Compass Group - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Kosmetika s láskou ke kráse!

Compass Group

Společnost Compass Group je specialistou na cateringové služby. Nabízí profesionální přípravu různorodé stravy z čerstvých surovin. Firma sídlí v Praze v Holešovicích.

Hodnocení Compass Group

Přidat hodnocení
před 3 roky
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Compass Group na plný úvazek, do roku 2020.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

výplata do 5. v měsíci

Negativa firmy:

naprostá lhostejnost vedení, musíte umět v podstatě všechno za minimální mzdu- pokud se Vám to nelíbí, je Vám od vedení řečeno jděte, nikdo Vás tu nedrží, otřesná kvalita předražených surovin, žádné bonusy, prémie, proplacené přesčasy, arogantní jednání vedení, žádná podpora, motivace a kariérní růst? zapomeňte..

před 3 roky
5.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Compass Group na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Perfektní kolektiv, včasné vyplacení a dobrý plat

Negativa firmy:

před 3 roky
3.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Compass Group na plný úvazek, do roku 2019.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

plat do 5. na účtě

Negativa firmy:

Neskutečná fluktulace zaměstanců,ptž spousta lidí si prostě nemůže dovolit dělat za minimální mzdu, natož se za to ještě dřít. Takže díky tomu děláte za 2-4 lidi, odměna žádná. Naopak. Přesčasy nejsou propláceny, to už musí být. Vymýšlejí hromadu věcí, ale dost z nich jsou mimo mísu. Většina zařízení, strojů jsou zastaralé, odmítají koupit cokoli nového, šetří se na všem, i na blbý misce na salát. Vedoucí jsou dost často nepříjemní, arogantní, sebestřední lidé, kteří navíc sami neumějí přidat ruku k dílu, natož si pamatovat věci týkající se provozu viz Pohlídal v Rakovníku. Bohužel vedení tuto situaci nevidí nebo možná spíš nechce vidět. Benefity sebrali - v rámci šetření Kč. Jakmile se člověk ozve, tak je zle a je mu "doporučeno" odejít.

Doporučení pro management firmy:

Zaměřit se na suroviny(některé jsou na pováženou), zlepšit kvalitu vedoucích (spousta z nich jsou to lidský dobytek). Lépe ohodnotit svoje zaměstnance, bez nich byste svoji velkou výplatu na účtě neměli.

před 4 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Pom. Síla v kuchyni – Praha 7
Pracoval(a) jsem ve společnosti Compass Group na pracovní smlouvu více než 10 let, do roku 2019.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Líbí se mi že platí včas

Negativa firmy:

Nelíbí se mi jednání minimální mzda poslouchat lidi jak si věcné stěžují na jídlo málo zaměstnanců chtělo by to více motivovat lidi k práci

Doporučení pro management firmy:

Více motivovat zaměstnance a nějaké benefity

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (17)

O Compass Group

Compass Group je tým specialistů, jejichž cílem je uspokojit každého hosta, který si přijde vychutnat jídlo. Firma je šetrná k životnímu prostředí, provozují kavárny, salátové bary, nabízí čerstvé bagety, palačinky, hamburgery nebo kvalitní pizzu z pravého italského těsta. Mezi další služby Compass Group patří party servis, facility management a její prácii je také starostlivost o moderní a pohodlný design restaurací.

Historie firmy

Svou první restauraci firma otevřela v roce 1991. Hned o rok později vznikl salátový bar. Během několika dalších let se firma úspěšně pokoušela zmodernizovat české restaurace zrušením výdejních okének či volným výběrem příloh. Poté začali pravidelně školit své zaměstnance, zavedli nadstandardní jídla, začali se zajímat o zpětnou vazbu svých zaměstnanců a v roce 2006 začali reagovat na připomínky zákazníků maximálně do 24 hodin.

Dnes je společnost Compass Group velice spolehlivým, moderním a ekologickým dodavatelem služeb především v oblasti cateringu a také významným zaměstnavatelem pro kariéru v oblasti cateringových společností. Odpovědnost za veškeré produkty s ohledem na světové gastronomické trendy má dnes špičkový kuchař Jan Horký, Master Chef Compass Group.

Compass Group - kariéra v cateringové společnosti

Pokud máte zájem pracovat ve špičkové cateringové společnosti, podívejte se na volná pracovní místa Compass Group - nabízí pozici kuchaře/ky, šéfkuchaře/ky, recepční, grill kuchaře/ky a další. Firma prosazuje prolidský přístup ke svým zaměstnancům. Své pracovníky podporuje v rozvoji vlastních nápadů, poskytuje jim školení nebo je také pravidelně informuje o interních informacích firmy. Kariéra ve společnosti umožnuje šanci pro nové obzory, účast ve velké společnosti se skvělým zázemím a hlavně nové zkušenosti. Nepropásněte svou příležitost a třeba tak získáte svou vysněnou práci.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Jankovcova 1603/47a, 170 00 Praha - Holešovice

Velikost firmy:

4000 - 4999 zaměstnanců

IČ:

642215

Založení / Zapsání do OR*:

1. 1. 1992

Právní forma:

s.r.o.