SCOLAREST - zařízení školního stravování - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

SCOLAREST - zařízení školního stravování

Firma Scolarest poskytuje školní stravování. Samozřejmé je pro ni dodržování spotřebního koše a všech norem, ale jejím cílem není jen dětem poskytnout kvalitní stravu bez ostrých koření či přidaných glutamátů s minimem smažených jídel. Zároveň se totiž snaží z nich vychovávat zdravé strávníky a dobré hosty, proto je součástí značky Scolarest i ucelený vzdělávací program.

Hodnocení SCOLAREST - zařízení školního stravování

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (2)
Přispíváme ke změně stravovacích návyků mladé generace a připravujeme stravu bohatou na vitamíny, odpovídající nejmodernějším trendům zdravé výživy, která má vliv na snížení nemocnosti.

Historie společnosti

Ve Scolarest jsou odborníky na stravování dětí. V České republice působí už od roku 1991 a jejich mateřská společnost Compass Group má a trhu už také tradici delší čtvrt století a dlouhodobě si drží vedoucí pozici ve svém oboru. V roce 2009 získali významné profesní ocenění, a sice Bronzovou plaketu Jaroslava Vašaty za úspěšný gastronomický koncept ve školním stravování. Dnes poskytuje Scolarest služby ve více než 200 školách a školkách a denně hostí přes 40 tisíc žáků, studentů a hostů.

Kariéra Scolarest

Při poskytování služeb Scolarest vidí spokojený a vyškolený personál jako mimořádně důležitý. Díky systému interního školení a garanta provozu Scolarest zaručuje péči o to, aby se zaměstnanci cítili dobře a byli motivováni k práci. Jednou z priorit zaměstnanců by měla být oblast přístupu k hostům a snaha, aby se u nich lidé cítili vítáni.

Když Scolarest převezme jídelnu od jiného zaměstnavatele (většinou školy), nedává kuchařům výpověď, ale naopak naváže spolupráci se všemi stávajícími zaměstnanci, kteří o to jeví zájem.

Výhody práce ve Scolarestu jsou:

  • lepší platové ohodnocení než vám nabídne konkurence
  • kariérní postup
  • pravidelné školení na restauraci, práci s moderním technologickým vybavením a týmovou spolupráci
  • školení ve vlastním kuchařském studiu na centrále společnosti
  • možnost dalšího profesního rozvoje

Pokud vás práce ve Scolarestu zaujala, ozvěte se jim. Určitě najdete uplatnění ve vašem městě. Ale pozor, nestačí jen umět připravit pečeného králíka. Abyste byli vhodným kandidátem, musíte mít vyučení nebo praxi v oboru, být spolehliví, zodpovědní a v neposlední řadě mít také optimistický přístup k práci.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Jankovcova 1603/47a, 170 00 Praha 7 - Holešovice

Velikost firmy:

500 - 999 zaměstnanců

IČ:

25607341

Založení / Zapsání do OR*:

10. 9. 1997

Právní forma:

s.r.o.