VITACREDIT půjčka online | vitacredit.cz | VímVíc.cz

VITACREDIT půjčka

 • Nebankovní úvěr zajištěný nemovitostí do částky 3.000.000 Kč
 • V den podpisu smlouvy možnost vyplatit peníze v hotovosti
 • Půjčení peněz výhradně pro podnikatele a právnické osoby
 • Žádné skryté poplatky
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od – do 50 000 Kč – 3 000 000 Kč
Splatnost od – do 12 – 240 měsíců
Úrok od 14,9 %
RPSN od 15,2 %

Výhody půjčky:

 • Nebankovní úvěr zajištěný nemovitostí do částky 3.000.000 Kč
 • Půjčení peněz výhradně pro podnikatele a právnické osoby
 • Kompletní sjednání online
 • V den podpisu smlouvy možnost vyplatit peníze v hotovosti
 • VITACREDIT je členem České leasingové a finanční asociace
 • Žádné skryté poplatky

Reprezentativní příklad:

„Podnikatel Karel F. si půjčil u VITACREDIT 2.000.000 jako úvěr pro podnikatele. Splatnost si zvolil na 17 let, úroková sazba je ve výši 14,9 % p.a. a výše měsíční splátky činí 34.638 Kč. Poplatek za uzavření smlouvy činí 160.000 Kč. Karel za úvěr celkově zaplatí 7.226.152 Kč.“

Podmínky půjčky:

 • Věk 18 let
 • Doklad totožnosti
 • Trvalý nebo dlouhodobý pobyt v ČR
 • Bez dluhů vůči VITACREDIT
 • Platné živnostenské oprávnění
 • Vlastnictví nemovitosti / poskytne ji třetí osoba

O VITACREDIT s.r.o.

Společnost VITACREDIT s.r.o. se sídlem v Olomouci působí po celé České republice. Na finančním trhu se pohybuje od roku 2010 a řadí se mezi společnosti poskytující nebankovní půjčky ihned pro malé podnikatele i firmy. Cílem VITACREDIT je oboustranná spokojenost. Společnost VITA CREDIT nasbírala za dobu svého působení mnoho zkušeností na poli úvěrové činnosti a odráží se to v jejím hodnocení firem.

VITACREDIT poskytovala úvěry pro spotřebitele, nyní se specializuje na úvěry pro malé podnikatele a právnické osoby. Společnost se stala členem České leasingové a finanční asociace. Roku 2018 získala licenci od České národní banky (ČNB) k poskytování úvěrů. VITACREDIT od 13. 7. 2022 neposkytuje spotřebitelské úvěry.

Největší zprostředkovatelé a zároveň srovnání půjček několika druhů spotřebitelských úvěrů jsou například Chytrá půjčka na webu pujcka.cz od provozovatele Elephant Orchestra, s.r.o., anebo Hyperpůjčka či Malá Hyperpůjčka od společnosti Bezvafinance (projekt Hyperfinance). Jak Hyperpůjčka, tak pujcka.cz jsou pouze zprostředkovatelé úvěrů. Další kontakt probíhá již mezi klientem a poskytovatelem daného úvěru.

VITACREDIT půjčka

Nebankovní půjčka ihned od VITACREDIT, s.r.o. je produkt, který může být pro někoho nejlepší nebankovní půjčkou. VITACREDIT, s.r.o. nyní nabízí 2 různé typy půjčení peněz: úvěr pro malé podnikatele a úvěr pro právnické osoby. Klient může získat bezúčelový úvěr na cokoliv a úvěr účelově vázaný, například u podnikatelské půjčky. VITACREDIT nabízí možnost vyplacení několika exekucí na různých místech v ČR v průběhu jednoho dne. Výše úvěru je individuální a závisí na požadavcích konkrétního klienta.

Půjčka VITACREDIT pro podnikatele

Podnikatelská půjčka má roční úrokovou sazbu od 14,9 %. I podnikatelé si mohou sjednat bezúčelový či účelový úvěr, produkt se jmenuje půjčka VITACREDIT pro podnikatele. Důležité je ručení nemovitosti, které je u VITACREDIT, s.r.o. podmínkou. VITACREDIT poskytuje úvěry na 12 měsíců až 15 let . U půjček nad částku 499.000 Kč je doba splatnosti 20 let. Výše úvěru závisí na typu úvěru, požadavcích klienta a jeho úvěruschopnosti. V rámci čerpání úvěru se nabízí možnost vyplacení hotovosti klientovi již v den podpisu.

Pro obecnější srovnání půjček slouží úvěrové kalkulačky nebo přehledné aktualizované seznamy více typů úvěrů. Ty jsou k nalezení na mnoha webových stránkách.

VITACREDIT půjčka pro právnické osoby

VITACREDIT půjčka pro právnické osoby nabízí roční úrokovou sazbu od 14,9 % a výše úvěru je až 50 milionů Kč, splatnost úvěru je od 6 měsíců do 10 let. Nebankovní úvěr pro právnické osoby zajištěný nemovitostí je úvěr určený zejména pro společnosti s ručením omezeným a akciové společnosti, které potřebují rychle a individuálně řešit aktuální finanční situaci v rámci své podnikatelské činnosti.

Chci použít úvěrovou kalkulačku

Zpravidla se jedná o úhradu obchodních závazků, dočasné pokrytí krátkodobých výkyvů ve výrobě, nákup zboží a služeb, popř. zajištění jiných provozních potřeb. Nebankovní půjčkou na splátky pro právnické osoby lze financovat developerské nebo investiční projekty, akviziční činnost popř. jiné finančně náročnější podnikatelské záměry. Zajištění úvěru může být jakákoliv nemovitost, která se nachází na území České republiky (pozemky, domy, byty, komerční objekty, průmyslové areály apod.).

VITACREDIT půjčka pro spotřebitele

VITACREDIT od 13. července 2022 neposkytuje spotřebitelské úvěry. Bez udání důvodu si mohl klient půjčit u VITACREDIT, s.r.o. až 3.000.000 Kč. Pokud se jednalo o VITA CREDIT půjčku pro spotřebitele do výše 499.000 Kč, byla doba splatnosti od 1 roku do 15 let. Měl-li klient zájem o vyšší půjčku, doba splatnosti se prodlužovala až na 20 let. O půjčku bylo možné zažádat online přes úvěrovou kalkulačku, která byla k nalezení na webových stránkách vitacredit.cz. VITACREDIT je tzv. půjčka online. VITA CREDIT půjčka pro spotřebitele byla půjčka ručená nemovitostí, kdy nemovitost mohla vlastnit a zastavit i třetí osoba.

Jak na sjednání VITACREDIT půjčky

Podání žádosti o půjčení peněz probíhá prostřednictvím formuláře nebo bezplatné telefonní infolinky. V rámci čerpání úvěru se nabízí možnost vyplacení hotovosti klientovi již v den podpisu úvěrové smlouvy. Dále následuje:

 • Osobní návštěva manažera dle časových možností klienta
 • Rychlé posouzení žádosti
 • Podpis smlouvy na místě zvoleném klientem
 • Peníze odeslány na účet klienta již 2 dny po podpisu

Každou žádost o VITACREDIT půjčku se společnost snaží zpracovat do 48 hodin. Navýšení již poskytnutého úvěru VITACREDIT se posuzuje individuálně. Ohledně možností u půjčky je nutné kontaktovat pracovníky společnosti VITACREDIT. Společnost VITACREDIT se může zdát jako nejlepší nebankovní půjčka, společnost ovšem prověřuje bonitu klientů a půjčka Credit vyjde klienty poměrně draze.

Zhruba 2 týdny po po doplacení všech závazků vůči společnosti VITACREDIT bude klientovi posláno Potvrzení o zániku zástavního práva a formulářový Návrh na výmaz zástavního práva z katastru nemovitostí. Oba dva zaslané dokumenty je potřeba podepsat a doručit příslušnému katastrálnímu úřadu. K listinám se dále připojuje kolek, který potvrzuje úhradu nákladů správního řízení.

Co je potřeba k vyřízení nebankovní půjčky VITACREDIT

Půjčka VITACREDIT může být poskytnutá osobě starší 18 let, která má zároveň v ČR trvalý nebo dlouhodobý pobyt a zároveň podniká na základě platného živnostenského oprávnění. Před poskytnutím nebankovní půjčky ihned musí být posouzena bonita žadatele, tj. jeho schopnost poskytnutý úvěr splácet.

Za tímto účelem bude společnost VITACREDIT, s.r.o. vyžadovat od žadatele o úvěr pravdivé a úplné identifikační údaje, údaje o osobním statusu a dále informace o příjmech a výdajích žadatele. Bližší informace vždy poskytne úvěrový pracovník společnosti VITACREDIT s ohledem na předmět podnikatelské činnosti žadatele o úvěr.

Minimální dokumentace nutná u žádosti o půjčku pro právnické osoby je: výpis z obchodního rejstříku, údaje o nemovitosti, která bude předmětem jištění, finanční výkazy za poslední 2 uzavřené účetní období a aktuální znalecký posudek k zajištěné nemovitosti.

Nesplácení půjčky VITACREDIT

Pokud se klient dostane do jakýchkoliv potíží se splácením, co nejdříve by měl kontaktovat pracovníky společnosti VITACREDIT – společně jistě najdou možné řešení problémů se splácením. Jestliže klient v rámci problémů s hrazením půjčky VITACREDIT nebude kontaktovat společnost a nedohodne se s pracovníky na vhodném řešení, pak může být VITACREDIT úvěr v důsledku prodlení s hrazením zesplatněn, tzn. že klient ztratí výhodu splátek a je povinen uhradit svůj dluh věřiteli jednorázově. Výše sankcí se řídí smluvními ujednáními.

VITACREDIT recenze

VITACREDIT vyniká ve své kategorii tím, že nabízí úvěr do výše 3.000.000 Kč, což není u nebankovních společností běžné. VITACREDIT není úplně nejschvalovanější půjčka, je totiž vykoupena zastavením nemovitosti, kterou může poskytnout i třetí osoba. VITACREDIT nenabízí pojištění proti neschopnosti splácet, což poskytují například i jiné společnosti.

VITA CREDIT půjčka se liší od jiných produktů vysokou roční úrokovou sazbou. To znamená, že pokud si klient (podnikatel) půjčí 2.000.000 Kč na 10 let, nakonec může zaplatit více než dvojnásobek původní výše půjčky (konkrétně 5.140.000 Kč). Na to si klienti hodně stěžují ve VITACREDIT recenzích, informace a podmínky půjčky Credit však znají dopředu.

VITACREDIT zkušenosti

U VITACREDIT je navíc potřeba zaplatit jednorázový poplatek za sjednání nebankovní půjčky, který se liší podle výše úvěru. Nejschvalovanější půjčka může být právě VITACREDIT, nese s sebou ovšem poplatky, vysoké úrokové sazby a zástavu nemovitosti. Pro klienty není příliš výhodná. Vždy je potřeba myslet na to, že úvěr klienta zatíží na mnoho měsíců či let do budoucna.

Z toho důvodu je nezbytné zvážit, zda bude klient schopný úvěr řádně splácet. VITACREDIT přichází poměrně s vysokou úrokovou sazbou, půjčka Credit může být v konečném výsledku několikanásobně přeplacena. Může být výhodnější podnikatelská půjčka od banky. Pokud se chce klient podívat na hodnocení firem či produktů, stačí, aby zadal do internetového vyhledávače slovní spojení „VITACREDIT recenze“. Některé VITACREDIT recenze a VITACREDIT zkušenosti jsou k přečtení na webové stránce vitacredit.cz

Tip: Klienti mohou ověřit, jaké podmínky nabízí třeba Via SMS půjčka od viasms.cz nebo COOL CREDIT.

VITACREDIT kontakt

Sídlo společnosti VITACREDIT, s.r.o. se nachází v Olomouci na adrese VITACREDIT s.r.o., Hněvotínská 241/52, 779 00, Olomouc – Nová Ulice. VITACREDIT, s.r.o. nemá po České republice žádné pobočky a operuje výhradně online. Společnost je možné kontaktovat prostřednictvím webové stránky vitacredit.cz na live chatu, pomocí online formuláře nebo na Facebooku.

K dispozici je také VITACREDIT kontakt na čísle 775 856 239, která je v provozu od pondělí do pátku od 7:30 do 16:00. Poslední kontaktní možnost je pomocí e-mailové adresy info@vitacredit.cz nebo přes datovou schránku 5avmf92. IČ společnosti je 286 14 488.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku