Bageterie Boulevard - kariéra, práce | VímVíc.cz
Rychlá a bezpečná půjčka

Bageterie Boulevard

Bageterie Boulevard (BB) nabízí výborné rychlé občerstvení, které je vždy originálně zabaleno. Objednat si zákazníci můžou nejen čerstvé a voňavé bagety, ale i gurmánské speciality jako například typické brambory Patatas, jogurty a domácí čaje.

Hodnocení Bageterie Boulevard

Přidat hodnocení
před 3 měsíci
4.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Bageterie Boulevard na pracovní smlouvu.
Pozitiva firmy:

Vstřícnost, časová flexibilita, možnost kariérního růstu

Negativa firmy:

Neustálé volání i o volno, jestli nemůžete jít do práce, protože si buď někdo ze zaměstnanců na poslední chvíli umane, že vlastně do práce nemůže jít nebo prostě jen nestíhají, osobní život = nula, někdy přílišné buzerování některých z VS a povyšování se nad ostatními, asi tak 4x během měsíce se mění směny

před 2 roky
5.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Bageterie Boulevard na zkrácený úvazek.
Pozitiva firmy:

Určitě je zde velké úsilí věnované školení, to je ve formě prezentací a následných testů kdy se p vás starají trenéři, je to práce určitě v přátelském prostředí, práce je příjemná a je ji hodně, je hodně náročná ale utíká to pak lépe, největší plus jsou svačiny, dostáváte 16/h každou odpracovanou hodinu na svačinu přímo z bageterie. Je velice flexibilní pro studenty protože se přizpůsobí téměř 100% požadavkům. Benefity pro zaměstnance sice nabízí ale neslysela sem o tom ze by je plnili, mají to být 20% slevy a spotify zadarmo a multisportka. Určitě je zde možný kariérní růst i mimo HPP

Negativa firmy:

před 2,5 roky
4.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Bageterie Boulevard na pracovní smlouvu, do roku 2019.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Vstřícní vedoucí směny Volba směn Příjemné prostředí

Negativa firmy:

Plat Stres Nedostatek zaměstnanců Více než polovina ukrajinců

Doporučení pro management firmy:

Změna managera pobočky, minulý manager byl milý a vstřícný.

před 2,5 roky
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Bageterie Boulevard na zkrácený úvazek, do roku 2019.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Dýška a směny

Negativa firmy:

Kolektiv - Ukrajinci z 50%, žádné benefity

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (17)

Historie firmy

Historie společnosti je skutečně pozoruhodná. Její příběh začal dle legendy již v roce 1940 v Paříži, kdy se dva novináři ocitli bez práce a začali se poohlížet po nové kariéře. Přijali je do pekařství, kde zrovna nabízeli volná místa, a tito dva muži zjistili, že během obsluhování zákazníků slyší zajímavé historky. Začali je přepisovat na papír, který sloužil k balení pečiva, a nápad u lidí sklízel velký úspěch.

Proto když firma Bageterie Boulevard, otvírala v pražských Dejvicích před 15 lety první pobočku, zvolila tento originální „novinový“ design, který se stal u nakupujících velmi oblíbený. Útržky textů tak provází vnitřky prodejny, jídelní lístky, ale i zmiňované obaly. Společnost se neztotožňuje s označením fast food, ale přiklání se k zařazení „exprès gourmet“. Ačkoliv je jídlo připraveno rychle, neztrácí na kvalitě ani na chuti. V Bageterii rozvíjí kariéru ti nejlepší šéfkuchaři a neustále vymýšlí nové recepty, jejichž součást tvoří suroviny typické pro luxusnější podniky.

Bageterie Boulevard kariéra

Práce v Bageterii Boulevard je zábavná a přináší pestrou škálu bonusů. Ať už začnete svou kariéru v Bageterii Boulevard na jakékoliv pozici, Váš průměrný plat nebude nižší než 20 880 Kč, což je mzda pro začínajícího brigádníka.

Proč se dále ucházet o práci v BB? Všichni zaměstnanci dostávají příspěvek na stravu, různé bonusy za zvyšování kvalifikace a odměny z tržeb, za výkon a kvalitu a také náborové příspěvky.

Kariérní růst je samozřejmostí, jelikož tato firma nabízí spoustu volných míst například v Bageterii Boulevard Praha, Brno nebo Liberec. Za 2 měsíce z Vás již může být crew trainee a postupně se za 24 měsíců můžete získat práci na pozici baguetier s platem přes 70 tisíc korun. Volná místa v Bageterii Boulevard však najdete i „v zázemí společnosti“.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Poděbradská 206/57, 190 00 Praha 9

Velikost firmy:

200 - 500 zaměstnanců

IČ:

24261211

Založení / Zapsání do OR*:

21. 8. 2012

Právní forma:

s.r.o.

Web:

www.bb.cz