostí (domem, bytem či pozemkem). Acema půjčka na cokoliv je vhodná také ke konsolidaci nebo refinancování půjček. Acema půjčka dokáže vyplatit i závazky ve stavu exekuce, je proto využívaná i jako půjčka v exekuci. Americká hypotéka je spotřebitelská půjčka od Acema Credit Czech je zajištěna zástavním právem k nemovitosti vlastněné klientem.

Na rozdíl od klasické půjčky po dobu trvání úvěrové smlouvy neplatí klient pravidelné měsíční splátky. Úroky se připočítávají k jistině a klient platí vše až na konci financování. Americká hypotéka je řešení pro ty, kteří mají možnost půjčku splatit prodejem nemovitosti nebo z jiných zdrojů. Nemovitost bez dluhu je finanční produkt poskytovaný společností Unidebt Czech SE ve spolupráci s Acema Credit Czech.

Klient dostane zálohu ve výši až 750.000 Kč. Snadnější a rychlejší vyřízení Acema půjček je typické ve srovnání s půjčením od bank. Spotřebitelská dohypotéka je k dispozici na speciálních webových stránkách www.dohypoteka.cz. Je to možnost půjčení peněz k hypotéce. Jedná se o výhodnější variantu získání financí ve srovnání s drahými úvěry na bydlení.

Acema půjčky pro podnikatele a živnostníky

Společnost Acema poskytuje nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí. Acema nabízí nejen spotřebitelské půjčky, ale také půjčky pro podnikatele a živnostníky. Acema půjčka pro spotřebitele má 4 podkategorie, podnikatelská půjčka Acema jich má 5. První z kategorií podnikatelských půjček je úvěr s ručením majetkem – Business. Pokud klientům nevyhovuje klasické anuitní splácení, může platit měsíčně pouze úroky z úvěru a jistinu doplatí na jeho konci.

Je-li klientovo podnikání závislé na ročním období, může splácet také sezónně. V případě potřeby splátky lze odložit až o 3 měsíce. Odhad hodnoty nemovitosti je navíc zdarma. Úvěr bez ručení majetkem – Business Invest je rychlá investice do podnikání. Business Invest je úvěr od 100.000 Kč na cokoliv bez ručení nemovitostí nebo jiným majetkem. Produkt je určený pro živnostníky a firmy s ročním obratem přesahujícím 1.000.000 Kč. Peníze jsou k dispozici do 24 hodin. Acema má jako půjčku pro podnikatele v nabídce i podnikatelskou dohypotéku s výhodným úrokem.

Záloha při podpisu smlouvy je až do výše 200.000 Kč. Zpětný leasing je řešením pro klienty, kterým nevyšla banka vstříc. Může být řešením také pro klienty, kteří potřebují akutně vyplatit dluhy a ochránit svou nemovitost. Acema dokáže snížit dluhy klienta díky vyjednávání s věřiteli . Poslední Acema půjčkou pro podnikatele a živnostníky je developerský úvěr. Nabízí se v rozmezí od 3 milionů Kč do 50 milionů Kč a splatností od 6 měsíců do 10 let.

Acema zkušenosti, hodnocení firmy a Acema recenze

Společnost Acema je ryze česká nebankovní společnost s dlouhou tradicí na českém trhu. Založení Acema se datuje do roku 2000, od té doby si získala společnost značný počet hodnocení firmy, Acema zkušeností a Acema recenzí. Jak hodnocení firmy Acema, tak Acema zkušenosti a recenze jednotlivých finančních produktů je možné dohledat na internetu. Některé Acema zkušenosti jsou vystavené na oficiálních stránkách acema.cz. Tyto zveřejněné Acema zkušenosti jsou vesměs kladné a zahrnují více produktů od společnosti.

Pokud by chtěl zájemce o spotřebitelský úvěr nebo o podnikatelskou půjčku zjistit nezávislé Acema Credit diskuze, je nutné hledat nezávislé zdroje od lidí. Vhodné jsou například internetové nejlepší nebankovní půjčky diskuze a fóra. Acema pokrývá celkem širokou škálu produktů, od nebankovních půjček pro spotřebitele, přes půjček pro podnikatele až po investice. Potenciální zájemce o Acema půjčku může vyzkoušet srovnání více druhů půjček od různých poskytovatelů a vybrat si nejlepší půjčku na míru.

Acema kontakt

Na webových stránkách acema.cz jsou kompletní Acema kontakty. Zájemci mohou využít zákaznické infolinky na telefonu 844 500 550, případně e-mailový kontakt info@acema.cz. Pro stávající klienty má Acema připravený speciální e-mail sprava@acema.cz a také telefonní číslo 234 635 335. Pro média je k dispozici zvláštní e-mailová adresa kaspar@acema.cz a mobilní telefonní číslo 602 270 017.

Fakturační a kontaktní údaje společnosti jsou ACEMA Credit Czech, a.s., U Libeňského pivovaru 63/2, 180 00 Praha 8 – Libeň. Na stránkách společnosti Acema Credit acema.cz je k dispozici návod, jak se na adresu dopravit. Provozní doba je od pondělí do čtvrtka od 8 do 16:30 a v pátek od 8 do 15 hodin. IČO společnosti je 261 58 761.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku