Bageterie Boulevard - kariéra, práce | VímVíc.cz

Bageterie Boulevard

Údaje

Sídlo firmy:

Poděbradská 206/57, 190 00 Praha 9

Velikost firmy:

200 - 500 zaměstnanců

IČ:

24261211

Založení / Zapsání do OR*:

21. 8. 2012

Právní forma:

s.r.o.

Web:

www.bb.cz

O společnosti

Bageterie Boulevard (BB) nabízí výborné rychlé občerstvení, které je vždy originálně zabaleno. Objednat si zákazníci můžou nejen čerstvé a voňavé bagety, ale i gurmánské speciality jako například typické brambory Patatas, jogurty a domácí čaje.

Historie firmy

Historie společnosti je skutečně pozoruhodná. Její příběh začal dle legendy již v roce 1940 v Paříži, kdy se dva novináři ocitli bez práce a začali se poohlížet po nové kariéře. Přijali je do pekařství, kde zrovna nabízeli volná místa, a tito dva muži zjistili, že během obsluhování zákazníků slyší zajímavé historky. Začali je přepisovat na papír, který sloužil k balení pečiva, a nápad u lidí sklízel velký úspěch.

Proto když firma Bageterie Boulevard, otvírala v pražských Dejvicích před 15 lety první pobočku, zvolila tento originální „novinový“ design, který se stal u nakupujících velmi oblíbený. Útržky textů tak provází vnitřky prodejny, jídelní lístky, ale i zmiňované obaly. Společnost se neztotožňuje s označením fast food, ale přiklání se k zařazení „exprès gourmet“. Ačkoliv je jídlo připraveno rychle, neztrácí na kvalitě ani na chuti. V Bageterii rozvíjí kariéru ti nejlepší šéfkuchaři a neustále vymýšlí nové recepty, jejichž součást tvoří suroviny typické pro luxusnější podniky.

Bageterie Boulevard kariéra

Práce v Bageterii Boulevard je zábavná a přináší pestrou škálu bonusů. Ať už začnete svou kariéru v Bageterii Boulevard na jakékoliv pozici, Váš průměrný plat nebude nižší než 20 880 Kč, což je mzda pro začínajícího brigádníka.

Proč se dále ucházet o práci v BB? Všichni zaměstnanci dostávají příspěvek na stravu, různé bonusy za zvyšování kvalifikace a odměny z tržeb, za výkon a kvalitu a také náborové příspěvky.

Kariérní růst je samozřejmostí, jelikož tato firma nabízí spoustu volných míst například v Bageterii Boulevard Praha, Brno nebo Liberec. Za 2 měsíce z Vás již může být crew trainee a postupně se za 24 měsíců můžete získat práci na pozici baguetier s platem přes 70 tisíc korun. Volná místa v Bageterii Boulevard však najdete i „v zázemí společnosti“.

Je tohle Vaše firma?

  • Vytvořte si skvělý profil
  • Získejte nejlepší zaměstnance
  • Budujte značku firmy
Upravit profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 18 dny
4.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Bageterie Boulevard na pracovní smlouvu, do roku 2019.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Vstřícní vedoucí směny Volba směn Příjemné prostředí

Negativa firmy:

Plat Stres Nedostatek zaměstnanců Více než polovina ukrajinců

Doporučení pro management firmy:

Změna managera pobočky, minulý manager byl milý a vstřícný.

před 1 měsícem
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Bageterie Boulevard na zkrácený úvazek, do roku 2019.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Dýška a směny

Negativa firmy:

Kolektiv - Ukrajinci z 50%, žádné benefity

před 7 měsíci
4.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Bageterie Boulevard na pracovní smlouvu, do roku 2018.
Pozitiva firmy:

Docela dobrý kolektiv, volba směn, zaměstnanecké slevy

Negativa firmy:

K práci neadekvátní ohodnocení, nemožnost nechat si dýška, nabídkový prodej. Na pobočce bylo v létě neskutečné vedro, nebyly tam umístěné větráky ani klimatizace.

před 7 měsíci
1.0

Kariérní příležitosti

Bývalý zaměstnanec - Pracovník kuchyně, obsluha zákazníků
Pracoval(a) jsem ve společnosti Bageterie Boulevard na zkrácený úvazek méně než 1 rok, do roku 2017.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Pár zaměstnanců tam bylo fajn...

Negativa firmy:

V BB jsem pracovala přes půl roku a teď nechápu, jak jsem to mohla vydržet tak dlouho. Manažeři vědí o své pozici, o provozu a o opravdové práci např. v kuchyni velký kulový. Je to práce na psychiku a nervy, za každou blbost jdete na kobereček (blbiny typu ráno jsem tu po tobě na zemi našel jednu bramboru, na záchodě nebylo doplněno mýdlo - přitom ho tam byla ještě skoro polovina.) Opravdu takovou práci bych nikdy nikomu nepřála a za úplně minimální mzdu. Při zavíračkách zaměstnanci zůstávají na provozovně tak dlouho, dokud po sobě neuklidí tak, jak uzná vedoucí směny za vhodné. Žádný proplácení přesčasů. A málokdo vám pomůže s "vaší" prací... Budou na vás koukat, sedět na zadku a čekat aby mohli jít konečně domů. Jsou schopný vám pořád volat o vašem volnu, abyste přišli do práce, protože to tam prostě nezvládaj. Dělají z komára velblouda. Že byste onemocněli neexistuje - musíte se na pracovišti zdrogovat se 40 horečkama Paralenem a Ibalginem, abyste tam byli aspon trosku k necemu, neklepali sw zimnici jak ratlik, protoze kdybyste neprisli, opravdu byste manazera zklamali a museli byste to nekolik mesicu napravovat, protoze by tam byl chudak sam. A jeste budete buzerovany za to, ze se na zakazniky neusmivate a nepoprejete dobrou chut. Buzerace za vse. A ze vas v necelych 17ti letech nechaji delat na zkraceny uvazek klidne pres 160 hodin za mesic a 17 dni v kuse, protoze nemaji lidi, jeste si stezuji na vas pracovní vykon, to taky nikoho nebude zajimat. A o chlastani na pracovisti vubec nemluvim. A kdyz podate vypoved, strasnej problem, strasne jste je zklamali a preji vam hodne stesti v pristim zivote.. Nemam slov. Mohla bych psat dal, ale byla bych tu do rana.

Doporučení pro management firmy:

Zamyslet se nad sebou.

Zobrazit všechna hodnocení (15)

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

Potravinářství Rychlé občerstvení