CreditOn půjčka online | crediton.cz | VímVíc.cz

CreditOn půjčka

 • Rychlá půjčka na cokoliv na pár kliků
 • Maximální doba trvání úvěru je doba neurčitá
 • Flexibilní datum a výše zápůjčky
 • Půjčka bez ručitele a bez zástavy nemovitosti
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od – do 1 000 Kč – 40 000 Kč
Splatnost od – do 2 – 10 měsíců
Úrok od 40 %
RPSN od 5535 %

Výhody půjčky:

 • Sjednání kompletně online na pár kliků
 • Peníze na účtu v den podání žádosti
 • Licence od České národní banky (ČNB)
 • Bez ručitele a bez zástavy nemovitosti
 • Flexibilní datum a výše zápůjčky
 • Výše splátek je dle zvoleného termínu splatnosti

Reprezentativní příklad:

„Karel F. si půjčil u CreditOn půjčku v částce 35.000 Kč. Minimální doba trvání úvěru je 61 dní, maximální doba trvání úvěru je doba neurčitá, úroková sazba 40.00 % p. m., maximální RPSN 5.628,84 %. Při jednorázovém vyčerpání úvěrového limitu 35.000 Kč a splacení úvěru ve 2 měsíčních splátkách tak, že první splátka je uhrazena 30. den po vyčerpání limitu a vyrovná přirostlý úrok ve výši 14.000 Kč, a druhá splátka je uhrazena 61. den po vyčerpání úvěru a vyrovná přirostlý úrok i jistinu úvěru v celkové výši 49.466,67 Kč, je celková částka splatná Karlem 63.466,67 Kč.“

Podmínky půjčky:

 • Věk 20 let
 • České občanství
 • Dva doklady totožnosti
 • Doložení příjmů
 • Vlastnictví bankovního účtu a telefonu

Creamfinance Czech s.r.o.: CreditOn.cz

Creamfinance Czech s.r.o, provozující webové stránky CreditOn.cz, patří mezi společnosti poskytující nebankovní půjčky ihned jako online půjčky. Nebankovní společnost Creamfinance Czech s.r.o. se specializuje na poskytování krátkodobých rychlých půjček do výplaty CreditOn už přes 10 let. Jedná se o mezinárodní podnik se sídlem v Lotyšsku, kde si firma velmi rychle získala oblibu mnoha zákazníků.

CreditOn.cz nabízí svým zákazníkům výhodu především v bleskovém sjednání půjčky a rychlém poskytnutí finančních prostředků na účet žadatele. Peníze mohou být na účtu za 15 minut od schválení žádosti o půjčku. Společnost Creamfinance Czech, s.r.o, působí na českém trhu od roku 2010 pod obchodními značkami CreditAir.cz a CreditOn.cz a během těchto let pomohla s financováním více než 100 tisícům zákazníků.

Společnost je hrdá na to, že je součástí mezinárodní společnosti. Obchodní značka Creditair.cz patří do skupiny Avafin Group (Avafin Holding Ltd), která je jedním z nejinovativnějších a nejrychleji rostoucích poskytovatelů spotřebitelských finančních služeb v Evropě. Produktové portfolio skupiny Avafin zahrnuje krátkodobé, spotřebitelské a revolvingové úvěry i kreditní karty. Za více než 10 let aktivní činnosti získali více než 1 milion zákazníků v 5 zemích – Lotyšsku, Polsku, České republice, Mexiku a Španělsku.

CreditOn recenze a CreditOn zkušenosti

Půjčka CreditOn již byla sjednána desítkami tisíc zákazníků. Díky tomu je možné najít na půjčku CreditOn recenze. CreditOn zkušenosti lze najít na různých webových stránkách či diskuzních fórech, kde se zákazníci rozhodli podělit o své hodnocení firem či zkušenosti s touto půjčkou. CreditOn recenze vyzdvihují flexibilní úvěr, tedy možnost volby termínu splatnosti, podle kterého se odvíjí výše splátky. CreditOn zkušenosti se shodují na tom, že částka, která se zobrazí v online kalkulačce, je konečná beze změn.

Největší zprostředkovatelé a zároveň také srovnání online půjček více druhů jsou například Chytrá půjčka na webu pujcka.cz od provozovatele Elephant Orchestra, s.r.o., anebo Hyperpůjčka či Malá Hyperpůjčka od společnosti Bezvafinance (projekt Hyperfinance). Jak Hyperpůjčka, tak pujcka.cz jsou pouze zprostředkovatelé úvěrů. Další kontakt probíhá již mezi klientem a poskytovatelem daného úvěru.

CreditOn krátkodobá půjčka ihned

Credit On půjčka patří mezi rychlé nebankovní půjčky na splátky. Klient si může sjednat půjčení peněz v rozmezí od 1.000 Kč do 40.000 Kč. Minimální doba trvání úvěru je 61 dní, maximální doba trvání úvěru je doba neurčitá. CreditOn je značně flexibilní úvěr. Čím dřívější termín splatnosti půjčky si klient zvolí, tím nižší budou splátky. Zároveň lze předpokládat, že se tím výrazně navýší celková splatná částka.

CreditOn krátkodobá půjčka je vhodná především k pokrytí menších nečekaných výdajů, jako je nutná investice do auta, porucha domácího spotřebiče apod. Klient pomocí CreditOn krátkodobé půjčky vykryje nedostatek financí a s další výplatou musí být tato krátkodobá půjčka ihned splacena. Tato nebankovní rychlá půjčka na splátky výrazně nezasáhne při řádném splacení do klientova rozpočtu.

Aby klient získal CreditOn půjčku, musí mít 20 let a české občanství. Různé slevové portály nabízí CreditOn slevový kódy. Například CreditOn slevový kód na září 2023 nabízel 100% slevu na poplatky u první půjčky Credit On nebo výhodné půjčky pro podnikatele. Pokud klientům přijde do SMS zprávy nebo e-mailu CreditOn slevový kód, tak se stačí přihlásit do klientské zóny a slevový kód zadat do pole „Slevový kód“. Toto pole je k dohledání pod posuvníkem, na kterém si klient vybere výši půjčky.

Potvrzený formulář ke schválení půjčky

K úspěšnému sjednání půjčky musí být klient ve věku minimálně 20 let, mít české občanství a vlastnit bankovní účet a mobilní telefon. Nebankovní společnost CreditOn vyžaduje před schválením půjčky potvrzení o příjmu žadatele nebo poslední 3 výplatní pásky. Pokud nemůže klient doložit výplatní pásky nebo výpisy z účtu za poslední 3 měsíce, může si stáhnout formulář „Potvrzení o příjmu“.

Tento formulář si vytiskne a dá potvrdit u svého zaměstnavatele. Potvrzený formulář dále zašle na e-mailovou adresu info@crediton.cz nebo vloží do své klientské zóny. CreditOn přihlášení do klientské zóny umožňuje i sjednání půjčky. CreditOn přihlášení probíhá zadáním hesla a e-mailové adresy klienta.

Nevyhovují-li klientům podmínky půjčky CreditOn, mohou se podívat například na podmínky, které nabízí Zonky půjčka či oblíbená Zaplo půjčka.

Jak na sjednání krátkodobé půjčky CreditOn

CreditOn je rychlá půjčka na splátky, proto je její sjednání nejen velmi rychlé, ale i jednoduché. Klient sjedná půjčku pomocí online internetového formuláře nebo na zákaznické lince 222 200 528. Po schválení půjčky mohou být peníze na účtu do 15 minut. Klient zadá pomocí úvěrové kalkulačky, kolik si potřebuje půjčit a za jak dlouho chce půjčku splatit. Na základě těchto informací úvěrová kalkulačka vypočítá výši splátek. Stejně pracuje i srovnání online půjček.

Chci použít úvěrovou kalkulačku

Poté klient vyplní své kontaktní údaje, potvrdí smluvní podmínky a doloží potřebné náležitosti ke schválení půjčky. Klientovi je zaslán unikátní autorizační kód prostřednictvím SMS zprávy, kterým potvrdí svůj zájem o půjčku a zadané údaje. Další krok je na poskytovateli, který posoudí klientovu schopnost splácet a informuje žadatele, zda je nebankovní půjčka CreditOn schválena. Ihned po schválení jsou na účet žadatele zaslány finanční prostředky.

Společnost posuzuje každou žádost o CreditOn půjčku individuálně. V rámci vytvoření žádosti vyzve žadatele k ověření jeho účtu online přes službu Kontomatik. Jedná se o bezpečný způsob ověření, který je podporován bankou klienta. Alternativně je možné zaslat pro ověření úvěruschopnosti výpisy z účtu za poslední 3 měsíce ve formátu PDF. Účet musí být veden na klientovo jméno a obsahovat jeho měsíční příjem.

Credit On půjčka a nesplácení

Credit On půjčku není potřeba splatit jednorázově. Klient může uhradit pouze minimální měsíční platbu. Její výši nalezne vždy v klientské zóně a v e-mailech, které zasílá společnost CreditOn po schválení půjčky a při blížící se splatnosti. Pokud klient nesplatí celkovou částku k úhradě ve stanoveném termínu splatnosti a ani si termín splatnosti neprodlouží, společnost Creamfinance Czech, s.r.o. bude nucena přistoupit k vymáhání dlužné částky.

To s sebou nese důsledky v podobě navýšení celkové částky k úhradě o náklady dle sazebníku, popřípadě také předání dluhu k vymáhání externí inkasní agentuře a nahlášení do příslušných úvěrových registrů. V případě prodlení bude klientovi na základě smluvního ujednání účtována smluvní pokuta ve výši 0,1 % denně z částky v prodlení. Mimo výše uvedenou smluvní pokutu a úroky z prodlení budou klientům naúčtovány také účelně vynaložené náklady spojené s vymáháním pohledávky.

Do celkového procesu vymáhání je zahrnuto množství kroků a nástrojů, zejména odesílání e-mailových a SMS zpráv, písemné upomínky, telefonická komunikace, administrativní činnost spojená s předáním případů externí inkasní agentuře a další. Tři dny po splatnosti s sebou nesou náklady na vymáhání v částce 150 Kč a 7 dnů po splatnosti náklady ve výši 500 Kč.

Jaké výhody má krátkodobá půjčka CreditOn

CreditOn půjčka nabízí klientům hned několik výhod, mezi něž patří například rychlé a snadné sjednání online, zaslání peněz na účet žadatele ihned po vyřízení půjčky, možnost sjednat půjčku bez ručení i fakt, že finanční prostředky z půjčky může klient využít na libovolné účely. Klienti si mohou, ještě před sjednáním Credit On půjčky, porovnat případnou výši měsíční splátky.

Další výhodou je, že CreditOn získal licenci nebankovního poskytovatele spotřebitelských úvěrů od České národní banky. Výše schválené částky bude komunikována po vyhodnocení žádosti během několika minut. Finance jsou odesílané do 15 minut od schválení žádosti. Klienti mohou navíc využívat různé CreditOn slevové kódy.

CreditOn půjčka na cokoliv

CreditOn půjčka je bezúčelová půjčka na cokoliv. To znamená, že peníze z ní získané může klient použít na libovolné účely, aniž by tyto účely musel sdělovat či prokazovat poskytovateli půjčky. Nebankovní půjčka ihned CreditOn na splátky může být použita například jako rychlá půjčka ihned k zaplacení nečekaných výdajů.

Rychlá půjčka do výplaty pro každého

CreditOn půjčka je klienty velmi často využívána jako rychlá půjčka do výplaty pro každého. Je řešením v situacích, kdy klienta potká nečekaná událost a klient nemá dostatečnou finanční rezervu. Rychlá půjčka do výplaty CreditOn slouží právě k úhradě nečekaných výdajů a je splacena s další klientovou výplatou.

Rychlá půjčka online

Rychlá půjčka online je ideální volbou v případě, že klient potřebuje půjčku vyřídit opravdu rychle a stejně tak rychle mít peníze na svém bankovním účtu. Přesně tyto výhody poskytuje rychlá půjčka online od CreditOn, která je vyřízena během 15 až 30 minut a peníze jsou klientovi zaslány ihned po schválení půjčky.

Půjčka bez ručení

CreditOn na splátky je půjčka bez ručení, což ocení klienti, kteří nemají ve svém okolí důvěryhodnou osobu, jež by figurovala ve smlouvě o půjčku jako ručitel. Půjčka bez ručení umožňuje klientovi sjednání bez toho, aniž by musela další osoba ručit za řádné splácení půjčky. CreditOn půjčka a její vedení je zcela zdarma. Při splácení uvádí klient jako variabilní symbol své rodné číslo.

CreditOn kontakt

Sídlo společnosti se nachází na adrese Creamfinance Czech s.r.o., Jankovcova 1566/2b, Holešovice, 170 00 Praha 7. Adresa neslouží jako kontaktní centrum. CreditOn kontakt je možný přes formulář na webových stránkách CreditOn www.crediton.cz. Zákaznická linka je na telefonu +420 222 200 523 a e-mailu info@crediton.cz. Klienti mohou kontaktovat CreditOn přes Facebook. Pro pohledávky je zřízená speciální telefonní linka a e-mailová adresa: +420 222 200 510 a pohledavky@crediton.cz. IČO společnosti Creamfinance je 24849707.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku