CreditOn – krátkodobá půjčka | VímVíc.cz

CreditOn – krátkodobá půjčka

 • Rychlá půjčka na cokoliv
 • Maximální doba trvání úvěru je doba neurčitá
 • Flexibilní datum a výše zápůjčky
 • Půjčka bez ručitele a bez zástavy nemovitosti
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od - do 1 000 Kč - 20 000 Kč
Splatnost od - do 2 - 10 měsíců
Úrok od 40 %
RPSN od 5539 %

Výhody půjčky:

 • Rychlé sjednání kompletně online
 • Peníze na účtu v den podání žádosti
 • Maximální doba trvání úvěru je doba neurčitá
 • Bez ručitele a bez zástavy nemovitosti
 • Flexibilní datum a výše zápůjčky
 • Výše splátek je dle zvoleného termínu splatnosti

Reprezentativní příklad:

„Karel F. si půjčil 10.000 Kč s tím, že splatí 25. den v měsíci. Výše minimální měsíční splátky činí 3.945,20 Kč, úroková sazba je 40 % p. m., maximální RPSN je 5590 %. Minimální doba trvání úvěru je 61 dní, maximální doba trvání úvěru je doba neurčitá. Celková částka, kterou Karel zaplatil, je 13.945,20 Kč při následujících dodatečných předpokladech: Úvěrový limit je v plné výši vyčerpán ihned po uzavření Smlouvy. Úvěr je poskytnut na období 1 roku. Úvěr je splácen ve stejných měsíčních splátkách ve výši minimální měsíční splátky počínaje 1 měsíc po dni prvního čerpání a konečná splátka vyrovná zůstatek jistiny, úroků z úvěru a případných dalších poplatků."

Podmínky půjčky:

 • Věk 20 let
 • České občanství
 • Doklad totožnosti
 • Doložení příjmů
 • Vlastnictví bankovního účtu a telefonu

Creamfinance Czech s.r.o.: CreditOn.cz

Creamfinance Czech s.r.o, provozující webové stránky CreditOn.cz, patří mezi společnosti poskytující nebankovní půjčky ihned jako online půjčky. Nebankovní společnost Creamfinance Czech s.r.o. se specializuje na poskytování krátkodobých rychlých půjček do výplaty CreditOn. Jedná se o mezinárodní podnik se sídlem v Lotyšsku, kde si firma velmi rychle získala oblibu mnoha zákazníků. CreditOn.cz nabízí svým zákazníkům výhodu především v bleskovém sjednání půjčky a rychlém poskytnutí finančních prostředků na účet žadatele. Peníze mohou být na účtu za 15 minut od schválení půjčky.

Největší zprostředkovatelé a zároveň srovnávače více druhů půjček jsou například Chytrá půjčka na webu pujcka.cz od provozovatele Elephant Orchestra, s.r.o., anebo Hyperpůjčka či Malá Hyperpůjčka od společnosti Bezvafinance (projekt Hyperfinance). Jak Hyperpůjčka, tak pujcka.cz jsou pouze zprostředkovatelé úvěrů. Další kontakt probíhá již mezi klientem a poskytovatelem daného úvěru.

CreditOn recenze a CreditOn zkušenosti

Půjčka CreditOn již byla sjednána desítkami tisíc zákazníků. Díky tomu je možné najít na půjčku CreditOn recenze. CreditOn zkušenosti lze najít na různých webových stránkách či diskuzních fórech, kde se zákazníci rozhodli podělit o své hodnocení firem či zkušenosti s touto půjčkou. CreditOn recenze vyzdvihují flexibilní úvěr, tedy možnost volby termínu splatnosti, podle kterého se odvíjí výše splátky. CreditOn zkušenosti se shodují na tom, že částka, která se zobrazí v online kalkulačce, je konečná beze změn.

CreditOn krátkodobá půjčka ihned

Credit On půjčka patří mezi rychlé nebankovní půjčky na splátky. Klient si může sjednat půjčení peněz v rozmezí od 1.000 Kč do 20.000 Kč Minimální doba trvání úvěru je 61 dní, maximální doba trvání úvěru je doba neurčitá. CreditOn je značně flexibilní. Čím dřívější termín splatnosti půjčky si klient zvolí, tím nižší budou splátky. Zároveň lze předpokládat, že se tím výrazně navýší celková splatná částka.

CreditOn krátkodobá půjčka je vhodná především k pokrytí menších nečekaných výdajů, jako je nutná investice do auta, porucha domácího spotřebiče apod. Klient pomocí CreditOn krátkodobé půjčky vykryje nedostatek financí a s další výplatou musí být tato krátkodobá půjčka ihned splacena. Tato nebankovní rychlá půjčka na splátky výrazně nezasáhne při řádném splacení do klientova rozpočtu.

Podmínky sjednání půjčení peněz se liší v případě, když klient žádá o první CreditOn půjčku. Noví klienti si mohou u CreditOn.cz půjčit částku 8.000 Kč a stávající klienti až 20.000 Kč. Částku si může klient zvolit s přesností na stokoruny a nemusí si zbytečně brát půjčku ve výši, kterou nepotřebuje, čímž se pro půjčka stane levnější. Kladné hodnocení firem má CreditOn například proto, že o žádosti bude informován SMS zprávou.

K úspěšnému sjednání půjčky musí být klient ve věku minimálně 20 let, mít české občanství a vlastnit bankovní účet a mobilní telefon. Nebankovní společnost CreditOn vyžaduje před schválením půjčky potvrzení o příjmu žadatele nebo poslední 3 výplatní pásky. Pokud nemůže klient doložit výplatní pásky nebo výpisy z účtu za poslední 3 měsíce, může si stáhnout formulář „Potvrzení o příjmu".

Tento formulář si vytiskne a dá potvrdit u svého zaměstnavatele. Potvrzený formulář dále zašle na e-mailovou adresu info@crediton.cz nebo vloží do své klientské zóny. CreditOn přihlášení do klientské zóny umožňuje i sjednání půjčky. CreditOn přihlášení probíhá zadáním hesla a e-mailové adresy klienta.

Nevyhovují-li klientům podmínky půjčky CreditOn, mohou se podívat například na podmínky, které nabízí Zonky půjčka či Zaplo půjčka.

Jak na sjednání krátkodobé půjčky CreditOn

CreditOn je rychlá půjčka na splátky, proto je její sjednání nejen velmi rychlé, ale i jednoduché. Klient sjedná půjčku pomocí online internetového formuláře nebo na zákaznické lince 222 200 523, a to od pondělí do pátku od 8 do 18 hod. Po schválení půjčky mohou být peníze na účtu do 15 minut. Klient zadá pomocí úvěrové kalkulačky, kolik si potřebuje půjčit a za jak dlouho chce půjčku splatit. Na základě těchto informací úvěrová kalkulačka vypočítá výši splátek.

Poté klient vyplní své kontaktní údaje, potvrdí smluvní podmínky a doloží potřebné náležitosti ke schválení půjčky. Klientovi je zaslán unikátní autorizační kód prostřednictvím SMS zprávy, kterým potvrdí svůj zájem o půjčku a zadané údaje. Další krok je na poskytovateli, který posoudí klientovu schopnost splácet a informuje žadatele, zda je nebankovní půjčka CreditOn schválena. Ihned po schválení jsou na účet žadatele zaslány finanční prostředky.

Credit On půjčka a odložení splacení 

Credit On půjčka nabízí možnost odložení splacení. Termín splatnosti půjčky lze odložit od 1 do 40 dní, odložení je ale nutné předem nahlásit poskytovateli půjčky prostřednictvím zákaznického účtu na webu www.crediton.cz nebo na telefonní lince 222 200 523 ve všední dny od 7 do 18 hodin. Nutno podotknout, že odložení CreditOn krátkodobé půjčky je poměrně drahé.

Výše poplatku se různí podle výše jistiny a podle počtu dní, o které klient požaduje odložení splátky. U jistiny 500 Kč se platí za 1 den odložení 60 Kč, za 40 dní odložení je to částka 447 Kč. U jistiny ve výši 20.000 Kč se odložení o jeden den hradí částkou 1.883 Kč a odložení o 40 dní je zpoplatněno částkou 9.336 Kč. Je tedy na zvážení klienta, o jakou dobu si splátky odloží, aby se nedostal do dalších finančních problémů.

Jaké výhody má krátkodobá půjčka CreditOn

CreditOn půjčka nabízí klientům hned několik výhod, mezi něž patří například rychlé a snadné sjednání online, zaslání peněz na účet žadatele ihned po vyřízení půjčky, možnost sjednat půjčku bez ručení i fakt, že finanční prostředky z půjčky může klient využít na libovolné účely. Další velkou výhodou, hlavně pro nové klienty, je, že krátkodobá půjčka CreditOn je poskytována do částky 8.000 Kč. Klienti si mohou, ještě před sjednáním Credit On půjčky, porovnat případnou výši měsíční splátky.

Výše minimální měsíční splátky se mění v závislosti na tom, který termín splatnosti si klient zvolí. Pro představu uvedeme příklad pro půjčku ve výši 15.000 Kč. Při volbě splácení 2. den v měsíci je minimální výše splátky 1.380,82 Kč a RPSN je 5985 %. Pokud si klient navolí splácení třeba 25. den v měsíci, výše minimální splátky bude 5.917,80 Kč a RPSN ve výši 5590 %.

CreditOn půjčka na cokoliv

CreditOn půjčka je bezúčelová půjčka na cokoliv. To znamená, že peníze z ní získané může klient použít na libovolné účely, aniž by tyto účely musel sdělovat či prokazovat poskytovateli půjčky. Nebankovní půjčka ihned CreditOn na splátky může být použita například jako rychlá půjčka ihned k zaplacení nečekaných výdajů.

Rychlá půjčka do výplaty pro každého

CreditOn půjčka je klienty velmi často využívána jako rychlá půjčka do výplaty pro každého. Je řešením v situacích, kdy klienta potká nečekaná událost a klient nemá dostatečnou finanční rezervu. Rychlá půjčka do výplaty CreditOn slouží právě k úhradě nečekaných výdajů a je splacena s další klientovou výplatou.

Rychlá půjčka online

Rychlá půjčka online je ideální volbou v případě, že klient potřebuje půjčku vyřídit opravdu rychle a stejně tak rychle mít peníze na svém bankovním účtu. Přesně tyto výhody poskytuje rychlá půjčka online od CreditOn, která je vyřízena během 15 až 30 minut a peníze jsou klientovi zaslány ihned po schválení půjčky.

Půjčka bez ručení

CreditOn na splátky je půjčka bez ručení, což ocení klienti, kteří nemají ve svém okolí důvěryhodnou osobu, jež by figurovala ve smlouvě o půjčku jako ručitel. Půjčka bez ručení umožňuje klientovi sjednání bez toho, aniž by musela další osoba ručit za řádné splácení půjčky.

CreditOn kontakt

Sídlo společnosti se nachází na adrese Creamfinance Czech s.r.o., Jankovcova 1566/2b, Holešovice, 170 00 Praha 7. Adresa neslouží jako kontaktní centrum. CreditOn kontakt je možný přes formulář na webových stránkách CreditOn www.crediton.cz. Zákaznická linka je na telefonu +420 222 200 523 a e-mailu info@crediton.cz.

Telefonní číslo je k dispozici od pondělí do pátku od 7 do 18 hod. Klienti mohou kontaktovat CreditOn přes Facebook. Pro pohledávky je zřízená speciální telefonní linka a e-mailová adresa: +420 222 200 510 a pohledavky@crediton.cz. IČO společnosti Creamfinance je 24849707.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku