CreditOn - krátkodobá půjčka | VímVíc.cz

CreditOn - krátkodobá půjčka

 • Rychlá půjčka na cokoliv
 • Až 20 000 Kč na 31 dnů
 • Sjednání online během několika minut
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od - do 1 000 Kč - 20 000 Kč
Splatnost od - do 0 - 1 měsíců
Úrok od 70 %
RPSN od 5802 %

Výhody půjčky:

 • Rychlé sjednání online
 • Peníze na účtu v den podání žádosti
 • Bez ručitele
 • První půjčka zdarma

Reprezentativní příklad:

Karel F. si sjednal CreditOn krátkodobou půjčku ve výši 13 000 Kč. Dobu splatnosti si Karel nastavil na 20 dnů. Úrok v tomto případě činil 3 466,66 Kč a RPSN 6 251,76 %. Karel celkem zaplatí 16 466.66 Kč.

Podmínky půjčky:

 • Věk od 18 do 75 let
 • České občanství
 • Doložení příjmů
 • Vlastnictví bankovního účtu a telefonu

CreditOn je nebankovní poskytovatel internetových online půjček. Společnost se specializuje na poskytování krátkodobých rychlých půjček do výplaty. Jedná se o mezinárodní podnik se sídlem v Lotyšsku, kde si firma velmi rychle získala oblibu mnoha zákazníků. CreditOn nabízí svým zákazníkům výhodu především v bleskovém sjednání půjčky a rychlém poskytnutí finančních prostředků na účet žadatele.

CreditOn krátkodobá půjčka ihned

CreditOn půjčka je rychlá nebankovní půjčka. Klient si může sjednat půjčku v rozmezí 1 000 až 20 000 Kč se splatností do jednoho měsíce. CreditOn krátkodobá půjčka je vhodná především k pokrytí menších nečekaných výdajů, jako je porucha auta, domácího spotřebiče apod. Klient pomocí CreditOn krátkodobé půjčky vykryje nedostatek financí a s další výplatou musí být tato krátkodobá půjčka ihned splacena. Tato rychlá nebankovní půjčka tak při řádném splacení nezasáhne výrazně do klientova rozpočtu.

Podmínky sjednání půjčky se liší v případě, že klient žádá o první CreditOn půjčku. Poprvé si klient může u CreditOn půjčit pouze ve výši 8 000 Kč. Výhodou je však, že první půjčka je poskytována zdarma, tedy bez úroků. Pokud je tedy klientem sjednána první CreditOn krátkodobá půjčka do výše 8 000 Kč, klient splatí poskytovateli půjčky pouze to, co si půjčil. 

K úspěšnému sjednání půjčky musí být klient ve věku 18 až 75 let, mít české občanství a vlastnit bankovní účet a mobilní telefon. Společnost CreditOn také před schválením půjčky vyžaduje potvrzení o příjmu žadatele, který by měsíčně neměl být nižší než 6 000 Kč.

Podívejte se také, jaké podmínky nabízí Zonky půjčka.

Jak na sjednání krátkodobé půjčky CreditOn

CreditOn je rychlá půjčka ihned, proto je její sjednání nejen velmi rychlé, ale i jednoduché. Klient půjčku sjedná pomocí online internetového formuláře.

Klient pomocí úvěrové kalkulačky zadá, kolik si potřebuje půjčit a za jak dlouho chce tuto půjčku splatit. Na základě těchto informací mu úvěrová kalkulačka automaticky vypočítá výši splátek. Poté klient vyplní své kontaktní údaje, potvrdí smluvní podmínky a doloží potřebné náležitosti ke schválení půjčky. Klientovi je zaslán autorizační kód prostřednictvím SMS zprávy, kterým potvrdí svůj zájem o půjčku a zadané údaje. Další krok je na poskytovateli, který posoudí klientovu schopnost splácet a informuje žadatele, zda mu je půjčka CreditOn schválena. Ihned po schválení jsou na účet žadatele o půjčku zaslány finanční prostředky.

CreditOn půjčka – odložení splacení 

CreditOn půjčka nabízí možnost odložení splacení. Splátku půjčky lze odložit až o 30 dnů, odložení je ale nutné předem nahlásit poskytovateli půjčky prostřednictvím zákaznického účtu na webu www.crediton.cz nebo na telefonní lince.

Nutno podotknout, že odložení CreditOn krátkodobé půjčky je možné, ale je poměrně drahé. Odložení splátek je zpoplatněno a poplatky jsou vysoké. Je tedy na zvážení klienta, o jakou dobu si splátky odloží, aby se nedostal do dalších finančních problémů.

Jaké výhody má krátkodobá půjčka CreditOn

CreditOn půjčka nabízí klientům hned několik výhod, mezi něž patří například rychlé a snadné sjednání online, zaslání peněz na účet žadatele ihned po vyřízení půjčky, možnost sjednat půjčku bez ručení i fakt, že finanční prostředky z půjčky získané může klient využít na libovolné účely. Další velkou výhodou, hlavně pro nové klienty, je, že první CreditOn půjčka je poskytována zdarma.

CreditOn půjčka na cokoliv

CreditOn půjčka je bezúčelová půjčka na cokoliv. To znamená, že peníze z ní získané může klient použít na libovolné účely, aniž by tyto účely musel sdělovat či prokazovat poskytovateli půjčky. Půjčka CreditOn tak může být například použita jako rychlá půjčka ihned k zaplacení nečekaných výdajů.

Rychlá půjčka do výplaty

CreditOn půjčka je klienty velmi často využívána jako rychlá půjčka do výplaty. Je řešením v situacích, kdy klienta potká nečekaná událost a tento klient nemá dostatečnou finanční rezervu na to, aby uhradil potřebné výdaje. Rychlá půjčka do výplaty CreditOn slouží právě k úhradě těchto nečekaných výdajů a je splacena s další klientovou výplatou.

Rychlá půjčka online

Rychlá půjčka online je ideální volbou v případě, že klient potřebuje půjčku vyřídit opravdu rychle a stejně tak rychle mít i peníze na svém bankovním účtu. Přesně tyto výhody poskytuje rychlá půjčka online od CreditOn, která je vyřízena během 15 až 30 minut a peníze jsou klientovi zaslány ihned po schválení půjčky.

Půjčka bez ručení

CreditOn půjčka je půjčka bez ručení, což ocení klienti, kteří nemají ve svém okolí důvěryhodnou osobu, jež by figurovala ve smlouvě o půjčku jako ručitel. Půjčka bez ručení umožňuje klientovi sjednání bez toho, aniž by musela další osoba ručit za řádné splácení půjčky.

CreditOn recenze

Půjčka CreditOn již byla sjednána desítkami tisíc zákazníků. Díky tomu je možné najít na půjčku CreditOn recenze. CreditOn recenze lze najít na různých webových stránkách či diskuzních fórech, kde se zákazníci rozhodli podělit o své zkušenosti s touto půjčkou.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku