Marius Pedersen - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

Marius Pedersen

Marius Pedersen je původem dánská společnost, která se prostřednictvím svých dceřiných firem na Slovensku a v České republice specializuje na nakládání všech druhů odpadů, řešení pro města a obce v oblasti údržby veřejných prostor a na vývoji vlastních technologií na přepravu, zpracování a využití odpadů. V tuzemsku a v sousedním Slovensku funguje Marius Pedersen od počátku 90. let a během dalších let se stala jedničkou ve svém oboru. V České republice provozuje více než 57 provozoven, kde práci Marius Pedersen nabídl už přes 2.500 pracovníkům.

Hodnocení Marius Pedersen

Přidat hodnocení
před 1 měsícem
1.0
Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Marius Pedersen na plný úvazek, do roku 2020.
Pozitiva firmy:

Žadná

Negativa firmy:

Dělal jsem ve firmě cca 3 měsíce a nic horšího jsem nezažil. Pracoval jsem na místě, kde jsme byli 3 zaměstnanci, mistr a my dva spodní. To, že nejsou benefity atd., když tam každý jouda co dělá mistr a víš, má služební auto, to už je psané, tak to nebudeme rozebírat. Ale že tam dělá mistr, který na nás sprostě řval, nadával, atd., to je děs. Například, když našel nikde papírek, tak nám bylo řečeno, že jestli se bude opakovat, ať že po úklidu něco najde, ne hned dělat takové věci, že by nás to nenapadlo, a teď cituji jeho slova: "A proč? Protože jsem mistr a můžu." A to je jen malá část, jak to tam chodí. Práce tam byla náročná na bioplince, a dostal jsem výpověď, když jsem jednou dělal 16 hodin místo 8 a při práci jsem si poranil záda. Jelikož jsem měl ještě zkušební dobu, dostal jsem výpověď.

před 2 roky
1.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Marius Pedersen na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Žádná

Negativa firmy:

Nezájem od vedení k zaměstnancům ještě se jim posmívají a když někdo nemá spojení domů tak jdi pěšky klidně i v noci a ráno být zase v práci. Kdyby tato firma měla moc nad zákonem tak se dělá 24 hodin 7 dní v týdnu.

před 2,5 roky
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Marius Pedersen na plný úvazek, do roku 2021.
Doporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Pracovní doba

Negativa firmy:

Přístup k zaměstnancům,hrůza.

před 5 roky
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Marius Pedersen na plný úvazek, do roku 2018.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

-

Negativa firmy:

Celkový nezájem jakkoliv zaškolit nového člověka. Inzerované školení je hromadné a vůbec není zaměřeno na nově příchozí. Logicky toho tak moc nepochopíte a nikdo jiný Vám podrobnosti nevysvětlí jelikož nemá čas. Kromě ‘’sick days’’ jsou benefity nulové. Je záhadné, že vedení používá vozidla za miliony ale příspěvek na stravu v podobě stravenek nečekejte.. Negativ je daleko více ale rozepisovat je nebudu. Z mé strany zaměstnavatele nedoporučuji.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (13)

Historie

Svou kariéru Marius Pedersen rozjel v roce 1925, kdy zakladatel Marius Pedersen začal v Dánsku opravovat tamější silnice. V průběhu dalších let společnost neustále rostla a přibírala pod sebe další činnosti, jako je výstavba nových silnic, kanalizací nebo služby pro nakládání s odpady. Dánská firma se později rozšířila i do dalších zemí a to včetně České republiky a Slovenska, kde ze orientuje na všechny možnosti moderního zpracování odpadu. Od roku 2008 do svého portfolia služeb zahrnula také facility management, v rámci něhož průmyslové podniky a veřejné instituce mohou využít široké spektrum podpůrných služeb, jako je údržba budov, energetický management, úklidové služby a další.

Kariéra v Marius Pedersen

Volná místa Marius Pedersen v České republice poskytuje zájemcům z různých oborů, jako je dispečer, řidič, zahradník nebo administrativní pracovník. Budovat kariéru Marius Pedersen umožňuje nejen na hlavní pracovní poměr, ale také jako brigádu a sezónní práci. Těšit se můžete na příjemné a přátelské pracovní prostředí ve stabilní společnosti. Od zájemců o práci v Marius Pedersen požadují, aby ve svém životopisu zmínili smysl pro zodpovědnost, samostatnost a v případě řidičů i platné řidičské průkazy pro danou skupinu. Podívejte se na volná místa v Marius Pedersen a získejte práci ve společnosti, která je špičkou ve svém oboru.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Průběžná 1940/3, 500 09 Hradec Králové

Velikost firmy:

1 000 - 5 000 zaměstnanců

IČ:

42194920

Založení / Zapsání do OR*:

4. 12. 1991

Právní forma:

a.s.