Bageterie Boulevard - kariéra, práce | VímVíc.cz

Bageterie Boulevard

Bageterie Boulevard (BB) nabízí výborné rychlé občerstvení, které je vždy originálně zabaleno. Objednat si zákazníci můžou nejen čerstvé a voňavé bagety, ale i gurmánské speciality jako například typické brambory Patatas, jogurty a domácí čaje.

Hodnocení Bageterie Boulevard

Přidat hodnocení
před 3 měsíci
3.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Brigádník
Pracuji ve společnosti Bageterie Boulevard na pracovní smlouvu méně než 1 rok.
Nedoporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Kolektiv (většinou), mladí lidé, možnosti stravy, sleva na vše 50 % do 300,- původní ceny, milí vedoucí směn (většinou), časová flexibilita, naplánují směny dle požadavků, pokud je dost lidí

Negativa firmy:

Hodně práce za minimální ohodnocení, pouští ze směn dříve, nebo naopak déle, než bylo naplánováno, pomluvy mezi zaměstnanci, minimální bonusy, minimální kariérní posun, práce stále stejná dokola, někdy nesmyslné směny (např jeden den do noci, následující od rána), hygiena záleží na zaměstnancích (pokud mu spadne bageta na zem, je prakticky na něm, jestli ji vydá nebo ne, stejně tak s výměnou rukavic :/ ), nedodržování jistých zásad a výjimek (bezlepek, maso)

Doporučení pro management firmy:

Bonusy...

před 1,5 rokem
4.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Bageterie Boulevard na pracovní smlouvu.
Pozitiva firmy:

Vstřícnost, časová flexibilita, možnost kariérního růstu

Negativa firmy:

Neustálé volání i o volno, jestli nemůžete jít do práce, protože si buď někdo ze zaměstnanců na poslední chvíli umane, že vlastně do práce nemůže jít nebo prostě jen nestíhají, osobní život = nula, někdy přílišné buzerování některých z VS a povyšování se nad ostatními, asi tak 4x během měsíce se mění směny

před 3 roky
5.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Bageterie Boulevard na zkrácený úvazek.
Pozitiva firmy:

Určitě je zde velké úsilí věnované školení, to je ve formě prezentací a následných testů kdy se p vás starají trenéři, je to práce určitě v přátelském prostředí, práce je příjemná a je ji hodně, je hodně náročná ale utíká to pak lépe, největší plus jsou svačiny, dostáváte 16/h každou odpracovanou hodinu na svačinu přímo z bageterie. Je velice flexibilní pro studenty protože se přizpůsobí téměř 100% požadavkům. Benefity pro zaměstnance sice nabízí ale neslysela sem o tom ze by je plnili, mají to být 20% slevy a spotify zadarmo a multisportka. Určitě je zde možný kariérní růst i mimo HPP

Negativa firmy:

před 3,5 roky
4.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Bageterie Boulevard na pracovní smlouvu, do roku 2019.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Vstřícní vedoucí směny Volba směn Příjemné prostředí

Negativa firmy:

Plat Stres Nedostatek zaměstnanců Více než polovina ukrajinců

Doporučení pro management firmy:

Změna managera pobočky, minulý manager byl milý a vstřícný.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (18)

Historie firmy

Historie společnosti je skutečně pozoruhodná. Její příběh začal dle legendy již v roce 1940 v Paříži, kdy se dva novináři ocitli bez práce a začali se poohlížet po nové kariéře. Přijali je do pekařství, kde zrovna nabízeli volná místa, a tito dva muži zjistili, že během obsluhování zákazníků slyší zajímavé historky. Začali je přepisovat na papír, který sloužil k balení pečiva, a nápad u lidí sklízel velký úspěch.

Proto když firma Bageterie Boulevard, otvírala v pražských Dejvicích před 15 lety první pobočku, zvolila tento originální „novinový“ design, který se stal u nakupujících velmi oblíbený. Útržky textů tak provází vnitřky prodejny, jídelní lístky, ale i zmiňované obaly. Společnost se neztotožňuje s označením fast food, ale přiklání se k zařazení „exprès gourmet“. Ačkoliv je jídlo připraveno rychle, neztrácí na kvalitě ani na chuti. V Bageterii rozvíjí kariéru ti nejlepší šéfkuchaři a neustále vymýšlí nové recepty, jejichž součást tvoří suroviny typické pro luxusnější podniky.

Bageterie Boulevard kariéra

Práce v Bageterii Boulevard je zábavná a přináší pestrou škálu bonusů. Ať už začnete svou kariéru v Bageterii Boulevard na jakékoliv pozici, Váš průměrný plat nebude nižší než 20 880 Kč, což je mzda pro začínajícího brigádníka.

Proč se dále ucházet o práci v BB? Všichni zaměstnanci dostávají příspěvek na stravu, různé bonusy za zvyšování kvalifikace a odměny z tržeb, za výkon a kvalitu a také náborové příspěvky.

Kariérní růst je samozřejmostí, jelikož tato firma nabízí spoustu volných míst například v Bageterii Boulevard Praha, Brno nebo Liberec. Za 2 měsíce z Vás již může být crew trainee a postupně se za 24 měsíců můžete získat práci na pozici baguetier s platem přes 70 tisíc korun. Volná místa v Bageterii Boulevard však najdete i „v zázemí společnosti“.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Poděbradská 206/57, 190 00 Praha 9

Velikost firmy:

200 - 500 zaměstnanců

IČ:

24261211

Založení / Zapsání do OR*:

21. 8. 2012

Právní forma:

s.r.o.

Web:

www.bb.cz