Půjčky pro problémové klienty – nebankovní | VímVíc.cz

Půjčky pro problémové klienty

Půjčka pro problémové klienty je například půjčka v exekuci. Za pomoci online srovnání nebankovních půjček je snadné najít nejlepší nebankovní půjčku pro lidi v exekuci.

Nejlépe hodnocené půjčky – únor 2024

Acema půjčky Více o produktu »
Výše půjčky 
20 000 – 50 000 000 Kč
Splatnost 
12 – 240 měsíců
Úrok 
od 9,69 %
RPSN 
od 17,88 %
Mám zájem
 • Ryze české nebankovní půjčky online
 • Půjčení peněz pro spotřebitele i podnikatele a živnostníky
 • Bez nahlížení do registru
 • Peníze do 48 hodin od schválení úvěru
Kamali půjčka online Více o produktu »
Výše půjčky 
1 000 – 20 000 Kč
Splatnost 
0 – 10 měsíců
Úrok 
od 0 %
RPSN 
od 0 %
Mám zájem
 • Nejvýhodnější rychlá půjčka na českém trhu mikropůjček
 • První Kamali půjčka splacená do 14 dní je zdarma
 • Možnost rozložení až na 10 splátek za poplatek
 • Zastropované sankce a žádné rozhodčí doložky

Další půjčky

Poskytovatel
Název půjčky
Výše půjčky od – do
Splatnost od – do
 
Acema půjčky Více o produktu »
Výše půjčky 
20 000 – 50 000 000 Kč
Splatnost 
12 – 240 měsíců
Úrok 
od 9,69 %
RPSN 
od 17,88 %
Mám zájem
 • Ryze české nebankovní půjčky online
 • Půjčení peněz pro spotřebitele i podnikatele a živnostníky
 • Bez nahlížení do registru
 • Peníze do 48 hodin od schválení úvěru
Kamali půjčka online Více o produktu »
Výše půjčky 
1 000 – 20 000 Kč
Splatnost 
0 – 10 měsíců
Úrok 
od 0 %
RPSN 
od 0 %
Mám zájem
 • Nejvýhodnější rychlá půjčka na českém trhu mikropůjček
 • První Kamali půjčka splacená do 14 dní je zdarma
 • Možnost rozložení až na 10 splátek za poplatek
 • Zastropované sankce a žádné rozhodčí doložky
VITACREDIT půjčka Více o produktu »
Výše půjčky 
50 000 – 3 000 000 Kč
Splatnost 
12 – 240 měsíců
Úrok 
od 14,9 %
RPSN 
od 15,2 %
Mám zájem
 • Nebankovní úvěr zajištěný nemovitostí do částky 3.000.000 Kč
 • V den podpisu smlouvy možnost vyplatit peníze v hotovosti
 • Půjčení peněz výhradně pro podnikatele a právnické osoby
 • Žádné skryté poplatky

V případě, že se klient řadí mezi problémové klienty, bude pro něj těžké získat seriózní půjčku s dobrými smluvními podmínkami. Problémoví klienti jsou ti, kteří mají například nedostatečné příjmy, jsou nezaměstnaní, jsou v exekučním řízení nebo jsou vedeni v jednom z registru dlužníků. I tito klienti mohou zažádat třeba o okamžitou půjčku pro dlužníky. Kde mohou o půjčku zažádat a za jakých podmínek? Většinou je pro ně řešením nebankovní půjčka pro problémové klienty.

Pro koho je půjčka pro problémové klienty?

Jako problémový klient je vnímán každý, kdo má negativní záznam v registru dlužníků. Do této skupiny patří také lidé, kteří jsou v exekuci nebo podstupují proces oddlužení. V případě negativního záznamu nebo dokonce většího počtu záznamů není klientova bonita dostatečná pro bankovní instituce. Mezi problémové klienty se řadí také nezaměstnaní lidé nebo žadatelé s nízkými příjmy. Půjčka pro problémové klienty (například okamžitá půjčka pro dlužníky) je tak poměrně těžká na získání. U bankovních institucí je sjednání takové půjčky prakticky nemožné. Většina problémových klientů proto automaticky sjednává nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí.

Klient, který už má nějaké finanční problémy, by se měl vždy pokusit situaci vyřešit jiným způsobem než další půjčkou. Je nutné již od samého začátku myslet na to, že klient bude muset každý měsíc úvěr splácet, a to po dobu několika měsíců, někdy i let. Půjčky pro problémové klienty bývají většinou velmi nevýhodné a mohou mít také velmi nevýhodné smluvní podmínky, například vysoké RPSN, vysoké měsíční splátky nebo dlouhou dobu splácení.

Dále by si měl klient zjistit, co se stane v případě, že nesplatí měsíční splátku, nebude schopný dále splácet, přijde o zaměstnání nebo dlouhodobě onemocní. Většina klientů se také zajímá o možnost předčasného splacení úvěru – zda je tato možnost vůbec možná a pokud ano, za jakých podmínek. Dále klienty zajímá, zda je možné půjčku pojistit a na co všechno se pojištění vztahuje. Pokud si klient důkladně zjistí všechny podmínky úvěru, má šanci na sjednání poctivé půjčky pro problémové klienty.

Kde se dají sehnat půjčky pro problémové klienty?

Pokud se klient rozhodne pro variantu nejlepší nebankovní půjčky pro problémové klienty, může zkusit štěstí u Acema půjčky, Malé Hyperpůjčky, Ferratum půjčky, Kamali půjčky nebo Via SMS půjčky. Ve většině se případů se jedná o nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí, i problémovým klientům.

Nebankovní půjčka pro problémové klienty

Jak už bylo řečeno, šance, že je půjčka pro problémové klienty sjednána v bance, je téměř nulová. Ani nebankovní půjčka pro problémové klienty ale stoprocentně nezaručí, že každý klient uspěje a úvěr získá. I mnoho nebankovních institucí nahlíží do registrů dlužníků nebo si detailně ověřuje klientovu bonitu. Pravděpodobnost, že bude klientovi poskytnuta nebankovní půjčka pro problémové klienty je tedy vysoká, nikoliv však stoprocentní.

Pokud se klientovi podaří půjčku získat, často se jedná o nesmyslně zpoplatněné úvěry. V případě, že se již klient nachází v tíživé situaci, nemusí být nejlepší nebankovní půjčka zcela vhodná. Pokud chce klient jednu půjčku splatit druhou půjčkou, může se snadno dostat do kolotoče, ze kterého jen těžko vystoupí. Na druhou stranu, nebankovní půjčka pro problémové klienty může být často jedinou klientovou šancí, jak vyřešit nepříznivou finanční situaci. V situaci, kdy má klient spolu s finančními problémy již sjednané další půjčky z minulosti, jiná, než nebankovní půjčka pro problémové klienty, mu nebude poskytnuta. Nejlepší nebankovní půjčka pro problémové klienty se v danou chvíli může jevit jako jediné východisko, ale je potřeba jednat s rozvahou.

Rychlé půjčky pro problémové klienty

Pokud je klient v situaci, která vyžaduje rychlou finanční injekci, je pro něj řešením rychlá půjčka pro problémové klienty. Sjednání rychlé půjčky pro problémové klienty probíhá ve většině případů online skrze webové stránky poskytovatele půjčky. Další možnost sjednání rychlé půjčky pro problémové klienty je telefonicky. Tyto dva způsoby sjednání rychlé půjčky pro problémové klienty jsou využívány především právě kvůli možnosti rychlého vyřízení.

Pokud je rychlá půjčka pro problémové klienty sjednána online, je obvykle ještě v den odeslání žádosti o půjčku schválena a poskytovatel půjčky ihned odesílá finanční prostředky na účet žadatele o půjčku. Velmi často je rychlá půjčka pro problémové klienty vyřízena i do několika minut. Tyto výhody rychlé půjčky pro problémové klienty mají samozřejmě i svá úskalí. Rychlá půjčka pro problémové klienty je poměrně drahá záležitost a je spojena s vysokými úroky i poplatky. Před sjednáním rychlé půjčky pro problémové klienty by proto měl klient pečlivě zvážit své finanční možnosti a budoucí schopnost splácet.

Online půjčka pro problémové klienty

Půjčky pro problémové klienty je stejně jako jiné půjčky možné sjednat online. Online půjčka pro problémové klienty je velmi dostupný produkt. Výhod, které nabízí online půjčka pro problémové klienty, je mnoho. Jednou z nich je bezesporu velmi snadné sjednání. Online půjčka pro problémové klienty lze vyřídit online z pohodlí domova, pouze za pomoci počítače a připojení k internetu. Dalším plusem, jaký poskytuje online půjčka pro problémové klienty, je rychlost vyřízení. Online půjčka pro problémové klienty je poskytovatelem často schválena i do několika minut. Velmi rychle jsou také finanční prostředky zaslány na účet žadatele o půjčku.

Online půjčka pro problémové klienty může být velmi lákavým produktem, je však třeba se mít na pozoru. Online půjčka pro problémové klienty je prostřednictvím internetu snadno a rychle poskytnuta téměř každému. Kromě výhod má ale online půjčka pro problémové klienty i své stinné stránky. Online půjčka pro problémové klienty se totiž může velmi prodražit, není-li řádně splácena. Poplatky za nesplácení půjčky, úroky i další poplatky spojené s půjčkou jsou velmi vysoké a při sjednání takové půjčky je třeba s nimi počítat.

SMS půjčky pro problémové klienty

SMS půjčky pro problémové klienty byly velmi oblíbeným produktem především v minulých letech, dnes je ve velké míře nahradila online půjčka pro problémové klienty. SMS půjčky pro problémové klienty jsou volbou pro žadatele, kteří nemají přístup k internetu či jim jednoduše lépe vyhovuje sjednání prostřednictvím mobilního telefonu. SMS půjčky pro problémové klienty poskytují stejně jako online půjčky pro problémové klienty žadatelům vysoký komfort při sjednání. Žadatel o úvěr vše vyřizuje z domova a nemusí kvůli sjednání půjčky navštívit pobočku jejího poskytovatele.

SMS půjčky pro problémové klienty jsou velmi dostupné. Sjednat si ji může v podstatě každý, kdo vlastní mobilní telefon. V některých případech je při sjednání nutné ověření zasláním 1 Kč na účet poskytovatele půjčky, dnes již však mnoho poskytovatelů nevyžaduje ani toto ověření. SMS půjčky pro problémové klienty mohou být lákavé jednoduchým sjednáním, mají však svá úskalí, která mohou v budoucnu způsobit klientovi nemalé problémy. SMS půjčky pro problémové klienty jsou často spojeny s vysokými úroky a RPSN. Klient by měl před sjednáním SMS půjčky pro problémové klienty využít srovnání půjček či online kalkulačku úvěrů a ujistit se, že produkt, který si sjednává, je pro něj finančně zvládnutelný. SMS půjčky pro problémové klienty jsou většinou krátkodobé půjčky, které musí být splaceny nejčastěji do 30 dnů, někdy v řádu několika měsíců.

Výhody půjčky pro problémové klienty

Obecně je možné říci, že se jedná o rychlé půjčky, které lze vyřídit bez problémů z pohodlí domova. Problémoví klienti mohou obvykle ihned oslovovat nebankovní společnosti, protože pravděpodobnost, že získají půjčku od bankovní instituce, je velmi malá, téměř nulová. Většina poskytovatelů online půjček pro problémové klienty na svých stránkách představuje Kalkulačky půjček, které klientovi pomohou s výpočtem výše úvěru a měsíční splátky. Rychlé půjčky pro problémové klienty jsou mezi žadateli stále vyhledávanější.

Další výhodou může být fakt, že klient nemusí dokládat výši svého měsíčního příjmu či potvrzení o zaměstnání. Díky tomuto probíhá sjednání rychlé půjčky pro problémové klienty obvykle hladce i v případech, kdy je klient pro poskytovatele půjčky rizikovou osobou. Obecně je možné říci, že půjčku pro problémové klienty obdrží téměř každý bez větších obtíží. Půjčky pro problémové klienty ale samozřejmě mají i své nevýhody. Před sjednáním půjčky pro problémové klienty je třeba pečlivě zvážit, co převažuje u konkrétní půjčky – zda výhody či nevýhody. Tento fakt, ve spojení s výší nákladů spojených s půjčkou, případně recenzemi zákazníků vybraného poskytovatele, by měl být rozhodujícím faktorem při výběru správné půjčky pro problémové klienty.

Nevýhody půjčky pro problémové klienty

Půjčky pro problémové klienty mohou být pro některé žadatele nevýhodné. Málokdy klient najde půjčku, za kterou by nepřeplatil vysoké peníze. Klient nemůže příliš očekávat výhodné půjčky pro problémové klienty. Tyto půjčky nelze srovnávat s bankovními půjčkami, které se snaží, v rámci možnosti, vyjít klientovi vstříc. Je potřeba počítat s tím, že klient bude splácet mnohem více a déle než klient bankovní společnosti. Dále je potřeba detailně nastudovat smluvní podmínky, aby klienta jedna taková půjčka nezruinovala.