Bageterie Boulevard - kariéra, práce | VímVíc.cz

Bageterie Boulevard

Bageterie Boulevard (BB) nabízí výborné rychlé občerstvení, které je vždy originálně zabaleno. Objednat si zákazníci můžou nejen čerstvé a voňavé bagety, ale i gurmánské speciality jako například typické brambory Patatas, jogurty a domácí čaje.

Hodnocení Bageterie Boulevard

Přidat hodnocení
před 17 dny
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Bageterie Boulevard na pracovní smlouvu, do roku 2023.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Kolektiv, většinou kamarádský

Negativa firmy:

Hrozný chaos Nezkušení a nepříjemní manažeři Nízký plat Vyžadování práce na pokladně u lidí mladších 18 let, hned na 2. směně

Doporučení pro management firmy:

Překopat firmu od začátku a dbát na pořádek v managementu

před 1 rokem
2.0
Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Bageterie Boulevard na plný úvazek, do roku 2022.
Pozitiva firmy:

Možnost kariérního růstu, dobra pracovní zkušenost do života

Negativa firmy:

Ze 70% jsou zaměstnanci firmy Ukrajinci, kteří si tam vytvářejí svoji vlastní velkou komunitu. Rozhodně proti nim naprosto nic nemám, jen je to věc na kterou si myslím, že je potřeba poukázat a v případě, že bys chtěl nastoupit s tím počítat. Peníze jsou velmi špatné i na vyšších pozicích. Neplatí se příplatek za přesčasy, ale když už náhodou máte volno, tak je dost obvykle, že se Vás snaží nahnat do práce, protože zrovna někdo vypadl nebo se dělá velký byznys, se kterým se “nepočítalo”.

před 1,5 rokem
3.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Brigádník
Pracuji ve společnosti Bageterie Boulevard na pracovní smlouvu méně než 1 rok.
Nedoporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Kolektiv (většinou), mladí lidé, možnosti stravy, sleva na vše 50 % do 300,- původní ceny, milí vedoucí směn (většinou), časová flexibilita, naplánují směny dle požadavků, pokud je dost lidí

Negativa firmy:

Hodně práce za minimální ohodnocení, pouští ze směn dříve, nebo naopak déle, než bylo naplánováno, pomluvy mezi zaměstnanci, minimální bonusy, minimální kariérní posun, práce stále stejná dokola, někdy nesmyslné směny (např jeden den do noci, následující od rána), hygiena záleží na zaměstnancích (pokud mu spadne bageta na zem, je prakticky na něm, jestli ji vydá nebo ne, stejně tak s výměnou rukavic :/ ), nedodržování jistých zásad a výjimek (bezlepek, maso)

Doporučení pro management firmy:

Bonusy...

před 2,5 roky
4.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Bageterie Boulevard na pracovní smlouvu.
Pozitiva firmy:

Vstřícnost, časová flexibilita, možnost kariérního růstu

Negativa firmy:

Neustálé volání i o volno, jestli nemůžete jít do práce, protože si buď někdo ze zaměstnanců na poslední chvíli umane, že vlastně do práce nemůže jít nebo prostě jen nestíhají, osobní život = nula, někdy přílišné buzerování některých z VS a povyšování se nad ostatními, asi tak 4x během měsíce se mění směny

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (20)

Historie firmy

Historie společnosti je skutečně pozoruhodná. Její příběh začal dle legendy již v roce 1940 v Paříži, kdy se dva novináři ocitli bez práce a začali se poohlížet po nové kariéře. Přijali je do pekařství, kde zrovna nabízeli volná místa, a tito dva muži zjistili, že během obsluhování zákazníků slyší zajímavé historky. Začali je přepisovat na papír, který sloužil k balení pečiva, a nápad u lidí sklízel velký úspěch.

Proto když firma Bageterie Boulevard, otvírala v pražských Dejvicích před 15 lety první pobočku, zvolila tento originální „novinový“ design, který se stal u nakupujících velmi oblíbený. Útržky textů tak provází vnitřky prodejny, jídelní lístky, ale i zmiňované obaly. Společnost se neztotožňuje s označením fast food, ale přiklání se k zařazení „exprès gourmet“. Ačkoliv je jídlo připraveno rychle, neztrácí na kvalitě ani na chuti. V Bageterii rozvíjí kariéru ti nejlepší šéfkuchaři a neustále vymýšlí nové recepty, jejichž součást tvoří suroviny typické pro luxusnější podniky.

Bageterie Boulevard kariéra

Práce v Bageterii Boulevard je zábavná a přináší pestrou škálu bonusů. Ať už začnete svou kariéru v Bageterii Boulevard na jakékoliv pozici, Váš průměrný plat nebude nižší než 20 880 Kč, což je mzda pro začínajícího brigádníka.

Proč se dále ucházet o práci v BB? Všichni zaměstnanci dostávají příspěvek na stravu, různé bonusy za zvyšování kvalifikace a odměny z tržeb, za výkon a kvalitu a také náborové příspěvky.

Kariérní růst je samozřejmostí, jelikož tato firma nabízí spoustu volných míst například v Bageterii Boulevard Praha, Brno nebo Liberec. Za 2 měsíce z Vás již může být crew trainee a postupně se za 24 měsíců můžete získat práci na pozici baguetier s platem přes 70 tisíc korun. Volná místa v Bageterii Boulevard však najdete i „v zázemí společnosti“.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Poděbradská 206/57, 190 00 Praha 9

Velikost firmy:

200 - 500 zaměstnanců

IČ:

24261211

Založení / Zapsání do OR*:

21. 8. 2012

Právní forma:

s.r.o.

Web:

www.bb.cz