Půjčky pro cizince | VímVíc.cz

Půjčky pro cizince

Srovnejte si ty nejlepší půjčky na trhu a vyberte si tak půjčku, která bude nejvíce vyhovovat Vašim potřebám. Půjčky můžete porovnat podle výše úroku či RPSN!

Poskytovatel
Název půjčky
Výše půjčky od - do
Splatnost od - do
 
Provident půjčka Více o produktu »
Výše půjčky:  16 000 - 170 000 Kč
Splatnost:  4 - 48 měsíců
Úrok:  od 6.2 %
RPSN:  od 22.37 %
Mám zájem
  • Bezúčelová půjčka až do 170 000 korun.
  • První půjčka až 16 000 korun zdarma.
  • Garance celkové ceny.
  • Možnost pojištění proti neschopnosti splácet.

Prakticky každý, kdo dosáhne 18 let, má pravidelný měsíční příjem a není v exekuci, může na několika místech požádat o půjčku a s největší pravděpodobností ji získá. To ovšem platí pro české státní příslušníky. V České republice ale také žije mnoho cizinců, pro které získání půjček, ať už na rozjetí firmy nebo na překlenutí tíživého období, není tak jednoduché.

Cizinecká půjčka

Bankovní či nebankovní společnosti mají v tomto ohledu poměrně přísné podmínky. Obyčejně se po zákaznících chce kopie českého občanského průkazu. Jakmile tedy tento doklad nemáte, jste automaticky rizikovým žadatelem. Proč? je to obrana před tím, aby si u nich někdo půjčil větší obnos peněz a následně zmizel. Proto jako cizinec stojíte v komplikovanější, ale ne bezvýchodné situaci. Nutno také dodat, že občané Slovenské republiky mají celý proces snazší. Společnosti na ně často nenahlíží jako na cizince.

Spotřebitelský úvěr pro cizince

Spotřebitelský úvěr pro cizince je ten nejžádanější. Pokud ale žádá cizinec například i hypotéku je celý proces složitější. Záleží tedy, jak dlouho v České republice žijete, zda tady máte trvalé zaměstnání a například rodinné zázemí. I takové věci mohou pomoci vaší bonitě. Obyčejně ale banky nabízejí krátkodobější úvěry, ne vždy na ty nejvyšší částky a co nejkratší dobu. Proto mnoho cizinců nakonec končí u nebankovních společností, které samozřejmě neposkytují takové nabídky jako banky.

Kam pro cizineckou půjčku?

A jaké společnosti nabízí úvěry cizincům? Zaplo.cz, Zonky.cz nebo MONETA Money Bank.