UGO - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Nejlevnější půjčka

UGO

UGO je gastronomickou společností z rychlého občerstvení, která nabízí zdravé jídlo a nápoje vyrobené primárně z ovoce a zeleniny. Přispívá tak ke zdravému životnímu stylu. UGO patří mezi mnoho dceřiných společností české společnosti Kofola ČeskoSlovensko a. s. Ugo jako jejich brand se snaží vytvářet a vyvíjet koncept zdravého životního stylu mnoha lidem. Do svých pokrmů a nápojů Ugo nepřidává nic umělého a své potraviny pro přípravu má vždy kvalitní. Do jejich cílové skupiny nepatří pouze sportovci, ale všichni, kteří se chtějí cítit a vypadat co nejlépe. Kariéru v UGO si buduje přibližně 200 zaměstnanců.

Hodnocení UGO

Přidat hodnocení
před 2,5 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti UGO na plný úvazek.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Super pro studenty, kteří hledají brigádu, ti jsou nadprůměrně placení, vyhoví se jim se směnama

Negativa firmy:

Na hpp tohle není moc dobrá firma. Směny se plánují podle brigádníků, často vám nevyhoví nebo napíšou ve vašem volnu, ať přijdete do práce. Navíc se plánují velmi krátce dopředu. Takže i 12h stojíte na nohou, pořád dokola lítáte po celé prodejně, máte hlad, protože nemáte čas se ani najíst a takhle jedete každý den bez pauzy. Kolegové taky velké mínus, včetně vedení. Neustále je s něčím problém.

Doporučení pro management firmy:

Naučte se chovat k vašim zaměstnancům, takhle vám jich moc nezbude

před 2,5 roky
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti UGO na zkrácený úvazek méně než 1 rok.
Doporučuje
Neutrální perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Super vedení

Negativa firmy:

před 2,5 roky
5.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti UGO na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

vse..naprosto skvela prace

Negativa firmy:

nic

před 2,5 roky
3.0

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Obsluha fresbaru, kasa - Masaryčka, později Smíchov. nádraží
Pracoval(a) jsem ve společnosti UGO na zkrácený úvazek méně než 1 rok, do roku 2018.
Nedoporučuje
Pozitiva firmy:

- Individuálně skvělí kolektiv ale vedoucí pobočky nějaká ***, pardon za silná slova, která se tak nejspíš i dostala k místu, na prodejně jí záleželo tak aby jí to moc neobtěžovalo život i když asi by to mohlo být horší, dostáváte odpadní směny, posílá vás na jiné prodejny třeba s deseti kily ovoce no problema a přístup k zaměstnancům jako k podřadným, ovšem vyzkoušela jsem i jinou pobočku a musím říct, že to bylo tisíckrát lepší, úplně jiný přístup. Já pracovala jen ve fresh baru a to čtyři měsíce, pro upřesnění. - Neplnoletí také na kase, což je plus protože když máte dělat sedm hodin jen drinky člověku z toho hrabe - Benefity ve formě slevy 50 procent jsou fajn ale brát si po zavíračce jídlo z vitríny zadarmo je lepší xD. - Dost individuální jsou taky dýška, který nejspíš shrábla vedoucí, i když to bylo údajně na manko, na tý druhý prodejně to nebylo, takže jak říkám, člověk to musí zkusit ale až vám někdo napíše v deset večer přijďte na ranní, což bylo v 6:20, radši rovnou odejdětet jelikož si člověk ušetří spoustu rozčilování s naprostýma absurditama, který jsou podle dotyčné normální. - Člověk se dost naučí, komunikace, jak to v takovém zařízení chodí a taky, že existují vážně skvělí lidé, kterým na práci záleží ale výše postavení se k nim dokáží chovat jak ke kusu hadru a to nemyslím jen sebe ale i kolegyni co tam pracovala na stálo.

Negativa firmy:

- Hned na začátku musíte oběhat spoustu věcí, doktor pro průkaz pracovníka v potravinářství, podpis smlouvy jinde než na pobočce, lékařská prohlídka od jejich lékaře. - Při zaučování v podstatě bez zaučení, když máte štěstí tak vám nějaký kolega řekne co a jak. - Spokojenost v práci závisí na jedniné věci a to na lidech, což člověk nikdy neví.

Doporučení pro management firmy:

Více se zaměřit na lidi co dáváte na vysoké posty, jelikož když tam bude někdo nesnesitelný, žádný člověk kterému záleží na práci a na duševním zdraví tam nezůstane, jen ti co to dělají pouze pro peníze a to mi věřte, že jsou i líp placené brigády....

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (38)

Jejich pestrá nabídka obsahuje snídaně, polévky, fresh drinky, teplá, balená jídla a saláty. Na svém webu má Ugo dokonce vypsané kalorické hodnoty i makra všech nabízených jídel. Své jídlo či nápoj si tedy každý může svým způsobem započítat do svého jídelníčku.

Historie firmy

Společnost UGO byla založena v roce 2005. Nejprve společnost založila vlastní UGO fresh bary a poté rozšířila svůj obor práce i do vlastních UGO salaterií. V roce 2012 byla společnost UGO trade, s.r.o. odkoupena českým koncernem Kofola Československo, a.s., který je ojedinělý svým velkým počtem dceřiných společností. Společnost Kofola zaplnila v roce 2014 volné místo a k UGO přidala ještě fresh bary a salaterie Mangaloo.

Firma UGO aktuálně provozuje v České republice a na Slovensku dohromady přes 80 provozoven fresh barů a salaterií.

Kariéra v UGO

Jestli jste příznivec zdravého životního stylu a rádi byste měli práci v okolí podobně naladěných lidí, hledáte práci na správném místě. UGO nabízí velké množství volných míst hned v 6 krajích České republiky. Podívejte se, na jakém nabízeném volném místě byste mohli začít kariéru v UGO a třeba tak najdete svou vysněnou práci, která vás bude bavit a budete se tam rádi vracet. :)

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Za Drahou 165/1, 794 01 Krnov - Pod Bezručovým vrchem

Velikost firmy:

100 - 200 zaměstnanců

IČ:

27772659

Založení / Zapsání do OR*:

19. 7. 2006

Právní forma:

s.r.o.

Web:

ugo.cz