Marius Pedersen - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

Marius Pedersen

Marius Pedersen je původem dánská společnost, která se prostřednictvím svých dceřiných firem na Slovensku a v České republice specializuje na nakládání všech druhů odpadů, řešení pro města a obce v oblasti údržby veřejných prostor a na vývoji vlastních technologií na přepravu, zpracování a využití odpadů. V tuzemsku a v sousedním Slovensku funguje Marius Pedersen od počátku 90. let a během dalších let se stala jedničkou ve svém oboru. V České republice provozuje více než 57 provozoven, kde práci Marius Pedersen nabídl už přes 2.500 pracovníkům.

Hodnocení Marius Pedersen

Přidat hodnocení
před 1 rokem
1.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Marius Pedersen na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Žádná

Negativa firmy:

Nezájem od vedení k zaměstnancům ještě se jim posmívají a když někdo nemá spojení domů tak jdi pěšky klidně i v noci a ráno být zase v práci. Kdyby tato firma měla moc nad zákonem tak se dělá 24 hodin 7 dní v týdnu.

před 1,5 rokem
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Marius Pedersen na plný úvazek, do roku 2021.
Doporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Pracovní doba

Negativa firmy:

Přístup k zaměstnancům,hrůza.

před 4 roky
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Marius Pedersen na plný úvazek, do roku 2018.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

-

Negativa firmy:

Celkový nezájem jakkoliv zaškolit nového člověka. Inzerované školení je hromadné a vůbec není zaměřeno na nově příchozí. Logicky toho tak moc nepochopíte a nikdo jiný Vám podrobnosti nevysvětlí jelikož nemá čas. Kromě ‘’sick days’’ jsou benefity nulové. Je záhadné, že vedení používá vozidla za miliony ale příspěvek na stravu v podobě stravenek nečekejte.. Negativ je daleko více ale rozepisovat je nebudu. Z mé strany zaměstnavatele nedoporučuji.

před 4 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Administrativa - HK, PCE
Pracoval(a) jsem ve společnosti Marius Pedersen na plný úvazek více než 10 let, do roku 2016.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

- peníze na účtu byly vždy včas. - když jsi nedělal to, co jsi měl, tak to nikoho nezajímalo :)

Negativa firmy:

- žádné benefity (ani lístky na obědy) - furt se snaží člověka okrást na příplatcích - vedení - velmi špatně zaplacená kvalitně odvedená práce .... . - zaměstnanci musejí sepisovat petice (a nebo pohrozit stávkou/odchodem), aby se jim přidalo ..... :(

Doporučení pro management firmy:

- přestat vyhazovat prachy za nějaké nesmyslné výjezdní porady a více platit lidem - vyděl jsem hodně, ale takové vedení ještě ne .....

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (12)

Historie

Svou kariéru Marius Pedersen rozjel v roce 1925, kdy zakladatel Marius Pedersen začal v Dánsku opravovat tamější silnice. V průběhu dalších let společnost neustále rostla a přibírala pod sebe další činnosti, jako je výstavba nových silnic, kanalizací nebo služby pro nakládání s odpady. Dánská firma se později rozšířila i do dalších zemí a to včetně České republiky a Slovenska, kde ze orientuje na všechny možnosti moderního zpracování odpadu. Od roku 2008 do svého portfolia služeb zahrnula také facility management, v rámci něhož průmyslové podniky a veřejné instituce mohou využít široké spektrum podpůrných služeb, jako je údržba budov, energetický management, úklidové služby a další.

Kariéra v Marius Pedersen

Volná místa Marius Pedersen v České republice poskytuje zájemcům z různých oborů, jako je dispečer, řidič, zahradník nebo administrativní pracovník. Budovat kariéru Marius Pedersen umožňuje nejen na hlavní pracovní poměr, ale také jako brigádu a sezónní práci. Těšit se můžete na příjemné a přátelské pracovní prostředí ve stabilní společnosti. Od zájemců o práci v Marius Pedersen požadují, aby ve svém životopisu zmínili smysl pro zodpovědnost, samostatnost a v případě řidičů i platné řidičské průkazy pro danou skupinu. Podívejte se na volná místa v Marius Pedersen a získejte práci ve společnosti, která je špičkou ve svém oboru.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Průběžná 1940/3, 500 09 Hradec Králové

Velikost firmy:

1 000 - 5 000 zaměstnanců

IČ:

42194920

Založení / Zapsání do OR*:

4. 12. 1991

Právní forma:

a.s.