Creamfinance kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Dobře naladěná telka

Creamfinance Czech

Půjčka CreditOn, poskytovaná pod záštitou společnosti Creamfinance Czech, se stala oblíbeným nebankovním úvěrem. Firma od svého založení v roce 2011 roste a rozšiřuje si nejen portfolio zákazníků, ale také zaměstnanců. Kariéra v Creamfinance Czech je vhodná především pro pracovníky, kteří rádi komunikují s lidmi či mají odborné vzdělání v administrativních nebo ekonomických oborech.

Produkty

Název půjčky
Výše půjčky od - do
Splatnost od - do
Úrok
RPSN
 
CreditOn – krátkodobá půjčka Více o produktu »
Výše půjčky 
1 000 - 20 000 Kč
Splatnost 
2 - 10 měsíců
Úrok 
od 40 %
RPSN 
od 5539 %
Mám zájem
  • Rychlá půjčka na cokoliv
  • Maximální doba trvání úvěru je doba neurčitá
  • Výše splátek dle termínu splatnosti
  • Půjčka bez ručitele a bez zástavy nemovitosti

Hodnocení Creamfinance Czech

Přidat hodnocení

Společnost Creamfinance Czech

Společnost Creamfinance Czech, s.r.o. je poskytovatelem půjček CreditOn. Firma byla zapsána do obchodního rejstříku 30.5.2011 a sídlí v Praze. Jedná se o poskytovatele nebankovních spotřebitelských půjček, a to pouze online nebo telefonicky. CreditOn si zakládá na především na rychlosti poskytnutí služeb. Poté, co žadatel o půjčku zašle potřebné podklady, jsou mu finanční prostředky vyplaceny na bankovní účet do 15 minut. Půjčky poskytované touto společností jsou neúčelové, klienti tedy mohou získané peníze využít na libovolné účely.

CreditOn kariéra

CreditOn funguje pouze online a telefonicky, práce v CreditOn proto probíhá v kancelářích a její hlavní náplní je často právě telefonování, komunikace se zákazníky a řešení jejich problémů a požadavků. Kromě telefonních operátorů, produktových specialistů a specialistů na komunikaci se zákazníky, se v CreditOn uplatní například také marketéři, programátoři, obchodníci i zájemci o manažerské posty.

CreditOn recenze

Nejlepším způsobem, jak získat povědomí o fungování ve firmě, jsou CreditOn recenze. Jedná se o zkušenosti bývalých i současných zaměstnanců firmy CreditOn, kteří se již seznámili s jejím fungováním a mohou tak žadatelům o práci poskytnout svůj názor a pohled na firemní kulturu, jednání vedoucích pracovníků i ohodnocení zaměstnanců. CreditOn recenze jsou k dispozici na těchto webových stránkách.

CreditOn kontakt

Pro informace je možné společnost CreditOn kontaktovat na telefonní lince 222 200 523 nebo na e-mailové adrese info@crediton.cz. Sídlo firmy se nachází v Praze, nejedná se však o pobočku, jelikož společnost funguje pouze prostřednictvím internetových stránek a po telefonu.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Argentinská 286/38, 170 00 Praha - Holešovice

Velikost firmy:

25 - 49 zaměstnanců

IČ:

24849707

Založení / Zapsání do OR*:

30. 5. 2011

Právní forma:

s.r.o.