ATALIAN - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Každý den stovky nových zakázek online

ATALIAN

ATALIAN je jednou z největší firem na světě, jež poskytuje širokou škálu služeb z oblasti facility management. ATALIAN své služby nabízí jak soukromým společnostem, tak i veřejným podnikům z různých odvětví. V portfoliu jejich služeb se nachází například správa objektu, technická a bezpečnostní údržba, správa energií, úklidové služby a mnoho dalšího. Při práci ATALIAN klade důraz na kvalitu a záruku a navíc veškerou činnost přímo upravuje na přání klienta. Společnost ATALIAN disponuje moderním technickým vybavením, rozsáhlým vozovým parkem a speciálními stroji pro úklidové a čistící služby.

Hodnocení ATALIAN

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (13)

Historie

Společnost ATALIAN byla založena roku 1944 ve Francii a tehdy vystupovala pod názvem TFN. Začátkem nového století se firma začala rozšiřovat i do ostatních zemí Evropy a na český trh vstoupila v roce 2008. V průběhu dalších let se prosadila i na ostatních kontinentech a v současné době provozuje své pobočky ve 33 zemích světa, kde kariéru v ATALIAN buduje více než 125 tisíc zaměstnanců. V roce 2009 změnila firma TFN své jméno a nyní nese název ATALIAN. Společnost ATALIAN se snaží neustále přicházet s inovacemi, proto sledují technologické pokroky v různých oblastech, aby klientům předali jen ty nejkvalitnější služby.

Kariéra v ATALIAN

Firma ATALIAN neustále hledá nové kolegy do týmu do všech regionů a práci mohou získat zájemci z různých oborů. Dokonce volné místo v ATALIAN mohou obsadit i osoby se zdravotním postižením. Těšit se můžete na příjemnou a přátelskou atmosféru s podporou kariérního růstu nebo na lákavé firemní benefity. Budovat kariéru ATALIAN poskytuje nejen na hlavní pracovní poměr, ale i jako brigádu, proto je práce vhodná i pro studenty, aktivní důchodce či maminky na mateřské dovolené. Pokud vás zaujala některá z nabídek volných míst v ATALIAN, stačí jen poslat svůj vypracovaný životopis a pak už se jen těšit na případnou spolupráci.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

U Trezorky 921/2, 158 00 Praha - Jinonice

Velikost firmy:

1 000 - 5 000 zaměstnanců

IČ:

25059394

Založení / Zapsání do OR*:

20. 6. 1996

Právní forma:

s.r.o.