Sodexo - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Všechno pro váš gril zde!

Sodexo

Sodexo je firma zabývající se integrovaným facility managementem, stravovacími službami a spojením široké nabídky služeb, která pokrývá přes sto profesí. V Sodexo nalezlo práci více jak 400 000 spokojených zaměstnanců po celém světě, z toho 2 000 jich buduje svou kariéru v České republice. Kromě zaměstnávání kuchařů, techniků, údržbářů, pracovníků úklidu zde našli uplatnění manažeři v gastronomii nebo facility managementu.

Hodnocení Sodexo

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (3)

Historie společnosti

Firmu Sodexho založil v roce 1966 ve Francii pan Pierre Bellon. Po letech úspěšného působení ve Francii expanduje nejen do ostatních francouzských měst, ale postupně i do zahraničí, kde začíná nabízet nová volná místa. Na český trh vstupuje poprvé v roce 1992. V roce 2000 mění společnost název na Sodexho Alliance a provádí tři užitečné akvizice, kterými upevňuje mezinárodní síť společnosti. Společnost se snaží dosáhnout stále více silného postavení v mezinárodním měřítku, dceřiná společnost Sodexo Pass nově nabízí řešení pro motivaci.

Od roku 2000 je společnost pojmenovaná jak ji známe dnes – Sodexo. Nyní je silnou společností zákazníků, uživatelů produktů a služeb, zaměstnanců, a akcionářů. V České republice poskytuje Sodexo služby prostřednictvím dvou společností, jimiž jsou Sodexo – Benefity a Sodexo – Služby u klienta. Zabývají se účinným odměňováním zaměstnanců a poskytováním služeb včetně firemního stravování.

Kariéra v Sodexo

Pokud hledáte rozmanitou práci v silné společnosti se spoustou benefitů, zkuste se podívat po volných místech v Sodexo. Nejčastěji hledá zaměstnance na pozici kuchaře po celé České republice. Naplní práce je příprava jídel (polévek, příloh apod.), pomoc při jejich výdeji, podílet se na přípravě jídelního lístku společně s šéfkuchařem. Firma požaduje vyučení v oboru, zkušenosti s přípravou hotových jídel v některém ze stravovacích zařízení. Přednost dá uchazeči, který je spolehlivý, zodpovědný a pečlivý.

Dobře odvedené práce v Sodexo si firma váží, stejně jako svých zaměstnanců a dokáží ji ocenit. Například zaměstnaneckými benefity v podobě dovolené navíc, zvýhodněného stravování, příspěvků na kulturu, sport, rekreaci nebo vzdělávání. Začněte svou kariéru v příjemném kolektivu s perspektivním výhledem do budoucna.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Hvězdova 1716/2b, 140 00 Praha - Nusle

Velikost firmy:

1000 - 1499 zaměstnanců

IČ:

44569165

Založení / Zapsání do OR*:

3. 4. 1992

Právní forma:

s.r.o.

Pracovní nabídky

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

E-commerce Gastronomie a pohostinství Facility management